Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5801) HUTCHDB válasza ToMmY_hun (#5797) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:(

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5802) ToMmY_hun válasza HUTCHDB (#5801) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nem is lesz az ICS után sem? :(

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5803) Rison77


Rison77
senior tag

Üdv,
Valaki tud olyan appot mondani ami a marketből telepített appokról csinál valami aktuális listát és lementi? Mert rom cserénél, nemigazán jegyzi meg a market mik voltak telepítve. Webes felületeten a my android apps fülön pedig kivan rakva 8 oldal app, és mind installed státusz.. holott némelyik fentvolt kb fél percet az uninstallig, fél évvel ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

(#5804) ibenny válasza Rison77 (#5803) üzenetére


ibenny
senior tag

AppBrain.

(#5805) cultfeca válasza Psytech (#5799) üzenetére


cultfeca
tag

Hard Reset megvolt hiba maradt!Na most már tényleg nagyon-nagyon elszomorodtam.Mi lehet még megoldás?Holnap szerintem irány a vodafone.
Na most megint próbálva meg működik.

[ Szerkesztve ]

(#5806) Psytech válasza cultfeca (#5805) üzenetére


Psytech
senior tag

Romcsere vagy szerviz. Amelyik neked egyszerűbb, mert ugye ha hardveres, akkor lehet ígyis-úgyis szerviz lesz a vége. Én is használtam XWKI4-et, nekem azon nem voltak ilyen problémáim, sőt egy iszonyatstabil rendszernek ismertem meg. Lehet a szervizzel jársz a legjobban hosszú távon. De akkor már inkább regisztráld a készülékedet a samu oldalán, megkapod a +2 hó garanciát és a prémium szervizfutárt is hívhatod, aki kimegy, elviszi, majd visszahozza. Gyorsabb mint leadni a vodafone-nál szerintem.

Na akkor maradjon így és akkor nem lesz gond! :) Tesztelgesd még párszor, feleslegesen ne add szervizbe, azzal is kevesebb időt töltesz vele :DD

[ Szerkesztve ]

(#5807) cultfeca válasza Psytech (#5806) üzenetére


cultfeca
tag

Szerintem a játékok nem lehettek hibásak.Hétfőig tesztelem és ha megint jelentkezik a hiba akkor jön érte a futár!ROM csere meg ha lesz ICS akkor aktuálissá válik addigra elolvasok mindent és majd belevágok.Az Omniánál is elég nehezen vettem rá magam,De utánna csak lestem milyen egyszerű.

(#5808) Varszegig válasza F-ECT$ (#5759) üzenetére


Varszegig
veterán

ok, de az a gs2-n már nem legális

(#5809) HUTCHDB válasza ToMmY_hun (#5802) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mar most a wajk miui ics- eben jo ez a funkcio.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5810) tamasgal válasza Rison77 (#5803) üzenetére


tamasgal
senior tag

ShareMyaps, gmailre tudod küldeni vele az appok linkjeit.

(#5811) Varszegig válasza Rison77 (#5803) üzenetére


Varszegig
veterán

különben ha be van állítva a gmail fiókban az adatok mentése, és visszaállítása, akkor vissza is állítja. nekem mindig visszarakta.

(#5812) ToMmY_hun válasza HUTCHDB (#5809) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Akkor van remény, köszi. Nagyon imádtam amúgy az MIUI -t, csak ez például nagyon zavart benne.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5813) Rison77 válasza Varszegig (#5811) üzenetére


Rison77
senior tag

Azt hol tudom beállítani? Nézegettem a gmail beállításokat de nemigazán találtam ilyet.

(#5810) tamasgal : Köszi, csak evvel is az a baj, hogy leírja a linkeket, és manuálisan nekem kell egyesével felpakolgatni.

(#5814) scapegt válasza Varszegig (#5811) üzenetére


scapegt
senior tag

Nekem nem pakolja vissza es nem tudom miert :( az alairasomban levo tabot is reseteltem az ICS miatt de arra sem ment vissza egy app sem :W

(#5815) R2D20208


R2D20208
addikt

YESS !!!! Ice Cream Sandwich !! Ez már döfi !! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5816) HUTCHDB válasza ToMmY_hun (#5812) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

egyebkent van volume fix, de sajnos hol jol, hol rosszul mukodik.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5817) Rotate


Rotate
veterán

GB alá ICS stílusú Launcher, én még nem próbáltam:

PhoenixLauncher

(#5818) Piwi válasza R2D20208 (#5815) üzenetére


Piwi
addikt

Definom :DD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#5819) ToMmY_hun válasza HUTCHDB (#5816) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Olyanon rom volt fenn amiben alapból benne volt, de sajnos azzal sem volt jó nekem. Lehalkitva túl hangos volt, felnyomva a hangerőt pedig túl halk. :) jah és akkor sem állította a hangerőt a csúszka fele után :(

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5820) conanabarbár válasza Rison77 (#5803) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

én a gmail fiókommal szinkronizáltam,és mikor,pl hard reseteltem,akkor visszatelepítette autómatikussan mindet

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#5821) Piwi


Piwi
addikt

[l Samsung Galaxy S II and the Android ICS dilemma]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#5822) rodman73


rodman73
aktív tag

Melyik a legstabilabb custom GB rom? Criskeloval szemezek erősen...

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#5823) PaFec válasza rodman73 (#5822) üzenetére


PaFec
aktív tag

Szerintem nem fogod megbánni. Nekem nagyon bejött.

PaFec

(#5824) Bandita4141


Bandita4141
tag

Sziasztok!

Két hete vettem egy sgs2-t azóta tapasztalom, hogy ha engem hívnak, (de csak akkor) a beszélgetés elején 1-2 másodpercre nem hallom a másikat, majd utána megszűnik ez a probléma. Nem mindig jelentkezik, de bosszantó. Az utóbbi időben a másik oldal panaszkodik, hogy mintha a pincéből beszélnék nem érti rendesen azt amit mondok.Case Mate tokot használok, de azt megelőzően is volt ez az 1-2 másodperces hiba.
Rootoltam a készüléket, jelenleg XWKI4 gyári rom van rajta 11-es kernellel.
Szerintetek mi lehet a megoldás. Jó lenne ha nem kellene szervízbe vinnem, mert sokat kell várni, ja és nincs JIG-em :(

Köszi hogy segítesz!!!

(#5825) Rotate válasza Bandita4141 (#5824) üzenetére


Rotate
veterán

a hangminőség valszeg a tok miatt van, az az 1-2 mp nem tudom, hívásbeállításokban nézz körül, hátha...

(#5826) Flashhh válasza Bandita4141 (#5824) üzenetére


Flashhh
tag

Igen, valszeg a tok miatt van, mert talan itt irta vlki vagy mar nem is tudom hol olvastam, hogy a ket mikrofon segitsegevel hasznalja a telo a zajcsokkentes funkciot. Es ha rajta van a tok es takarja vlmien szinten vlmeik mikrofont, akkor a te hangodat is zajnak erzekeli vagy vlmi hasonlo. Check ROM kitchenjeben van egy hasznos feature, hogy alapbeallitsaba off ra rakja a zajcsokkentes funkciot, igy ez a hiba megszunik.

(#5827) Bandita4141 válasza Flashhh (#5826) üzenetére


Bandita4141
tag

Köszi az infót, de nem szívesen szabadulnék meg ettől a toktól, mert egyrészt nem volt olcsó, másrészt nagyon jól védi a telefont. Nem tudja valaki, hogy ez a zajcsökkentés funkció kikapcsolása külön programban fellelhető, vagy mendenképpen romot kell cserélnem. Jelenlegi rommal meg vagyok elégedve, de ha nincs más megoldás akkor lecserélem.
Az 1-2 másodpercről még annyit, hogy ha wcdma-ra állítom a mobilhálózat beállításoknál gsm/wcdma lehetőséget, tehát nem hagyon automatikusra, akkor nem csinálja, viszont a wcdma fixre állításánál a másik fél nagyon rosszul hall. Mobilnetem van.
Valaki tapasztalta ezeket, vagy a készülékembe van a gond?

[ Szerkesztve ]

Köszi hogy segítesz!!!

(#5828) migabi24 válasza Bandita4141 (#5827) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az 1-2 s késés engem is zavar, de már megszoktam, hogy később szólok bele, eddig nem találtam rá megoldást, viszont ha kimásolod a system/app-ból a phone.apk fájlt és feltöltöd valahova akkor kikapcsolom neked a zajszűrés, és nem kell romot cserélned ;)

(#5829) Psytech válasza R2D20208 (#5815) üzenetére


Psytech
senior tag

Zökkenőmentesen feltelepült? :DD Nem volt semmi gond közben? :D Nem akarom, hogy ha feltelepítem, akkor közben megálljon és aztán tégla :DD :))

(#5830) agabe válasza Bandita4141 (#5827) üzenetére


agabe
addikt

ha visszhangos is esetleg, akkor szerviz megoldja, hogy tokkal ne legyen az, es igazabol sokat a tok a hangminosegen nem ront ha hardveresen hibatlan. Ha folul a tokon van egy lyuk a headsett kivagasa melett is, akkor a masodik mikrofont sem takarja, mert ott van felul.
az a rohely, hogy az osszes androidos telon gyerebb hangminoseget tapasztaltam, mikozben ha mondjuk skype-n, vagy viber- en keresztul beszelsz valakivel, akkor teljesen tiszta a hang, ami alapjan nekem ugy tunik, hogy magaban az androidban van tulsagosan tulzajszurve a hang (ha kikapcsolod a zajszurest az sem segit igazan), mivel a mikrofonok jok, nem a hardverrel van a gond (korabban azt gondoltam az nem jo esetleg).
Az tuti, hogy sok regebbi nem okos telon (meg pl az iphone-on) sokkal jobb hangminoseget tudtak/tudnak elerni, igy velemenyem szerint egyszeruen el van cseszerintve andoidon...es lehet, hogy direkt, igy majd egy kesobbi verzioban buszken kiallhatnak azzal, hogy milyen jo lett a hangminoseg is...pedig csak visszaallitottak normalisra a direkt eltoltat (bar ez lehet mar tulbonyolitasa a dolgoknak, de lehet akar igaz is...nemtom)
Mindenesetre tobbszor megtapasztaltam, hogy barmely androidos telorol hivnak, ott a hangminoseg gyengebb mint ha nem androidosrol tennek.

[ Szerkesztve ]

(#5831) ERPY válasza R2D20208 (#5815) üzenetére


ERPY
őstag

Erre szükség volt, mint egy falat kenyérre! :W

(#5832) Bandita4141 válasza migabi24 (#5828) üzenetére


Bandita4141
tag

Köszi, az jó lenne egy próbát megér! Szerinted hova töltsem fel, mert nem nagyon szoktam feltölteni?

Köszi hogy segítesz!!!

(#5833) Bandita4141 válasza agabe (#5830) üzenetére


Bandita4141
tag

Nekem ezt megelőzően i4-em volt ott nem voltak ilyen gondok, de az más szempontból nem tetszett. Az Sgs2-nél mondjuk én jól hallom a másik felet csak állandóan panaszkodnak :DD

Köszi hogy segítesz!!!

(#5834) Bandita4141 válasza migabi24 (#5828) üzenetére


Bandita4141
tag

Dobsz egy e-mailt, elküldöm a 3 mb-os phone.apk file-t?

Köszi hogy segítesz!!!

(#5835) R2D20208 válasza ERPY (#5831) üzenetére


R2D20208
addikt

:D

(#5829) Psytech már fennt van :K

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5836) zseko válasza ERPY (#5778) üzenetére


zseko
veterán

Ahogy Rotate írta, nem működő út :( Szűz rendszernél is jelzi, hogy miket vásároltam meg.
Viszont sikerült megoldani :)) A Spicáról sikerült megvennem, azon nem jelezte megvásároltnak :F Az árak viszont igencsak tájékoztató jellegűek.. :U 584Ft-ot ír árnak, €2.38-at (~684Ft) mutat elfogadáskor, és 700Ft-ot vont le. :((( :W A 110Ft-os appok is ~130-140Ft-os áron számolódtak.

Viszont remélem most már nem csinálnak semmit a tegnap írt hibajelzésre.. :U

R2D20208 (#5815) hogy cs.szd meg :D, majdnem bevettem én is, már kezdtem örülni :DDD :DDD Még jó hogy egy plugin automatikusan betölti a képeket ha az található egy link alatt, amint ráálok az egérrel :D

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#5837) ERPY válasza R2D20208 (#5835) üzenetére


ERPY
őstag

Kelek, öröm és bódottá, erre szopatsz! :))

[ Szerkesztve ]

(#5838) C.Brigante


C.Brigante
veterán

ics ala KI1 modem passzolna vagy inkabb ne faradjak? ez az lph modem katasztrofa nalam. nem lehet normalisan beszelni mert recseg majd szetkapcsol.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#5839) ERPY válasza C.Brigante (#5838) üzenetére


ERPY
őstag

Nálam minden rendben az ics alatti telefonálással. Semmi hangminőségbeli probléma. Milyen romot használsz?
Egy csere próbát megér, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#5840) derrik


derrik
őstag

TSF Shell v1.3.0 ez volt már???
Ez sem működik tisztességesen???

(#5841) ForRedGlory válasza R2D20208 (#5815) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Grat.... :U

(#5842) R2D20208 válasza ForRedGlory (#5841) üzenetére


R2D20208
addikt

:R

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5843) C.Brigante válasza C.Brigante (#5838) üzenetére


C.Brigante
veterán

kriskelo icsje. megprobalom akkor hatha...

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#5844) kungzi


kungzi
veterán

Sziasztok. Alap gyari fuggetlen romban nincs gmail alapu konyvjelzo a bongeszoben?

(#5845) ERPY válasza kungzi (#5844) üzenetére


ERPY
őstag

De van. Amit chrome-ban pc-n elmentettem, az rákerült a tellára is.

(#5846) C.Brigante


C.Brigante
veterán

egy jónak tűnő darab, ezt kipróbálom!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#5847) kungzi válasza ERPY (#5845) üzenetére


kungzi
veterán

A sima 2.3.4-ben?

Megkaptam az ICS-t!!!

Csak vicc volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5848) WaterWave


WaterWave
veterán

az a vicc, hogy nem jön

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5849) derrik


derrik
őstag

olyat tud valaki mint a i900 headset alsó része csak 3,5 jack csatlakozóval? Szóval amibe a saját fülesemet bele tudom dugni, de lesz felvevő gombom és mikrofon???

(#5850) Rotate válasza derrik (#5849) üzenetére


Rotate
veterán

aprón keress i900 headsetet :D

szerk. találtam neked ilyet, és ilyet :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.