Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Dhampir válasza David3 (#14000) üzenetére


Dhampir
félisten

Akkor mi várható? Lesz egy nagy dobás (a Cég részéről, nem a tulajokra értem)? :)

[ Szerkesztve ]

(#14002) leslieke válasza Dhampir (#14001) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bada 3.0 a Wave 3-ra valamikor jövőre, és új telefonok Bada 3-mal illetve Tizennel a fedélzetünkön.

Wave 1-2-re maximum 1-2 kisebb frissítés lesz még.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14003) rob72


rob72
tag

Helló valaki nem tud 1 oldalt ahol lehet 2.0ra spooferrel vagy valamivel alkalmazásokat felrakni wavera?

(#14004) Teaway válasza Ferdzsoo (#13998) üzenetére


Teaway
veterán

Nem sűrűn? Ez nagyon tág fogalom.
Nálam biztosan sűrűbben, mert én addig hajtom őket, amíg fel nem dobják a talpukat :)

Nincs itthon csokid??

(#14005) Orlin


Orlin
addikt

Valaki mondja meg miért akarja a Wave hogy földhöz b****am elégessem és táncoljak a porain?????????? :W :W :W :W

Szinte rendszeres már netezés esetén a sikertelen kapcsolódás.Vár-vár majd befagy az egész és ha erőltetem még újra is indul.
Rá nézel egy pillanatra a leveleidre áááááá felejtsd el max 3-4 perc mire eszébe jut mit is akar!!
Időjárás widget-re rá lehet frissíteni de már oldalakat nem tölt be...

SOHA TÖBBET BADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sorry,de telefon még így nem b***** fel!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#14006) rob72 válasza Orlin (#14005) üzenetére


rob72
tag

Üdv mennyiér adnád nekem? :DD

(#14007) Orlin válasza rob72 (#14006) üzenetére


Orlin
addikt

Az a baj,h családba szánom majd :DDD
Ááááh elgurult a gyógyszer.Már több hete ezzel szívok,h vagy a mobil netet nem tudom szinte használni erre már itthon is csinálja a wifin :))

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#14008) rob72 válasza Orlin (#14007) üzenetére


rob72
tag

Aha értem akkor most a családot idegesíted fel? Nekik tetszene mi? :))

Boldogítod a családot. :D

[ Szerkesztve ]

(#14009) leslieke válasza Orlin (#14005) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

1, Csinálj egy hálózati beállítások visszaállítását
2, Böngészési előzményeket töröld rendszeresen vagy állítsd be automatára
3, néha indítsd újra a telefont.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14010) Orlin válasza rob72 (#14008) üzenetére


Orlin
addikt

Nem csak mutter nem fog akarni netezni vele az biztos... :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#14011) rob72 válasza Orlin (#14010) üzenetére


rob72
tag

Aha éétem. :)

(#14012) Orlin válasza leslieke (#14009) üzenetére


Orlin
addikt

hálózati beállítások visszaállítása merre van és az előzményeket hol tudom törölni?
köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#14013) rob72 válasza Orlin (#14012) üzenetére


rob72
tag

előzményeket : internetben /böngészőben/

[ Szerkesztve ]

(#14014) Orlin válasza rob72 (#14013) üzenetére


Orlin
addikt

Ez az Operára is vonatkozi?Vagy csak a gyárira?

Meg van az Operán belül kell állítani :)

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#14015) TomWexX válasza Orlin (#14005) üzenetére


TomWexX
addikt

:DDD
Ismerős érzés. Nekem ez volt a leges-legnagyobb bajom a badával. Netezésre alkalmatlan, hiába törlök előzményt, állogatom a net beállításokat, indítom újra, egyszerűen ez a része (is) szar.
A bada 3.0-ra pedig nagyon kíváncsi vagyok hogy egyáltalán lesz-e.... :U Én nem hiszek benne, de ne legyen igazam.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#14016) rob72 válasza Orlin (#14014) üzenetére


rob72
tag

Mind a 2 ben van.

(#14017) leslieke válasza Orlin (#14012) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások -> Általános -> Visszaállítás -> Alapbeáll. visszaállítása

Gyári böngésző: Beállítások -> Internet -> Adatok automatikus törlése

Opera Mini: Beállítások -> Adatvédelem: itt tudod kézzel törölni az előzményeket, jelszavakat, sütiket. Automatikus törlés, ahogy elnézem, itt nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14018) leslieke válasza TomWexX (#14015) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Wave 3 a megoldás. :P

Bada 3 ha lesz is, azt a Wave 1-2 nem fogja megkapni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14019) rob72 válasza leslieke (#14018) üzenetére


rob72
tag

Az lehet de ott a Multiloader.

(#14020) leslieke válasza rob72 (#14019) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És mit kezdesz a muliloaderrel, ha a Samsung eleve nem készít a Bada 3-ból Wave 1-2 verziót? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14021) TomWexX válasza leslieke (#14018) üzenetére


TomWexX
addikt

Persze, azt nem vitatom hogy a wave 3 is ilyen lenne. ;)
Bada 3 meg biztos hogy nem lesz wave 1-2-re, mivel már több mint 2 éves telefon, de még lehet hogy a 3 se fogja megkapni. Persze ha lesz egyáltalán...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#14022) Orlin válasza leslieke (#14018) üzenetére


Orlin
addikt

De most tényleg ez megint milyen patkány dolog,h csak 3-ra jön!
Nem értem ezt az üzletpolitikát.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#14023) TomWexX válasza Orlin (#14022) üzenetére


TomWexX
addikt

Azért mert a wave 1-2 hardvere már elavult. Ha a samsung akar valamit villantani, akkor a wave 4 már több magos lesz sok ram-mal, és arra már teljesen más driver-ek kellenek mint a wave 1-2-3-ra. Miért is csinálná meg a samsung a bada 3-at egy több mint 2 éves telefonra, amit már alig használ pár ezer ember a világon, mert a többség már kidobta, eladta, földhöz vágta stb.?

(#14024) snecizero: LOL! Vagy inkáb TROLL!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#14024) snecizero


snecizero
senior tag

Badánál nincs jobb ! :DDD Régen ilyen volt a symbian.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#14025) leslieke válasza Orlin (#14022) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mitől lenne patkány dolog egy több, mint 2 éves (mire lesz (ha lesz) bada 3, akkor már közel 3 éves) telefonokra nem kiadni több frissítést? :F
Már a bada 2-nek is gondjai vannak mindkét telefonon...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14026) Orlin


Orlin
addikt

Ok értem,nem lesz Bada 3.De hogy kisebb javításokat sem eszközől a 2.0-án az miért van?
Pedig lenne mit javítgatni.
Akkor ha jól értem a Wave 2 marad az így is botladozó 2.0 és ennyi?!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#14027) TomWexX válasza Orlin (#14026) üzenetére


TomWexX
addikt

Na igen, ez már patkány dolog. :W Igazán jöhetne bada 2.1, 2.2, stb. Van mit javítani...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#14028) leslieke válasza Orlin (#14026) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A bada 2-höz javítás még jöhet. Sőt, kellene is, hogy jöjjön.
Eddig viszont nem erről beszéltünk, hanem arról, hogy lesz vagy nem lesz bada 3.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14029) Orlin válasza leslieke (#14028) üzenetére


Orlin
addikt

A Wave 1-re milyen javítások jöttek?Van a BADA 1.2. az elött mi volt?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#14030) leslieke válasza Orlin (#14029) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bada 1.0 volt előtte.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14031) HGTimber


HGTimber
tag

Ezt nem hiszem el! :Y

Frankón újraraktam az S8500XXLC1_S8500OXDLC1_XEH-t, pöpecűl belaktam, erre megint ugyan azt csinálja: Válaszolok 1 e-mailre, már elég hosszú választ írtam, mikor új szót adok meg a "T9"-nek, rányomok, hogy "hozzáadás", erre egyszerűen újraindul a köcsög Wave I.
:W :W :W
Fospisztoly...

(#14032) Orlin válasza leslieke (#14030) üzenetére


Orlin
addikt

Akkor van remény talán rá,h javítják a hibákat...
Bár én már nem vok biztos benne ,h van arra kapacitás,h javítsák a hibákat + Bada 3 meg Tizen.8 hónap alatt azért kicsit csinálhattak volna valamit a 2.0-val.
Ez is baj,h erről sem kapunk semmi infót,h dolgoznának rajta.
Vagy ha javítva is lesz valah akkor már mindenkinek más telefonja lesz már.

Na részemről vége a mérgelődésnek mára :DDD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#14033) szebev válasza Orlin (#14005) üzenetére


szebev
senior tag

Engem meg a navigacio b..zot fel ,de rendesen!Nem talalja a cimet ami kell nekem!Bezzeg az otthoni(lakas) cimemre 1bol elvinne....

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#14034) leslieke válasza szebev (#14033) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bada 1.2-re a térkép már elég régi. 2.0 alatt frissebb van!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14035) RetepNyaraB válasza szebev (#14033) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

haha errefele bő háromnegyed évig aszonta a GoogleMaps, hogy elavult a rendszer és frissítsem 2.0-ra mert nem támogatott. Hátomnegyed év után jött meg a német 2.0 :C :DD :W

A UI nekem nagyon szimpi és letisztult a 2.0-ban a fostalicska Androidhoz képest, de ezzel az előnyök el is fogytak. :(((
Le sem írható az érzés, mikor a Droidon elfelejted átkapcsolni a 2G-t a beállításokban és csak az első videónál veszed észre, hogy kissé lassan tölt a GPRS ;]
Email push röcc nélkül ugye, GPS max fél perc keresés, nem ejti el, Google navigation frankón műxik, nem is sorolom miért használhatatlan ma már a 8500-as "okostelefon" :U

Igaz viszont a királyságos multimédia tudománya :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14036) leslieke válasza RetepNyaraB (#14035) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem tudom te Németország melyik részén élsz, de jól el lehettél zárva a világtól. ;] A németek már tavaly novemberben megkapták az első béta 2.0, január és április között pedig szinte mindegyik telefonra megérkezett. Csak a T-s tulajoknak kellett júniusig várni, de ez meg nem a Samsung hibája, hanem a szolgáltatóé.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14037) RetepNyaraB válasza leslieke (#14036) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Valóban elég lassan esett le a tantusz (ráadásul megvártam a Kies verziót kezdetben, mert úgy gondoltam mezei userként az a mérvadó. Tévedtem :P ). Viszont még béta se volt sehol (és ha volt is, egy mezei usernek mi köze bétákhoz, multiloaderhez és társaihoz), mikor már kiröhögött a Googlemaps, mközben kurvára szükségem lett volna rá :W
A Samu annyira randán megszivatott, amennyire csak lehet egy vásárlót. Nem felejtek ;]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14038) leslieke válasza RetepNyaraB (#14037) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Googlemaps és a Google!! mindenkit megszívatott, nem csak téged.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14039) RetepNyaraB válasza leslieke (#14038) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mert úgy gondolod a Samunak ehhez semmi köze? Persze direktben semmi, a Google bekaphattya, mert abbahagyta egy futó rendszer támogatását se szó, se beszéd (ha jól értelmezem)...

A S szivatása a soxor lerágott null komma null support és az abszolút kommunikációhiány volt.
Ezzel buktak be örökre valszeg egy pénzes vevőt személyemben :B

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14040) ABal


ABal
őstag

Van néhány cég a mobilkommunikáció területén, akik imádják az orális szexet, csak mi fogyasztók valahogy mindig a rossz végére kerülünk.

Ti még bármiféle frissítésben reménykedtek? Én inkább abban a verzióban hiszek, hogy ennyi volt. Már rég láttuk a végét és elmentünk mellette, csak még mindig nem hisszük el. A remény, ugye...

Bármennyire is szeretem a Wave-et, megnyugtat, hogy van a Tab és mindent meg tudok csinálni rajta, amire szükségem van. Szétosztottam közöttük a funkciókat. Persze, nem egy kategória a kettő, de az én igényeimet szépen kiszolgálják: a Wave mint telefon és MP3 lejátszó, a tablet meg minden egyéb.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#14041) ABal válasza ABal (#14040) üzenetére


ABal
őstag

Csak hogy valami pozitív is kerüljön a magammal folytatott kommunikációba: nálam éppen most frissült a KIES erre: 2.3.3.12085_7_5

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#14042) David3 válasza ABal (#14041) üzenetére


David3
őstag

Pedig már tegnap itt volt ez a frissítés. : )

(#14043) sampe válasza David3 (#13946) üzenetére


sampe
aktív tag

ajhe, bada 3.0 és wave 4? nohiszen, akkor még se adjam el a wave 1 et 35 be? :D még a végén kiadják a bada 3-at rá :DDD

Azt is megerősítette, hogy folytatják az eddigi stratégiát, ami egyébként is jól megy.
micsoda?? :Y :Y :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#14044) RetepNyaraB válasza sampe (#14043) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14045) ABal válasza David3 (#14042) üzenetére


ABal
őstag

Na jó, lecsúsztam róla, mert minden szökőévben kell a KIES. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#14046) consono válasza sampe (#14043) üzenetére


consono
nagyúr

35-be? De, most rögtön, ha találsz valakit aki annyiért megveszi :D A viccet(?) félretéve én azért egy csipet sóval fogadnám ezeket a nagy ígéreteket, láttuk már az elmúlt 2 évben, hogy a Samsung abban nagyon jó...

"In God we trust. All others must bring data"

(#14047) szebev válasza leslieke (#14034) üzenetére


szebev
senior tag

Nem frissitek 2.0ra , mert bukom a kamerat akkor!Nekem az sokkal fontosabb.Az meg hogyan lehet,h ami eddig mukodott most nem m1? Ez nem valami etel ami 1 ido utan elromlik, ha erted mire gondolok !Fel fogom hivni a R66 supportot es megkerdezem ilyenkor mi van !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#14048) ABal válasza consono (#14046) üzenetére


ABal
őstag

Látom, te is túl sokat olvasod az angol nyelvű szaksajtót. :) Az a "csipet só" magyarul inkább "fenntartásokkal".

(14047) szebev: Csak kitartás! Én veled vagyok! Lélekben is, meg 1.2-n is. :)

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#14049) consono válasza ABal (#14048) üzenetére


consono
nagyúr

Látod, nekem már fel sem tűnik a "with a grain of salt" :) A munkaidő felében angolul kell kommunikálnom, biztosan ott ragad rám a sok hülyeség...

"In God we trust. All others must bring data"

(#14050) leslieke válasza szebev (#14047) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Frissíteni nem kötelező, csak szóltam, hogy abban új és frissebb a térkép.

Szóval ez egy olyan cím, amit eddig megtalált, de most meg nem??

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.