Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4301) sheep


sheep
addikt

sziasztok
vetnétek egy pillantást erre a hirdetésre?

[link]

szerintetek ez lehetséges?
felhívtam a srácot aki azt mondta hogy 2 év samu garis, gyárilag kártyafüggetlen telefon
nem kamionról lesett, stb
nem tudom de rossz előérzetem van...
valami gsm boltja van, kintről hozza a telefonokat, de akkor hogy lehet rá magyar gari?
nem értek ehhez, valaki tud mondani valami okosságot?
(ja és nem kínai utánzat telefon, az egysávos elírás)

remélem nem túl off..

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#4302) ToMmY_hun válasza sheep (#4301) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

A lapon, amit a hirdetéshez rakott fel 2011.09. 05. van írva vásárlási dátumként. A telefon képernyőjén 2011. 12. 3. szerepel, tehát a kép holnap lesz 4 hónapos. Az eladó megbízhatósága itt már csorbult is az én szememben.
Továbbá ha van mobilboltja, akkor miért adná el pont ő áron alul a készüléket, mikor ebből él? Ennyiért elvinnék a boltjából is pillanatok alatt ha igaz az, amit ír róla. Tételezzük fel, hogy sürgősen szüksége van pénzre, ami lehet oka a nyomott árnak. Ebben az esetben miért nem az üzletben lévő telefonjait adja el olcsóbban?
Röviden összefoglalva: Szerintem valami nagyon nem stimmel ezzel az üzlettel.

Aztán lehet, hogy túl gyanakvó vagyok, de én nem merném megkockáztatni a dolgot. Esetleg arra még kérdezz rá, hogy I9100-on belül melyik altípus. Lehet, hogy G-s telefonról van szó, bár arra meg nem lenne itthon garancia....

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#4303) Psytech válasza sheep (#4301) üzenetére


Psytech
senior tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz, annyi észrevétellel, hogy a hirdető e-mail címében 1988 a végződés, ami gondolom a születési időt takarja. Nem hiszem, hogy 23 éves korára neki mobilboltja lenne. Meg ha van neki, akkor mi a fenéért vásárolna máshol SGS2-t, amikor ilyen tapasztalattal (ami egy sufnigsm) sikeres elvezetéséhez szükséges, azzal bármikor megjavítja. Meg ezek féláron beszerzik a tiltott készüléket, aztán jön a mókolás... Én nem hinnék neki/benne..

[ Szerkesztve ]

(#4304) keIdor válasza ToMmY_hun (#4298) üzenetére


keIdor
titán

Még jobb 2D-s GPU és rendes 2 magos használat.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4305) sheep válasza ToMmY_hun (#4302) üzenetére


sheep
addikt

jaja, én is ilyesmiken gondolkodtam
köszi az észrevételeket, asszem hanyagolom én is

@Psytech, neked is köszi!

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#4306) znagy69 válasza klasszsrac (#4296) üzenetére


znagy69
őstag

Nekem is volt S1-em, de emlékeim szerint a mai napig nem hibátlan, éppen azért amiért itt sem lesz az.
Most pl product kódot, lehet nézni változtatni. Van az a helyzet mikor jó lenne.

(#4307) Rotate válasza keIdor (#4304) üzenetére


Rotate
veterán

igen, ezekre gondoltam én is :) csak már annyiszor volt erről szó, hogy már nem volt kedvem mondogatni, azért mondtam, nézze meg a changelogot :D

(#4308) HardRic válasza ToMmY_hun (#4300) üzenetére


HardRic
addikt

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1362354
Még eggyel kevesebb ok ICS-re. Ráadásul ez a Note-os elfordulás szebb mint az ics gyári.

(#4309) zack


zack
nagyúr

Ma ismét volt egy WTF szitum az új Turkbey V37-es ROM-mal. :U Reggel 04h vettem le töltőről (100%), majd lefekvés előtt minden futó progi bezár, és alvás. Amikor kelek fel (du. 14.30), a telót nem tudom felébreszteni Nem csinál semmit, csak a fekete képernyőt látom.
Újraindítom, és azt látom, hogy 10h az akkuhasználati idő mellett 35% a töltöttségem, tehát működött csak felébreszteni nem lehetett. Progikból direkt nem raktam fel szinte semmit, mert még nincs elmentve a rendszer CWM-ből.

Feltettem ezt a BetterBattery Stats-ot, de nem látok kiugró több órás értéket sehol az alvási időm alatt.
Ha valaki tudja mit kell nézni, és ismeri a progit annak megköszönném ha segítene.
Nem túl nagy nálam az elégedettségi szint, hogy valószínűleg amig aludtam nem voltam elérhető, mert így nem nevezhető túl stabilnak a rendszer. :U

Természetesen az "adjam el" véleményeket kivéve érdekelnének a megoldások.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4310) keIdor


keIdor
titán

PpPl. Real Racing 2-re es Plants vs Zombies-ra azt irja a Market, hogy couldn't install on SD.card or USB storage. Miert lehet ez? Nem kompatibilis meg minden app ics-el? De van Amit feltesz siman, pl BW Widgets.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4311) conanabarbár válasza zack (#4309) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

nem tudom,lehet hülyeség,de én is jártam így a gyári t-s rommal.szerintem nálam az volt a gond,hogy előtte visszavettem a proci maxot 500MHz.re.nem ébredt fel a kijelző,semmi gomb megnyomására.akksi ki,ujraindít,cpu progi le,azóta nem tapasztaltam hasonlót! mondjuk nálam akksi probléma nem jelentkezett,csak a fekete kijelző

[ Szerkesztve ]

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#4312) tony7 válasza zack (#4309) üzenetére


tony7
tag

Legalább nyugodtan aludtál és nem ébresztett fel senki. :)

(#4313) zack válasza conanabarbár (#4311) üzenetére


zack
nagyúr

Nincs fent még semmi tweak progi! Pont azért, hogy ne kavarjon be semmi, és tudjam tesztelni a stabilitását a rendszernek. :U CPU tweak sincs fent.
Szóval gőzöm sincs mi lehet, de illusion xT 1.8-nál is jelentkezett hasonló, és most itt is. Tehát nem egyedi, és egyszeri progi összeakadásról van szó. Ez már biztos. :U

(#4312) tony7

Az biztos. De azért van hogy időre kell kelnem, mert edzésem van, és mindig telóra kelek. Szóval ez így annyira nem lesz pálya nálam hosszú távon ha nem sikerül megoldanom.
Mert ilyen szintű hibák ne legyenek már, amik ennyire instabillá teszik a használatot.
Inkább legyen fagyásom, amikor használom, mint hogy ilyen készenlétben levő alvó állapotban történő anomáliák keletkezzenek a jó ég tudja mitől. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4314) ToMmY_hun válasza conanabarbár (#4311) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Én már húztam le 100MHz-re is, és azon kívül hogy iszonyatosan szaggatott minden, instabilitást nem tapasztaltam. Igaz a kernel nem gyári a telefonomon, Siyah-t használok.

Véleményem szerint más okozta a hibát, de hogy mi lehetett, azt nem tudom.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#4315) conanabarbár válasza ToMmY_hun (#4314) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

hát nem tudom,én már annak is örülnék,ha többször nem fordulna elő ilyen :P

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#4316) conanabarbár válasza conanabarbár (#4315) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

valaki pls linkeljen nekem egy friss ODINT,egy megbízható ICS ROMot,meg mindent amire szükségem van ahhoz,hogy feltegyem a ROMot! köszönöm előre is :R
(az 1 hozzászólási linkek,nekem nem működnek) :F
ja a ROM ban jó,ha van TW (nekem bejön) :DDD

[ Szerkesztve ]

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#4317) zack válasza ToMmY_hun (#4314) üzenetére


zack
nagyúr

Ebben a ROM-ban is Siyah Kernel van.
Valami olyan okozhatja a gondot, ami az illusion-ben és ebben is megtalálható. De ezt gőzöm sincs hogy fogom tudni kideríteni.
Meglátom, hányszor fogja még produkálni, mert lehet hogy most hogy beakadt valami, innentől folyamatosan gond lesz az üzemidővel, ahogy illusion ROM-nál is. :U

Jó lenne tudni, hogy ez csak a főzött ROM-oknál fordul elő, vagy a gyáriaknál is. Mert ha a gyári nem produkálja akkor a csili-vili főzőcskék szart se érnek, mert pont a stabilitásából veszít a rendszer, ami egy okostelefon esetében a legfontosabb.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4318) ForRedGlory válasza Rotate (#4264) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem hiszem... Ebben az esetben a fórumon is szabad lenne, mert a ph a törvények alapján szabályoz.

(#4319) SP!T válasza conanabarbár (#4316) üzenetére


SP!T
addikt

[link] :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4320) Psytech válasza zack (#4317) üzenetére


Psytech
senior tag

Hali,

én is a törököt használom és ilyen problémával nem találkoztam egyszer sem. Megjelenés óta van fent, a készenléti fogyasztása 7-8 óra alatt 1-2 % (kikapcsolt wifi és 3g mellett). Nem hiszem, hogy a romban lenne ilyen probléma. Én sem tettem fel semmi mod-ot még.

[ Szerkesztve ]

(#4321) conanabarbár válasza SP!T (#4319) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

:DDD köszönöm :R
látom a választás lehetőségét megkaptam :DDD esetlegb tudsz ajánlani egy bizonyos ICS romot,amit próbáltál,és elégedett voltál vele?? ;)

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#4322) SP!T


SP!T
addikt

:DDD Azt írták többen is, hogy a gyári XXLPH nem rossz! Pont előtted tárgyalták az alternatívákat is. :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4323) ForRedGlory válasza zack (#4309) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megoldás: Tegyél fel egy gyári rendszert, a legjobbat.... megrootolod, felteszed a titanium backupot, kigyomlálod, majd felteszel egy témát, amit szeretnél.... Probléma megoldva. Ezek a főzött romok sajnos ilyenek, szokj hozzá. :) Bár lehet android sajátja, mindenesetre elhiszem hogy idegesítő... Ha nem akarsz kavart reggelente, akkor töröld a ramot mielőtt lepakolod a telefont, hogy minden szart zárjon be.

(#4324) conanabarbár válasza SP!T (#4322) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

az ami a sammobileon is fent van?
ha azt teszem fel,akkor ujra kell rootolnom a samut,vagy a root megmarad?

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#4325) zseko válasza zack (#4309) üzenetére


zseko
veterán

A Better Battery progit utólag tetted fel? A szövegből nekem ez olvasható ki. Mert úgy nem sokra mész vele amennyire tudom.

Nekem ugyanaz van fent mint neked. Turkbey v37, siyah kernel. Ha van olyan a rendszerappok között hogy Samsung Push Service, azt TBP-vel fagyaszd ki a ge..be mert egy percig nem engedi aludni menni a telefont :(((

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#4326) keIdor


keIdor
titán

Ez a főzött ICS nem igazán jön be, olyan furcsa. Megnézek majd egy gyárit inkább, mert a TW is hiányzik, ezek az alternatív launcherek nem tetszenek.
Gyári meglátom milyen, ha nem tetszik megy vissza a 2.3.6, Sensation-on elég jó már a gyári, sztem itt is annak kell lennie már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4327) Rotate válasza ForRedGlory (#4318) üzenetére


Rotate
veterán

olvasd el mit írt be korábban a mod :)

(#4328) F-ECT$


F-ECT$
titán

Poweramp most 450 huf.

Dive ever, work never.

(#4329) Vagany válasza Rotate (#4183) üzenetére


Vagany
őstag

429 Ft?

szerk: F-ECT$ megelőzött :).

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#4330) F-ECT$ válasza zack (#4313) üzenetére


F-ECT$
titán

Gyári romnál nincs stabilabb.

Dive ever, work never.

(#4331) ForRedGlory válasza Rotate (#4327) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tudom hogy mit írt.

(#4332) agabe válasza sheep (#4301) üzenetére


agabe
addikt

Ezt elkerülém messzire.
Ha ennyiért adná a telefonokat (hivatalos garival), akkor sorban állnának nála.

A képen látható vásárlási jegy is micsoda?
Németországból származó teló...hát igen. tuti tiltott volt, rátettek egy új imei-t, és eladják szép haszonnal.

Volt már a hardveraprón olyan ami furának tűnt és mégis kóser volt (60ezer volt az s2-es készülék, és nem tudták hol az akksija), de aztán kiderült, hogy az eladó máshonnan is ismert volt, és megbízható, a teló meg nem volt neki tétel.
Az ilyenek a ritka kivételek...a linkelt hirdetés nem ilyennek tűnik.

Ha nem itthoni származású, akkor garit ne remélj szervízben.
(ámbár azt nem értem, hogy az eu-ban kiállított garikat miért nem fogadják el itthon :F ...de nem fogadják)

(#4333) SzlobiG válasza keIdor (#4326) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pedig wanam jó romokat csinál, nézz akkor egy gyárit.

(#4334) keIdor válasza SzlobiG (#4333) üzenetére


keIdor
titán

1-2 dolog nem akar menni marketből, nem tölti le.
A képernyőlezárás is bugos, van egy villanás, ahol ismét látom a főképernyőt. Meg szerintem gyorsabban is merülök és nincs TouchWiz.
XWLA4-et nézek egyelőre.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4335) SzlobiG válasza keIdor (#4334) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor tényleg felejtő. :( Nekem wanamlite XWKK5 van siyah kernellel már mióta megvan.:D

(#4336) Gabga


Gabga
csendes tag

Sziasztok!
A telefon memóriája véletlenül formázva lett.A rajta tárolt képeket,videókat szeretném visszacsalogatni valahogy de sajnos eddig reménytelenül. :(( Esetleg valaki tudna segíteni :R ?
Előre is köszönöm

(#4337) keIdor válasza SzlobiG (#4335) üzenetére


keIdor
titán

Jó lesz ez, csak még fejlődnie kell. Béta végülis...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4338) Rotate válasza F-ECT$ (#4328) üzenetére


Rotate
veterán

fenébe, nálam még 3,50€

(#4339) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Sziasztok.

Olvastam a függetlenítési oda-vissza párbajt.
Én mindkét fél érveit meghallgattam, és a véleményem megtartom magamnak, csak annyit jegyeznék meg, hogy az a fél, aki a törvénybe ütközés végett tartja szabályellenesnek, úgy a törvénycikket olvasva, a ROM-olás is törvénybe ütközik, amiről itt meg beszélhetünk.

Szerintem ha én megvásároltam egy telefont, az képezze az én tulajdonom, még akkor is, ha egy 10 kilós kalapáccsal szétpüfölöm 2.49 mm vastagságra, mert hogy jobban hangzik, mint a 8.49, akkor lényegében kárt tettem szoftverileg, hardverileg stb...

Úgy sejtem, a Criskelo 4.0.3-as kernelje gyenge, szerintetek ha átteszem az Illu kerneljét, jobb lesz a fogyasztás? Így elég szépen zabál...

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#4340) Linkin válasza kecsetihunor (#4339) üzenetére


Linkin
senior tag

Mennyi most egy Gyárilag független SGSII a garancia az mind1 ja és új nem használt

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#4341) R2D20208 válasza F-ECT$ (#4330) üzenetére


R2D20208
addikt

Én a 2.3.6 XWLA4 FW - nek is adok egy esélyt, hogy köze lehet a dologhoz. Hisz utolsó Illusion is azzal jött ki, és legújabb Turkbey is. Én is összeraktam 2.3.6 XWLA4 Romot, de most hogy nálam a teló, inkább a 6.1 - es Romom raktam vissza, KL1. Én ezt mondom a legstabilabb Firmware - nek. Ez persze, csak személyes vélemény. A 2.3.6 XWLA4 - ban, persze használati szokások is mások, de több gond lehet. Ha jól tudom, le is vették valami okból kifolyólag.

(#4340) Linkin kb 125-160 K

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4342) zack válasza Psytech (#4320) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem is eddig ennyit fogyasztott, és 18-23h aksihasználatokat mértem, ami teljesen jó. De ahogy az illusion-nál is, itt is "varázsütésre" valami leszívott belőle 70%-ot egy alvási periódus alatt, és nagyon kíváncsi leszek mi lesz most a következő feltöltés után. :U
Az is lehet gond lehet, hogy rég nem indítottam újra. Lehet 1-2 naponta újra fogom indítani. Ezzel sincs gond ha igényli a rendszer, mert akkor legalább akkor fogom megcsinálni amikor én akarom, viszont amikor kell akkor stabil marad. Küzdök, próbálkozok, nem adom fel, aztán ha a probléma rendszeresen illetve véletlenszerűen továbbra is előjön, akkor ICS-ből csak gyárit fogok használni.

(#4325) zseko

Utólag tettem fel sajnos. Ha ez gond, akkor most már fent van, tehát következő töltés után már a reális értékeket fogja mutatni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4343) agabe válasza Linkin (#4340) üzenetére


agabe
addikt

nezd meg ;)

jelenelg 120 alatt mar kapsz...de ha bemesz MM-be, akkor 140-ert 15havi 0%-os THM-re kapsz gyari garisat, ujat, fuggetlent.
Ma mar (tegnap ota van az MM-es akcio) mindenkinek lehet normalis szervizelheto s2-ese aki szeretne egyet.

[ Szerkesztve ]

(#4344) Motyi válasza kecsetihunor (#4339) üzenetére


Motyi
senior tag

A romolás garanciavesztéssel jár, ha szétütöd kalapáccsal a telefont akkor a hardvert teszed tönkre. :)

(#4345) F-ECT$ válasza zack (#4342) üzenetére


F-ECT$
titán

A turkbey 37 nálam sem stabil. Akku drain nem volt, csak 2 fagyás, ami elég szokatlan számomra.

Dive ever, work never.

(#4346) zack válasza F-ECT$ (#4345) üzenetére


zack
nagyúr

Fasza. :(
Lehet ezt a rendszert el sem mentem akkor, és inkább tovább lépek...
Milyen stabil főzötteket érdemes még megnézni? Feltéve ha van ilyen...
R2 romját használtad? Lehet ezt kellene kipróbálnom, hátha ez nincs annyira szétqúrva mint az illusion, és a Turkbey...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4347) Psytech válasza zack (#4342) üzenetére


Psytech
senior tag

Nekem is átlagban 24 órát simán elmegy a használatommal, ez változó persze, de estétől-estéig simán elkaristol ha napközben agyontelefonálom meg internetezem magam akkor is. Az újraindításhoz nem nagyon tudok hozzászólni, nekem mindig volt valamiért újraindítani 50-80 óra volt a max amit ment egy huzamban, most is csak 28 órája megy, de meg nem tudnám mondani, hogy tegnap miért indítottam újra :D ja de tudom... a beatsaudio kamu-mod miatt... De azt tudom, hogy míg gyárin volt, ott volt, hogy 2-300 órát is elkaristolt gond nélkül. Akksi kijelzés javításáért én csak Battery Calibration-t használok, de azt minden romolás után. Bízzunk benne, hogy megoldódik :)

(#4346) zack: nekem most checkrom figyel az sd kártyán, meguntam a törököt, már csak egy isteni sugallatra várok, hogy feltegyem :) (hogy legyen kedvem ezzel foglalkozni :D )

[ Szerkesztve ]

(#4348) R2D20208 válasza zack (#4346) üzenetére


R2D20208
addikt

Nem szeretem a haragot. Ma optimalizálom a KL1 Romom, mert tervemben van jó darabig használni, amíg egy atomstabil ICS nem jön. Ha gondolod, holnap megvan. ( nem garancia, hogy a problémád megoldódik, de átküldöm a linket majd ha érdekel ) A Final, az ugyanez az FW, ami Turkbey, és Illusion 1.8.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4349) Piwi válasza F-ECT$ (#4328) üzenetére


Piwi
addikt

megvéve :) köszönöm hogy szóltál :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#4350) gws580 válasza gws580 (#3874) üzenetére


gws580
tag

Hali!

Akkor senki nem tudja hogyan lehet kikapcsolni a tts-t a telón :F ...., hogy ne beszéljen

""A Jó fiúk eljutnak a mennyországba...A Rosszfiúk meg Bárhová...!!""

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.