Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Folytatás.

Innen jöttünk. :)

(#2) pumedli


pumedli
csendes tag

Üdv. mindenkinek az "új" fórumon... :DD

(#3) duvi


duvi
nagyúr

(#51004) consono

A Wave II 1.2-es szoftverrel meg pont fordítva van. A beágyazott videó nem műxik a flash hiánya miatt. Viszont a gyári youtube alkalmazással(ami ugye az m.youtube hivatkozás csak) gond nélkül lejátsza. Reméljük, csak a béta szoftver a hunyó az esetedben.

(Ezt is megértük. Betelt az első Wave topic :) )

(#4) leslieke


leslieke
Jómunkásember

(#51002) duvi: Töröltettem a hsz-m. Képernyőkép megvan.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5) Teaway válasza duvi (#3) üzenetére


Teaway
veterán

A beágyazott videó ablakában igazán megnyithatná az m.youtube hivatkozást, nem?

Nincs itthon csokid??

(#6) samsung1920


samsung1920
csendes tag

Sziasztok, jelenleg melyik a legfrissebb fw a wave 2.-es telefonhoz? És ez milyen nyelvű? :)

[ Szerkesztve ]

(#7) samsung1920


samsung1920
csendes tag

Sziasztok, jelenleg melyik a legfrissebb fw a wave 2.-es telefonhoz? (bada 2.0 )És ez milyen nyelvű? :)

(#8) duvi


duvi
nagyúr

Kiderült, hogy a leendő Wave III tulajok ajándékba kapják a következő három alkalmazást:
CamCard
SkyView
The Adventures of Tintin: The Game (Vadiúj Gameloft játék. Trailer)
Forrás

(#5) Teaway
Jogos elvárás. Nem vagyok programozó, de talán nem lenne akkora feladat átirányítani ilyen esetekben az m.youtube oldalra az adott alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#9) leslieke válasza duvi (#8) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vajon meddig kapják ajándékba? Megvárják-e, míg mindenhol megjelenik hivatalosan.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10) duvi válasza samsung1920 (#7) üzenetére


duvi
nagyúr

Wave II-re a legfutolsó 2.0: S8530XXKK5 Magyar nyelv nincs benne. Angol van.
ITT megtalálod a letöltést hozzá.

leslieke
Nem hiszem, hogy szelektálnának ezzel az ajándék csomaggal :N Gyárilag telepítve lesz a két alkalmazás és amikor elérhetővé válik az appstoreban a Tintin game, akkor azt ingyen letöltheti minden Wave III tulaj. Talán az lesz mint az NFS-el anno a Wave I-en. Több hónap után lett csak fizetős az is.

[ Szerkesztve ]

(#11) leslieke válasza duvi (#10) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha, így már világos. Köszi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12) szimike79


szimike79
őstag

#50997) bokrosolajos : Ezt a linkelt cikket kicsit benézted überlajos! :P
De főleg ezt a mondatot: "The storage on the Samsung Wave is 2 or 8 GBs". És nem, írtak hülyeséget. A telefonodon lévő háttértár memória mérete 2 GB, valamint készült 8 GB-os verzió is, csak nem a mi régiónkba. De ajánlom figyelmedbe az alábbi olvasmányt, bár biztos ők is hazudnak, és te tudod jobban a dolgokat. :DDD :C
Megvolt a nap vicce a hozzászólásoddal! :C :DDD :C

A többiektől elnézést kérek, de nem bírtam kihagyni.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#13) Wheeler87


Wheeler87
csendes tag

Sziasztok! Bada 2.0ás firmbe van e zenefelismerés, ha van; merre?

[ Szerkesztve ]

(#14) TomWexX válasza Wheeler87 (#13) üzenetére


TomWexX
addikt

Valaki azt írta hogy nincs benne, legalábbis ő nem találta... :( Remélem a véglegesből nem felejtik ki... :F

(#12) szimike79: Nem kell elnézést kérned, hiszen igazad van... űbertrollajos kezd borzasztóan szánalmas lenni, én inkább igyekszem teljesen semmisnek tekinteni a hsz-eit. (bár néha így is szurkálja a szemem)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#15) leslieke válasza szimike79 (#12) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hehe, én se bírtam ki, hogy írjak neki.. de aztán töröltettem. PÜ-ben elküldöm, hogy mit írtam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16) duvi válasza leslieke (#11) üzenetére


duvi
nagyúr

Az Android Marketen már elérhető az The Adventures of Tintin HD 1.621 Ft-os áron. Ezek szerint kész is van a játék. Lehet, hogy már gyárilag rajta lesz a Wave III-on is :) (ha nem kell portolásra várni)

(#17) consono válasza duvi (#3) üzenetére


consono
nagyúr

Félreértesz:) A mobil youtube működik gond nélkül. A flashes desktop oldal nem megy, de a beágyazott flash videók a youtuberól (legalább is a phonearenán) mennek a 2.0 böngészőjében!

"In God we trust. All others must bring data"

(#18) leslieke válasza duvi (#16) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hát, elnézve a videót és a képeket ingyen se érdekelni. Bezzeg a Dungeon Hunter 2-ért fizetnék is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19) consono válasza duvi (#16) üzenetére


consono
nagyúr

Itt is megy a videó :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#20) gelbelex válasza duvi (#8) üzenetére


gelbelex
őstag

a leendő Wave III tulajok ajándékba kapják ... SkyView

Ez nagyon kedves a Samutól, még nekem, WaveII-tulajnak is tetszik.. :C , az viszont nem, hogy a WaveII-re még pénzért sem tudom megkapni.. ;]

(#21) duvi válasza consono (#17) üzenetére


duvi
nagyúr

Sorry! Tényleg félreértettelek. :B Akkor a nálad fent lévő 2.0 egy lépéssel előrébb jár az 1.2-nél, de még nem tökéletes. Van egy sandám, hogy leslieke Wave III telója lesz a következő "versenyző" ebben a témában. Meglátjuk, hogy azon hogy fog működni a flash player.

gelbelex
Anno a Wave I-hez is ingyen adták az NFS-t. Az új modellekhez nem árt egy kis média reklám. Egyszer csak megkapjuk a végleges 2.0-t mi is és akkor talán elérhetővé teszik számunkra is ezeket az alkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

(#22) leslieke válasza duvi (#21) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az majd csak akkor fog versenyezni, ha gyári licence papírokkal indul. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23) snecizero


snecizero
senior tag

Én is bada 2.0 akarok. Állítólag abban nincs zene felismerő prg ? :F Ha ez igaz akkor ne má :O :DDD

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#24) consono válasza snecizero (#23) üzenetére


consono
nagyúr

Tényleg nincs...

"In God we trust. All others must bring data"

(#25) ABal válasza consono (#24) üzenetére


ABal
őstag

Érthetetlen, hogy miért vesznek ki jól kitalált dolgokat. Reméljük, hogy egy fejlesztő olvassa a fórumot :U és most azonnal hozzálát egy zenefelismerő alkalmazáshoz. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#26) Alan[HUN] válasza consono (#24) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Akkor addig maradok 1.2-nél. Mondjuk ha tényleg februárban jön(értsd: közlik, ááá... már mindegy, mindjárt kész a 3.0, addig meg csak tudunk várni, nem?:DD), akkor annyira nem lesz nehéz, nincs kedvem most multizni, olyan jól belaktam a legutóbbi óta!:))

@ABal: mármint, copy-paste 1.2-ből, majd azt pofozgatja, mert ha a 2.0 ennyi ideig tartott az 1.2-ből, akkor ha a nulláról kezdené, 2014-re lenne is, csak addigra a bada meg az S60 sorsára jut...

P.s.: ilyen állapotokkal én se veszek még egy badát az tuti... Kellemes használni, csak k.... s... supportja van, ami már majdnem abszurd!:DDD (Július óta halasztják a 2.0-át!!)

[ Szerkesztve ]

(#27) kasee válasza Wheeler87 (#13) üzenetére


kasee
aktív tag

Én nem találtam benne:-(

(#28) F-ECT$ válasza leslieke (#18) üzenetére


F-ECT$
titán

Talán elkészül egyszer az is badara.

Dive ever, work never.

(#29) leslieke válasza F-ECT$ (#28) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Talán. A Tintin miatt úgy néz ki, hogy a Gameloft nem fordított teljesen hátat a Badának, tehát akár a DH2-vel is kijöhet egyszer.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Üdv. az új fórumban! :D Végre a wave is kapott saját fórumot! :C Azért az 51000 hozzászólás durva, kb 1,5 év alatt! :DDD

(#31) gelbelex válasza ABal (#25) üzenetére


gelbelex
őstag

Remélem, samsungos fejlesztő lesz.
És majd ha már belejött, a zenefelismerővel együtt visszateszi a hangprofilokat, a hangosodó csengőhangot és a kontaktokként (is, miért ne?) csoportosítható híváslistát... :Y

(#32) appel válasza szimike79 (#12) üzenetére


appel
őstag

ne aggódj, minden fórumban vannak ilyenek...mármint bokrosolajos stílusú emberek...de unalmas is lenne az élet, ha ők nem lennének :)

(#33) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Üdv. itt és grat. a sok hozzászóláshoz! :C

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#34) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Átalakult a Samsung Apps, teljesen új kinézetet kapott!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#35) consono válasza leslieke (#34) üzenetére


consono
nagyúr

Tényleg :) De mintha ezt a design-t, vagy nagyon hasonlót már láttam volna valahol...

"In God we trust. All others must bring data"

(#36) pumedli válasza leslieke (#34) üzenetére


pumedli
csendes tag

Azért az oldalon van még mit fejleszteniük. A következő üzenet fogadott rögtön:
"Kérjük, vegye figyelembe!Ön jelenleg az Explorer 6-os változatát használja, amely nem rendelkezik biztonsági funkciókkal.

Ön a következő veszélyeknek van kitéve: hackelés, phishing, rosszindulatú programkód-fertőzés és DDOS támad ás.

Frissítsen az Explorer 8-as változatára!"

Pedig a gépen Firefox 8 fut... Aranyos... :D

Egyébként nálam valahogy nem áll össze ez az oldal. Agyon van töredezve. Csak nálam ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#37) consono válasza pumedli (#36) üzenetére


consono
nagyúr

Elsőre nekem is ilyen volt Chrome-ból, de reloadoltam és jó lett. IE9-ben elsőre is jó volt.

"In God we trust. All others must bring data"

(#38) leslieke válasza pumedli (#36) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

FF 8-al és Opera 11-el jó volt elsőre is. IE-t nem használok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#39) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Engem ez fogad:
Nem használhatja a Samsung Apps rendszert, mert a beépülő modult nem frissítette...
Holott már letöröltem s felraktam újra a KIES-t...
????????????

(#40) gelbelex válasza gelbelex (#31) üzenetére


gelbelex
őstag

E pitiáner hibák gagyibbá teszik a Wave-ket, azért vettem a WaveII-t, hogy egy olcsó, mégis jóminőségű okostelefon legyen, ami csak a szűkebb programkínálat miatt olcsóbb. Ez alapvetően teljesült is, szeretem is a telefonomat, de kicsit citromsárga a narancs... :((

Pozitív meglepetés volt viszont (8530XXKK5) a nem okézott naptárbejegyzést jelző "csillag"-ikon (hejj, ha még nyaggatna is), ami a Wave3 "Eng_Rev.1.0_111111" kézikönyvében sincs benne. :C (Újabb változatban?)
Még pislákol némi reménysugár, hogy a fentieket is kijavítják, pl. egy 2.1-es badában...
És várom azt a videolejátszó programot is, ami több hangsávot kezel... :U

[ Szerkesztve ]

(#41) gelbelex válasza pumedli (#36) üzenetére


gelbelex
őstag

Szintén.
Reload után jó lett, nyilván volt valami régebbi süteménye.

[ Szerkesztve ]

(#42) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Másnál jó az új apps a kiesben?? Csak nekem nem??

(#43) leslieke válasza Goldmen75 (#42) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam rendben működik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44) Goldmen75 válasza leslieke (#43) üzenetére


Goldmen75
őstag

Francba...akármit csinálok mindig ezt írja...

(#45) ruszi_tomi válasza Goldmen75 (#44) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Dettó ugyanez van nálam is ..............:S

Oneplus 8T 8/256

(#46) Goldmen75 válasza ruszi_tomi (#45) üzenetére


Goldmen75
őstag

akkor megnyugodtam hogy nem a winnel vagy a géppel van a gond:D

(#47) duvi


duvi
nagyúr

Az új appstore külső mellé, hamarosan érkezik egy új kényelmi funkció is! Vezeték nélküli kapcsolaton keresztül is lehet telepíteni az alkalmazásokat. Első körben a három új Wave modell használhatja ki ezt a szolgáltatást. A 2.0 megjelenése után a régebbi Wavek is képesek lesznek erre a funkcióra. Promóciós videó
Forrás

Goldmen75
Nálam rendben műxik a KIES Appstore.

[ Szerkesztve ]

(#48) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Na x-edik ujraindításra frissített, de én semmi változást nem látok!!!!

(#49) pumedli válasza gelbelex (#41) üzenetére


pumedli
csendes tag

A sütik törlése nálam is megoldotta... :)

(#48) Goldmen75: A webes felülete újult meg. Nézz rá arra. ;)

[ Szerkesztve ]

(#50) duvi válasza Goldmen75 (#48) üzenetére


duvi
nagyúr

Böngészőben nézd meg az Appstore kezdőoldalát.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.