Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) consono válasza sampe (#13450) üzenetére


consono
nagyúr

Multival feltenni egy újabb firmware-t...

"In God we trust. All others must bring data"

(#13452) Silenzio


Silenzio
addikt

Csatlakozván richies hozzászólásához, én is elhagytam a -remélhetőleg még nem végzetesen- süllyedő hajót. Meguntam a hektikus GPS-t, ami egy hónap múlva már munkaeszköz, a lassúcska böngészőt, az egész OS-t és a többi hibát. "Áldozatom" egy sima Galaxy S ICS-vel. Ég és föld. Az előbb épp GTA 3-aztam medium/high beállításokkal teljesen okésan, előtte meg prohardvert olvasgattam, a full verzión egy másodperc alatt vált oldalt, a mobil verzión meg szemmel nem látható módon. Arról nem is beszélve, hogy egyszerűen nem ütök félre, ami a Wave-en rendszeresen megtörtént, mintha az érintő pontatlan lenne, vagy egyszerűen gyagyás.

Nem bántam meg. A Wave sorsa még kérdéses, de erős a gyanúm, hogy marad a közvetlen környezetemben. Egyedül a vaku fog hiányozni róla.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13453) s4tch válasza sampe (#13450) üzenetére


s4tch
veterán

Ha bejön a download mode, multizhatsz rá egy firmware-t. Ha nem, irány a szerviz.

[ Szerkesztve ]

(#13454) sampe válasza s4tch (#13453) üzenetére


sampe
aktív tag

megvolt a multi várom a csodát :) szerviz offolva, nincs rajta már gari sajnos

köszönöm a segítséget!

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#13455) Dhampir válasza Silenzio (#13452) üzenetére


Dhampir
félisten

Én korábban a vaku és a rossz műanyagház miatt váltottam SGS-ről Wave-re, de amúgy jobb az SGS. :DDD

A Bada viszont sokkal jobban tetszik, mint az Android. :)

Egy szétnyitható, billentyűzetes Wave nagyon bejött volna.

[ Szerkesztve ]

(#13456) Silenzio válasza Dhampir (#13455) üzenetére


Silenzio
addikt

Akkor nézd meg ezt, mindjárt nem fog annyira tetszeni a Bada. Ne vegyétek flame-nek, 15 hónapig használtam én is.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13457) Dhampir válasza Silenzio (#13456) üzenetére


Dhampir
félisten

Mi volt ezzel a baj? Belenézegettem a videóba.

Mondjuk én szociális alkalmazásokat nem használtam, azzal nyűgöm nem volt.
Telefon, fényképezés, videózás, kevés játék, alkalmi wifizés. Navigációt nem használtam, BadaNav volt rajta. Mobilinternet-előfizetésem sincsen, az időjárást az eget kémlelvén lecsekkolom. Mondjuk Android és iOS alatt tényleg hasznos az Időkép-alkalmazás.

Az égvilágon semmi gondom nem volt ezzel a telefonnal, se a Wave-vel, sem a Wave 2-vel, maximum annyi, hogy jobban látom már a nagyobb kijelzőt, ezért nálam előnyt élvez az a készülék, ami 4 inch méret feletti, de még éppen telefon méretű. :N

(#13458) s4tch válasza sampe (#13454) üzenetére


s4tch
veterán

Hogy sikerült?

Gari nélkül is elviheted szervizbe, lehet, hogy olcsóbb, mint kihajítani a telefont...

(#13459) Aryes válasza consono (#13448) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nemnem, pontosan értettem amit írtál, csak azt hittem csinált új romot is, csak én nem találtam. :D
Amúgy az SD nálam ezzel a kernellel ugyanúgy deaktiválva van, mint a korábbival...

(#13460) Silenzio válasza Dhampir (#13457) üzenetére


Silenzio
addikt

Na, ez jogos és érthető. Végülis mindenkinek másra kell. Én munkaeszköznek vettem, mert egy bonyolult meló van kilátásban sok pesti utazgatással nap mint nap. Mivel ott egyáltalán nem vagyok ismerős, kell a net meg a jó GPS ha eltévednék. Ha ez a meló nem jön össze, nekem is elegendő lesz egy egyszerűbb készülék. Persze akkorra már hozzászokom a bőség zavarához, szóval remélem összejön.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13461) consono válasza Aryes (#13459) üzenetére


consono
nagyúr

Valószínűleg nincs meg a mountpoint, próbáld ki, hogy adb-n keresztül megnézed a /mnt könyvtárat, és ha nincs benne, csinálsz egy emmc mappát. Utána mennie kellene, de ez meg nem éli túl a rebootot...

"In God we trust. All others must bring data"

(#13462) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

A gyári időjárás widget-et csak 3 órás frissítésre lehet állítani?Van benne ilyen ,h auto scrolling?Az miVagy az a frissítés? :F

thx

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#13463) Blood Mage válasza RetepNyaraB (#13449) üzenetére


Blood Mage
senior tag

"Samu feature, ne unatkozzék a júzer" hát amennyi szenvedés van ezzel a masinával, tuti nem unatkozom a a bada mellet :DDD nah mind1 ennyi pénzért ennyi jár :D amit érdemes e fölött venni az meg 2x annyiba kerül de nem annyival jobb..

(#13464) TomWexX válasza Blood Mage (#13463) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem 2x, hanem 3x-4x jobb. ;]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13465) Silenzio válasza Blood Mage (#13463) üzenetére


Silenzio
addikt

A Galaxy S csak 37 volt. Igaz, hardveresen nem sokkal jobb, mondjuk hogy semmivel, de a gyakorlatban az a 20x annyi amit tud is 3-4x gyorsabb a Wave-nél. Ha úgy veszed 5-10-et kell eg Wave-re rádobni.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13466) Dhampir válasza Silenzio (#13465) üzenetére


Dhampir
félisten

Annyiért nagyon megérte, főleg, ha kifogástalan állapotú. :K Használtan vetted?
Kiváló vétel volt.

[ Szerkesztve ]

(#13467) Blood Mage válasza Silenzio (#13465) üzenetére


Blood Mage
senior tag

háát lehet jobb vétel lett volna egy picivel a galaxy s :U fene tudja, meg most rápillantottam erre az S2re, super amoled plus.. nah az milyen lehet :Y

[ Szerkesztve ]

(#13468) Aryes válasza consono (#13461) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez működött, nem baj, ha nem tartós az eredmény, úgyis ritkán kell a microSD. Amúgy root explorerrel is megy a trükk. ;)

(#13469) Aryes válasza Blood Mage (#13467) üzenetére


Aryes
nagyúr

Múltkor a tmobilnál végignéztem a kínálatot, és a SGS2-nél mellétettem a wave-et. Hát a wavenek sajnos összehasonlíthatatlanul szebb a kijelzője. Mint ahogy a többi ott kitett telefontól is szebb.

(#13470) Silenzio válasza Dhampir (#13466) üzenetére


Silenzio
addikt

Minimális kopás van a krómkereten. A kijelző karcmentes, javítva nem tudom, volt-e, de kifogástalanul megy. És a legnagyobb megdöbbenésemre a nem támogatott Max Payne akadásmentesen fut rajta.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13471) babferi


babferi
tag

Mi a velemenyetek a Bada 2.0-rol a S8500-on ? Mert en most gondolkodom , hogy frissiteni kellene , de tobb helyen eleg vegyes hozzaszolasok voltak ezzel kapcsolatban . Ill. nekem kolfoldrol vasarolt fuggetlen Wavem van 1.2 badaval. Az alapertelmezett regio XEU rajta es a kies nem akarja frissiteni , a masik ami van meg a samsung alapertelmezett regioja , esetleg arra kene allitani + restore es ugy mar frissitene ?

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#13472) Dhampir válasza Blood Mage (#13467) üzenetére


Dhampir
félisten

Az még szuperebb! :K

(#13470) Silenzio
Végre kiélvezheted a jobbnál-jobb alkalmazásokat. :C

[ Szerkesztve ]

(#13473) sampe válasza s4tch (#13458) üzenetére


sampe
aktív tag

kikapcsolt állapotban még elindult a download mode opció, így sima ügy volt végülis a frissítés hála istennek :)

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#13474) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Meg tudnátok nézni, hogy mindenkinél megfelelően megy-e a blog? Ketten is jelezték, hogy nem megy egész nap...

(#13475) Silenzio


Silenzio
addikt

Valaki elárulná hogy tudom Bada2-ben SIM-re menteni a telefonkönyvem?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13476) David3 válasza Silenzio (#13475) üzenetére


David3
őstag

Szia!

Menü-beállítások-névjegyek, és alul: Névjegyek importálása.

Szerk.: A blogra ránéznétek, hogy kinél megy és kinél nem?

[ Szerkesztve ]

(#13477) ABal válasza David3 (#13474) üzenetére


ABal
őstag

Nálam nem megy semmilyen böngészővel

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13478) Silenzio válasza David3 (#13476) üzenetére


Silenzio
addikt

Köszi.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13479) Tocika válasza David3 (#13476) üzenetére


Tocika
aktív tag

Nállam se nem megy

(#13480) TomWexX válasza David3 (#13476) üzenetére


TomWexX
addikt

Nálam megy.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13481) David3


David3
őstag

Fura... valakinél megy, valakinél nem. Nálam is megy, érdekes...

(#13482) ABal válasza David3 (#13481) üzenetére


ABal
őstag

Diszkrimináció;) !

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13483) TomWexX válasza babferi (#13471) üzenetére


TomWexX
addikt

A bada 2.0 van akinek tetszik, másnak pedig nem. Viszont az a pár alkalmazás ami az appson van már leginkább azt igényli. Legjobban úgy tudod eldönteni hogy tetszik-e neked ha felteszed. A kies-t felejtsd el, az egy szar, helyette multival tedd fel a legfrissebb verziót.

Firmware frissítés multiloaderrel
Firmware: XXLC1
(kicsomagoláshoz jelszó: samfirmware.com)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13484) TomWexX válasza David3 (#13481) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem lehet hogy egyes szolgáltatóknál van valami gebasz? Én T-ről nyomom a netet.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13485) babferi válasza TomWexX (#13483) üzenetére


babferi
tag

Koszi , akkor ennel a megoldasnal nem kell allitgatni a regio kodot meg restore sem kell igaz?

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#13486) TomWexX válasza babferi (#13485) üzenetére


TomWexX
addikt

Beállíthatod precobfig-gal XEH-re, kb 2 perc, de nem hiszem hogy sok értelme lenne (max ha alapból nem lesz magyar nyelvű), mert nem valószínű hogy a jövőben bármiféle frissítés érkezne S8500-ra kiesen keresztül.
Multival való frissítés a telefonról minden adatot töröl, tehát előtte mentsd le a névjegyeket stb.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13487) David3 válasza TomWexX (#13484) üzenetére


David3
őstag

T-sek vagyok mi is... UPC alól nem megy. Nem értem...

(#13488) bexinho23 válasza David3 (#13476) üzenetére


bexinho23
őstag

Itt sem megy. Chrome - t-online

(#13489) sphe válasza David3 (#13487) üzenetére


sphe
senior tag

Wave alatt megy, pc-n nem. T.

(#13490) laden


laden
tag

Úgy tűnik az Opera is elhagyta a süllyedő hajót. :(

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#13491) RetepNyaraB válasza David3 (#13481) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

T-mobilnet, PC nem megy.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#13492) duvi válasza David3 (#13487) üzenetére


duvi
nagyúr

Szintén UPC és nálam se megy :( Telefonról, T-mobile nettel se :(

[ Szerkesztve ]

(#13493) Aryes válasza David3 (#13476) üzenetére


Aryes
nagyúr

Megváltozott a szerveretek IP címe? Pár nap és mindenhonnan látszani fog az oldal, amikor minden szolgáltató frissíti a DNS szerverein a bejegyzéseket.

(#13494) ABal


ABal
őstag

Meg tudnátok mondani, hogy a KIES pontosan hova tárolja el a letöltött illetve telefonnal szinkronizált alkalmazásokat és fájlokat? Az elérési útvonal kellene, mert úgy néz ki, sikerül eladnom a PC-t, és gyorsan mindent le kéne mentenem róla.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13495) Aryes válasza ABal (#13494) üzenetére


Aryes
nagyúr

Documents\Samsung\Kies

(#13496) ABal válasza Aryes (#13495) üzenetére


ABal
őstag

Köszönöm! Én is ezt találtam, de valahogy kevesebbet mutat, mint amire számítottam, azért kezdtem más helyet is keresgélni. :R

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13497) ABal


ABal
őstag

leslieke vajon nyaral? Feltűnő a távolléte.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13498) TomWexX válasza ABal (#13497) üzenetére


TomWexX
addikt

Lehet... Aug. 5 óta nem lépett be, biztos a tengerparton lógatja lábait. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#13499) David3 válasza ABal (#13497) üzenetére


David3
őstag

Erdélyben van leslieke.

Más:

Sajnos az blog és a fórum most pár napig szünetelni fog, mivel a szolgáltató gondolt egyet, és törölt minket mindenféle jelzés nélkül. A tárhely egyébként biztonságban van, adatvesztésünk nincsen. Roby már intézkedik az ügyben, pár nap türelmet kérünk Tőletek.

Nem kell aggódni, amíg nem elérhető a blog, addig a Facebookos oldalunkon szolgáltatjuk Nektek a híreket!

(#13500) Dhampir válasza TomWexX (#13498) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, akkor még írt a Wave 3 fórumára.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.