Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) Aryes válasza osztraksajt (#13221) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én nem vonom kétségbe, hogy igaz, amit leírtál, sőt, nekem is ez a logikus. De régebben minden mobilszolgáltató (lehet, hogy mostanában is, nem figyeltem) minden telefon típusjelzése után odaírta, hogy SL. Egyszer elolvastam az apróbetűs tájékoztatást, és oda volt írva, hogy ez a sim lock rövidítése. Most akkor évekig nem tudták, hogy mit árulnak? :)

(#13252) Tomajdon válasza David3 (#13247) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Nagyon köszönjük! :R Bár én a 2.0 miatt kimaradok belőle... :(

(#13253) leslieke válasza Tomajdon (#13252) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szedd le Kies-zel, ha egyszer majd mégis váltasz, akkor fel tudod telepíteni, ingyen!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13254) David3 válasza Tomajdon (#13252) üzenetére


David3
őstag

Tegyél úgy, ahogy leslieke írja, töltsd le a Kies-re, aztán majd egyszer úgyis megtörik a jég. : )

(#13255) RetepNyaraB válasza David3 (#13254) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

persze és a jég alól kikandikál az iOS ;]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#13256) David3 válasza RetepNyaraB (#13255) üzenetére


David3
őstag

Csak nem. : )

(#13257) David3


David3
őstag

Nem győzzük hangsúlyozni, hogy a badablog.hu egy éves fennállása alkalmával ingyenes az angol-magyar szótárunk! Kérünk adjátok át másnak is a hírt! Köszönjük!

Samsung Wave, Wave II, Wave 3: [link]

Samsung Wave Y: [link]

(#13258) David3 válasza David3 (#13257) üzenetére


David3
őstag

Hopp javítás:

Wave Y verzió: [link]

(#13259) Storms


Storms
őstag

Már régóta akartam kérdezni, hogy a zenelejátszóba miért nincs megállító gomb? Csak pause van és ha ki akarok lépni a lejátszóbol akkor még a háttérbe tovább fut fent az akksi ikon mellett, miért spórolták ki?

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13260) leslieke válasza Storms (#13259) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

1.2-n se volt. Lusták voltak. Ki kell lőni és kész.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13261) duvi válasza Storms (#13259) üzenetére


duvi
nagyúr

1.2 alatt úgy lehetett kilépni, hogy elsőnek nyomtál egy pause-t és utána egy vissza "gombot". Ezután ha kiléptél a zenelejátszóból, akkor már nem futott tovább a háttérben. Nem tudom, hogy 2.0 alatt is működik-e még ez a megoldás :F

(#13262) leslieke válasza duvi (#13261) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

2.0 alatt ez nem működik. Ott marad háttérben, feladatkezelőben kell kilőni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13263) TomWexX válasza leslieke (#13262) üzenetére


TomWexX
addikt

Dehogynem működik. Most teszteltem le egymás után többször is.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13264) leslieke válasza TomWexX (#13263) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem mindkét telefonon a háttérben marad. Valamit rosszul csinálok? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13265) jurzsolt


jurzsolt
tag

Nekem úgy működik 1.2 alatt, hogy pause, ugrás a szám elejére, majd kétszer a "vissza" gomb.

(#13266) TomWexX válasza leslieke (#13264) üzenetére


TomWexX
addikt

A vissza gomb nem a hívásletevő gomb hanem a << gomb a lejátszóban. Max ezt nézhetted el. Tehát ha megy a zene: Pause - << - Hívásletevő gomb ...és így ki kell hogy lépjen a zenelejátszóból.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13267) leslieke válasza TomWexX (#13266) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem így csináltam, hanem a jobb alsó sarokban lévő vissza gombot nyomtam meg.

Tanultam ma valami újat! :DDD :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13268) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Nektek szokott oylat csinálni a telefon, hogy nem zárja le magát? Visszaveszi a fényerőt, és utána ki kéne kapcsolni a kijelzőt, és lezárni, de nem teszi meg, van hogy egy fél óráig is kisfényerőn, de világít a kijelző, és szívja az akksit...

(#13269) TomWexX válasza leslieke (#13267) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha valamit nem tudsz, kérdezz nyugodtan! :P ;] ;]

(#13268) Ranger^41: Nálam elég sűrűn csinálta, nincs mese, mindig meg kell nyomni a lezárógombot ha már nem használod.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13270) leslieke válasza TomWexX (#13269) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Úgy lesz, mester! :DD :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13271) San398 válasza Ranger^41 (#13268) üzenetére


San398
őstag

Nálam se 1.2 se 2.0 alatt soha nem volt ilyen.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#13272) duvi válasza TomWexX (#13266) üzenetére


duvi
nagyúr

Erre a megoldásra gondoltam, csak ezek szerint nem írtam le ilyen érthetően :K :B

(#13273) TomWexX válasza duvi (#13272) üzenetére


TomWexX
addikt

Én értettem. :))
De való igaz, hogy félreérthető volt.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13274) Tomajdon válasza David3 (#13254) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Köszi neked, meg leslieke-nek is! :R Erre nem is gondoltam, mivel messziről kerülöm a kiest... :D

(#13275) Silenzio


Silenzio
addikt

És azt tudtátok, hogy 2.0-ban a videolejátszó kétujjas érintésnél képarányt vált? Mert én csak két napja figyeltem meg. Ja meg akkor is képarányt vált, ha billentyűzár feloldás után egyszer megérintem. :D Apró bug.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13276) ABal válasza Silenzio (#13275) üzenetére


ABal
őstag

Feature :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13277) David3


David3
őstag

Nem tudom, hogy vannak-é itt Wave 723 tulajdonosok, de bizonyára sokaknak jól jön ez:

Birtokunkba jutott egy júliusi - valószínűleg magyar nyelvet is tartalmazó -, Wave 723 szoftver!

(#13278) David3


David3
őstag

No, hát nem tudjuk, hogy van-e olyan, aki még nem hallott róla, de akkor ismét jeleznénk, a badablog.hu egy éves fennállásának alkalmával ingyenes az angol-magyar szótárunk mindkét - jelenleg elérhető - verziója! Ne szalasszátok el ezt a lehetőséget! : )

Samsung Wave, Wave II, Wave 3: [link]

Samsung Wave Y: [link]

(#13279) Storms


Storms
őstag

Van itt olyan aki használta ezt a szoft-ot? LINK Az utolsó hsz-ban van egy még frissebb.

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13280) David3 válasza Storms (#13279) üzenetére


David3
őstag

Change log-ot tudsz adni a legújabb verzióhoz? Lehet valamelyik nap kipróbálnám.

(#13281) gelbelex válasza David3 (#13280) üzenetére


gelbelex
őstag

Én Wave II-re várom, de csak a véglegeset teszem fel.
Addig jó (noha lassú, de nem fagy) a gyári LB1, van benne magyar nyelv (bár XEH nincs).

(#13282) David3


David3
őstag

Egy nap alatt az első helyre került az Idegen Szavak Gyűjteménye szótárunk! Köszönjünk szépen mindenkinek, aki letöltésével megtisztelte a munkánkat!

[ Szerkesztve ]

(#13283) leslieke válasza David3 (#13282) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó a program, megérdemli.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13284) szimike79 válasza David3 (#13282) üzenetére


szimike79
őstag

Gratula hozzá, én már sajnos nem tudom kipróbálni. :N

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#13285) consono válasza szimike79 (#13284) üzenetére


consono
nagyúr

Már én sem... Most végzett a gyárira visszaállítás, megy a dobozba a Wave, hlnap meg az új gazdájához, ha minden jól megy...

"In God we trust. All others must bring data"

(#13286) David3 válasza consono (#13285) üzenetére


David3
őstag

Mi lesz az utód és mennyiért kelt el?

(#13287) TomWexX válasza szimike79 (#13284) üzenetére


TomWexX
addikt

Én letöltöttem, de (még) nem próbáltam ki. :)

Consono: Akkor ezek szerint nem lesz több Anghelyi ICS cfw. :) Mi lesz a wave utódja?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13288) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Beállok a sorba, engem is érdekel mi lesz az utód? (Kellenek a tippek nekem is)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13289) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok!

Na felraktam èn is a 2.0 LC1et Kiesen keresztül. Köszönöm a segítsèget Lesliekenek ès David3nak, de mindenki másnak is. Csak egy kis info, de gyakorlatilag mindent le lehet menteni ès ùjra rakni frissìtès közben (üzenetek, progik, stb... ).
Kezdem belakni a rendszert, nem rossz de vannak kèrdèseim. Hogyan lehet tèmát feltenni? Ha kiesen telepìtek azt írja hogy hibás telepítő fájl, ha letöltök smt fájlt ès úgy próbálom telepíteni akkor pedig azt hogy nem támogatott fájl típus. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#13290) gelbelex válasza leslieke (#13288) üzenetére


gelbelex
őstag

Néha én is eltűnődöm, mi legyen (majd, nem sürgős) a Wave II után, de nem könnyű kérdés.
Most azt hiszem (~tipp), megvárom a WP8-at...

(#13291) David3 válasza EAndrew (#13289) üzenetére


David3
őstag

A telefon memóriájába másold az .smt fájlt, az Others mappába! Utána a "Menü-Beállítások-Kijelző-Téma menüpont alul tudod beállítani.

(#13292) leslieke válasza gelbelex (#13290) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az nálam kizárva, nem tetszik a csempés kezdőképernyő. Marad a másik kettő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13293) consono válasza gelbelex (#13290) üzenetére


consono
nagyúr

Én is a WP8-at várom, de csúcs gépre idén nem lesz keret... Közelítésként egy első generációs, WP7.5-ös HTC 7 Pro váltja a Wave-et (csere plussz némi kp.). Így most minimális pénzből lesz új játékszerem a következő évre (még az asszony sem lett mérges;) ) és az igazi döntést is elhalaszthatom (jövő ilyenkorra már látszik mi lesz a WP8-cal meg a BB10-zel, nem is beszélve a Droidról). Ja, meg mindig is a szívem csücske volt a hardveres QWERTY billentyűzet :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#13294) EAndrew válasza David3 (#13291) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Köszönöm, így most màr működik:). Az mitől lehet hogy opera használat közben minden widgetet bezár?

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#13295) leslieke válasza EAndrew (#13294) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elfogy a memória. A bada így van kitalálva, hogy ilyenkor zárja be a widgeteket.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13296) gelbelex válasza consono (#13293) üzenetére


gelbelex
őstag

Rá lehet rakni a 7.8-at? A nagy csempékkel nálam nem játszana a WP, de a kicsikkel (7.8 és felette) már igen!
A Wave II előtt 5 évig egy Treo 650-em volt, én is értékeltem a hardveres qwerty-et, de kibírom nélküle.
Én is nagyon meg fogom nézni, kell-e majd nekem az áráért az a plusz, amit a Wave II-höz képest nyújtana...

(#13297) Jocy válasza David3 (#13282) üzenetére


Jocy
aktív tag

Szia.Én köszönöm a progit,nagyon hasznos,csakúgy mint a szótár! :C

(#13298) David3 válasza EAndrew (#13294) üzenetére


David3
őstag

Próbáld a telefon memóriájára telepíteni az Operát, és használat előtt 3-4 naponta indítsd újra a készüléket.

Jocy: Nagyon szívesen, a badablog.hu fórumába pedig várjuk az észrevételeket! : )

[ Szerkesztve ]

(#13299) consono válasza gelbelex (#13296) üzenetére


consono
nagyúr

A 7.8 majd kiderül az ősszel, ha kijön, de most is vannak rá custom romok, így vagy úgy de biztosan lesz ;) De azt hiszem nekem is kelleni fog pár hét, hogy belekjam magam, addig sem fogok unatkozni!

"In God we trust. All others must bring data"

(#13300) Chelsea4ever


Chelsea4ever
tag

Üdv.

Azt szeretném kérdeni, hogy a .FLAC zenei fájlokat hogy tudom lejátszatni a telefonommal? Lehetséges?

Firmware: 1.2

Előre is köszönöm,
Dávid

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.