Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5851) Zsolaf válasza WaterWave (#5848) üzenetére


Zsolaf
addikt

Igen erre a telefonra kellett volna elsőként elsők között kijönnie, én türelmes vagyok, de ez tényleg vicc, hogy kisebb gyártók már kihozzák, Ők meg nem, valamit vagy nagyon tudnak vagy ennyire nem érdekli Őket. :((

[ Szerkesztve ]

(#5852) Rotate


Rotate
veterán

derrik:

van még ilyen és ilyen is :) ja és még egy ilyen is :D vagy pedig ez :D

[ Szerkesztve ]

(#5853) ERPY válasza kungzi (#5847) üzenetére


ERPY
őstag

Nem, ICS alatt. Az aláírásodból indultam ki.

(#5846) C.Brigante:
Ez CM9 alapú, nincs benne magyar nyelv, plusz a kamera sztem nem fog működni.
Nekem nagyon bejönne a CM9, de a kamera hiánya elég gáz. Még.

[ Szerkesztve ]

(#5854) ToMmY_hun válasza Bandita4141 (#5824) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

A két másodperces hiba nálam is jelentkezett, igazából modem függő a dolog. Miután én lecseréltem a legújabbra, azóta nem tapasztaltam a problémát. Az, hogy téged rosszul hallanak valószínűleg a tok miatt van. Próbáld ki, hogy leveszed róla és felhívod egy ismerősöd hogy ebben az esetben is rosszul hall-e.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5855) Rotate válasza ERPY (#5853) üzenetére


Rotate
veterán

Optimus 2x-en máig szar a kamera CM7 alatt... pedig lassan egy éve reszelik... szerintem a kamera tipikusan olyan dolog, ami mindig is olyan lesz amilyen, és a gyári lesz az etalon... :(

(#5856) derrik válasza Rotate (#5850) üzenetére


derrik
őstag

...ez nem is lenne rossz. De ez Ájfonhoz van annak a dugó kiosztása működik s2-n??
Használ valaki hasonlót????
...Ja a bolti garis, és csíkozódó kijelzős telómban cserélték a kijelzőt érintővel és kerettel egyetemben. Szuper lett, el ne kiabáljam.

[ Szerkesztve ]

(#5857) Rotate válasza derrik (#5856) üzenetére


Rotate
veterán

kéne neki, elvileg az újabb telefonokon már úgy van a kiosztás mint iPhoneon... :)

az #5852-ből lesd meg az utolsót, az néz ki a legjobban :) vagy nézd meg a nokiásakat, lehet azok jók...

[ Szerkesztve ]

(#5858) ToMmY_hun válasza derrik (#5856) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nem, mert más a labkiosztása.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5859) derrik válasza ToMmY_hun (#5858) üzenetére


derrik
őstag

köszi...akkor ez nem megoldás.
ha valakinek lenne működő megoldása szívesen várom!!

(#5860) ERPY válasza Rotate (#5855) üzenetére


ERPY
őstag

Igen, csak ott sosem volt olyan rendszer, amiből dolgozni lehetett volna, ellenben ha kijön hivatalosan GS2-re az ICS, abból már tudnak dolgozni a CM9-be.

(#5861) Rotate válasza derrik (#5859) üzenetére


Rotate
veterán

itt azt írják a Nokiás headset jó, szal lesd meg a linkekből fenn a Nokiásakat :)

ERPY:

kernel forrás volt, nem is egy verzióból, de a kamera nem ütötte meg a gyári szintet, pedig ott még az is szar volt... szerintem sem MIUI sem CM7/9 sem fogja soha megütni a gyári kamera szintjét... nem tudom miért, de valahogy az nem megy nekik... annak ellenére, hogy maga a rendszer nagyon jó szokott lenni...

[ Szerkesztve ]

(#5862) ToMmY_hun válasza derrik (#5859) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Várj még egy kicsit, utánajárok a dolognak. Rotate válasza elbizonytalanított. Az biztos, hogy amikor az S2 fülesét beledugtam egy Xperia Arc-ba, akkor azt írta hogy nem támogatott tartozék és az Arc-nak biztosan szabványos kiosztasú a dugója.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5863) kungzi válasza ERPY (#5853) üzenetére


kungzi
veterán

Ja az már nem jó. Már visszaraktam a gyári romot.

(#5864) Rotate válasza ToMmY_hun (#5862) üzenetére


Rotate
veterán

találtam neten olyasmit, hogy a gyári iPhone headsettel nem megy a gomb S2-n, szal nyomkodod, de nem is regisztrálja a telefon... ebből azt gondolom ez az adapterre is így lenne, hang/miki megy asszem, de a felvevő gomb az nem...

derrik:
Hoppá találtam ilyet, csak kissé drága a posta miatt: [link]

$8,49 postával... viszont minőséginek tűnik, és tuti működni fog :)

[ Szerkesztve ]

(#5865) ToMmY_hun válasza Rotate (#5864) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Itt azt írják, hogy teljesen ugyanaz az SGSII és az iPhone headset kiosztása, valamint a gomb ellenállása.
A kiosztás a képek alapján biztosan ugyanaz, már csak az a kérdés, hogy az ellenállás is ugyanakkora-e.
Galaxy esetén: Benyomott állapotban: 96 Ohm
nem benyomott állapotban: 2.3k Ohm

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5866) cultfeca


cultfeca
tag

Hétfőn fog jönni házhoz a szervizes és megnézi a telefonomat.Beszéltem a Samsunggal és mondták,hogy valószínűleg csak frissítés kell neki(mint ahogy itt is mondtátok páran).Ezt nálunk is megtudja csinálni.Majd legalább jól ellesem,és legyőzöm a félelmem,és magamnak is megcsinálom majd.
Nagyon off:A legszebb az lenne ha már ICS-re frissítene.

[ Szerkesztve ]

(#5867) Gergőkee válasza derrik (#5840) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Vótmá! írtam is róla, keress vissza. 1 fokkal jobb, egy (számomra) releváns hiba javult. Az ikonok méretének kisebbre vételével több ikon fér egy mappába, már nem 12 a max. Többi hiba maradt.

+ megjelent egy skin, mely a vöröses ikonhátteret és a doboz foldert tartalmazza.

De nem használható még a cucc. Legeslegnagyobb baj, hogy widgetek nem frissülnek időben. Extended controlon bekapcsolom a wifit, erre csak fél óra múlva mutatja... Óra késik 15-20 percet. Pure news, calendar, grid calendar meg sem jelenik.

ICS várók: olyanok vagytok, mint a rossz gyerekek. Nyafogtok itt a következő "játékszerért". Most komolyan: mi az, amit jelen állapotában nem tudtok megcsinálni a telefonnal, és olyan életbevágóan fontos??? Ok, nyilván fogtok írni ilyet. Akkor meg mi a baj az lph betával??? Ok, nyilván erre írtok majd a hibáiról. De mi a garancia, hogy a végleges ics rom hibamentes lesz??? Semmi.

Én megjelenés után megvárom, amíg szénné tesztelitek. Ha nincs prob., akkor majd felteszem. Ha ez 2-3 hónap, akkor 2-3 hónap. Nekem a legfontosabb a stabil, hibamentes működés. Ezt a gyári KI4 rom teljes mértékben tudja. Igazából az se nagyon zavarna, ha nem jönne ICS.

[ Szerkesztve ]

(#5868) agabe válasza Rotate (#5855) üzenetére


agabe
addikt

kivéve azt, hogy az lgcamera jobb képeket csinál mint a gyáriban lévő saját app, és nem egy telefonban...viszont gondolom cm7 alatt azzal sem megy, mert nem csak egyedül az app számít...kell hogy a rendszerben valóban jól tudjon működni a kamera alapból is.

[ Szerkesztve ]

(#5869) kali válasza Gergőkee (#5867) üzenetére


kali
legenda

mindenki másként gondolkodik, valakinél egy új firmware verzió - pláne ekkora léptékű frissítéssel és + tudással - közel azonos egy új telefonnal!

(#5870) Rotate válasza Gergőkee (#5867) üzenetére


Rotate
veterán

ez inkább presztizs kérdés... mivel a Samsungnak elég nagy blama, ha ilyen HTC-k hamarabb hozzák ki a frissítést... főleg, hogy a forrás már november óta az orruk alatt van, a Nexus miatt...

(#5871) JohnnyVms válasza ToMmY_hun (#5865) üzenetére


JohnnyVms
csendes tag

Az iphone es az sgs2 fulese teljesen megegyezik. En iphone fulessel hasznalom az s2-t. Headsetnek is tokeletes es az iranyitas is mukodik.

[ Szerkesztve ]

(#5872) ToMmY_hun válasza JohnnyVms (#5871) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Köszi szépen az infót!

derrik Ez alapján vehetsz iPhone-hoz való tartozékot is! :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5873) Gergőkee válasza Rotate (#5870) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Szerintem az lenne a blama, ha bugos lenne az sw, és az ilyen gergőke félék írhatnák be, hogy 3 hét uptime után újraindítás kellett neki.

HTC meg sw tekintetében nagyon a toppon van. Már akkor OTA update ment, amikor Samsungék még azt sem tudták, hogy mi az. A sense is komolyabb egy "csöppet", mint a TW. (mondjuk nekem mindkettő túl kevéssé konfigurálható, de ez már egyéni szoc prob).

(#5874) bajusz66


bajusz66
aktív tag

Hát ez?

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#5875) Sógi válasza conanabarbár (#5573) üzenetére


Sógi
addikt

Kösz! Kipróbálom ezt is! A melóhelyen nem tudtam megoldani, h ossza a wifit, még a hardveresek sem tudták hirtelenbe beállítani távolról. :W
Valszleg azzal lesz a gond, hogy belső hálózatunk van...

Nem tudom milyen romnál tart zack, de nálam 2 hete hibátlanul fut a checkrom v6, ez alapból egy deodexelt stock rom..
A konyhából meg leszeded ami kell és kész is :)

(#5876) Rotate válasza Gergőkee (#5873) üzenetére


Rotate
veterán

pont azért blama, mert ha a HTC a Sense-t hamarabb megcsinálta ICS-re, akkor az elég gáz a Samsung részéről... főleg, hogy már januárban voltak használható beták, akkor mit csináltak 2 hónapig? :)

(#5877) Shummo


Shummo
aktív tag

A REDPill kernelnél vettem észre, hogy 3 freqit használ> 100/500/1200Mhz. (ondemand)
Ez normális?

(#5878) trobi28 válasza bajusz66 (#5874) üzenetére


trobi28
addikt

Mi van ezzel ?
A Photoshop-ot már ismerjük egy ideje :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5879) derrik válasza ToMmY_hun (#5872) üzenetére


derrik
őstag

köszi....bepróbálkozom egy Óccóval....amit Rotate kolléga linkelt szerintem az a tuti, csak fehér!

(#5880) derrik válasza Gergőkee (#5867) üzenetére


derrik
őstag

Mindenre jó a mostani rom is. De a beta alapján azért majdhogynem ég és föld a különbség!
Aztán a másik, hogy O2X után jöttem ide mert Erzsi csak ötölt-hatolt, és a gyári is xar volt. Itt most mi van?? Csak hitegetnek! Úgy látszik a Nexusnak még fórt kell adni mert nem fogyott elég. Mondjuk legalább a gyári használható :))

(#5881) conanabarbár válasza Sógi (#5875) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

szerintem az nem probléma! felteszed a gépre a progit,kis varázslóban beállítod,jelszavat adsz neki,és kész! azt a verziót tedd fel amelyiket írtam,és ne engedd frissíteni az újra,mert azok nem működnek!!! szoptam velük pár napig,mire rájöttem :W :DDD

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#5882) derrik válasza Sógi (#5875) üzenetére


derrik
őstag

.....nálam ez a verzió ment!!
http://www.box.com/s/dzjslj8hyvf043p2otsr

(#5883) C.Brigante válasza ERPY (#5853) üzenetére


C.Brigante
veterán

magyar nyelv nálam inkább hátrány! (tényleg őszintén mondom, kimondottan nem szeretem semmilyen hw-en, pc, telefon) Tehet ez a része nem érint. Viszont kipróbáltam mert nagyon megtetszett, de a kamera (ahogy te is mondod) sajnos defektes volt! Visszatettem kriskelot immáron LPB modemmel és gyönyörűen hallok mindenkit és nincs recsegés, torzulás, vonalszakadás! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#5884) rauley válasza Rotate (#5864) üzenetére


rauley
tag

Az S2-es headsetjénél a felvevő gomb a 2. érintkezőt zárja rövidre a mikrofon jellel.
Ebben lehet esetleg eltérés a gyártók között.
De a kiosztás az elvileg mindig ugyanaz:
1. érintkező (jack csúcsa)=hang ki egyik oldal
2. érintkező (első gyűrű) =hang ki másik oldal
3. érintkező (2. gyűrű) =földelés
4. érintkező (jack töve)=mikrofon jel
Az első két érintkező minden esetben a hang ki,hisz ha egy mezei fejhallgatót dugunk bármi ilyen 3,5-es jackes telóba,akkor az jól működik (remélhetőleg),a mikrofon jel érintkező pedig olyankor le van húzva földre.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#5885) rauley válasza ToMmY_hun (#5865) üzenetére


rauley
tag

Nálam,ha benyomom a felvelő gombot,akkor a 2. és 4. érintkező között 129 ohmot mérek.
Ha nincs benyomva,akkor nincs kapcsolat!
Most mértem meg,1 perce.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#5886) ToMmY_hun válasza rauley (#5885) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nekem 140 Ohm az ellenállás benyomott állapotban. Igaz, nekem ilyen búcsus multim van. SGSII gyári headset.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5887) rauley válasza ToMmY_hun (#5886) üzenetére


rauley
tag

Az én multim elég jó,de van egy "búcsús" is amúgy,megmértem azzal is. Azzal 130,5 Ohm.
Egyébént nem hinném,hogy ez a cirka 10 ohm,ami különbség van a tied és az enyém között,számítana ebben az esetben.
Ja,az enyém is gyári S2 headset.

A gyártók között meg szerintem abban lehet különbség,hogy a felvevőgomb egyik pólusát a bal vagy a jobb hang ki csatornára kötik-e,illetve azt is el tudom képzelni,hogy a mikrofon jel és a földelés a 3. és 4. érintkezőn helyet cserél bizonyos típusoknál.
Ebben az esetben is ugyanúgy működne még egy bedugott mezei 3,5-es jackes fejhallgató.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#5888) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Korábban beszéltünk arról, hogy ha azt szeretném, hogy kijelezze a telefon a szolgáltatót akkor telepítenem kell az android market-ről a phono.apk-t
De sajnos folyamatosan ezt a hibát kapom.
Tudtok abban segíteni,hogy mit kell csinálni? (lányom telefonja, és nem nagyon vagyunk otthon ebben az android-os témában.)

Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5889) Rotate válasza VANESSZA1 (#5888) üzenetére


Rotate
veterán

miért nem telefonról próbálod leszedni?

(#5890) HUTCHDB válasza VANESSZA1 (#5888) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

a telefonon (nem pc-n) megnyitod a market alkalmazast.
a keresobe beutod a "phono" szot, majd ranyomsz es telepited.
(gondolom be vagytok jelentkezve valamilyen gmail-es e-mail cimmel.)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5891) VANESSZA1 válasza Rotate (#5889) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Onnan is próbáltam, ugyanez a hibaüzenet. :W

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5892) VANESSZA1 válasza HUTCHDB (#5890) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Igen, akár a saját gmail, akár a lányom gmail-es belépésénél is ugyanez a hiba üzenet van.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5893) HUTCHDB válasza VANESSZA1 (#5892) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

most probakent letoltottem.
nalam tokeletesen mukodik.

mas programot tudsz letolteni a marketbol?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5894) VANESSZA1 válasza HUTCHDB (#5893) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Sajnos semmit nem tuduok.. :((

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5895) HUTCHDB válasza VANESSZA1 (#5894) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

no, akkor itt a gond!
csinalj egy resetet "gyari adatok visszaallitasa", majd a gmail (nem mail!) ikonra kattintva lepj be a gmail-es cimeddel es jelszoddal.
ezutan johet a market.
elso belepesnel elfogadod a felteteleket, utana majd le fogsz tudni tolteni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5896) ToMmY_hun válasza VANESSZA1 (#5894) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

A resetet szerintem hagyd az utolsó pillanatra. Én azt csinálnám a helyedben, hogy belépnék a Beállítások menübe, ott az Alkalmazásokba, majd a Google Play Store avagy ha még nem frissített akkor a Market alkalmazás adatait törölném, majd ezután elindítanám az alkalmazást. Így szerintem rendbe fog jönni, de ha esetleg nem, akkor még megpróbálhatod a market update-ek törlését is - szintén ugyanebben a menüben.

Aztán ha minden kötél szakad, akkor marad a Reset, de ne feledd, hogy az minden beállítást/névjegyet töröl a telefonról.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5897) kungzi


kungzi
veterán

srácok hátha valaki tud valami okosat mondani. na szóval visszaállítottam gyárira a telefont, a leírás alapján. a telefonon beállítottam a XEH product code-t, de mikor megnéztem kies-sel, akkor ezt írta ki ---------> kép

mi lehet ez?

(#5898) gezatata


gezatata
aktív tag

egy gyári XWLA4 link kellene , sehol sem találom

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#5899) HUTCHDB válasza ToMmY_hun (#5896) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ha jol remlik kb.1-2 napos a telefon...... igy szerintem nagy kar nem esik rajta, ha egy resetet csinal.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5900) kungzi válasza gezatata (#5898) üzenetére


kungzi
veterán

tessék

jelszó: samfirmware.com

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.