Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7001) djapor96 válasza Sanci789 (#6984) üzenetére


djapor96
őstag

usb hibakeresést pipáld ki a beállításokban!

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#7002) mivan80 válasza ibenny (#7000) üzenetére


mivan80
aktív tag

Köszi mind a kettőtöknek a gyors választ! :R
Már tolom is neki! :C

(#7003) belashx válasza Gergőkee (#6995) üzenetére


belashx
senior tag

Hali.

Én is a Handcentet használom, és a hiba fennáll. Legalábbis ma érdeklődtek, hogy minek küldök 2x mindent.

Az USB-s kapcsolódás a beállítás menüből elérhető, akkor Mass Storage módban kapcsolódik.

Jelenleg nem vagyok 3G-s helyen...

A Battery drainről sem tudok mit mondani.

Laggolást nem figyeltem meg.
Az érintésérzékeléssel sincs bajom.

Scrollozás más mint régen, de ez a legjobb ICS-s.

A böngésző gyors, szinkronizál.

Hozzá kell tennem, hogy én ICS-ről is jöttem (LPH), nem tudom GB-hez viszonyítani.

Szerintem ez simán jó.
Amúgy LPH-ra tettem fel, wipe-ok megvoltak. Eddig nincs hiba.

(A Handcentes hibát meg remélem hamar javítja az alkotója).

Ha neked megfelel a jelenlegi KI4 és nem érdekelnek az új feature-ök, akkor maradj azon, ha kíváncsi vagy erre, akkor tegyél egy próbát. Céges dolgok is működnek frankón (pl: Exchange).

Remélem segítettem.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#7004) #20844032 válasza Gergőkee (#6933) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mint mondtam, gyári független, stock KI4-ről , kiessel frissítve:
1. Nálam megy szépen fallback. Volt rá ma példa bőven.
2. fogalmam sincs ez mi :)
3. Nálam megy, ugyanúgy mint GB-n.
4. Semmilyen lag nincs.
5. Passz. Azt sem tudom mik ezek.
6. Nincs túl sok appom, de azokban semmi gond a scrollal (az érzékenységnél konkrétan felröhögtem).
7. Sem melegedés, sem extrém akkufogyás nincs. Semmi különbséget nem látok a GB és ez között.

Mivel én szart sem tudok a rom csereberéről, custom cuccokról, végtelenül nem is érdekel, ezért az én tapasztalataim itt sokat nem is számítanak :)

[ Szerkesztve ]

(#7005) sajp63


sajp63
tag

Ez a rom: I9100XXLPQ_I9100OXXLPD_XEH MultiCSC-t tartalmaz?
Multi-CSC Package (AUT, CMF,COA, COS, CYO, DNF, ERO, EUR, FOP, GBL, MSR, MTL, NEE, ORG, ORS, PAN, PHE, SEB, SMO, TMS, TOP, TPH, TRA, TRG, TSR, TWO, VOM, VVT, XEH, XEO, XSK)

(#7006) trobi28 válasza mycso (#6997) üzenetére


trobi28
addikt

Nekem valami normális :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7007) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Üdv, ha GB Customra szeretném felnyomni, elég ha megcsinálom ForRedGlory által javasolt műveleteket, én mindig, ilyen esetben szeretek reparttal tenni, de az LPQ 1 fájlos, úgyhogy mit ajánlotok, mi legyen előtte? Vagy ha simán wipeolok mindent, és arra Odinnal?
Valamiért a 3+1 fájlosokat szeretem én :)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#7008) mycso válasza trobi28 (#7006) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Az UOT kitchen-ben már ICS-re csinálható battery mod és működik is. :R

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7009) Gergőkee válasza #20844032 (#7004) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Belashx, Moby, köszi!

(#7010) Piwi válasza ERPY (#6993) üzenetére


Piwi
addikt

ne trollkodj Erpy bácsi :DDD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#7011) C.Brigante


C.Brigante
veterán

semmi baja ennek a romnak, minden hibátlanul megy kivétel nélkül! (elötte én azért dobtam egy pit-es GB-t)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#7012) trobi28 válasza mycso (#7008) üzenetére


trobi28
addikt

Köszi megnézem.

C.Brigante +1

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7013) Favilla


Favilla
tag

Ami szembetűnően jobb lett az a gyári e-mail kliens. A régivel a munkahelyi e-mailemmel, lassú volt, szenvedett, imap-pal, most villámgyors.

[ Szerkesztve ]

(#7014) zseko válasza trobi28 (#6987) üzenetére


zseko
veterán

Úgyvéled? Én kételkedem benne hogy ezért nem menne. Am nem emlékszem hogy root előtt próbáltam-e egyáltalán. Egy próbát végülis megér.. A root megmarad ugye, jól emlékszem? Bár jó lenne ha a cwm is megmaradna.

HR24.hu

(#7015) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ezen az icsen megy a batch visszaállítás tbp-vel?

Dive ever, work never.

(#7016) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Továbbra sem akarja visszaállítani a TB a mentett cuccaimat. Se CF Root nem jó, se USB debug bepipálva nem jó, se siyah3 alpha6 nem jó. Akármit csinálok, csak áll 0%-nál a visszaállítás. Mitévő legyek? :W

(#7017) trobi28 válasza zseko (#7014) üzenetére


trobi28
addikt

Igen modjuk azt nem ártana tudni hogy ment-e elötte de próbáld ki.

Sanci789: Én nem is próbáltam most vissza állitani,ekkora verzio ugrásnál szerintem jobb újra telepiteni a dolgokat :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7018) F-ECT$ válasza trobi28 (#7017) üzenetére


F-ECT$
titán

Csak nekem pl van 200 appom, amiből kb 100-at tesztek fel. Ez sokkal egyszerűbb tbp-vel.

Dive ever, work never.

(#7019) Skynet258 válasza Sanci789 (#7016) üzenetére


Skynet258
veterán

Én is próbálkoztam, volt amit visszarakott, de nálam is befagyott a legtöbb dolognál... Azokat kihagytam, majd felmennek külön. :) BTW nekem jó ez az ICS, a bétákat kihagytam, de ez tetszik, hibát sem találtam benne igazából. :K

F-ECT$: nekem általában 300-at súrolja az app-ok száma. Egyszer kibírjuk. :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7020) edgelaszlo válasza Sanci789 (#7016) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

kezdd azzal sztem, hogy amelyik cuccnál 0%, a következő körben azt kihagyod a visszaállításnál.....valszín nem kompatibilis az ICS-el...
nekem volt ilyen.

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#7021) #20844032 válasza Favilla (#7013) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem ezzel GB-n sem volt probléma, pedig 10.000+ emailes fiókomat kezeltem vele. Ment mint a villám azzal is. Ami nekem ebben tetszik, az az átméretezhető, fiókváltós widget. Ez nekem fontos.

Gergőkee:
Megnéztem mik azok, amiket nem ismertem, de nem leszel okosabb tőle:
- AOS bugra semmit nem tudok mondani, soha meg sem néztem az akkurészletezést, mert az enyém valami ufo darab, ami a legrosszabb napjaiban is 2.5 napot megy el, de volt már 3d9h-s uptime-om is, átlagos levelezés, böngészés, telefonálás mellet is (és mivel egy rakat s2 van körülöttem, mindenki a csodájára jár, ámde senki nem érti). Érdektelen, hogy mi(nem) fogyaszt.
- ezek az sms szolgáltatások nekem ismeretlenek, parkoláson kívül nem dobtam sms-t szerintem legalább 3 éve.

[ Szerkesztve ]

(#7022) trobi28 válasza F-ECT$ (#7018) üzenetére


trobi28
addikt

Nekem is ennyit kellett vissza raknom ma de mivel most ugysem tervezek rom cserét igy rászántam az időt.

Más: Nagyon jol megy a Chrome ezen az ICS-en. :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7023) F-ECT$ válasza Skynet258 (#7019) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyszer? Vagy gondolod, hogy gyorsan jön a tbp frissítés?

Dive ever, work never.

(#7024) horseface77 válasza Sanci789 (#7016) üzenetére


horseface77
tag

Válaszd le a külső sd-t és a belsőről állíts vissza.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7025) Skynet258 válasza F-ECT$ (#7023) üzenetére


Skynet258
veterán

Ez nem (kizárólag) a TB hibája, mert direkt próbáltam feltenni egy olyan app-ot, ami ott befagyott, és azt írta a rendszer, hogy nem sikerült a telepítés - szóval inkább az adott program hibája lesz ez. Másrészt azért írtam, hogy egyszer, mert személy szerint nem tervezek hetente backup-okat pakolgatni a telefonra. :D

https://geekpulse.hu

(#7026) djapor96


djapor96
őstag

na.... találtam egy bug-ot..... nem tudok bt-on fájlt fogadni..... küldeni tudok..... kipróbálná valaki? :(

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#7027) zseko válasza Gergőkee (#6995) üzenetére


zseko
veterán

Őszintén szólva én lusta vagyok ennyit olvasni angolul :B :P És nem is megy olyan jól, ezért sem nagyon szoktam foglalkozni azzal ha valaki angolul betesz ide vagy máshová valamit. Vagy ha pofátlan akarnék lenni úgy mondanám, hogy arra sem veszi a fáradságot hogy magyarul írja le mit akar ;] :P ;) De ne értsd félre, csak én 'beszélni kicsi angol' :)

HR24.hu

(#7028) horseface77 válasza djapor96 (#7026) üzenetére


horseface77
tag

Nálam megy most próbáltam ki.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7029) Sanci789 válasza horseface77 (#7024) üzenetére


Sanci789
aktív tag

ISTEN VAGY, MŰKÖDIK!!! :Y :R

(#7030) mycso válasza djapor96 (#7026) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nálam működik.

pff, viszont most nálam csinál egy olyat, hogy leraktam az asztalra, erre nézek oda, samsung logó....restart. Hogy ez mitől...

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7031) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nekem meg sehogy se akar menni a kábeles összeköttetés nem tudja egyszerűen felrakni a drivert hibakód:10-el elszáll. :W Nem tudok semmit rámásolni így és érdekes módon másik gépen jó. :W

Mod: De megtaláltam... :B

[ Szerkesztve ]

(#7032) C.Brigante


C.Brigante
veterán

Quadrant 4100 elso korben. Bravo!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#7033) djapor96 válasza SzlobiG (#7031) üzenetére


djapor96
őstag

de lehet--> beállítások/ egyebek/ usb beáll/

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#7034) zooole


zooole
senior tag

Na vajon Trémobilnál mikor lesz? Nincs sok tapasztalatom, de a legfrissebb ROM elég régi. :(

KIES frissít, komponensek letöltve. 500% Azigen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7035) cultfeca válasza fecs (#6949) üzenetére


cultfeca
tag

Köszi a segítséget,erről a fóliáról még hírből se hallottam.Mindenesetre megfontolandó!

Zseko:Annyira zsírosodik?Én nem szeretnék ilyen letörölhetetlen fóliát.Most szívatott meg :)) Invisible shied-et használ valaki?Esetleg full body verzióról is érdekelnének tapasztalatok.

[ Szerkesztve ]

(#7036) Myair


Myair
tag

Srácok. Az miért lehet, kb 2 órája töltőrw raktam a telót, nagyjából 10%on lehetet. Most viszont csak 28%on tart a töltés. GB-nél ennyi odő alatt bővem fel szokot tölteni... Uj ics van fent. Mindenkinél úgy tölt hogy az akku jelben jobb odalt fent egy fehér villám van, de a zöld rész az nem mozog , ami a töltöttségi szintet jelzi, az nem mozog le-fel ugy mont a gb-nél..? Help pls.

(#7037) WaterWave


WaterWave
veterán

jöhetnének már a főzelékek:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#7038) Kevin's


Kevin's
senior tag

Na le ellenőriztem a product kódot minden stimmel. :((( Viszont fel tudtam tenni rá a GB romot .. de ha újra fel teszem az ICS -t akkor egyszerűen nincs hálózat. Az összes GB verziónál tökéletes a telefon van hálózat és működik is rendesen, de ICS -vel egyszerűen nincs,se LPH se LPJ verzióval sem miért :F :Y

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#7039) SzlobiG válasza WaterWave (#7037) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen egy fullos illusiont elviselnék. :K

(#7040) djapor96 válasza mycso (#7030) üzenetére


djapor96
őstag

Nálam is működik.... laptopot kellett újraindítani....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#7041) Zsolaf válasza Myair (#7036) üzenetére


Zsolaf
addikt

Valóban nem mozog, de szép lassan ahogy tölt kúszik felfelé, jobb is így mert látod rögtön hol tart a töltetsége szerintem

Kevin's Nem lehet hogy a simmel van valami vagy régi vagy valami más ami csak az ics-nél jön ki? csak egy 5let :U

[ Szerkesztve ]

(#7042) Kiskino


Kiskino
csendes tag

Sziasztok! Google play az egyik appnál azt írja hogy megvásárolva, szeretném telepíteni de nem engedi. Van valami mód arra hogy ne vegye megvásároltnak?

(#7043) Caaabi


Caaabi
senior tag

sziasztok, felcsaptam énis mobil odinnal az ics-t de nem vagyok annyira lenyűgözve, én bétákat nem próbáltam, custom gb röl váltottam de ez az ics lasabb, akadozik néha több mp re is befagy fekete képernyővel, leállnak programok, ( droidstats szinte minden elindulásnál, facebook is néha ) quadrant 3500 körül volt első mérésnél, wipe cache és wipe dalvik cache után raktam fel. Mi lehet az oka a lassuságnak és akadásoknak? Phone2 Chrome böngészöt se tudom használni, valami leírás nincs hozzá magyarul esetleg ? százalékos aksit is raktam fel lph -sat de az egész statusbar megváltozott ami nagyon nem tetszetős, esetleg ehhez való százalékos aksi van e ami ténylegcsak az aksijelet változtatja meg és nem az egész statusbart?

[ Szerkesztve ]

(#7044) leslien válasza WaterWave (#7037) üzenetére


leslien
nagyúr

és ez?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7045) Kevin's válasza Zsolaf (#7041) üzenetére


Kevin's
senior tag

Bele tettem az én telefonomba és ott meg tökéletes . Teljesen új készülék csak a színe más fehér barátnőmé enyém fekete, de ennek nem sok köze van egymáshoz! Mind a két telefon a T- mobilnál lett vásárolva !

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#7046) Zsolaf válasza Kevin's (#7045) üzenetére


Zsolaf
addikt

MInd a két telefonon ICS van már? Product kódot át állítottad XEH-re mert én is T-s vagyok és átállítottam így a KIES sem írja h nem jó

Kevin's nincs más ötletem, de hátha valaki hallott már ilyet én nem sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#7047) Kevin's válasza Zsolaf (#7046) üzenetére


Kevin's
senior tag

Igen ! Az enyémre simán fel ment minden rendben volt.A másikra is fel ment , de az nem talál hálózatot ! :( A beállítás varázsló sem jött fel, egyből a TW 1jön be és ennyi .. :O

Már át állítottam" XEH " meg csináltam és akkor sem működik egyéb ötlet esetleg :F

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#7048) Zsolaf válasza Kevin's (#7047) üzenetére


Zsolaf
addikt

Annyit még meg tehetsz hogy a másik simet bele teszed, de az is lehet hogy IMEI gond lesz

(#7049) zseko válasza horseface77 (#7024) üzenetére


zseko
veterán

Én is azt mondom hogy istenkirály vagy, így felment a Dead Space is! :DDD :R

(#7038) Kevin's, a hálózatot hogy állítottad be? Csak egy kérdés, mert én átírtam ami a RedBull-hoz kell, az APN típust Internetre, és úgy nem volt netem. Hagytam a gyári default,supl értéken, úgy megy. Vagy félreértem és te telefonálni sem tudsz?

(#7035) cultfeca, jah, nemkicsit szokott zsíros lenni. Néha könnyen lejön, néha alig.

(#7050) Kevin's akkor nemtudom, igaz én még nem is próbáltam telefonálni reggel óta mióta frissítettem...

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#7050) Kevin's válasza zseko (#7049) üzenetére


Kevin's
senior tag

Totál semmi, telefonálni sem lehet róla semmit sem net az van wifi-n keresztül minden működik rajta csak nincs hálózat ennyi a bajom :(

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.