Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) RetepNyaraB válasza s4tch (#12350) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ehm és a Samsung fiókot hogy lehet törölni :U
gmail, facebook felajánlja a SocialHubon, de a Samu nem :(

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12352) gelbelex válasza consono (#12348) üzenetére


gelbelex
őstag

Maximális respekt a kitartásáért... :R
Attól tartok, hogy ha nem jut eredményre 1-3 hónapon belül, akkor már nem lesz kedve egy bő kétéves régiséggel foglalkozni.
Amúgy a Wave II-ben ugyanaz a modem van, mint a Wave-ben?

(#12353) leslieke válasza RetepNyaraB (#12351) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt a fiókok menüponton belül kell/lehet törölni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12354) RetepNyaraB válasza leslieke (#12353) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

De ott se hagyja, nincs ilyen lehetőség egyszerűen. Nem kínál fel törlés opciót sehol :O
Addig dühít, míg újramultizom a rohadékot. De nem ma :W

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12355) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Frissült a mobilos Samsung Apps!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12356) Aryes válasza consono (#12348) üzenetére


Aryes
nagyúr

És - gondolom ez nem csak nekem jutott eszembe - olyan megoldás, mint linux alá az ndiswrapper, amivel eredeti windows drivereket lehet használni?

(#12357) consono válasza Aryes (#12356) üzenetére


consono
nagyúr

Sajnos nem a driver a gond, illetve az is, hanem a RIL. A Samsung használja más telóban is ezt a qualcom modemet (pl. Galaxy 3, a kicsi), de nem úgy van bekötve, mint a Wave-ben. Nálunk egy megosztott memóriaterületen keresztül kommunikál egymással az alkalmazás processzor és a call processzor és ez a protokol nem nyilvános. Ezt fejtettev vissza Rebellos és még valaki a JetDroidos bagázsból, de ez csak fél siker, meg kell, kellene írni a megvalósítást is...

"In God we trust. All others must bring data"

(#12358) RetepNyaraB válasza RetepNyaraB (#12354) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Valaki konstruktívan esetleg még talán?
A Samsung fiók törlési lehetőségéről.
Vagyis, hogy miként lehet megoldani..?
SocialHub, ill. Fiókok alól nem megy.

Annyira nincs kedvem ezért újramultizni a telót :O

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12359) Aryes válasza RetepNyaraB (#12358) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miért kéne multizni? Egy preconfig sokkal gyorsabb...
Lemented az adataidat kiessel, kivéve a fiókbeállításokat, aztán mehet a móka.

(#12360) RetepNyaraB válasza Aryes (#12359) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Olyat viszont még sose csináltam.
ráadásul ez német telefon és szeretném, hogy az is maradjon. Gőzöm sincs a német preconfigról .
Tudom, Google :B

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12361) leslieke válasza RetepNyaraB (#12360) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Preconfig

Az eltérés annyi, hogy neked nem XEH-re kell állítani, hanem német kódra, pl. DBT

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12362) RetepNyaraB válasza leslieke (#12361) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Egen köszi, közben mégis kiolvastam a német bada fórumot és épp törpreng a szaros wave.

Egyébként a lényegét továbbra sem értem az egésznek sajna, csak szolgaian követem az utasításokat.

Van ez a rakás kód

OXA [KOR, SKT, XEF, XEO, XEU, DBT, ITV]
OXG [KOR, ATO, AUT, MOZ, PHB, PRO, XEB]
OXX [KOR, VGF, MET, ORC]
OXF [KOR, BHT, CMF, COA, CRG, CRO, GBL, HAT, MBM, MOT, MSR, MTL, SEB, SMO, TMT, TRA, TSR, TWO, VIP, VVT]
OXC [KOR, CYO, EUR, FOP, TPH]

és rohaggyak el, ha felfogom hogyan kell értelmezni mindezt :B :N

De átállítottam DBT-re (eddig AUT volt, amely Svájcnak tűnik) és meglátjuk. Mindezt egy tetves samsung fiók miatt :W

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12363) RetepNyaraB válasza RetepNyaraB (#12362) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Najóvan kezdem megunni a napom telefonnyomogatással való elverését :W :W
Preconfig után se jelentkezik be a samsung fiókba.
Pedig nem tettem fel a custom profilt emlékeim szerint, amellyel letölthető lenne a mindenféle egyéb wave játékok hada, viszont telóról nem működne az apps.

F*sz kivan :O

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12364) Aryes válasza RetepNyaraB (#12362) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az AUT szerintem Ausztria... Svájc nevében egyik betű sem szerepel ezek közül. :)

(#12365) RetepNyaraB válasza Aryes (#12364) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

[link]

- AUT - Switzerland

De mindegy is, a lényeg a nem beeresztő samsung fiók.
Meg a Kies fostalicska mentési rendszere. Szöszöghetek órákat egy visszaállítás után, mert a beállításaim fele vagy megvan, vagy inkább egyáltalán nincs :(((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12366) leslieke válasza RetepNyaraB (#12365) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kiesben se tudsz belépni a Samsung Appsra?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12367) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Samsung Apps: plugin frissítés a Kies-ben

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12368) Aryes válasza RetepNyaraB (#12365) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tényleg :D

(#12369) Aryes válasza leslieke (#12355) üzenetére


Aryes
nagyúr

Úristen, végre két év után eljutottak oda, hogy a lista aljára érve nem kell gombot nyomni, hogy folytassa a betöltést, hanem magától folytatja? :)

(#12370) leslieke válasza Aryes (#12369) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bizony. Más újítást nem is találtam, de már ez is valami.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12371) Aryes válasza Aryes (#12369) üzenetére


Aryes
nagyúr

Érdekel itt valakit még az android port? Sikerült rootolnom. :)

(#12372) RetepNyaraB válasza Aryes (#12371) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Engem pl nagyon érdekel mert tököm tele a badával, de igazán csak úgy, ha telefonálni is lehetne vele :B

leslieke@ Kies beenged, azzal nem volt ilyen gond. A teló is rövid ideje csinálja, viszont makacsul :((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12373) leslieke válasza RetepNyaraB (#12372) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kies-ben cserélj jelszót.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12374) RetepNyaraB válasza leslieke (#12373) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Megvolt az is :K :O
illetve telóról a samsung honlapon, de az már mindegy asszem. Változatlan. Az a vicces, hogy ha rossz emilt írok be, azt meg kiszúrja rögvest :F

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12375) RetepNyaraB válasza RetepNyaraB (#12374) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Leslieke, Te vagy az fény az éjszakában!
Kiesből megváltoztattam a jelszót és erre beengedett a telefonon juhhéj :DD

Már jön is az appsban nem szereplő Naught lefele :))

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12376) Storms válasza RetepNyaraB (#12375) üzenetére


Storms
őstag

Tudsz adni egy linket ehhez a játékhoz? Nem találom. köszi :R

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#12377) TomWexX válasza Storms (#12376) üzenetére


TomWexX
addikt

Azért nem találod mert nincs fent az apps-on, ergo link sincs hozzá. :) RetepNyaraB is csak azért tudja letölteni, mert régen leszedte és szerepel a listájában.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12378) leslieke válasza RetepNyaraB (#12375) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12379) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Azon filózom, vajh feltegyem e valamelyik topikban hogy androidra bada port?:DDDDDDDDDDD

(#12380) leslieke válasza Goldmen75 (#12379) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Meguntad a SGS2 droid párost? :DD :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12381) RetepNyaraB válasza Goldmen75 (#12379) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Micsoda érdekődés övezne rögvest :))

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12382) AirWin1987


AirWin1987
csendes tag

sziasztok!

mért van az hogy a kiesen keresztül telepítenék játékot v. progit,le is tölti, de utána nem csinál semmit??

(#12383) RetepNyaraB válasza AirWin1987 (#12382) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

úgy érted megakad a telepítésnél?

Néha van, hogy 5-10 percet töpreng, mire elkezdi a telepítést és addig olyan, mintha le lenne fagyva (le is van :DDD ). Vagy kivárod, vagy feladatkezelőből lelövöd a Kiest és újraindítod.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12384) Goldmen75 válasza leslieke (#12380) üzenetére


Goldmen75
őstag

Párost?! Dehogy unom, qrva jó teló, de még van mit tanulni droid fronton!:D

(#12385) leslieke válasza AirWin1987 (#12382) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem ír ki semmilyen hibaüzenetet? Legfrissebb Kies van fent?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12386) AirWin1987 válasza RetepNyaraB (#12383) üzenetére


AirWin1987
csendes tag

letölti 100%-ra, azt nem csinál semmit! a letöltött tartalmak listából sem tudom elinditani. viszont akkor lehet, hogy az van ami irtál, hogy várni kell, majd ugyhagyom kicsit!

leslieke: igen most frissitettem és nem dob hibaüzit sem, csak nem csinál semmit!

(#12387) RetepNyaraB válasza AirWin1987 (#12386) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

De ha lelövöd és újraindítod, akkor sincs semmi baj. Az esetek jó részében még a letöltés is megvan és rögvest telepítésre ugrik. Jól optimalizált kis kliens az :DD :DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12388) anrab válasza Aryes (#12371) üzenetére


anrab
addikt

persze hogy érdekel. holnap reggel megyek haza. :-)
de mi a fràsz az a rootolàs! :-D

(#12389) Aryes válasza anrab (#12388) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az egy okos dolog. Olyat is megtehetsz az androiddal, amit amúgy nem engedne, mert rendszergazda jogosultságot kapsz rajta.

RetepNyaraB: tényleg, olyan, mintha jól leitatnád. :D

[ Szerkesztve ]

(#12390) RetepNyaraB válasza anrab (#12388) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

ezt se tudod?
Így mondja a pulyka; rúút rúút!

aryes: ennek ilyen 18+-os szaga van :DD

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12391) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!

Nagyon régen jártam már erre, kb. 4 hónapja, de még megvan a Wave 1-em, és az 1.2-es soft van rajta! Kíváncsiságból ráraktam a gépre és megnéztem a Kies-en milyen softot ajánl az 1.2 helyett! Azt írta, hogy XXLC1! Érdeklődni szeretnék, hogy mit lehet tudni erről a softról, érdemes lecserélni a régi 1.2, illetve ami nagyon fontos lenne, hogy esetleg ebben van már zene felismerő, vagy ne is számítsak rá? Olvastam itt valamilyen török rom-ról, de nem szeretnék multizni, mert jó lenne, ha megmaradnának a régen telepített dolgaim!

Válaszokat előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#12392) leslieke válasza mesa23 (#12391) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van aki szerint érdemes feltenni, van aki szerint meg nem. Én amellett voksolok, hogy érdemes feltenni. Zenefelismerés is van, csak jól eldugták.
Kies frissítéssel megmaradnak a dolgaid, ha a frissítés közben felajánlott biztonsági mentést nem hagyod ki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12393) mesa23 válasza leslieke (#12392) üzenetére


mesa23
aktív tag

Köszönöm! És azt megkérdezhetem, hogy hová dugták a funkciót? :)

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#12394) szimike79 válasza Goldmen75 (#12384) üzenetére


szimike79
őstag

Hehe, már nekem is kétmagos van . De kellene rá ICS! Nem tudjátok elküldeni nekem a badást?

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#12395) gelbelex válasza Goldmen75 (#12379) üzenetére


gelbelex
őstag

Nahát! (Bada-rajongó múltadat ismerve) több tiszteletet a bada iránt, ha dicséretet nem is... ;)

(#12396) leslieke válasza mesa23 (#12393) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

[link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12397) RetepNyaraB válasza leslieke (#12396) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az igen :D
Ennyi barmot Isten országában :( :(((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12398) ABal válasza leslieke (#12396) üzenetére


ABal
őstag

Ez olyan, mint egy tipikus kalandjáték.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#12399) duvi


duvi
nagyúr

Engem is utolért a végzet. Másfél év használat után búcsút veszek a jó öreg Wave II-től. Jól szolgált és nagyon szerettem. Egy pillanatig se bántam meg, hogy anno megvettem :N
Idő közben vettünk a fiamnak, majd a nejemnek is egy SE Arc S telót. Végül utolsóként én is beneveztem egyre :) Ebben az árkategóriában (T-nél 60K), szerintem most a legjobb vétel, ha valaki droidos fronton keresgélne.
Köszönöm mindenkinek a sok helpet és infót, amit az elmúlt másfél év alatt kaptam! :R
És köszönet a kimagaslóan jó és segítőkész társaságért is, akik összegyűltek ebben a topicban! Természetesen továbbra is visszajárok olvasgatni, ahogy már az utóbbi időben is tettem.Mindenkinek a legjobbakat kívánom! Bye!

(#12400) ABal válasza duvi (#12399) üzenetére


ABal
őstag

A végzet mindenkit utolér. :)

"köszönet a kimagaslóan jó és segítőkész társaságért is, akik összegyűltek ebben a topicban"
Nagyon igaz! Most látom csak, hogy ez a topic mennyire pörgött és milyen jó volt ide járni. Most a Tab miatt három különböző topikba is írogatok, és örülök, ha egyikben választ kapok. (Az se azonnal jön, ha jön, viszont jó eséllyel egy volt itteni fórumozótól) :)
A Wave-testvériség örök!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.