Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4801) ERPY


ERPY
őstag

A smart keyboard nagyon jó, pici hozzáértéssel lehet csinálni egyedi billentyűzetet, akár az ékezetes karaktereket is kilehet tenni, és nagyon jól beállítható. Szerencsére azért van valászték dögivel, kinek mi jön be.

Varszegig:
Én azért nem is válaszoltam erre, mert csak egy hozzánemértő írhat le ekkora baromságot.

[ Szerkesztve ]

(#4802) paulovitsd


paulovitsd
tag

Sziasztok
Érdekelne hogy mikor adja ki a samu az ics frissítést.
Valaki nem tudja?

(#4803) fuximaxi válasza paulovitsd (#4802) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Olvass vissza!!!

Amúgy elveben márc. 15.-én lesz Izraelben, és márciusban jön az ígéretek szerint.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#4804) Kapanyél válasza paulovitsd (#4802) üzenetére


Kapanyél
őstag

De. Valaki tudja.

Olyan nehéz a keresést használni?
Vagy végiggondolni a lehetséges válaszokat, mielőtt kérdeznünk... :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4805) ERPY


ERPY
őstag

Kipróbáltam a cm9-et. Nagyon tetszik. Egyedül talán kamera fronton kellene fejlődnie, és tutter lesz. Ha az is rendben lesz, nálam lehet az lesz a befutó.

(#4806) kungzi válasza ERPY (#4805) üzenetére


kungzi
veterán

én is kipróbáltam, de nekem sokat fagyott és visszaraktam a xxlph gyárit. amíg nem lesz a forráskód a cm team kezében, addig nem lesz stabil romjuk szerintem

[ Szerkesztve ]

(#4807) C.Brigante


C.Brigante
veterán

kezd ez az ics egy kicsit luca széke szindrómás lenni....

(#4805) ERPY: engem is az érdekelne, melyiket tetted fel?

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4808) knyitogato válasza C.Brigante (#4807) üzenetére


knyitogato
őstag

Miért?

(#4809) kungzi válasza C.Brigante (#4807) üzenetére


kungzi
veterán

én ezt

innen a legfelsőt

(#4810) ERPY válasza C.Brigante (#4807) üzenetére


ERPY
őstag

Ezt

Mi az a Luca széke szindróma? Sorry, de nem ismerem ezt a mondást.

[ Szerkesztve ]

(#4811) premete válasza fuximaxi (#4803) üzenetére


premete
veterán

Ez már a Bibliából kiderül, hogy Izraelben lesz előszőr, hiszen az az Ígéret Földje. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4812) C.Brigante válasza knyitogato (#4808) üzenetére


C.Brigante
veterán

megkezdtük a Q1 végét, ahhoz képest, h jan.-február volt az eredeti felállás, majd lett március (1) most gondolom még a google-nál megvárják amíg az utolsó takarítónő is approve-olja az sgs2 ics-jét. ppff

(#4810) ERPY: luca széke: "úgy készül mint a luca széke" qrva lassan!!
szindróma: tünetek összesége!
ics qrva lassan jön! :)

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4813) Kapanyél válasza ERPY (#4810) üzenetére


Kapanyél
őstag

A Luca székét lassanként készítették el. Érdekes hagyomány, nekem tetszik a története. Guglizd meg!

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4814) ERPY válasza C.Brigante (#4812) üzenetére


ERPY
őstag

Közben kigugliztam, thx. Nem ismertem ezt a Lucás dolgot, még sosem hallottam. Olyan vagyok mint VV Fecó a mismásolással. :))

(#4815) C.Brigante válasza ERPY (#4814) üzenetére


C.Brigante
veterán

:DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4816) R2D20208 válasza ERPY (#4814) üzenetére


R2D20208
addikt

Neharagudj, de tudtommal a google warez itt ;] Na VV Feco... Értelmes fehérember. :D

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4817) knyitogato válasza C.Brigante (#4812) üzenetére


knyitogato
őstag

de volt bármikor is hivatalos dátum a Samsungtól arra, hogy mikor lesz? Én csak pletykákat hallottam eddig.

(#4818) ERPY válasza R2D20208 (#4816) üzenetére


ERPY
őstag

Mivan????
Be ne kattanj megint, mert telefoncsere lesz a vége. :))

(#4819) kungzi válasza knyitogato (#4817) üzenetére


kungzi
veterán

Elvileg a Samsung Israel a twitterén erősítette meg a március 15-t. De, hogy ebből mi igaz... :DDD

Amúgy meg nem csak a warez-t tiltanám a fórumokon, hanem a való világot is :D aki ezzel kapcsolatban ír, 1 hét kitiltás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4820) Rotate válasza knyitogato (#4817) üzenetére


Rotate
veterán

március az első konkrét ígéret, a többi csak találgatás/pletyka volt... egyébként még így is az elsők közt lesz amire kijön, szal nem értem az elégedetlenséget...

(#4821) ERPY válasza kungzi (#4819) üzenetére


ERPY
őstag

Értettem, 1 hétig akkor nem írok ide. Azt hiszem kibirom. Viszlát 1 hét múlva.

(#4822) kungzi válasza ERPY (#4821) üzenetére


kungzi
veterán

:DD

addigra legalább kijön az ICS is :))

[ Szerkesztve ]

(#4823) R2D20208 válasza ERPY (#4818) üzenetére


R2D20208
addikt

:F :F :F Mitől kattannék be ? Láttad a " ;] " és a " :D " Smileyt, abban amit írtam, vagy ki van kapcsolva a böngésződben ?

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4824) Psytech válasza R2D20208 (#4816) üzenetére


Psytech
senior tag

Mester, utolsó privát váltásunk óta amúgy teljes megelégedéssel használom, jól megvagyunk egymással, majd ha időm engedi, még a mélyebb alakítgatásába is belenézek. Akksi idő szuper nekem, szóval ICS előtt nem cserélem, csak ha te dobsz össze valami még jobbat :D

(#4825) Iomega válasza R2D20208 (#4823) üzenetére


Iomega
őstag

Nem mindenki érti a viccet.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#4826) znagy69 válasza Psytech (#4824) üzenetére


znagy69
őstag

Csatlakozom, az aksi idő is k.. jó. Nem is tudom minek ICS. Bár bizseregnek az újaim sokszor romoláshoz, de aztán a kor is eszembe juttatja, minek szenvedni mással, ha van csak nem tökéletes. Romoltam már eleget.

(#4827) Shummo válasza Iomega (#4825) üzenetére


Shummo
aktív tag

Meg lehet azt oldani valahogy, hogyha a wifinek van aktiv kapcsolata, akkor ne 5mp-enként keressen ujat? Ha pl 30ra at lwhetne allitani, biztos kevesebbet fogyasztana.

(#4828) R2D20208 válasza Psytech (#4824) üzenetére


R2D20208
addikt

Köszke :B ;]

(#4825) Iomega kinek milyen napja van. Én sem értem néha, ha mérges kedvemben vagyok :)

(#4826) znagy69 :R

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4829) kungzi


kungzi
veterán

(#4830) Psytech


Psytech
senior tag

Jelly Bean, ahhoz képest hogy az ilyen híreket kicsi fenntartással kezelem, de akkor is mit szóltok hozzá? Még ICS sincs, de máris verziószám ugrás lesz idén..... -.-

(#4829) kungzi egész jól néz ki, kár volt megmutatnod :D :D de kibírom, csak azért sem fogok romolni :D

Bár a beats audio az kamu, és sajnos a flac lejátszás képességét is elveszi tapasztalatok szerint, így az nem biztos h szerencsés választás volt...

[ Szerkesztve ]

(#4831) znagy69 válasza Shummo (#4827) üzenetére


znagy69
őstag

Milyen ROM-od van. GB ilyen nem nagyon lehet, ICS alatt sem fordult nagyon elő nálam, hogy a wifi nem stabil.

(#4832) Iomega válasza Shummo (#4827) üzenetére


Iomega
őstag

Csak egyre fogsz csatlakozni, attól még közben kereshet, az nem baj.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#4833) Rotate válasza Psytech (#4830) üzenetére


Rotate
veterán

csak a szokásos Google húzás...

(#4834) Shummo válasza Iomega (#4832) üzenetére


Shummo
aktív tag

Atom stabil a wifi. Ezt csak a fogyasztas merseklése miatt szeretnem.

Szerk: beallutasoknal nezem. Ott sajnos 5mp-ként megy egy kereses. Jo lenne ha azert 1 orat birna wifivel, alvo modban

[ Szerkesztve ]

(#4835) Iomega válasza Shummo (#4834) üzenetére


Iomega
őstag

Szerintem csak addig keres, amíg nem csatlakozol egyre. Ha már csatlakoztál, akkor automatikusan szünetelteti a keresést.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#4836) Psytech válasza Rotate (#4833) üzenetére


Psytech
senior tag

Na és vajon a mi készülékünk lesz-e elég jó hozzá, hogy Samsung kiadja rá? Vagy kevés lesz a 2 mag és az egy giga ram? :))

(#4837) Rotate válasza Psytech (#4836) üzenetére


Rotate
veterán

biztos jó lesz hozzá az S2, valszeg nem is lesz nagy előrelépés, és a nagy kapkodás miatt hibával is tele lesz...

de hát valamivel el kell adni a Nexusokat :D

(#4838) fuximaxi válasza Iomega (#4832) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Kicsit félre értettétek szvsz. Bár szerintem nem olyan nagy a wifi fogyasztása, hogy ez indokolt lenne.

Shummo: 1 órát?

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#4839) Psytech válasza Rotate (#4837) üzenetére


Psytech
senior tag

Jaja, ha már megvette a Motorolát, akkor fel is kell futtatni valahogyan, nehogy már a Google-nek legyen veszteséges részlege. Ehhez a legjobb ha egy új rendszert ad ki :D

(#4840) Szelley


Szelley
senior tag

Kezd a tököm kilenni hogy minden oldalon van 1-2 olyan gyökér aki megkérdezi hogy "mikó jön a ics?" OLVASS VISSZA ember! Plusz tökjó ha valaki vesz egy ilyen készüléket, de a honlap címében is benne van hogy "olvasd el az első hsz-t". Utána meg majd lehet pittel rotolni mert se kép se hang. ICS-ig istenbizony nem olvasom ezt a fórumot... :W

(#4841) znagy69


znagy69
őstag

Van egy amatőr kérdésem. MIUI-n k egyszerű, de sem most GB-n sem ICS-en nem találtam a GPS beállítási lehetőséget. Tudtok segíteni?

(#4842) Rotate válasza Szelley (#4840) üzenetére


Rotate
veterán

szúszá ember :D

(#4843) ibenny válasza znagy69 (#4841) üzenetére


ibenny
senior tag

Mit szeretnel rajta beallitani?

(#4844) bajusz66


bajusz66
aktív tag

Hmmm kíváncs leszek :Y
ICS_??

[ Szerkesztve ]

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#4845) keIdor


keIdor
titán

Van rá mód, hogy valahogy fel tudjam tenni az 5 oszlopos TW menüt? Mert ez a gyári 4x4 nem annyira jó, az 5x4-es sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4846) zseko válasza trobi28 (#4799) üzenetére


zseko
veterán

Nem témázást akart :) Úgy értette, hogy ajánljunk neki egy stabil, swype-ot igen, de felesleges cuccokat nem tartalmazó, keveset fogyasztó romot :)

HR24.hu

(#4847) znagy69 válasza ibenny (#4843) üzenetére


znagy69
őstag

Legtöbb esetben valami amerikai "server"? van beállítva és ezt lehet europe-ra állítani és gyorsabban talál jelet.

(#4848) Shummo válasza fuximaxi (#4838) üzenetére


Shummo
aktív tag

Sok vagy keves?

(#4849) Rotate válasza keIdor (#4845) üzenetére


Rotate
veterán

ezért nem használok TW-t, bár nekem az 5. sor hiányzik, nem az 5. oszlop...

(#4850) fuximaxi válasza Shummo (#4848) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Lehet, hogy én értem félre, de nekem nagyon kevésnek tűnik. Szóval mire is vonatkozik az az egy óra?

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.