Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) sampe


sampe
aktív tag

Kedves Fórumozók!

Nos, majd bő 2 hónapja van meg ez a csodálatos Wave telefonom, kívülről csodálatos, de tényleg, a kijelzője mint egy álom, van hogy csak bámulom a vele készült képeket, és vigyorgok mint egy dilis :), de a belseje, ez az OS amit ráokádtak egyszerűen borzalmas, lefagy, akadozik, kilép a böngésző, újraindul, gondolkodik. áhh, dühös vagyok
egyik haverom adna érte 30 gurigát, gondolkodom rajta hogy eladjam-e neki, és inkább áttérek mikrobiékhoz.

mi a véleményetek megéri? Milyen telefont válasszak helyette? A fém ház, gorilla glass, és amoled nélkül nem akarok élni :)
(Elnézést az offért) :R

Szerk.: avagy járjak vasárnaponként templomba, adakozzak az egyháznak, és imádkozzak Samsung istenünkhöz, hogy dobjanak össze egy normális OS-t?

[ Szerkesztve ]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#13752) ADAM1337 válasza sampe (#13751) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Röviden xperia p ami ideális lehet akkor neked, én is azzal szemezek de annyiért már hozzácsapok és xperia s lesz.

(#13753) ADAM1337 válasza sampe (#13751) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Röviden xperia p ami ideális lehet akkor neked, én is azzal szemezek de annyiért már hozzácsapok és xperia s lesz.

(#13754) sampe válasza ADAM1337 (#13753) üzenetére


sampe
aktív tag

Xperia S van két ismerősömnek is :) tetszik, jó telefon, de nem az igazi, nem tetszik, túl hatalmas, olyan kell mint a Wave, csak épp androidos legyen. Továbbá nem akarok 130 ezret kiadni egy telefonért. :)

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#13755) Bobó_20 válasza sampe (#13754) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

én wave-ről váltottam xperia ray-re! egy percig se bánom most már! ma például megmentett egy csomó guglizástól, mivel találtam szatellit kereső és parabolaantenna beállító app-ot! :DDD azt hiszem elég ritkán van ilyesmire az átlag embernek szüksége, de pont emiatt okostelefon az okostelefon.
szóval az utolsó mondatod alapján mondanám a ray-t: igaz nem fém, nem amoled csak LED TFT, de patentül össze van rakva és a kijelzője tűéles. ;)

(#13756) sampe válasza Bobó_20 (#13755) üzenetére


sampe
aktív tag

nem rossz telefon ígéretesnek tűnik
méretre kb egyezik a wave-el? :)

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#13757) snecizero válasza sampe (#13754) üzenetére


snecizero
senior tag

Szia.
Akkor inkább sonyericsson xperia ray. Csak az nem super amoled. :D

Itt megtudod nézni miről is beszélek: [link] A vaterán 49000 ft kártyafüggetlenül.

Vagy egy Sonyericsson Wt19i. 44000 ft most dominóba webshopon keresztül. Erőll meg itt tudsz nézelődni:[link]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#13758) sampe válasza snecizero (#13757) üzenetére


sampe
aktív tag

koszonom a javaslatot azt hiszem a rayre teszem le a voksom
a wave bol eleg volt meggyuloltette magat bar most rola irok bongeszni se lehet rendesen elfogy a memoria magatol kilep a bongeszo . kiirja hogyaz oldal tul nagy es nem jelenik meg megfeleloen ranyomok hogy OK aztan ismet kilep. nagyon haragszom ra. szakitani fogok vele de ezt a kijelzot meg fogom siratni

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#13759) s4tch válasza sampe (#13758) üzenetére


s4tch
veterán

1.2-es szoftver van a Wave-en, ugye?

Tégy egy próbát 2.0-val, a hasonló problémák gyári böngészővel és Opera Minivel (van belőle natív! - belső memóriába kell telepíteni, úgy elég gyors) sem jelentkeznek.

(#13760) sampe válasza s4tch (#13759) üzenetére


sampe
aktív tag

2.0 van rajta a sima verzio tehat nem a nami.s nem tudom pontosan mi a tipusjelzese
feltettem amugy az opera minit hat az a szerencsetlen meg be se akar tolteni csak feher kepernyo vigyorog ram es forog a folyamatjelzo ilyen allapotban hagytam a telot egy jo fel orara, hat olyan tuz forro volt hogy majdnem kiejtettem a kezembol

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#13761) RetepNyaraB válasza sampe (#13760) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ott valami komplett gaz van, nekem a 2.0 sose csinalt ilyesmit. Ujra kell huzni hamar es menni fog. Bar a rendszer bajai nem tunnek el...

Az egesz hivasfelepites/uzenetkuldes azonban sokkal jobban megirt, mint a droidon (nekem).

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#13762) s4tch válasza sampe (#13760) üzenetére


s4tch
veterán

Uhh, egyik szindróma sem üzemszerű...

(#13763) sampe válasza RetepNyaraB (#13761) üzenetére


sampe
aktív tag

újrahúztam, nincs két hete, előtte is ezt csinálta :S

én nem tudom h mit csináljak már :O

[ Szerkesztve ]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#13764) leslieke válasza sampe (#13763) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hibás lett a telepítés, attól van ennyi bajod.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13765) sampe válasza leslieke (#13764) üzenetére


sampe
aktív tag

mitől lehet hibás? minden pontot lépésről lépésre követtem a leírás szerint

[ Szerkesztve ]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#13766) leslieke válasza sampe (#13765) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tipp: letöltéskor megsérültek a telepítőfájlok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13767) sampe válasza leslieke (#13766) üzenetére


sampe
aktív tag

letöltöm ismét, és feltelepítem,
melyik multiloadert használjam?

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#13768) leslieke válasza sampe (#13767) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

5.65 vagy 5.67

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13769) consono válasza sampe (#13767) üzenetére


consono
nagyúr

Az OperaMini-t meg a belső memóba telepítsd, ne SD-re! Úgy sokkal simábban megy!

"In God we trust. All others must bring data"

(#13770) gelbelex


gelbelex
őstag

Vajon minek kell egy sima Monopoly játékot úgy programozni, hogy csaljon..? Ettől érzi magát jól a kis monitorfejű kocka fejlesztő? Szánalmas.

19 mezőm volt összesen 10300 pénz bérleti díjjal, az AI-nek 8 mezője 6500 pénz bérleti díjjal + a két utility mező... És még csak megszorítani sem tudtam. :F

Törlöm ezt is a pi@@@ba..., ahogy a MérgesMadarak & Co-t is. :DD

(#13771) leslieke válasza gelbelex (#13770) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A madarak is csalnak? :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13772) Bobó_20 válasza sampe (#13756) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

hát annál karcsúbb és keskenyebb is.
ray: 100g
vastagság: 9,4 mm
hosszúság: 111 mm
szélesség: 53 mm
kijelző: 3,3"

wave: 118 g
vastagság: 10,9 mm
hosszúság: 118 mm
szélesség: 56 mm
kijelző: 3,3"

a wave amoled de 480x800 pixel a felbontása, a ray TFT LED 480x854 pixellel

szoftvertámogatás talán még akad a ray-hez, egy hete sincs hogy kiadtak egy ICS update-t, egyesek szerint várható még egy ICS bugfix is (az értesítési led nem minden esetben villog, de ez app-al vagy buherával orvosolható)

kamerája nem egy nagy eresztés, ebben nem kelhet versenyre a wave-vel hiába 8MP-s.
ha van valami kérdésed írj nyugodtan PÜ-t, hogy ne offoljuk szét a topikot!

[ Szerkesztve ]

(#13773) RetepNyaraB válasza leslieke (#13766) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nekem egyszer kikészült a routerem, de én jobban kikészültem, mire rájöttem miért dobál random hibaüzenetet pl. windows frissítésnél, vagy bármilyen program felrakásánál. Mikroszakadások voltak a kapcsolatban.

Én az 5.65-ös multival nyomom, rendben megy a W7 64bites laptopon.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#13774) gelbelex válasza leslieke (#13771) üzenetére


gelbelex
őstag

Nem :) , azt csak meguntam. :DD

(#13775) leslieke válasza gelbelex (#13774) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Meg lehet unni? :Y

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13776) gelbelex válasza leslieke (#13775) üzenetére


gelbelex
őstag

Meg. :K Azt untam meg, hogy addiktívabb, mint amilyen élvezetes. :Y

(#13777) Storms válasza leslieke (#13766) üzenetére


Storms
őstag

Hogy lehet hibásan letölteni valamit? :F

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13778) leslieke válasza Storms (#13777) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Úgy lehet, hogy az átvitel közben megsérül.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13779) RetepNyaraB válasza Storms (#13777) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

a 773-ban írtam a hibás routerről, pl úgy.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#13780) Storms válasza leslieke (#13778) üzenetére


Storms
őstag

Azt értem, de hogyan ? Félbeszakad a letöltés? Lehet hogy én vagyok paranoiás, de én wifi-n kersztül netezek, inkább mindig 2x töltök le valamit nehogy hibásan töltődjön le. Eddig úgy voltam vele, hogy valami vagy letőltődik vagy nem, ha meg megszakad a letöltés akkor azt ugyis kiírja a böngésző :U

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13781) leslieke válasza Storms (#13780) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valamilyen hiba keletkezik az adatátvitelben, ez lehet a küldő, a fogadó vagy a köztes oldalon is, de okozhatja a böngésző, a router vagy egy sérült hdd is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13782) szimike79 válasza ADAM1337 (#13753) üzenetére


szimike79
őstag

Jó választás, én nagyon elégedett vagyok vele. :K

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#13783) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Üdv skacok!
Párom telóján nem tudunk bejelentkezni a samsung fiókba se meg letölteni se, mindig azt írja hogy meghiusult...akármilyen nevet jelszót próbálok....MI LEHET EZ????

Jah, törölni se tudom a telón a samu fiókot.....bazz nagyon sokat felejtettem mióta nincs wave-m....

[ Szerkesztve ]

(#13784) sampe válasza leslieke (#13781) üzenetére


sampe
aktív tag

letöltöttem újra, ezúttal namisat dobok rá, mindent pontról pontra megcsináltam a frissítésnél, most épp a művelet közepén járok, izgatottan várom a végeredményt :)

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#13785) ADAM1337 válasza szimike79 (#13782) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Egyelőre még defy-vel szorakozok 4.1-et ráhegesztettem ahogy látom nem lesz bajom majd az S-el a defy is hozza a gyorsaságot mi lesz az S-el.

(#13786) sampe válasza sampe (#13784) üzenetére


sampe
aktív tag

első benyomás alapján egész jó, mint egy szűz windows7 a reinstall után
meglátjuk pár nap múlva mit fog nekem kiügyeskedni a drágám
köszönöm a segítséget! :R

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#13787) leslieke válasza Goldmen75 (#13783) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kiesben cserélj jelszót, hátha azzal sikerül bejelentkezni mobilon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13788) gelbelex válasza Goldmen75 (#13783) üzenetére


gelbelex
őstag

bazz nagyon sokat felejtettem mióta nincs wave-m....

És mennyit kellett tanulni/megjegyezni a zöldrobothoz..? ;)

(#13789) s4tch válasza Goldmen75 (#13783) üzenetére


s4tch
veterán

Halozati adatokat torold, valahol a beallitasok/altalanos/franctuggyahol lehet.

(#13790) Teaway válasza Goldmen75 (#13783) üzenetére


Teaway
veterán

Megoldottam úgy, hogy a gépen felmentem a Samsung Apps-ra, ott új jelszó kérése, aztán mobilról bejelentkeztem a Samsung fiókba, utána már ment a letöltés a mobilos Samsung Apps-ról.

Nincs itthon csokid??

(#13791) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Na oké, de a telón akkor bejelentkezésnél miért írja ki hogy "feldolgozás meghiusult"????
KIES-ből sikerült töltenem rá s ott be is jelentkezett rendesen...

(#13792) s4tch válasza Goldmen75 (#13791) üzenetére


s4tch
veterán

Beállítások - általános - visszaállítás - alapbeáll. - hálózat

(#13793) leslieke válasza Goldmen75 (#13791) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jelszócserét próbáltad már?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13794) Jadro válasza consono (#13706) üzenetére


Jadro
veterán

Pont most akartam megkérdezni, hogy van-e már a készülékre valami normálisan működő android rom, de sajnálattal látom, hogy ez a kezdeményezés is elhalt. Akkor marad sajna a telefoncsere asszonynak, mert már neki is elégé ki van a hócipője a badával. Amilyen ígéretesen indult, annyira megy az egy helyben toporgás. Nézünk valami droidos Sony-t a kis női kezébe. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13795) Dhampir válasza Jadro (#13794) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak vissza ne sírjátok a Badát. :)

(#13796) Jadro válasza Dhampir (#13795) üzenetére


Jadro
veterán

Az elmúlt bő másfél év tapasztalata alapján - amit androidon töltöttem a Bada után - elmondhatom, hogy nem sírom vissza. Pedig eltelt már egy kis idő azóta, hogy megvan a Wave. Használtam egy darabig, de beleuntam. Maga a készülék pedig nagyon frankó még most is, ezért is használja a párom. A fejlesztése viszont teljesen megállt, ami a kezdeti nem túl nagy lendületet ismerve pláne sajnálatos. Majd meglátjuk mit hoz a Tizen, nem vagyok én odaragadva az androidhoz. :) Azt használom, ami nekem a legtöbbet nyújtja és legjobban bejön.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13797) leslieke válasza Jadro (#13796) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tizent csak új telefonnal kapod meg, szerintem még a Wave 3-ra se adják ki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13798) consono


consono
nagyúr

Elvetemülteknek: CM10 Jelly Bean port v. 0.0.1 Wave-re! Gyakorlatilag semmi nem működik és lassú mint az állat, de a miénk ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#13799) leslieke válasza consono (#13798) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt vajon be is fejezik, vagy félbemarad, mint az eddigiek? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13800) San398 válasza leslieke (#13799) üzenetére


San398
őstag

Nem lesz itt wave-en működő modemes droid! Rebellos is lusta, beleunt mert szerintem nincs sikerélménye!Ha megosztaná másokkal is azt amit elért(ha egyáltalán elért eddig valami!) talán lenne a modemes részből valami.

consono: Valaki látott már Rebellos munkájából valamit vagy csak elhisszük neki hogy dolgozik rajta?(bocs ha kételkedem)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.