Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5701) derrik válasza ibenny (#5661) üzenetére


derrik
őstag

Hájovan.

(#5702) agabe


agabe
addikt

lehet, hogy tulspirazzuk :)
atneztem mini topikba...hat senki nem emlitette, hogy lenne ra frissites, de megkerdeztem....bar ha ott nem tudjak, akkor eleg kamuszagu a dolog barki ismerose mondta is.
hamarosan kiderul, de attol meg nem lesz 800x480-as amoled+ kijelzojuk 4,3 colon, es a hardver se fog megduplazodni...hagyjuk menjenek a dolgok rendesen, es ne izgassuk magunkat.

(#5703) ERPY válasza Rotate (#5700) üzenetére


ERPY
őstag

Én sem az ics-ért remegek, most is azt használom, hanem a hercehurcát ami egy ideje megy ezzel kapcsolatban. Ami pedig egy ekkora névnél furcsa, hogy nincs hivatalos sajtóközlemény. A gs3 csúszása, és infómentessége is meglepő. Vagy valamit nagyon eltoltak.

(#5704) ForRedGlory válasza ERPY (#5703) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Vagy valamit nagyon eltoltak."

Szerintem szimplán visszaültek a tervezőasztalhoz, mert látják a konkurenciát, és még rádobnak párszáz megahertzet, párszáz mega belső memóriát, stb... pont mint a Galaxy Tab 10.1 esetén, amit levékonyítottak, miután meglátták, hogy van vékonyabb.

[ Szerkesztve ]

(#5705) agabe


agabe
addikt

[Ennyit] a minire erkezo ICS-rol, amugy meg mosmar tenyleg nem varom, es valoban fura a hivatalos szotlansag...az s3-al kapcsolatban is, de az meg furabb, hogy pletykak sincsenek rola.

(#5706) F-ECT$ válasza Lilifee (#5695) üzenetére


F-ECT$
titán

Nyugodtan. Mi is az, ami van ics-re, de nincs gb-re?

Dive ever, work never.

(#5707) zseko válasza zelma (#5687) üzenetére


zseko
veterán

Nem tud normális lag- és fókusz pulzálás mentes fullhd videofelvételt szürkületkor és utána.

HR24.hu

(#5708) Jadro válasza agabe (#5705) üzenetére


Jadro
veterán

Ha túl sok a pletyka, akkor az a baj hogy mennyi valótlanság röppen fel és senki nem tudja mi az igaz, ha meg nincs hír akkor az a baj. :)

Felesleges túlspilázni. Lesz majd ICS is, meg SG3 is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5709) ForRedGlory válasza F-ECT$ (#5706) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hardveres gyorsítás mindenre, minden programra. Már béta ICS alatt is egy-két program látványosan simábban fut.

(#5710) F-ECT$ válasza ForRedGlory (#5709) üzenetére


F-ECT$
titán

Pl? Én a böngészőről tudok, de mióta feltettem az opera mini nextet, azóta azt sem várom már úgy. (Arról nem is beszélve, hogy ennek a gyorsításnak olyan ára van, hogy a mostani 5-6 óra netezés helyett a beépített böngészővel ez leesik 3-4 órára...)

Dive ever, work never.

(#5711) F-ECT$


F-ECT$
titán

Van ahol nem várták még, mégis megjött az ics.

Dive ever, work never.

(#5712) ForRedGlory válasza F-ECT$ (#5710) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pl eurosport.
Evidens dolgookon ne vitázzunk, köztudott miben jobb az ICS...

(#5713) djapor96 válasza Kiskino (#5683) üzenetére


djapor96
őstag

1 hét volt...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5714) ERPY válasza F-ECT$ (#5710) üzenetére


ERPY
őstag

Egy ilyen telónál az opera mini kb. olyan, mint egy 4 magos asztali PC-n a dosos játék. Tudom hogy a netspórolás a lényeg számodra, vagyis gondolom, na de ne kelljen már minit használnom mert az smooth. Egyébként sokat hoz az ICS, csak ennél a telónál nem minden szembeötlő annyira.

(#5715) zelma válasza zseko (#5707) üzenetére


zelma
aktív tag

Számomra ennek nincs jelentősége. Ha jó minőségű videót akarok, akkor veszek egy megfelelő kamerát, vagyis egy jó célszerszámot.

Egyéb?

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#5716) HUTCHDB válasza ERPY (#5714) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

hat azert szerintem nem ugyanaz.
barmilyen bongeszot probaltam eddig, mindegyiktol jobb (NEKEM) az opera, opera mini.
hasznalom, hasznaltam mar az ics bongeszot, de lassabb, akadozobb es ami legjobban zavar, az a belenagyitas.
lassu, elmosodott....
a next raadasul animacioban is szep.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5717) zseko válasza zelma (#5715) üzenetére


zseko
veterán

Számodra. Egy állítólag prémium ~140e forintos terméktől, amiben többek közt ezt is kiemelték elvárom hogy működjön. Egyébként ha normális felvételt akarok akkor én is az ahhoz készített eszközöm fogom használni.

HR24.hu

(#5718) Rotate válasza zseko (#5717) üzenetére


Rotate
veterán

meg főleg, ha megoldható, hogy jobban is működjön, akkor miért ne? :D akkor miért használjuk úgy, hogy akad? :) akkor minek vegyek célszerszámot, ha tud ez lenni jobb is?

mondjuk nem reklamálok, még eddig nem volt gond, bár egyedül a pumpáló fókusz videóban, az elcseszte a tüzijáték videómat szilveszterkor, de ezt leszámítva nincs gondom, várni is tudok, csak nagyon zavaró, hogy nem adnak semmi konkrétumot, és akkor pont egy HTC előz be, akiknél azért nem bohózat Touchwizt kell rávesni, hanem a Sense-t, és a HTC amőgy sem a gyors frissítéseiről híres...

(#5719) F-ECT$ válasza ERPY (#5714) üzenetére


F-ECT$
titán

Próbáltad már a nextet? Mióta feltettem, már wifin is azt használom a mobile helyett.

Egyébként sokat hoz az ICS, csak ennél a telónál nem minden szembeötlő annyira.
/agree.

Dive ever, work never.

(#5720) kecsetihunor válasza C.Brigante (#5624) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Criskelo ICS-jét használtam, és nagyon merült, + egyszercsak elszállt a giroszkóp...

Ja, és visszatettem az Illusion 1.7.2-t és napi használatra kiváló, egyedül amit sajnálok, hogy nem lehet igazán semmilyen jó pdf readert feltenni, mint eBook readert.

(Pl: Cool Reader, prc fájlokra hihetetlen jó, Aldiko saját könyvekre szemkápráztató, pdf-ekre ez 0)

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#5721) dome29


dome29
aktív tag

Üdv, mindenkinek!

Nem tudom, megy TV-kábellel mint a kistesója?(galaxy S)
Köszönöm előre is! :R

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#5722) ERPY válasza F-ECT$ (#5719) üzenetére


ERPY
őstag

Persze, mihelyt megjelent kipróbáltam. Sebességben a gyárit semmi sem veri le, plusz az ics böngesző+ mindenben hozza az asztali szintet. Csak sokat zabál sajna.
Én a nagyítást egyáltalán nem is használom, elfordítva a telót minden weblapot tökéletesen todom olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#5723) Soound válasza kecsetihunor (#5720) üzenetére


Soound
tag

miért olvasod pdf-ként a szöveget?
1. nem tudsz font méretet állítani
2. nem tudod a háttered színét állítani, vagyis fekete alapon fehér betűk -> olvasni is könnyebb, szemed se folyik ki, aksit se zabálja.
3. pdf g*ci lassú a legtöbb readerrel

erre találták ki .epub-ot. Itt egy konverter-> http://ebook.hamstersoft.com/

[ Szerkesztve ]

(#5724) Psytech


Psytech
senior tag

Segítséget kérnék:

- a most használt romba szerettem volna betenni a clockpackage.apk-t, gyári ébresztő miatt. Kiszedtem egy másik romból, hogy majd be sd-re, aztán hajrá. Nem települt fel. Próbáltam, hogy berakom system/app-ba és onnan feltelepít. Úgy sem települt fel. Erre mi lenne a megoldás? Köszi :)

(#5725) vasbojler


vasbojler
csendes tag

Hali mindenkinek!
Használ esetleg valaki Jabra Sp 200-as bluetooth kihangosítót?
Ezt lehet, hogy nem itt kellene megkérdeznem de itt nagyon profi emberkék vannak.

Laca

(#5726) ForRedGlory válasza Psytech (#5724) üzenetére


ForRedGlory
félisten

system/app-ba bemásolod, beállítod a permissiont olyanra, ami abban a mappában van, majd újraindítod.

(#5727) plejik


plejik
addikt

Nos egy gyors tapasztalatmegosztás a WajkIUI -ról. (Miui)

Rengeteg miui romot teszteltem már gyakoriak voltak a hibák.pl:kamera, böngésző, ébresztő.

Enne l a romnál már lassan 2 hete van fent semmilyen hiba nem lépett fel!Nagyon gyors , stabil nincsenek fagyások, siyah 2.6.13 -as kernellel használom.Kamera képminőség is megfelelő, nincs annyi homályos kép mint az előző miuikon.

Aki szeretett volna miui romot kipróbálni annak merem ajánlani ezt a romot!
Ja és nem utosó sorban mint minden miui rom, nagyon jól testre szabható, témázható stb..

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#5728) kaisers válasza dome29 (#5721) üzenetére


kaisers
aktív tag

Azzal a kábellel, és olyan módon sajnos nem :(

[ Szerkesztve ]

(#5729) Psytech válasza ForRedGlory (#5726) üzenetére


Psytech
senior tag

Köszönöm, így sikerült :)
Már csak annyi, hogy akárhányszor csinálok bármit a system/app-ban, a következő újraindításnál eldobja az imei-t.. Szerencsére még délelőtt találtam egy progit ami fél percen belül visszahozza, de akkor is...

(#5730) dome29 kelleni fog hozzá egy mhl adapter (nézz utána, aprón is, vaterán is van eladó, de ebay is, ha szoktál rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#5730) dome29 válasza kaisers (#5728) üzenetére


dome29
aktív tag

akkor hogy fogom rádugni a tv.re, sehogy :U :F ?

Köszi srácok :R

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#5731) ibenny válasza dome29 (#5730) üzenetére


ibenny
senior tag

Mondjuk a hozzavalo kabellel? :)

(#5732) trobi28 válasza dome29 (#5730) üzenetére


trobi28
addikt

Mondjuk egy Ilyen eszközzel :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5733) HardRic


HardRic
addikt

Opera Nextben nem találom a lehetőséget a desktop useragent használatára. Most ez meg fogja nekem jegyezni ha átváltok egy-egy oldalon a teljes nézetre, vagy majd mindig át kell állítani?

(#5734) HUTCHDB válasza HardRic (#5733) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nezz be a halado beallitasokba ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5735) HardRic válasza HUTCHDB (#5734) üzenetére


HardRic
addikt

Ott van egy ilyen, de nem tudom mi az a masking.
"Site patches and user-agent masking"

(#5736) Rotate válasza HUTCHDB (#5734) üzenetére


Rotate
veterán

a Nextben nincs ott :)

(#5737) mindkilla


mindkilla
tag

Haló
Rootoltam ma a telefonomat, és úgy fest, hogy azóta nem tudok fileokat másolni a pc és a telefon között, és a kies sem látja. Tapasztalt valaki hasonlót?
Sorry, ha esetleg minden oldalon kétszer felmerül a kérdés.

(#5738) HUTCHDB válasza Rotate (#5736) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

hu, bocs, tenyleg a mobile-ben van csak.
:B

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5739) Zsoó


Zsoó
tag

Hi!
Az a problémám, hogy nem kapcsolódik a teló a telenor hálózatra. Azt írja h csak segélyhívás indítható. Azelőtt csak néha-néha ledobta, de most már fel sem megy boot után. A nitrality-vel már régebben próbáltam az efs mappát lementeni. Azt írta sikerült,de nincs sehol a mentés. Az imei számot kiírja a *#06# kódra, és a 3 gombos download mód is műxik. Factory reset megjavítaná ezt a gondot? A sim kártyát is kicseréltettem telenorosra a pannonos helyett.
Mi lehet a gond? Mindenképp modem csere? A teló telenor függő. Android 2.3.4.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#5740) C.Brigante válasza kecsetihunor (#5720) üzenetére


C.Brigante
veterán

igen, rohadtul merül, ezt ki is hagytam a felsorolásból. Nem foglalkozok vele, este töltő!
Ha nagyon csúszik az ics visszateszem R2 v7-es xila-t, csak szólok neki, h dobja át az fb cset cuccát! ;]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#5741) Zsolaf válasza Zsoó (#5739) üzenetére


Zsolaf
addikt

Hol vetted a telefont?

(#5742) zseko


zseko
veterán

Mi a t@kömet tudok csinálni azzal, hogy nem tudok megvenni egy programot mert a market szerint már megvettem, de persze letölteni nem engedi mert még "nem vásárolta meg"?? :W K.csög custom romok :W

HR24.hu

(#5743) Psytech válasza zseko (#5742) üzenetére


Psytech
senior tag

Alkalmazások --> Google Play Áruház (:D) --> cache ürítése, adatok törlése, reboot. Ilyenkor a market újratanulja, hogy milyen alkalmazások vannak fent a telefonodon. Ha a választott appból bármi van még fent, azt persze előtte gyaluld.

reboot nem feltétlen szükséges, de ártani nem árthat :)

[ Szerkesztve ]

(#5744) Rotate válasza Psytech (#5743) üzenetére


Rotate
veterán

fizetős appnél ez nem így megy... azt nem felejti el, és az accountodban marad... én ezért szopok a Swiftkey-el, meglett ingyen amazonról, de a Market is elrakta mintha megvettem volna, és most már hiába akarom megvenni marketről, nem lehet, úgy csinál mintha megvettem volna... semmi köze a market apphez, sem a romhoz... a Google account tárolja... lényeg a lényeg, jó nagy szopókupon, Google meg szarik rá, nem is reagál a hibajelentésekre sem ezzel kapcsolatban...

(#5745) ERPY válasza zseko (#5742) üzenetére


ERPY
őstag

Azért írja hogy megvetted, mert gondolom okosba van feltelepítve a cucc. Fránya custom romok. :W

(#5746) Psytech válasza Rotate (#5744) üzenetére


Psytech
senior tag

Pedig nekem is volt ilyenem, pont még a swiftkey-el talán, hogy megvolt getjar-ról, de aztán jött a 23ft-os akció és be tudtam szerezni marketről. Nem lehet h a webes oldalon kell a saját alkalmazásaid között bűvészkedni valamit? Már nem emlékszem, csak tudom, hogy jártam már ilyen cipőben..

[ Szerkesztve ]

(#5747) BodyGekko


BodyGekko
tag

Sziasztok!Tudnátok nekem segíteni abban , hogy melyik a jelenlegi legfrissebb hivatalos magyar rom független SGS2 -re?

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#5748) Rotate válasza Psytech (#5746) üzenetére


Rotate
veterán

sok mindent megpróbáltam, de nem tűnik el a Purchased felirat... ez van... :(

BodyGekko:

még mindig az XWKI4 :)

[ Szerkesztve ]

(#5749) BodyGekko válasza Rotate (#5748) üzenetére


BodyGekko
tag

Köszönöm a segítséget :)

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#5750) zseko válasza ERPY (#5745) üzenetére


zseko
veterán

Milyen okosba?? :((( Az összes appom marketes és vásárolt! (kivéve a Total Commander, de az még fent sincs rajta meg egyébként is ingyenes, vagy a SamsungApps-os dolgok) Még a Spicára kellett főzött romot tenni mert a gyári rendszerrel több mint rossz volt, abban van benne :((( Már töröltem is, de nem érdekli. Egy ~140ezres telefonnál nehogy már azon az egy-két havi párszáz forinton spóroljak :((( Még az iGO-m is eredeti.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.