Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Latom jokor neztem be. Hianyoztam??

Udvozlet Erdelybol a csapatnak!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13502) TomWexX válasza leslieke (#13501) üzenetére


TomWexX
addikt

Nyaralj, pihenj, ne fórumozz! :P
Jó pihenést!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13503) Necro_Ramone válasza TomWexX (#13483) üzenetére


Necro_Ramone
tag

Ennél az FW-nél működik a SHP?

(#13504) TomWexX válasza Necro_Ramone (#13503) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem, ez egy gyári fw. Most nem tudom linkelni a Nami cfw-jét amiben van PSH, mert jelenleg nem működik a badablog.hu. Pár nap türelem...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13505) TomWexX válasza Necro_Ramone (#13503) üzenetére


TomWexX
addikt

Illetve a preconfigos verzió lehet működik, de arra már nem emlékszem hogy kell csinálni...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13506) ABal válasza TomWexX (#13505) üzenetére


ABal
őstag

A hűséges ex-wave-es ahol tud segít!

Igazi uborkaszezonnak ígérkezik ez a hónap. Vajon lesz olyan esemény, ami képes lesz még egyszer felbolygatni ezt a fórumot?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13507) leslieke válasza ABal (#13506) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vajon lesz olyan esemény, ami képes lesz még egyszer felbolygatni ezt a fórumot?

Az akkor jön el, amikor én is lelépek. :DDD :B

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13508) s4tch válasza ABal (#13506) üzenetére


s4tch
veterán

Az is csoda, hogy két éves telefon fóruma egyáltalán még mozog. Anno a Siemens S55 volt ilyen, meg a Motorola MPX200, azokat buzerálták évek múlva is. (Mindkettőből van 1-1 példány a fiókomban, imádtam őket.) A Wave is ilyen. Ha valaha csinálnak rá egy működő modemet droid alá, nézd meg, mi lesz itt...

(#13509) Dhampir


Dhampir
félisten

Sok ember tudna örülni egy Badás, amoledes Wave telefonnak, olyanok, akik most még kénytelenek beérni egyszerű kis telókkal.

(#13510) TomWexX válasza ABal (#13506) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem adtam el a wave-et, így nem is lehetek ex-wave-es. :P
Egyébként sajnos valóban kihalt kicsit a fórum, pedig szeretek ide járni, ez valahogy más mint pl. a P topic. :K

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13511) Willanyasz


Willanyasz
tag

Sziasztok!
Ma sokat volt használva a wave 2-es telefon a barátnőm rengeteget fényképezett és azt vettem észre a végén a vaku nem megy.már újraindítottam,visszaállítottam alaphelyzetre próbáltam zseblámpa programmal.de sajnos fel se villan pont ma járt le a garancia de nem emlékszem menyi garanciát ad agsm line mert ott lett véve csak nincs nálam a garpapír.Todnatok nekem segíteni hogy a samsung menyi garanciát vállal,vagy esetleg még meg kéne próbálni a telefonon valamit?
Segítségeteket előlre is köszönöm!

(#13512) s4tch válasza Willanyasz (#13511) üzenetére


s4tch
veterán

Ha a gsm line-nál vetted, és nem hivatalos garanciával, akkor tökmindegy, mennyi garit ad a samsung. Megpróbálhatsz egy hard resetet, de szerintem ez nem szoftveres hiba, szerviz fog tudni segíteni.

(#13513) Willanyasz


Willanyasz
tag

használtan vette a barátnőm.de a garanciapapír minden megvan.

(#13514) leslieke válasza Willanyasz (#13513) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Samsung 2 év+2 hónap garanciát ad.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13515) Willanyasz


Willanyasz
tag

Van valakinek sejtése menyibe kerülhet a javítás? Led csere!

(#13516) Silenzio válasza Willanyasz (#13515) üzenetére


Silenzio
addikt

Ha a Samsungon múlik, 30k, semmit sem javítanak, csak komplett belső cserét vállalnak.

Nekem is 30k lett volna a törött kijelző csere, holott szétszedtük haverral a telefont, és a kijelző leválasztása a panelről (értsd: a telefonról) 5 perces munka.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13517) kolejo


kolejo
csendes tag

Találkoztunk már olyannal, hogy ha kihúzom a fülest a telóból, akkor utána nem működik a hangszórója. Wave1-em van, multis 2.0, csörög, de miután a fizikai gombot megnyomom,(fogadom a hívást) nem hallok semmit. Ha kihangosítom, akkor hallható, ha visszaveszem, nem szól. Mit bírtam elállítani? Tudja vki? (Ha igen, lécci árulja el!) Köszi.

Pályán maradni ! /SGS4@SanDisk16GBCl2/

(#13518) Dhampir válasza Silenzio (#13516) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez minden gyártó szervizére igaz, vagy másutt javítják magát a sérült részt komplett csere nélkül?

(#13519) Silenzio válasza Dhampir (#13518) üzenetére


Silenzio
addikt

Egy ügyes szaki megcsinálja párezerből, ha kap alkatrészt. Viszont bármilyen telefonszervízben jártam, nem vállalták, csak 30-ért, a Samsung által megadott, hivatalos "úton". Még a legputribb is, akinél szerintem még LSD is volt a pult alatt, meg ukrán prostikat is szerzett volna. :) Furcsa ez így. Főleg, mivel én végül egy kijelző előkerítése és felvásárlása után ingyen megcsináltattam haverrel.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13520) Silenzio


Silenzio
addikt

Akit érdekel esetleg 3700 mAh aksi a Wave-hez fotózásra, hozzá való tripod, vagy esetleg két vadonatúj Gorilla glass előlap a telefonjára, az írjon privit! Ez volt a reklám helye.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13521) Dhampir válasza Silenzio (#13519) üzenetére


Dhampir
félisten

Ügyes barkácsember vagy. :K

(#13522) Cymby


Cymby
tag

Újra megy a badablog.hu és a hozzá tartozó fórum is.
Köszönjük a türelmeteket!

Roby

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#13523) David3 válasza Cymby (#13522) üzenetére


David3
őstag

Szuper! Épp ki akartam rakni ide is.

(#13524) formanekzs válasza Cymby (#13522) üzenetére


formanekzs
tag

Szia!

Azt nem tudjátok megoldani, hogy a Wave1-ről is menjen, mert csak ezt a hibaüzenetet kapjuk:

Not Acceptable

An appropriate representation of the requested resource / could not be found on this server.
Apache/2.2.21 Server at www.badablog.hu Port 80

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#13525) leslieke válasza formanekzs (#13524) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Opera Mini-vel nézd meg az oldalt. Azzal megy. A gyári böngészővel egyik Wave-n se jelenik meg.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13527) Orlin


Orlin
addikt

Masnak sem talalja meg az apps a keresett programot?Mondom rakereske a flash light prigira de semmi :@

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#13528) Dhampir válasza David3 (#13526) üzenetére


Dhampir
félisten

Nagyon jó a bemutatót olvasni, ez is azt mutatja, hogy egyes véleményekkel ellentétben egyáltalán nem "halott platform" a Bada. Köszönöm a cikket! :)

(#13529) leslieke válasza Orlin (#13527) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A kereső nem működik rendesen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13530) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Jelenleg átléptem a defy tulajokhoz, zene és anyagminőség hiányozni fog nagyon de a gyorsaság felemelő annyival simább az egész, de idővel xperia p lesz a hosszútávú telo.
Köszönöm a tanácsokat, amiket adtatok, jó kis telefon amúgy a mainapig, csak kinőttem már.

Más: Akinek kell egy wave az írjon rám vagy keresse a hirdetésemet.

(#13531) Cymby válasza formanekzs (#13524) üzenetére


Cymby
tag

Nekem gond nélkül betölti az oldal mobil verzióját.

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#13532) leslieke válasza Cymby (#13531) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Wave 3 gyári böngészővel se tölt be.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13533) formanekzs válasza Cymby (#13531) üzenetére


formanekzs
tag

Nekem nem megy a gyárival, csak ha átállítom az browser agent kódot, viszont az meg egyéb gondot okoz.

leslieke: Operával nekem is megy, de mikor az SH-ban rákattintok egy csiripelős üzenetben lévő linkre, akkor hibaüzenetet kapok. Kissé kényelmetlen kimásolgatni és az Operába beilleszteni.

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#13534) Cymby


Cymby
tag

Nah ennek akkor utána járok...

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#13535) formanekzs válasza Cymby (#13534) üzenetére


formanekzs
tag

Előre is köszönöm. :))

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#13536) Necro_Ramone


Necro_Ramone
tag

feltettem a turko FW-t csak az a baj fele hogy tök ugyanúgy használva irdatlanul merül az akksi. Éjszaka anélkül hogy hozzányúltam volna merült 35%-ot. 3G-n megy a SHP-n a hotmail csekkolás és ez minden. Az 1.2-es NAMI-val ez nem jelentett gondot.

(#13537) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Sziasztok!
A teló beállításokban a szoftver frissítésnél kiírta, hogy új FW elérhető (t-mobile, gondolom a 2.0). Ha én telón keresztül frissítek, akkor megmarad minden? Értem ezalatt az SMS-eket, beállításokat, egyéb dolgokat, vagyis nincs olyan, hogy mindent kitöröl, mint amikor multival rakom fel?

(#13538) s4tch válasza Tomajdon (#13537) üzenetére


s4tch
veterán

Igen, elvileg meg kell maradnia az adataidnak (programok, beállítások, névjegyek, üzenetek, multimédia, egyéb). Azért - mint minden frissítéskor - a lényeges adatokról egy biztonsági mentés javallott.

[ Szerkesztve ]

(#13539) RetepNyaraB válasza Necro_Ramone (#13536) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

2.0 mellett ez van, nincs mi tenni. E-mailhez teljesen elég az Edge is, kapcsold ki a 3G-t és nem fog csak 5-10%-ot merülni standby.
Illetve vedd úgy, hogy kétmagos Android szupermasinád van és akkor teljesen rendben ez a merülés :DD

Eljövend az idő, hogy beruházok és rituálisan odaadom a vévet a 10 éves lányomnak. Innentől idegeskedjék ő miatta
Én meg valszeg veszek egy Samsung öööö :Y :W :U azt sohamár ;] ... Huawei ascend p1-et :C

Tomajdon: nekem a laptopon megmaradt minden, a puccos PC-men szinte semmi, csak a névjegyek. Picit rapszodikus a KIES... :W

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#13540) s4tch válasza RetepNyaraB (#13539) üzenetére


s4tch
veterán

P1-et hol veszed? Kár, hogy a szolgáltatók nem tartják, jópofa telefonnak tűnik.

(#13541) Dhampir válasza RetepNyaraB (#13539) üzenetére


Dhampir
félisten

Várjuk a beszámolót.

Főleg az alábbiak fényében lehet érdekes, amiből kiderül, hogy óvakodni kell a kínai piacra szánt példányoktól:

Annyira full kínai a szoftvere, hogy még egy Play stor-t sem tudtam feltenni. Ezen egyébként le is döbbentem. Átküldtem neki bluetooth-on, telepíti, de nem indul el... Szóval egyenlőre a nézegetésen kívül nem jutok előrébb. Persze majd átteszem az .apk-kad SD-re és felteszek ezt-azt úgy, de azért döbbenet, hogy egy google telefonon se market és az "accounts and sync" -ben sincs ott a google felajánlás. Mondom mégegyszer, ez egy kínai piacra szánt példány, nem pedig urópai, mint a tesztben van!

Forrás

(#13542) ABal válasza Dhampir (#13541) üzenetére


ABal
őstag

Felkeltette az érdeklődésemet az aláírásod. Mi ez?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13543) Dhampir válasza ABal (#13542) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez kérlek szépen Malonyay Dezső: A magyar nép művészete című művének III. kötetéből; A balatonvidéki magyar pásztornép művészetének A Balatonmelléke című fejezetéből való.
Digitális formában a MEK ezen oldalán megtalálható.

A könyv kezdőoldala.

[ Szerkesztve ]

(#13544) ABal válasza Dhampir (#13543) üzenetére


ABal
őstag

Köszönöm!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13545) gelbelex válasza Dhampir (#13543) üzenetére


gelbelex
őstag

És az aláírást megelőző mondat..:
"efféléket is mondanak, mert deákizálni igen szeretnek; kivált sokan, szüret után, savanyodván a must, magyarul tudni sem akarnak..."
:))

:R

(#13546) Dhampir válasza gelbelex (#13545) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, szerettem volna az előző felét is idézni, de terjedelmileg nem fért el az aláírásba. Hiába másoltam be, nem jelenítette meg. :O

(#13547) David3 válasza gelbelex (#13545) üzenetére


David3
őstag

Sziasztok!

Bedobok Nektek egy kis olvasnivalót, aztán rohanok is focira. Szép napot mindenkinek! : )

Újabb promóció indult a Samsung Apps-szen, ezúttal a Gameloft játékokhoz juthattok hozzá jutányos áron! Részletek a badablog.hu-n!

(#13548) leslieke válasza David3 (#13547) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Dungeon Huntert csinálnák meg működőképesre. :O

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13549) happy555


happy555
aktív tag

Szaisztok! asszony telóján az egyetlen kapcsolat is haldoklik a droid fele.
Ez a remek és szépreményű CHATON ismerősök alatt egy s betűt mutat mindössze. Belépni alá már nem lehet, hozzáadni nem enged, kifagy....
Frissítést nem ajánl fel, uninstallni nem tudom hogy kell (lehet??)...
Rendszer: kies által frissített 2.0.
Valaki jart hasonló cipőben?

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#13550) RetepNyaraB válasza s4tch (#13540) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Németországban... :B

Még nem vágtam bele, amit veszek az nyilván nem kínai lesz, mert itt kapható teljesen okésan (függetlenül persze). Nagyon tetszik a szögletes formája, ettől még a full műanyag sem veszi el kedvem. Jelezni fogom, ha elszántam magam :K

Dhampir gyönyörű a könyved szeckós kezőoldala, like!
Meg a szöveg is :K

folyomány: basszus, olyannyira, hogy lecserélem az aláírásom :B

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.