Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) TomWexX válasza Chelsea4ever (#13300) üzenetére


TomWexX
addikt

A 2.0 alapból lejátsza, 1.2-nél már nem emlékszem.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13302) Chelsea4ever válasza TomWexX (#13301) üzenetére


Chelsea4ever
tag

Ja, valószínűleg...mert a zenelejátszó nem képes betölteni. Bár most próbálok valami playert letölteni a piacról.

Más.:
Akkor tudnál adni egy 1.2 - 2.0 összehasonlító tesztet vagy elemzést? esetleg korábbi fórum hozzászólást?

(#13303) ABal válasza Chelsea4ever (#13300) üzenetére


ABal
őstag

Az 1.2 is lejátssza a FLAC-et alapból. Nálam teljes szám is van és csengőhangnak beállított rövid részlet is, ugyanúgy viszi, mint az mp3-at.

Nagyon OFF: Ha valakinek itt van tapasztalata az Acer TravelMate 5742G típusú laptoppal, kérem keressen meg PÜ-ben. Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13304) top3


top3
tag

Sziasztok .
Wave I. T-s telefonon 2-re frissítettem (nagyon tetszik a változás) , az a kérdésem , miért rak be bizonyos kevésbé használt? ikonokat mappákba ?
Nyitóképernyőm így néz ki a fizikai gombok feletti alsó sorban (balról indulva) :
1., Mappa1 : benne Billentyűzet , Java
2., Névjegyzék
3., Mappa7 : benne Üzenetek
4., Menü

(Ugyanezt megcsinálta a menün belül is belépve néhány ikonnal) .
Várom hozzáértők válaszát , köszönöm .

(#13305) Storms


Storms
őstag

üdv

Tudnátok adni egy linket a legfrissebb Bada2-es Wave 2 szofthoz? (független kellene)
köszi

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13306) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Megint segìtsėget kèrnèk! Mièrt nem tudok apps-en keresztül tèmát feltenni? Letölteni letölti a fájlt, de 2%nál kilèp telepítèskor ès azt írja hogy vègzetes kivètel törtènt ès törli a tèmát. Telepítèsi hely a telefon-ra van állítva, de a kártyával is ezt csinálja. Szerintetek?

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#13307) leslieke válasza top3 (#13304) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Automatikusan semmi nem rak be mappába. Gyárilag van, ami odakerül.

Mappába tetted az ikonokat. Húzd ki a mappából, majd töröld a mappát.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13308) leslieke válasza Storms (#13305) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Függetlent nem találtam, amiben van magyar nyelv is, T-s van: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13309) leslieke válasza EAndrew (#13306) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tölts le a telefonon keresztül vagy innen témát: [link] Az smt-t elég felmásolni a telefon/others mappába és utána beállítani.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13310) EAndrew válasza leslieke (#13309) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Próbáltam már telefonon ès Kiesen kereszül is, mindig ugyanaz a vège, vagy vègzetes kivètelre panaszkodik vagy hibás telepítő fájlra. A felmásolós működik, de így az apps fèle, egyèb helyeken fel nem lelhető tèmáktól elesek. Beállítási gond lehet?

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#13311) leslieke válasza EAndrew (#13310) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha a telepítés helye a telefon, akkor jól van beállítva. Mást nem is kell. Programokat tudsz letölteni telepíteni?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13312) EAndrew válasza leslieke (#13311) üzenetére


EAndrew
aktív tag

A programok mennek ès települnek, csak a tèmák nem, èrthetetlen.

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#13313) leslieke válasza EAndrew (#13312) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Esetleg egy telefon és pc restart telepítés előtt?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13314) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Nem kell valakinek egy szép állapotú szürke tmobileos wave2 minden cókmókjával, még májusig garanciásan? :)

(#13315) tom956ster


tom956ster
aktív tag

SOS:
A wave telefonomon eltűnt a menüből a beállítások ikon. Nem tudom hová lett, nincs egy mappa sem a menüben, tanácstalan vagyok...
(bada 2.0)
Mit tegyek?
Köszönöm a segítséget előre is!
Tom

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#13316) EAndrew válasza leslieke (#13313) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Megpróbáltam, de nem jártam sikerrel, ugyanúgy hibát ír.

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#13317) leslieke válasza tom956ster (#13315) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az IM ikon mögött egy mappa rejtőzik, gyárilag. Nem húztad bele véletlen abba?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13318) tom956ster válasza leslieke (#13317) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Ó leslieke! Te egy Császár vagy!!! :R :R :R
Köszönöm, fogalmam sincs a segítséged nélkül mikor találtam volna rá...

Más:
Nektek mennyit bír az akku:
Nekem full exchange szinkron (két levelező és egy naptár push minden fiókban) nem bír ki egy napot, óránként több mint 10%-ot zuhan az akku :F
Most átállítottam az összes pusht 5 perces szinkronra, hátha ez segít.
Nincs beragadva egy process sem, volt restart, nem tudok másra gondolni, csak a folyamatos szinkronra. Az előző tulaj szerint neki elment 3-4 napot is...
Üdv
Tom
Közi még1szer!

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#13319) Storms


Storms
őstag

Szerintetek érdemes egy Galaxy Ace-re elcserélni a Wave I-emet? Nagyon megszerettem a Wave-t :)

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#13320) Ranger^41 válasza Storms (#13319) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

nem

(#13321) duvi válasza Storms (#13319) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem se :N Ha droidban gondolkozol, akkor érdemesebb "feljebb" keresgélni.

(#13322) Silenzio


Silenzio
addikt

Bada2-nél hogy lehet blokkolni a bejövő hívást vagy üzenetet egy adott számról? Nem találom.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13323) leslieke válasza Silenzio (#13322) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások -> Hívás -> automatikus elutasítás

Üzenetek -> Speciális -> Tiltólista

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13324) tom956ster válasza Storms (#13319) üzenetére


tom956ster
aktív tag

A feleségemnek több mint egy évig volt Ace, nekem alig egy hete van wave 1: ez alapján más most támogatom az előttem szólót +1-el: nem érdemes lecserélni, mert az Ace egy kalap fos a wave 1hez képest (sebesség, kijelző, kamera, minőség)!

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#13325) wallace válasza tom956ster (#13324) üzenetére


wallace
tag

Lelkes kezdő :C Üdv a csapatban! :)

(#13326) David3 válasza wallace (#13325) üzenetére


David3
őstag

Lelkes, több ilyen felhasználóra lenne szükségünk. : )

tom956ster: Várunk a badablog.hu fórumában! : )

(#13327) David3


David3
őstag

(#13328) RetepNyaraB válasza David3 (#13327) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

ne röhögtessenek már. Olcsó lehúzás, a szokott hozzáállás. Ezzel nem mentik meg a nulla támogatás/alkalmazásbolt/Kies kombót. :(

Érik a tetves Droid, mint kelés a lábon. Csak legyen pénz, fémház, üvegkijelző. Már látom visszatérek a Sonyhoz...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#13329) Orlin


Orlin
addikt

off kép,de úgy éreztem kell ide :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#13330) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok!

Hogyan lehet kivenni a 2.0-ból a híváskor megjelenő elutasítás üzeneteben opciót? Gyenge pontnak érzem, mert még ha nem is veszem fel véletlenül a megfelelő ikonok elhúzásával a telefont, még akkor is ott van ez az "egyébként egész ötletes" megoldás ami egyszerűen két érintésre küldi az sms-t. Egyébként a telefonom ált. a zsebemben van. ezért kérdezem ezt.
Ja és milyen zenelejátszó progit tudtok ajánlani?

Üdv!

UI: Nagyon király a Angol-Magyar szótár és az Idegen szavak szótára, +1 nekik és a készítőknek!! :R

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#13331) consono válasza Orlin (#13329) üzenetére


consono
nagyúr

Zseniális:D

"In God we trust. All others must bring data"

(#13332) leslieke válasza EAndrew (#13330) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások -> Hívás -> Híváselutasítás üzenetben. Innen törölj ki mindent.

Spec. nekem nagyon jó, hogy van ez a funkció. Tárgyalásokon, moziban, stb. Sokszor használnom kell. Az összes gyárit átírtam saját szövegre.

Zenelejátszó: a gyárit ajánlom, ugyanis az Appson nincs jobb.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13333) EAndrew válasza leslieke (#13332) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Köszönöm! :R

Egyébként csak sikerült egy témát feltennem telefonon keresztül az apps-ról, de többet nem engedett. A másodiknál már ismét hibát írt ki. Ja és nem állítottam semmit.

Üdv!

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#13334) consono válasza EAndrew (#13333) üzenetére


consono
nagyúr

A témákkal nekem is sok bajom volt az Appsról, fel is adtam a végén és letöltöttem simán .smt fileokat. Csak be kell másolni a telefon (nem az sd) Others mappájába és már látszik is a beállításokban! A

"In God we trust. All others must bring data"

(#13335) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Hoztam egy kis olvasnivalót megint... ezen most el lehet rágódni tovább is. : )

Idegen Szavak Gyűjteménye - Fejlesztési napló

(#13336) David3


David3
őstag

Na, hoztam megint egy kis érdekességet, remélem nem untatlak vele... : )

Ingyenes sport- és utazási alkalmazások [SamsungApps promóció]

(#13337) leslieke


leslieke
Jómunkásember

.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13338) TomWexX válasza David3 (#13336) üzenetére


TomWexX
addikt

Dehogy untatsz, ha más nem, legalább Te hozd a híreket! :)

(#13337) leslieke: Ezzel mit szerettél volna kifejezni? :P

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13339) leslieke válasza TomWexX (#13338) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Téves lett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13340) ABal válasza leslieke (#13339) üzenetére


ABal
őstag

Viszont keves ennel eredetibb hozzaszolast lattam eddig. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13341) consono válasza ABal (#13340) üzenetére


consono
nagyúr

:)

Nagyon kihalt a topic mostanság... Én meg mint jó kiscserkész, visszajárok még mindig :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#13342) leslieke válasza consono (#13341) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már nincs miről beszélni. Néha jön 1-1 kérdés, meg David a hírekkel de kb. ennyi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13343) consono válasza leslieke (#13342) üzenetére


consono
nagyúr

:( 2 év az csak két év... És sajnos most átülve a sötét oldalra nagyon látszik a Bada sok hibája... És itt most nem is az alkalmazások hiányáról beszélek, pedig ott is nagyon nagy a különbség, hanem arról, hogy ugyanolyan hardveren mennyivel gyorsabb a WP, van normális multitasking, 5 másodperc a GPS lock, vagy annyi sem, meg a többi...

"In God we trust. All others must bring data"

(#13344) anrab


anrab
addikt

még mielőtt megjelent a Wave, olvastam egy cikket ahol azt írták hogy stabilan járatták /valahol tesztelték/ 1.4 GHz-en a prociját és semmi fagyás vagy gond nem volt vele. már nem tudom melyik cikk volt.
azt kellene megoldani hogy 1.2 GHz-re felturbózni. gondolom sokkal ütősebb lenne a netezés és más alkalmazások is.

consono: hát igen. tegnap a hugom Galaxy S+ telefonját birizgáltam egy kicsit. hát isten bizony megfájdult a szivem.

[ Szerkesztve ]

(#13345) s4tch


s4tch
veterán

Szerdán koncerten voltunk cimborámmal, közben jött a hír Gyurta aranyáról. Meg akartuk valahol nézni a felvételt; neki butafonja van, maradt az enyém, mint opció. Hiú ábránd... Hazamentem, letöltöttem a tabletre az MTVA hivatalos alkalmazását, egy percen belül már néztem is a videót.

Telefonálni, fényképezni, e-mailt küldeni, játszani rendben van a bada, a többit meg felejtsük el. Kár ezért a fajin hardverért.

(#13346) duvi válasza leslieke (#13342) üzenetére


duvi
nagyúr

Sajnos valóban eljárt az idő a Wave felett. Annak ellenére, hogy már én is váltottam, még mindig benézek ide nap mint nap. Nem csak a szakmai rész miatt. Igazából az itteni kis közösség hiányzik a mindennapjaimból, amit nehéz pótolni :)

(#13347) Nimda


Nimda
addikt

Amikor anno lecseréltem a galaxy acemet egy wavera,nagyon örültem,hogy egy ilyen minöségi telefon került a kezembe.De mint utólag kiderült,ebbe a rendszer sajnos nem tartozik bele.Kár érte,pedig lenne benne ráció,ha egy picit engedett volna a samsung és szabadkezet adott volna a rombuherálóknak,vagy maga hegyezte volna ki használhatóbb szintre.De ez egy olyan üzletpolitika,amit mi csak sejthetünk miért müködik úgy,ahogy.

Maga a telefon gyönyörü és sajnálattal váltam meg töle,de muszáj volt.Egyedül az lelheti örömét benne,akinek csak a minöségi design számit és csak telefonálni használja,vagy hébe hóba hd filmeket néz a gyönyörü kijelzöjén.

Az utód egy xperia u lett,ami szinte tökéletes számomra.Az anyagminöség ugyan elmarad a wavetöl,de használhatóságban óriási a különbség...szerintem ezt nem is kell tovább ecsetelnem :)

(#13348) ABal


ABal
őstag

Én is jövök még nosztalgiázni. Nekem még sokáig jó lesz a Wave mint telefon, de a fejlesztések, új programok már egy ideje nem érdekelnek, mert a Droidon mindenem megvan.
A KIES szerdán felpakolta az ICS-t, úgyhogy most teljesen elégedett is vagyok.

Ettől függetlenül a Wave minőségi mérce a számomra. A legközelebb szerintem az Xperia P jött hozzá, de az sem tetszik annyira mint máig a Wave.

Az itteni közösség megint csak etalon marad, még ha lassan szét is széled.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13349) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Sziasztok srácok:D
MInap kezembe vettem asszony wave-jét...milyen fura volt az s2 után....:)
Mi a helyzet erre felé?

(#13350) qantum


qantum
senior tag

Van valamilyen , használható, nem netes, badás navigációs program?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.