Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Andrasxy


Andrasxy
tag

Sziasztok!
Tud valaki ajánlani zene felismerö alkalmazást S8500-ra (hivatalos bada2.0)?

(#9002) leslieke válasza Andrasxy (#9001) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Benne van gyárilag, csak jól eldugták: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9003) gyulank


gyulank
addikt

Milyen a felbontása az s8500 előlapi kamerájának? Nem találtam róla infót.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#9004) Andrasxy


Andrasxy
tag

Köszi a segítséget!

(#9005) potyi23 válasza leslieke (#8967) üzenetére


potyi23
senior tag

nemtudom azzal sem felismertetni,ugysem ismeri fel.a multi.fekeslegesen kotom ossze geppel mindjart lefagy...

[ Szerkesztve ]

(#9006) leslieke válasza potyi23 (#9005) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor marad a Samsung szerviz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9007) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Ha találtok estig LA1 ben ės az új Fw-ben fordìtási hibákat, ėrdekessėgeket a naptáron kívül (mert ott az alkalmazás a hibás) akkor jöhetnek. Írd le azt is hol találtad.
Ha nincs hát nincs de ha mėgis akkor nagy köszönet a felfedezėsėrt : )
(s8500)

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#9008) leslieke


leslieke
Jómunkásember

3. nap, 23%, jó a 2.0 akkumulátor kezelése! :C

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9009) consono válasza leslieke (#9008) üzenetére


consono
nagyúr

Tényleg úgy tűnik, hogy jobb lett mint az eddigi béták, nekem is egy csomószor még 70%-on van este, pedig többet van bluetoothon. Mondjuk kevesebbet nyomkodom, sok a meló...

"In God we trust. All others must bring data"

(#9010) TomWexX válasza consono (#9009) üzenetére


TomWexX
addikt

Az LA1 nálam igen hamar lemerül, + sokszor csinálja hogy újraindítás után hirtelen -30-40%. :(
Jövőhétre ha Nami megcsinálja a LC1 cfw-t, már megy is fel. :C

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#9011) Con Troll


Con Troll
senior tag

Sziasztok!

Próbáltam frissíteni a teló szoftverét, de KIES mindig ezt a hibát dobta: Nem sikerült futtatni a firmwarefrissítést. Ismeretlen hiba történt. Ezután magától lecsatlakozik a telefon. Majd felismeri megint, feldobja, hogy frissítés elérhető, elkezdem, és megint ezt a hibát dobja ki. Nagyjából a letöltés alatt, 25%-nál.
KIES verzióm 2.3.012035, telefonon jelenleg KG2 van. Gyári független.
Az összes USB porton megpróbáltam, mindegyiken ezt írta.
Hogyan orvosolható?
Köszi

(#9012) leslieke válasza Con Troll (#9011) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Telefon és PC újraindítása után is ez az üzenet?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9013) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok. Aki még nem rakta fel a bada 2.0 a wave 1-re az ne is rakja fel mert csalódni fog. Személyes véleményem.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#9014) Con Troll válasza leslieke (#9012) üzenetére


Con Troll
senior tag

Igen, PC és telefon restart után is ezt írta ki.
Bár most tovább haladt a letöltéssel, lehet, hogy sikerülni fog. Az normális, hogy a KIES letöltés alatt nem látja a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#9015) consono válasza snecizero (#9013) üzenetére


consono
nagyúr

Személyes véleményem, hogy mindenki tegye fel a 2.0-t, ,mert sokkal jobb, mint az 1.2 :)
Vagy ha nem is jobb (de, az), más. Viszont az új szoftverek már mind megkövetelik a 2.0-t, nincs kecmec, aki lemarad, kimarad.

"In God we trust. All others must bring data"

(#9016) leslieke válasza consono (#9015) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+1! :K

(#9014) joni55 jó kérdés,de amíg jön le a firmware, addig nincs baj.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9017) Con Troll válasza leslieke (#9016) üzenetére


Con Troll
senior tag

Lejött a firm, majd utána elkezdett valamit mókolni a telefonnal. A telefonon a frissítésnél megszokott ikon jelent meg. Ezt megcsinálta 100%-ig, azt írta, hogy biztonsági mentést végezzem el, utána folytathatom a frissítést. Közben teló újraindult, most repülő üzemmódban van. Biztonsági mentés lépését mellőztem, volt ilyen opció, mert már korábban megcsináltam. Megint elkezdett valamit tölteni ezután a KIES, ismét "..váratlan hiba történt" hibaüzenettel leállt a frissítés.
A telefonon lévő szoftver: bada 1.2 XXKGG :F
Repülő üzemmódot nem lehet kikapcsolni, eltűnt a beállítások menüből ez az opció.

(#9018) ABal


ABal
őstag

Aki még nem rakta fel, annak nem fog hiányozni. Engem sem győzött meg, egyelőre én is kihagyom.

Más: nagyon OFF, de mindenkit érint

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#9019) Dhampir válasza snecizero (#9013) üzenetére


Dhampir
félisten

Nálam lassabban reagál a telefon, mint 1.2-vel. Ez az optimalizáció nem lett valami jó.

(#9020) leslieke válasza Con Troll (#9017) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez a bada 1.2 XXKGG a köztes frissítés, erről kellene eljutnia 2.0-ra. A repülő mód nem gond, nálam is végig azon volt. Esetleg egy újabb restartot csinálhatnál.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9021) leslieke válasza ABal (#9018) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az OFF: ezek hülyék! :W :W

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9022) atala válasza laden (#8898) üzenetére


atala
addikt

Vodás vagyok. Lehet sms-ben is, de az alkalmazás egyszerűbb lenne.

(#9023) atala válasza Silenzio (#8899) üzenetére


atala
addikt

Amit én használtam, az egy java-s alkalmazás volt. Beixelted melyik számoat szeretnéd, milyen lottóra, és valóban sms-ben küldte el a számokat, de nem kellett begépelni, küldeni...stb. Szóval egyszerűbb volt. De esküszöm előkerítem a régi nokia 6233-ast, azon még rajta van. :)

(#9024) Con Troll válasza leslieke (#9020) üzenetére


Con Troll
senior tag

Kéne, de nem teszi. Folyamatosan ismeretlen hiba történik... :W KIES újratelepítés után is.

(#9025) leslieke válasza Con Troll (#9024) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha vannak még USB-s eszközök a gépre kötve, azokat húzd le, PC esetében az alaplapra kösd a telefont.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9026) s4tch


s4tch
veterán

Hogy is volt 2.0 alatt a görgethető háttérképek ideális felbontása? Az 1.2-höz tartozóak nem jók, át kell őket méretezgetni. Eddig a török LB2-t használtam, abban volt csomó klassz téma, nem kellett külön háttér, most viszont feltettem a magyar LC3-at, ebben csak a gyári téma trónol.

(#9027) Silenzio válasza gyulank (#8990) üzenetére


Silenzio
addikt

Az i7500 egy szar. Az volt a legelső Androidos Samsung, 3 éves. Párszor már be lett linkelve a jégkrémszendvics Wave-en futtatva. Ott világosan látszik, hogy az Android Galaxy S-nek látja a Wave-et, ami nem csoda, hisz a két telefon hardveresen szinte teljesen igyanaz.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9028) Wheelbarrow válasza Con Troll (#9017) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Ez normális, nálam is így csinálta. Én is meglepődtem mikor elindult repülő módban és 1.2 írt, már madnem kihúztam mikor ment tovább a frissítés. Amikor 1.2-re frissítettem akkor nekem is álandóan leállt a letöltés. Próbáltam mindent aztán bejelentkeztem a Kies-en a Samsung apps-ba és már fríssített is méghozzá előlapi USB-n. A 2.0 is ott ment föl csak nekem kellett a patch a Kieshez mert most meg nem ismerte föl. Én hagytam a biztonsági mentést, az sms-eket meg lementettem a memóriakártyára, onnan vissza lehet állítani 2.0 alatt is. Csak szokatlan, hogy semmi nem ott van ahol megszoktam.

Még egy Bada2 negatívum. Videófelvételnél nincs pillanat megállítás és a videó minőségét sem lehet állítani. A régi kiválójának felel meg a bitráta. Továbbá nincs hangnélküli felvétel de a mikrofon ugyan olyan érzékeny. Túlérzékeny :O

(#9029) Con Troll válasza Wheelbarrow (#9028) üzenetére


Con Troll
senior tag

Ha bejelentkezek samsung appsba, akkor nekem a telefon újraindul...amitől a kies is meghülyül, kifagy. A laptopon létező összes USB-n végigpróbáltam, még KIES-t is uninstall, reinstall kombóval használtam, de így is megszakad. A csúcs eddig 99%-nál volt...agyam eldobom, 4 órája szenved a frissítéssel ez a szar. Most mit csináljak?

[ Szerkesztve ]

(#9030) Wheelbarrow válasza Con Troll (#9029) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

A telefonon nem próbáltad a teljes visszaállítást a frissítés előtt? Úgy is hullik minden régi alkalmazás a frissítéskor, az apps-ból meg vissza lehet állítani őket. No meg a Kies is csinál biztonsági mentést. Nekem kb fél óra alatt lement a frissítés.

(#9031) Wheelbarrow válasza Con Troll (#9011) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

"KIES verzióm 2.3.012035"

A végén még lenni kell, hogy _16
Ez a legfissebb.

(#9032) szebev válasza leslieke (#8993) üzenetére


szebev
senior tag

Vagy , csak egyszeruen annyira nem lesz nagy szam a 3.0, hogy nem erdemes semmit sem kiszivarogtatni !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#9033) Silenzio válasza szebev (#9032) üzenetére


Silenzio
addikt

Nálam a 3.0-t Androidnak fogják hívni, ha elkészül. Jó a Bada2, de azért vannak fenntartásaim.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9034) Piet


Piet
csendes tag

sziasztok

tudja valaki, h fuggetlen wave bada1.2 + T-mobile SIM kombora hogyan lehet web'n'walk internetet varazsolni? Mivel a telo fuggetlen ezert nincs meg a web'n'walk profil de csinaltam egyet a t-mobile user guide alapjan:

Név beállítása: web’n’walk
Hozzáférésnév: wnw
Hitelesítés típusa: Normál
Felhasználó azonosító: Üres
Jelszó: Üres
Protokoll: HTTP
Kezdőlap címe: http://www.webnwalk.hu
Proxy címe: 0.0.0.0:0
Tétlenségi idő (mp): 300
Speciális beállítások:
Statikus IP-cím: Üres
Statikus DNS: Üres
Forgalom osztálya: Előfizetett

Viszont igy nem megy az internet. Esetleg a t-mobile firmware-t kellene felrakni? Ebbol elerheto vhol az 1.2-es?

(#9035) TomWexX válasza Piet (#9034) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem kell külön T-s fw. Kezd előröl, és elég ha a hozzáférésnévhez wnw-t, írsz, névnek pedig bármit(pl. WEB). A többihez ne nyúlj, és a csomagkapcsolat legyen bezöldítve. Így mennie kell.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#9036) Silenzio válasza Piet (#9034) üzenetére


Silenzio
addikt

TomWexX kihagyott egy fontos dolgot. Újra kell indítani a telefont. Nálam legalábbis csak így ment eddig. Mondjuk nálam csak az első béták nem találtak azonnal netet.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9037) TomWexX válasza Silenzio (#9036) üzenetére


TomWexX
addikt

Nekem nem kellett újraindítani, de ártani biztos nem árt egy restart. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#9038) Piet válasza Silenzio (#9036) üzenetére


Piet
csendes tag

nem negy ujrainditas utan sem, "Szolgaltatas nem elerheto" hibauzenet jon ha elinditom a bongeszot.

(#9039) szebev válasza ABal (#9018) üzenetére


szebev
senior tag

Az Off-ra valaszolva : ahogy elnezem , nem kell veglegesen hazakoltoznom, talan soha tobbet mar ! Meg a sz.rt is kihuzzak beloletek ! Kivancsi leszek, hogy milyen adokat fognak meg bevezetni, hogy lehuzzak a nepet ! Lehet,hogy mindenkinek lemerek a tudo terfogatat es az alapjan kiszamoljak mennyi levegot fogyaszt es majd a levegot is megadoztatjak szemelyre levetitve !

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#9040) leslieke válasza szebev (#9032) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem nem is foglalkoznak vele, most a Tizen van porondon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9041) consono válasza Piet (#9038) üzenetére


consono
nagyúr

Kiválasztottad, hogy ezt a profilt használja a böngésző?

"In God we trust. All others must bring data"

(#9042) Con Troll válasza Wheelbarrow (#9031) üzenetére


Con Troll
senior tag

Végül megjavult magától, sikerült feltelepíteni szerencsére. Viszont annyira belassult a mobil, hogy az elképesztő. Erre van esetleg megoldás?

(#9043) leslieke válasza Con Troll (#9042) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Újraindítás segít rajta.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9044) Piet válasza consono (#9041) üzenetére


Piet
csendes tag

Ha a "Beallitasok->Alkalmazasok->Internet->Internetprofilok" -ra gondolsz, ott igen.

(#9045) Dhampir


Dhampir
félisten

Átvittem egy EPUB fájlt a memóriakártyára, de az ePUB Reader keresője nem találja, és amikor magára a fájlra rábökök, akkor megjelenik egy üzenet, miszerint A fájltípus nem támogatott.

(#9046) consono válasza Dhampir (#9045) üzenetére


consono
nagyúr

Én is így jártam vele :) Ki is dobtam...

"In God we trust. All others must bring data"

(#9047) ABal


ABal
őstag

Csak, hogy ne legyek már mindig negatív... Van valami, ami elégedett mosolyra késztet:[link] mert a Wave simán veszi ezt a próbát.

Ha másban nem is, ebben legalább ott van, vagy éppen rá is ver az összes nagymenő oprendszerre. Lehet, hogy ez kis dolog, de a miénk. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#9048) Dhampir válasza consono (#9046) üzenetére


Dhampir
félisten

Kidobom én is. :DDD

Ma ilyen kidobós napom volt, egy csomó színes-szagos, de a futtatása után értéktelennek bizonyult kacatot hajjintottam ki.

[ Szerkesztve ]

(#9049) AlesszaMusic


AlesszaMusic
tag

Sziasztok! Próbáltam manuálisan állítani a fülhallgató hangerején, de nem igazán sikerül. 1.2 alatt ment minden, most vagy én vagyok nagyon béna vagy nem tudom, de most nem sikerül. Ráadásul, hiába nem tudtam átállítani, most mégis olyan halk, hogy alig hallatszik a zene. Tud valaki segíteni? Köszönöm előre is.

(#9050) Zolii44


Zolii44
tag

Aki felrakta az LC1-et, az nézze már meg hogy videó felvétel közben ha be van kapcsolva a képstabilizáló akkor laggol-e.
Mert XLA1-ben laggol.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.