Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4601) Richard!


Richard!
addikt

Kérdés:miért nem lehet beállítani live wallpaper-t??egyáltalán nincs is olyan opció a képeknél...vagy ez rom függő? :F

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#4602) agabe válasza Richard! (#4601) üzenetére


agabe
addikt

Valószínűleg ki van gyomlálva a romból.

(#4603) gezatata


gezatata
aktív tag

linkelje be legyen szíves valaki a void-echo kernelt mert nem bírom megtalálni, KL1 romhoz kellene, köszönöm

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#4604) djapor96 válasza Urmy (#4581) üzenetére


djapor96
őstag

Szerintem az a kép kamu.... Az iPhone5 is így néz ki, csak Apple homemal...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#4605) R2D20208 válasza Richard! (#4601) üzenetére


R2D20208
addikt

Romfuggo. Es R2 alapbol kiszedi a Livewallpapers.apk - t es Secret wallpapers.apk - t es a Microbes.apk - t a romjabol a marha :D (ha kell kuldok neked ) ;)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4606) Csepy válasza Urmy (#4581) üzenetére


Csepy
senior tag

100%, hogy még csak hasonlítani sem fog erre. Ez a kép már lassan 7-8 hónapja kering a neten és kizárt, hogy akkor már kész termék lett volna az SGS3.

Regards: Csepy

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#4607) Kapanyél válasza Csepy (#4606) üzenetére


Kapanyél
őstag

Egyetértek. Ráadásul használhatatlan is így.
Szerintem 1280x720-as vagy 1280x800-as felbontás, 1,5GHz körüli 4 magos CPU és max. 2GB RAM lesz benne. (De inkább csak 1-1,5GB mert sokat zabál az akkuból.) Még beletuszkolnak valami erős VGA-t, ami számunkra érdektelen lesz, mert úgyis minden futni fog rajta. A kamerát földuzzasztják 12Mpx köré, és a GPS-t visszaveszik A-GPS-re.
160e-es kezdőárra tippelek; azért ők is tudják, hol a helyük...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4608) Csepy válasza Kapanyél (#4607) üzenetére


Csepy
senior tag

Hát, az a 160.000.- biztos, hogy több lesz... gondolj csak bele, az SGS2 még most is 140-150 a hivatalos csatornákon itthon.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#4609) agabe válasza Kapanyél (#4607) üzenetére


agabe
addikt

azert akar hasznalhato is lenne, ha a megoldanak, hogy a szelen 3mm-nyi resz nem lenne erzekeny az erintesre, igy anelkul tudnanak nagyobb kijelzot alkalmazni, hogy novelni kellene a meretet az s2-hoz kepest pl.
A 160 ezres ar itthon csak alom az elso honapokban (termeszetesen amennyiben hivatalos fuggetlen keszulekrol beszelunk).

[ Szerkesztve ]

(#4610) ch003067 válasza mycso (#4600) üzenetére


ch003067
addikt

Milyen meglepő :D

(#4611) F-ECT$ válasza agabe (#4598) üzenetére


F-ECT$
titán

Semmivel.

Dive ever, work never.

(#4612) zseko válasza mycso (#4600) üzenetére


zseko
veterán

Nem is csodálom :) Nagyon jól sikerült telefon lett.

én egyébként a Galaxy Note 10.1-et várom nagyon, főleg hogy mennyibe fog kerülni.

HR24.hu

(#4613) F-ECT$ válasza Csepy (#4608) üzenetére


F-ECT$
titán

Az első néhány héten biztos horror ára lesz, de utána annyiba fog kerülni, mint most a 2.

Dive ever, work never.

(#4614) agabe válasza F-ECT$ (#4611) üzenetére


agabe
addikt

azota mar talaltam [megoldast], az app-ok lementesere,de jo az astro file manager is. Ez persze nem teljes mentes, de igazabol az appok, kontaktokon kivul nem sok minden fontos...csak ha valakinek ezerfele beallitasa van, de akkor azokat meg kulon a megfelelo alkalmazasokbol ki lehet menteni, majd visszaallitani.
Nem olyan kenyelmes, de ez van ha valaki nem akarja rootolni a telot.

(#4613) F-ECT$:
szerintem iden talan keso osszel, telen lesz az ara hasonlo mint most az s2-nek...az elso hetek helyett en inkabb elso honapokat gondolok amig az ar elkezd egyaltalan csokkenni.

[ Szerkesztve ]

(#4615) F-ECT$ válasza agabe (#4614) üzenetére


F-ECT$
titán

Én azért mentem el az appokat, hogy a beállítások, mentések meglegyenek. Ezt persze meg lehet tenni fájl másolásokkal is, de az körülményes.

Az árat a konkurencia is befolyásolni fogja, majd kiderül, hogy mennyire tudja tartani az árát.

Dive ever, work never.

(#4616) keIdor válasza Kapanyél (#4607) üzenetére


keIdor
titán

Amit én el tudok képzelni:
-1280x720
-32nm Exynos Quad-Core 1,5GHz
-Mali T604
-8-12 megapixel camera
-1 vagy 2GB ram
-kevlár vagy Lumia 800 szintű ház, HTC One X is azt kap

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4617) agabe válasza F-ECT$ (#4615) üzenetére


agabe
addikt

en sosem mentem az appokat...vagy ha valamiert megis, akkor nandroid backupot hasznalok, de haver nem akar root-ot.
arrol mondjuk lovesem sincs, hogy a file managerekkel torteno mentes a beallitasokat is elmenti, vagy csak magat az app-ot...

[ Szerkesztve ]

(#4618) zseko


zseko
veterán

Eszembe jutott egy hülyeség, gondoltam kipróbálom, úgyis van most nálam egy másik androidos telefon. Nevezetesen azt, hogy a Wifi sharing-et kihasználva másolni fileokat a két telefon közt. Ez onnan jött, hogy múltkor egy 128 megás videót akartunk átmásolni bluetoothon, hááát... 50 perc biztosan volt.

Szóval, az én telefonomon fent van a File Expert, ftp megosztást csináltam, a másikra meg feltettem a Total Commandert, ott beírtam a név/jelszó párost és voilá: működik :)) egy 10.6 megás zene nem tudom volt-e 10 másodperc.. A 128 megás filmet pedig alig két perc alatt áttolta. A System Panel progival néztem a hálózat sebességét, 9.5-10Mbit/s volt másolás közben :D

HR24.hu

(#4619) Bela52


Bela52
tag

Űdv mindenkinek. Telepitett mobicontrol proramot,nemlehet törölni? Nekem nem sikerűl.Valaki esetleg tud segiteni?

(#4620) rjg válasza agabe (#4617) üzenetére


rjg
őstag

Nem menti el a beállításokat, csak az app-ot. Ha abban van lehetőség mentésre, akkor új telepítés után vissza lehet állítani, ha nem, akkor bukta. Ezért használtam régebben MyBackUpPro-t, mostanában pedig TBP-t.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#4621) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Navigációs programból ti milyet használtok? Én úgy vettem a telót, hogy volt rajt valami Igo szoftver, de annyira megbízhatatlan a működése, hogy le is töröltem a fenébe.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#4622) Bela52 válasza ToMmY_hun (#4621) üzenetére


Bela52
tag

Én is a 3-betűs navigáciot használom, de nekem tökéletesen működik. Mariskával a utca neveket is bemondja.

(#4623) Fail3D!


Fail3D!
addikt

udv kernek helpet, mert nem talalom a keresoben... hol kell regisztralni pontosan a + 2 honap samsung garanciaert?

(#4624) F-ECT$ válasza ToMmY_hun (#4621) üzenetére


F-ECT$
titán

Igo, sygic, gmaps navi, waze. Szituáció függő.

Dive ever, work never.

(#4625) ToMmY_hun válasza Fail3D! (#4623) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Itt kell regisztrálni.

Bela52: küldtem egy PÜ-t ha nem gond :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#4626) agabe válasza rjg (#4620) üzenetére


agabe
addikt

egy rossz allapotrol (telo allandoan ujraindul neki) nem is lenne erdemes tbp-znie

(#4627) SzlobiG válasza mycso (#4600) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezt idáig is tudtuk. ;]

(#4628) Fail3D! válasza ToMmY_hun (#4625) üzenetére


Fail3D!
addikt

thx, annyi kerdesem lenne hogy ez ilyenkor sosem ellenorzi az imei szamot stb-t... mert automotikusan megadta a 2 honap garit... de ketlem hoyg ezzel le is ellenorizte volna az adatokat.

(#4629) agabe válasza Fail3D! (#4628) üzenetére


agabe
addikt

a gyari szamot ellenorzi az tuti...meg akar az imeit is. a szerviz majd ugyis ellenorzi az imeit meg a gyari szamot is ha be kell adni.

[ Szerkesztve ]

(#4630) Fail3D! válasza agabe (#4629) üzenetére


Fail3D!
addikt

mondjuk eladni akarom, de mivel nem en vagyok az elso gazda a franc se tudja tutira hogy mivan a keszulekkel... mondjuk a notebook.hu lett veve ill a garijegyen ez van... meg doboz stb.. de az ordog sosem alszik.

(#4631) ha3fis válasza Fail3D! (#4630) üzenetére


ha3fis
tag

En is hasznaltan vettem es pont ma reggel regisztraltam be, megadtam minden adatot, nem kiabalt semmiert. Meg a +2 honap garos szelvenyt is kinyomtathatom, igy mar az is az en nevemre szol.

(#4632) R2D20208 válasza ToMmY_hun (#4621) üzenetére


R2D20208
addikt

Én Navigont használok.

(#4633) Fail3D! [link] :P

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4633) Fail3D! válasza ha3fis (#4631) üzenetére


Fail3D!
addikt

en is beregeltem, de tul egyszeruen adta ki ezt a szelvenyt:D rogton kuldte... de bizom benne hogy minden tuti lesz... aztan lehet megbanom az eladast... a sony s andreno 220 miatt kezdenek ketelyeim lenni:D

(#4634) zooole


zooole
senior tag

TSF Shell, gondolom mindenki ismeri.

[link]

Ugye a videóban van pár dolog ami nem éppen úgy van ahogy kéne. Kérdésem. Nekem kell beállítani, vagy egyszerűen ez még nincs benne?

Gondolok itt arra az álleejtős részre ami 7.23-nál van.

Nekem amúgy nagyon tetszik. Bár drága volt, szerintem ez a legjobb launcher most.

(#4635) edgelaszlo válasza zooole (#4634) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

mert ez a videó a többiek elmondása szerint némi parasztvakítást tartalmaz és a reálban majd egyszer lesz benne ilyesmi..... 10 percet bírtam ezzel a launcherrel..:)

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#4636) Kapanyél válasza zooole (#4634) üzenetére


Kapanyél
őstag

Azok az addon-ok még nem elérhetők hozzá.

Én is megvettem, mert eldöntöttem még hónapokkal ezelőtt, hogy meg fogom venni. Tegnap valahogy visszaállt magától a Go-ra és csak azért állítottam be megint a TSF-et, hogy ne érezzem pénzkidobásnak az egészet.
Nagyon tetszik, de alapvető ergonómiai hiányosságai vannak. Mondjuk ki: szar.
Villantani lehet vele, ez tény.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4637) edgelaszlo válasza Kapanyél (#4636) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

:C helyes a bőgés....várni kell vele még egy pár hónapot lehet...

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#4638) Kapanyél válasza Kapanyél (#4636) üzenetére


Kapanyél
őstag

Jelenleg egyébként 632 user review van, ami azt jelenti, hogy kb. 1000 ember meg is vehette, ha nem több. Ez azért szép summa nekik, bár nem tudom, a Google mennyit szop le a zsetonból.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4639) C.Brigante válasza ToMmY_hun (#4621) üzenetére


C.Brigante
veterán

igo megbizhatatlan? erdekes megallapítás.....

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4640) ToMmY_hun válasza Kapanyél (#4638) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

A market szerint 5000 és 10 000 között van a letöltések száma. Így a legpesszimistább adatokkal számolva 18 000 000 az alkalmazás értéke. Kérdés, hogy ebből a google mennyit tett zsebre. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#4641) Rotate válasza ToMmY_hun (#4640) üzenetére


Rotate
veterán

30%... mint ahogy a kiadók is jól lefölözik a zenék utáni eladásokat...

[link]

(#4642) Kapanyél válasza ToMmY_hun (#4640) üzenetére


Kapanyél
őstag

Igazad van, a letöltések számát elkamilláztam... Ha a fele visszakérte az árat, az akkor is szép összeg. Ha a Google a felét zsebreteszi, akkor is kaszáltak pármilliót.

(felcsillanó szem smiley)

Csinálok valami hulladékot ugyanígy egy videoval, aztán megyek telelni. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4643) klevente


klevente
tag

na ez elég jó hír szerintem :DD
[link]

(#4644) Gergőkee válasza zooole (#4634) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Szerintem meg használhatatlan, gagyi. Alapvető funkciókat nem tud, amik nekem kellenének.

Már leírtam egyszer, de azóta szaporodtak a problémák.:

- nem lehet több page-t hozzáadni, maximum a 4. Nekem 4 oldal kevés.

- nem lehet az app drawert szűrni, átrendezni. Nekem egy csomó ott lévő ikon fölösleges lenne (pl widgetek beállító appjai).

- egy folderbe maximum 12 app fér. Nekem kevés.

- kirakott, beforgatott ikonok idővel elmozdulnak ("sávba állnak")

- nem mennek a scrollable widgetek

-nem frissülnek időben a widgetek (se fancy óra része, se beautiful, se az eleconweather, de a naptár widgeteim se)

- nem lehet widgetet átméretezni.

-nem lehet az oldalakat több sorra, illetve oszlopra felosztani.

A note widget csak parasztvakítani jó. Egy-két betűnél többet nem lehet kiírni rá. Én pedig tényleg emlékeztetőket írnék rá. Pl könyv címeket).

-appok ikonjai alatt nem módosítható, törölhető a felirat.

- 4'3-as kijelzőn nehezen érem el a gyorsindító pultot a jobboldalon jobb lenne.

-kifogásaimra nem reagálnak (2 emailt írtam nekik...)

Szóval szerintem ez így 0 csillag. Előny: szép és gyors. De nekem a telefon használati tárgy, nem pedig mutogatnivaló csicsa.

Ja, természetesen a videón látottak nincsenek benne a programban (de mondjuk ezek nem érdemelnek, csak csicsák maradtak ki.)

[ Szerkesztve ]

(#4645) WaterWave válasza Gergőkee (#4644) üzenetére


WaterWave
veterán

hát egyetértek

bár ezzel vitatkoznék:
"Szóval szerintem ez így 0 csillag. Előny: szép és gyors. De nekem a telefon használati tárgy, nem pedig mutogatnivaló csicsa."

azért akinek s2-je van az hogy is mondjam.... érted mire gondolok szerintem...
szereti mutogatni akárhogy nézed

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#4646) mycso válasza WaterWave (#4645) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát ugye ezek eléggé egyén függő dolgok...és itt csatlakoznék is Gergőkee-hez.
Nekem is elsődleges szempont a használhatóság, majd ezután jön a kinézet, egyébként én nem szoktam/nem szeretem mutogatni a telefonom, nem azért van ilyenem, hogy mutogassam.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4648) WaterWave válasza mycso (#4646) üzenetére


WaterWave
veterán

igen, hazsnálhatóság, funkciók, miket tud, ezek alapvető dolgok, de ha nem nézne ki jól, nem vennél s2 őt, szerintem...
nem beszélve mivel tudjuk, hogy a jelenlegi legjobb készülék birtokosai vagyunk a piacon, így nem szégyeljük mutogatni, de ez egyénfüggő

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#4649) Rotate válasza klevente (#4643) üzenetére


Rotate
veterán

mondtam én, hogy jönni fog időben :) 1-2 hét és megkapjuk szerintem :)

(#4650) Gergőkee válasza WaterWave (#4645) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Hááát... nem tudom, hogy te milyen körökben mozogsz, hány éves vagy. Én az ismerősöknek inkább a falfűtést, meg a geotermikus rendszert szeretem mutogatni. A telefon (nekem) egy tárgy, munkaeszköz. Mint a notebook, a fax, a fénymásoló stb.

Már az autót sem tekintem státuszszimbólumnak (tán 20 évesen gondoltam másképp), pedig egy viszonylag fiatal, felsőközép prémium autót biztosít a cég. Sokkal fontosabbnak tartom, és büszkébb vagyok arra, hogy kívül-belül mindig tiszta.

Ja... gyülölni fogsz érte: nekem az sgs2 nem tetszik. Előtte htc desireS volt, az nagyon tetszett, de lecserélte a cég és ez lett. Első napokban ping-pong ütőnek meg tepsinek hívtuk a kollégákkal. Párom azóta is mondogatja...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.