Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4751) Piwi válasza Bagoly81 (#4748) üzenetére


Piwi
addikt

nekem 32 gb-os class10 samsung micro sd van benne jó ideje de nem tapasztaltam semmi ilyesmit. másik kártyával nem tudod kipróbálni? lehet a kártyád a hibás

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#4752) agabe válasza zeroo5ux (#4746) üzenetére


agabe
addikt

azota felmentek az arak alapbol (es nem az afa miatt)
most is 140-150 az s2-es ... es kb 8honapja kaphato.
ebbol visszagondolva lesz szerintem 200felett...meg majd meglatjuk mennyire facsarjak ki epp a forintarfolyamot, mert az is beleszolhat rendesen.

(#4753) ToMmY_hun válasza Bagoly81 (#4748) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Én 32Gb-os class10-es kártyával használom, de még semmilyen anomáliát nem tapasztaltam a telefon működésében. Nálam ugyanúgy viselkedik kártyával mint anélkül, persze ez nem zárja ki azt, hogy a te kártyád mondjuk hibás, bár nem hiszem.

Ha tényleg csak akkor jelentkezik a probléma amikor a nagyobb kártyát teszed bele, akkor én megpróbálnám rendesen formázni a azt, majd visszamásolni rá minden adatot. Ha ez sem segít, akkor esetlegesen valami szoftveres probléma lehet a telefonoddal, azon pedig csak a frissítés illetve a jelenlegi szoftvered újrahúzása segíthet. Mindenesetre ha más kártyával jól működik, akkor nem hinném hogy a telefonnal van probléma.

Ha csak újraindulást illetve fagyást tapasztaltál, akkor az nem feltétlenül jelenti azt, hogy a memóriakártyád hibás.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#4754) cultfeca válasza fagyalllo (#4749) üzenetére


cultfeca
tag

Gondoltam hogy nem tökéletes,de nem szeretném ha lötyögne mert csak összekaristolná az oldalát egy idő után.Lehet inkább egy full fóliázás kellene.

(#4755) fagyalllo válasza cultfeca (#4754) üzenetére


fagyalllo
őstag

Vegyél inkább ilyet: [link]
Minden éle tökéletesen illeszkedik, több hónap alatt egyetlen szösz vagy porszem se jutott be alá.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#4756) ForRedGlory válasza cultfeca (#4747) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nagyon jo tok. Tokeletesen illeszkedik, vicc nelkul amlyen olcso annyira jo.

(#4757) C.Brigante válasza cultfeca (#4754) üzenetére


C.Brigante
veterán

küldtem privátot (#4755) fagyalllo kolléga ajánlatával kapcsolatban.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4758) kungzi


kungzi
veterán

Sziasztok. Ti melyik billentyuzetet ajanljatok?

(#4759) knyitogato válasza zeroo5ux (#4746) üzenetére


knyitogato
őstag

170 volt az S2 függetlenül a megjelenése utáni hónapban függetlenül. Utána már nem figyeltem.

tok téma: hát, én már árulom az Otterboxomat. Szuper tok, de elhamarkodtam. Ez a telefon mindenféle tok nélkül a legjobb, tetszik a kecsessége és a könnyedsége. A gyári Samu bőrtok pont elég nekem.

[ Szerkesztve ]

(#4760) Gergőkee válasza Bagoly81 (#4748) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

2 dolog miatt fagyhat, indulhat újra a telefon:
- sd kártya,
- dolphin browser.

Szóval igen! Némelyik galaxy s2 nem kultivál bizonyos sd-ket. Van amelyik semmelyiket sem! Szóval ha neked megszűnik a hiba az sd cseréjével, akkor még mázlid is van.

[ Szerkesztve ]

(#4761) zseko válasza kungzi (#4758) üzenetére


zseko
veterán

Vagy a gyári Swype, vagy a SmartKeyboardPro.

HR24.hu

(#4762) Rotate válasza kungzi (#4758) üzenetére


Rotate
veterán

nekem Smartkeyboard Pro van most előtte Swiftkey X volt, mindkettő zsír, Swiftkeynek jobb a szótára, Smartkeyboardhoz több téma van és kevesebb erőforrással beéri :)

(#4763) hdman válasza cultfeca (#4747) üzenetére


hdman
őstag

Nekem ilyenből van fekete, fehér, piros, kék, rózsaszin. Pakkban vettem, asszem 22 dolcsi volt. Ebayen most már lehet szerezni 0,99 dollárért is ingyen postával.

Amúgy nem túl tartós, a felső része hamar (1-2hét) elkezd töredezni, majd az egész végigreped. A semminél jobb, de az áránál nem ér többet.

fagyalllo: Nekem tökéletesen illeszkedik, csak a minősége nem túl tuti.

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#4764) Gergőkee válasza ToMmY_hun (#4753) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Sajna amelyik újraindul, ott nem sw hibáról van szó. Megteszi 2.3.4-től 2.3.6-ig. Xda-n nagyon sokan szenvednek ettől. Mondhatni típushiba (bár a ritkább fajtából).

Ja, és nem a kártyák rosszak. Más telókban hiba nélkül mennek.

[ Szerkesztve ]

(#4765) Wisdome válasza cultfeca (#4747) üzenetére


Wisdome
tag

Ugyanilyet vettem, használtam vagy 1hétig és elég is volt. Idegesítően porosodnak a lyukak és még csak nem is illeszkedett normálisan..

Nekem most ilyen van, eddig ez jött be a legjobban.

(#4766) mycso válasza Wisdome (#4765) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem is ugyan ez van. :C

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4767) Richard! válasza Wisdome (#4765) üzenetére


Richard!
addikt

és nekem is.Ajánlott!! ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#4768) F-ECT$ válasza kungzi (#4758) üzenetére


F-ECT$
titán

SlideIT

Dive ever, work never.

(#4769) ERPY válasza Gergőkee (#4760) üzenetére


ERPY
őstag

Ezt a 2 dolgot ugye nem komolyan mondtad. Ha csak ez a kettő lenne, amitől lehet......

(#4770) scapegt válasza Wisdome (#4765) üzenetére


scapegt
senior tag

+1!!! Csak az enyém kék. Nagyon jó tok, valamennyire védi a portól is. Csak akkor veszem le róla ha töltőre teszem és közben nyomkodom, nehogy túlmelegedjen.

(#4771) Szelley válasza scapegt (#4770) üzenetére


Szelley
senior tag

:DD nehogy túlmelegedjen. ezesetben pittel rotolnod kell, hogy elkerüld a túlmelegedést. Meg vannak ezek már csinálva úgy hogy nem igazán lehet gond belőle :) Olyan szintre nem fog felmelegedni hogy gond legyen belőle, ha valahogy sikerül elérni akkor egyszerűen kikapcsol / kifagy. Tele vannak ezek a cuccok már védőfunkciókkal ;)

(#4772) zseko válasza F-ECT$ (#4768) üzenetére


zseko
veterán

Szerintem a gyári Swype jóval jobb mint a SlideIT. Az nekem rengeteg szót nem ismer fel, alapból nem tudtam ű ú ő ó karaktereket írni, nem lehet folyamatosan nagy betűkkel írni, és még pár apróság amit képtelen voltam megszokni, így megerőszakoltam a rendszert és visszatettem rá a Swype-ot.

HR24.hu

(#4773) happy555 válasza cultfeca (#4747) üzenetére


happy555
aktív tag

Jobban jársz ha olyat veszel amihez szilikon is van. Nekem [ez] vált be. Drága, de megéri ;]
Tudtok ajánlani valami progit, ami felolvassa a gmail-es leveleimet? Vezetés közben jó lenne!

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#4774) Szafi77


Szafi77
tag

Nekem is Case-Mate tokom van ez!

Az benne a jó hogy nem vettem észre rajta semmi bosszantót amióta megvan. Ejtettem le 2x a telót de a tokon kívül más nem sérült - a tok is csak kicsit. Én is a Case-Mate-et ajánlom!

WebKRESZ az Android Marketen ::: https://play.google.com/store/search?q=webkresz&c=apps

(#4775) Iomega válasza ForRedGlory (#4756) üzenetére


Iomega
őstag

A TPU tok is kiváló, nekem bevált.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#4776) Rotate


Rotate
veterán

nekem meg tok nélkül is kiváló :D

tudom... aznap mikor majd beírom, hogy leesett, és széttörött, jön majd a jó öreg "mi megmondtuk" :D

[ Szerkesztve ]

(#4777) Iomega válasza Rotate (#4776) üzenetére


Iomega
őstag

De hát miért ejtenéd le, ugye? :D

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#4778) Rotate válasza Iomega (#4777) üzenetére


Rotate
veterán

amúgy asszony már egyszer akadt el a töltőben, aztán a telefon meg repült 1 méter magasból, és mint a vajas kenyér, képernyővel lefelé landolt, a koszos linóleumon, akkor úgy tűnt lett egy pötty karc a jobb felső sarokban a képernyő fölött, de azóta nem találom, szóval lehet csak hallucináltam :D

de továbbra is kísértem a sorsot :D

(#4779) Iomega válasza Rotate (#4778) üzenetére


Iomega
őstag

Pedig az volt a figyelmeztetés. :K Érdemes lenne beszerezned egy jó védelmet. :U

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#4780) Rotate válasza Iomega (#4779) üzenetére


Rotate
veterán

Optimus 2x-emen volt TPU tok, aztán zavar, hogy vastag tőle meg bumfordi aztán inkább már nem is hordtam, mivel itt is csak ez történne, nem dobok ki rá pénzt feleslegesen :)

megvettem a gyári 2000-es aksit, az védi a kamerát, ha leteszem mindig valami puhára/kendőre teszem, meg úgy általában vigyázok rá :) ha ez sem elég, akkor nem érdemlek ilyen eszközt :D

[ Szerkesztve ]

(#4781) visionbp válasza Rotate (#4776) üzenetére


visionbp
tag

Nekem is tök jó tok nélkül. Különösen azért, mert csak így passzol az autós tartóba.

És három hete leesett. Kőpadlóra. Egy karc sem lett rajta.
Csak a kijelző tört el, de nem az üveg, hanem az alatta lévő réteg sérült. Egy órán belül semmit nem lehetett látni.
Elküldtem szervizfutárral, és egy nap alatt, gariban kicserélték.

Ezek után vajon minek külön burkolat, tok, védőfelszerelés és takarószőnyeg? :)

(#4782) zack


zack
nagyúr

Nem tudjátok véletlenül a Go Contacts a gyári Contacts-hoz képest milyen? Érdemes feltenni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4783) ForRedGlory válasza zack (#4782) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Sokkal jobb, temazhato, joval gyorsabb. Amugy kismillio tema van ra, gyozd valogatni :)

(#4784) Kavinton75 válasza trobi28 (#4657) üzenetére


Kavinton75
senior tag

De rendes vagy.
Azert csak van egy megbizhato ROM valahol.
A Swype az annyira nagy keres?

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#4785) Rotate válasza zack (#4782) üzenetére


Rotate
veterán

viszont szerintem előbb nézd meg az exDialer-t, vam benne Contacts is, remek alkalmazás, az ICS téma valami eszméletlen szép hozza :)

(#4786) Gergőkee válasza ERPY (#4769) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Ha szoftveresen nincs buherálva (stabil, gyári rom, gyári kernel, feszültségek alapon), valamint nincs hardverhiba, akkor 99%-ban ez a két dolog okozhat random rebootot. De ha te ismersz más okot, akkor ne tartsd magadban, sokakat érdekelhet!

[ Szerkesztve ]

(#4787) happy555


happy555
aktív tag

Nekem az első telóm amihez vettem tokot, és fél év alatt még 1x sem dobtam el!
Ezért ajánlom mindenkinek, VEGYETEK TOKOT !!!
:K

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#4788) zseko válasza Kavinton75 (#4784) üzenetére


zseko
veterán

Nem nagy kérés a swype, csak a fogalmazáson élcelődött :) amit én ajánlanák az a gyári KK5. Igaz ebben minden benne van mivel gyári, TW is meg minden, viszont TBP-vel lefagyasztva a samsung push service, a wifi sharing, és még 1-2 nem használt dolgot, feltéve a siyah kernelt, nekem a fogyasztás beállt 0.4-0.5%/óra környékére. Jah, és ebben benne van a swype is. Csak nem az XX hanem az XW-s KK5-öt kell feltenni.

HR24.hu

(#4789) knyitogato válasza zseko (#4772) üzenetére


knyitogato
őstag

Szerintem is sokkal jobb a gyári Swype. Imádom. Régebben nagy qwerty-mániás voltam, de mióta ezt használom... :)

(#4790) cultfeca


cultfeca
tag

Köszönöm mindenkinek a tokban nyújtott segítséget!Nagyon jó hogy mindenki ilyen segítőkész,és az is,hogy most már én is ide tartozhatok.Még egy kérdés a Case Mate az védi a kamerát?(remélem értitek mit akarok kérdezni)Mert én azt féltem a lerakásnál.

(#4791) Golfi19


Golfi19
csendes tag

Sziasztok, egyszer mar kerdeztem itt es nagyon jo valaszokat kaptam, koszi ertuk!

Most megint egy kerdessel fordulnek hozzatok, asszem valamelyik mobilarenas tesztben,videoban hallottam,hogy ICS-en alap funkció lesz a screenshot. Ebbol arra gondoltam hogy gingeren nem tudok csak ugy kepernyorol fotot csinalni. Es azt is olvastam,hogy a home+bekapcs gomb megnyomasaval valamilyen menube kene erkeznem, de ehelyett az en S2-m screenshot-ot csinalt. Akkor megis alapfunkcio ez a gingeren is? Elore is koszi a valaszokert!

(#4792) ERPY válasza Golfi19 (#4791) üzenetére


ERPY
őstag

Igen, GB-en is van screenshot alapból, és ICS-n is van, csak ott más a bill kombináció.

[ Szerkesztve ]

(#4793) kungzi válasza Golfi19 (#4791) üzenetére


kungzi
veterán

igen, alapfunkció :K

(#4794) F-ECT$ válasza kungzi (#4793) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem az. Gb-ben alapból nincs benne (samsung rakta bele), de ics-ben már alapból benne lesz.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#4795) znagy69 válasza Golfi19 (#4791) üzenetére


znagy69
őstag

Várj kimerítőbb választ, én soha nem csináltam, de az biztos, hogy GB-n is megy a screenshot.

Gyorsak voltatok.

[ Szerkesztve ]

(#4796) Golfi19


Golfi19
csendes tag

Most mar ertem, koszi!

Egyebkent van meg mas gombkombinacio amirol erdemes tudni?

(#4797) fagyalllo válasza cultfeca (#4790) üzenetére


fagyalllo
őstag

Igen, védi.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#4798) znagy69 válasza Golfi19 (#4796) üzenetére


znagy69
őstag

(#4799) trobi28 válasza Kavinton75 (#4784) üzenetére


trobi28
addikt

Bocs de nem birtam kihagyni és titkon reméltem hogy csak viccelsz ezzel a kéréssel.Vagy mégse?
Gondolom te is tudod hogy egy ilyen rom megírásához több 100 programozó honapokig tartó munkájára van szükség.
Persze én is sejtem hogy valami témázás féleséget akartál kérni de olyan jó lenne ha rendesen leírná mindenki hogy mit miért és mivel akar (?) :R

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#4800) Varszegig válasza Gergőkee (#4786) üzenetére


Varszegig
veterán

nekem pl. az elixir2 okozott random reboot. Leszedtem, elmúlt. Szóval sok minden lehet, ne zárjunk már ki más lehetőségelet, mert Te nem tudsz róla:)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.