Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5469) zack válasza cseppelcs (#5467) üzenetére


zack
nagyúr

Elnézésedet kérem. Biztos jobban otthon vagy ebben a témában mint én, és remélhetőleg a füled és a hallásod is jobb. Ebben az esetben remélem megfogadja majd Urmy fórumtárs a szintén "bölcs" tanácsodat miszerint próbálja ki őket. Azt elfelejtetted leírni neki, hol lehet kipróbálni, tesztelni ezeket a BT vevőket. Nem mellesleg én is kíváncsi lennék rá, és még szerintem sokan. Szóval jöhet a konkrétum, hol próbálhatjuk ki vétel előtt a BT vevőket, BT füleseket... :U
Nem vagyok ideges, nincs miért lenyugodnom. Csak jöttél, és minden szakmaiságot nélkülözve toltál egy véleményt ami pár helyen még szubjektívnek se tünt. Nem is vitáztam volna, ha van bármilyen értékelhető az irományodban. De ha már szóba kerül a vita, felvilágosítanálak, hogy ez egy fórum, ahol a vita is mindennapos, megszokott, mivel az emberek álláspontja van hogy nem egyezik és ezt vita formájában rendezik.
De egyébként igazad van. Veled nem érdemes vitázni. :B ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.