Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35001) futor


futor
aktív tag

SiyahKernel S2-v4.0
[link]

Changelog:

based on update7 sources
supports Samsung 4.0.3/4.0.4 (no camera problem), CM9, CM10 and MIUI
all the changes from v3.5.2 are applied
no CAP_ERASE, no hardbrick
fixed CM10 led behavior
fixed led_fadeout behavior
fixed autorotation problem with CM10 and 4.0.3 ROMs
enabled swap and zram options in config. enabled zram as default with 150MB swap. you can disable it in extweaks.

(#35002) korpicschess válasza futor (#35001) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem tudom eldönteni, hogy mit használjak... Dorimanx hamarabb frissül, és előremutatóbbnak tűnik, egyelőre bajom sincs vele.

Szerintem maradok a vonalon... naponta jön ki új kernel kb, jobbnál jobb changelogokkal.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#35003) Picco válasza korpicschess (#34997) üzenetére


Picco
addikt

0806-os build-nel meggy az A2DP, legalabbis a forumban azt irjak :)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#35004) pzstm válasza futor (#35001) üzenetére


pzstm
titán

egész ígéretesnek hangzik :K

amúgy erősen gondolkodom, hogy a CM10-es alapot felrakom este nem pedig a főzött verziókra várok :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35005) gpek


gpek
tag

Sziasztok!

Szeretnék közétek tartozni :)

Nem láttatok véletlen valahol, normális boltban, üzletben (edigital, Auchan, 220volt stb.) akciósan S2 készüléket számlára korrekten?

Köszi. G.

Gpek

(#35006) C.Brigante válasza gpek (#35005) üzenetére


C.Brigante
veterán

szia

akkor kicsit többet kell innod az átlagnál! :DDD

sajna nem láttam!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#35007) pzstm válasza C.Brigante (#35006) üzenetére


pzstm
titán

akkor kicsit többet kell innod az átlagnál! :DDD

zsneiális :C :DDD :DD

Felröhögtem hangosan irodában :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35008) Shummo


Shummo
aktív tag

Valaki adna egy linket a CM10hez? De olyan kéne, ahol a letöltés mellett a fejlesztés / changelog is ott van, meg hogy mik a lépések a telepítésnél ha másik romról jövök. Amit tegnap letöltöttem rom(08.06as build) elég karcsúnak tűnik a 144 Mb-jával. Nehogy kelljen még egy plusz zip:)
Köszike

(#35009) rjg válasza Shummo (#35008) üzenetére


rjg
őstag

Pedig kell majd a másik zip. :K A Google alkalmazásai - jogi okokból - nincsenek benne a CM ROMokban, azokat külön kell egy gapps zipben recoveryből feltenni.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#35010) gpek válasza C.Brigante (#35006) üzenetére


gpek
tag

Látod rajta vagyok a témán :D

Gpek

(#35011) pzstm válasza Shummo (#35008) üzenetére


pzstm
titán

80mega körüli googleapps zip kell még neki

most így hirtelen nem találom a hivatalos topikját XDA-n :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35012) Shummo válasza pzstm (#35011) üzenetére


Shummo
aktív tag

Köszike, közbe megtaláltam, csak lejárt a szerk. A gapps is megvan:)

(#35013) pzstm válasza Shummo (#35012) üzenetére


pzstm
titán

belinkelnéd nekem is? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35014) M.A.Z. válasza Picco (#35003) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

És tényleg! 1 hete használom elégedetten, de emiatt már majdnem váltottam CM9-re vissza... :D
Viszont Phone-ban ha Beállításokra nyomok, hibaüzenetet ad...

[ Szerkesztve ]

(#35015) Shummo válasza pzstm (#35013) üzenetére


Shummo
aktív tag

(#35016) Antares83


Antares83
tag

Ismételten feltenném a kérdéseimet.

Három kérdésem lenne hozzátok. Honnan
lehetne letölteni a gyári, előe lelepitett
programokat, letöröltem mentés nélkül
valamit, és most meg kellene ? A másik
kérdésem az, hogy most akkor a szervizfutárt
mennyi ideig lehet kérni ( 12.07.04 T-mobile-
os, garancia meghosszabbitva
my.samsung.hu-n)? JIG nélkül el lehet tüntetni
a rom, és root nyomokat? Elöre is köszönöm
a válaszokat.

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#35017) kankalin


kankalin
csendes tag

Sziasztok!

Meg csináltam a rootot, ez kellet rá:
CF-Root-SGS2_XW_XEN_LP7-v5.4-CWM5.zip
jó is lett, de szeretném feltenni a gyári kernert, (a sárga háromszög eltüntetéséhez) de nem tudom, melyiket kellene.
Ez találtam létezik, hogy ezt kell feltenni?
I9100XWLP7_I9100OXXLPH_I9100XXLPS_HOME.tar.md5 - 609 MB
Nekem a PDA sorba ez van: PDA: I9100XWLP7 (t-mobilos, ha számit)

Előre is, köszi!

(#35018) education


education
tag

*2767*3855# hard reset utan ( gyari T-mobil ICS), a fokepernyo also sorabol eltunt a nevjegyzek es a telefon ikon.
Hogyan varazsoljam vissza?

(#35019) Fizban


Fizban
csendes tag

Sziasztok,

Három hónapja vettem egy S2-öt, nagyon bejön! :R Kiessel frissítettem ICS-re, majd rootoltam. A problémám az, hogy nem müxik a kamera. Valszeg hardver hibás, mert semmilyen rommal nem megy (se gyári, se Cyanogen).

A product kód alapján portugál vodás (LKATCL) készülékhez van szerencsém! Több kérdésem is lenne!

1. A KIES a product code alapján teszi fel a megfelelő ROMot. A product code-tól függetlenül megeszik bármilyen ROMot? tehát tehetek fel rá XEH-s ROMot is akár (XXLPQ / XWLP7)? Vagy nem tenne neki jót?

2. Érdemes átírni a product code-t LKAXEH-s code-ra? És ha igen, hogy érdemes csinálni? Úgy akarnám szervizbe vinni (bár elvileg nem para, ha nem magyar)

3. Ha moddolt romot teszek fel rá, akkor ugye mindegy mi volt előtte, úgy is a feltett rom tartalmaz mindent?

Köszi a segítséget előre is!

(#35020) Zsoó válasza pzstm (#34996) üzenetére


Zsoó
tag

Nem engedi CWM-ből feltenni. Hibával leáll. Próbáltam külső és belső SD-ről is.
Megpróbálom Odinnal.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#35021) znagy69 válasza Shummo (#35015) üzenetére


znagy69
őstag

Én is ezt használom és tényleg van 1 FC.

(#35022) ToMmY_hun válasza Fizban (#35019) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Először is gratula a telefonodhoz! :)

A kamerával kapcsolatban: Ha csináltál factory reset-et és még utána sem működik, akkor szinte biztos a hardveres hiba, hívj hozzá szervízfutárt.

1. Amennyiben a készülék típusa I9100 és nem I9103, I9100G vagy más variáns, akkor bármilyen I9100-ra való romot tehetsz rá, ez nem függ a product code-tól.

2. Ha KIES-szel akarod mindig frissíteni akkor talán, de én inkább Odin-nal frissítgetném a helyedben.

3. Nem egészen. Ha ICS custom romot akarsz akkor érdemes előtte egy gyári ICS romot is feltenni, persze csak az első esetben. Utána már váltogathatsz az ICS romok között bátran. Nagyrészt mindent cserélnek a custom romok, amiket ritkán vagy általában nem: Modem, CSC,

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#35023) Zsoó válasza pzstm (#35013) üzenetére


Zsoó
tag

GApps: 20120724 [link] :)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#35024) pzstm válasza Zsoó (#35023) üzenetére


pzstm
titán

MAga az XDa topik kellett nekem, de köszi :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35025) Zsoó


Zsoó
tag

Kipróbáltam (volna) a dual boot rendszert, de nem telepíti fel a második romot. :W Pedig zipben van felmásolva. A fentebb linkelt oldalakról töltöttem le. Azt írja nem nyitja meg, és zárójelben hogy rossz. De már a siyah kernelt sem akarta ugyanezzel az indokkal, de azt odinnal felraktam.
Mi a túró lehet a hiba? :(

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#35026) futor válasza pzstm (#35024) üzenetére


futor
aktív tag

felraktam ezt az új szijah kernelt.
megy jól , idáig talán a legjobb,

(#35027) Fizban válasza ToMmY_hun (#35022) üzenetére


Fizban
csendes tag

Köszi a gyors választ!

Szervíz lesz belőle szerintem is, hisz a legújabb verzióval sem megy factory reset után!

1. Szerintem i9100, de valahol meg tudom nézni?

2. Odin lesz, hisz azzal egyszerűbb!

3. Valószínűleg elsőre egy Cyanogent tennék fel. Utána próbálok majd mást, ha nem jön be! Olvastam, hogy a modem fajtájától sok minden függ (stabilitás, akksi használat stb.). Szerintetek melyik a legjobb. A CSC-től mi függ?

(#35028) znagy69 válasza Zsoó (#35025) üzenetére


znagy69
őstag

Nem lehet, hogy odinos rom? Azt nem lehet 2. romnak felrakni.

(#35029) ToMmY_hun válasza Fizban (#35027) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

1. Meg tudod nézni az akksi alatti matricán. Ha ott a model után GT I9100 van, akkor sima i9100 a készüléked típusa.

2. Helyes! :)

3. Ezekre majd egy tapasztaltabb kolléga válaszol, én sajnos nem tudok mit mondani. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#35030) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Üdv!

A kétkedőknek szólnék! Már több mint egy hónapja nyüstölöm a 3200-as akksit s 4-6 napot megy a teló, használattól függően:)

(#35031) korpicschess válasza Goldmen75 (#35030) üzenetére


korpicschess
veterán

Ezt én csak azért furcsálom, mert a gyári 2000-res akksimmal való tapasztalataim szerint a 4-6 nap üzemidőhöz bőven több, mint 1,5-szeres kapacitáskülönbség kellene.
Konkrét használati statisztika szerint az kb. 0.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#35032) Picco válasza Goldmen75 (#35030) üzenetére


Picco
addikt

engem az a hatlap eltantoritana a hasznalatatol, evente egyszer amikor fesztivalon vagyok es kene a szuffla, akkor meg inkabb viszek magammal potakksit :)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#35033) Goldmen75 válasza Picco (#35032) üzenetére


Goldmen75
őstag

Kinézetre nem szép így valóban, ellenben kényelmesebb a fogása mivel vaskosabb:) De kinek a pap kinek a papné:)

Mellesleg ne túrázzatok a témán, csak leírtam a tapasztalatom, mert jópáran előre fikázták hogy annyit se fog bírni mint a gyári 1650-es stb stb....

(#35034) Protezis


Protezis
őstag

Erre van valakinek valamilyen tippje? Mert kezd tele lenni vele a hócipőm. Dolgozok, közben irogatnak talkon, e-mailt kapok, ezt meg itt csipog az irodában annak ellenére, hogy a fejemen van a fejhallgató és zenét hallgatok a telefonról.

(#35035) ToMmY_hun válasza Protezis (#35034) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Csendes módban is a speakeren játssza le? Szerintem az lenne a megoldás, ha átkapcsolnád arra. :)
Egyébként szerintem azért van így, mert sokan (köztük én is) leteszik a telefont az asztalra bedugott fülessel és nem veszik észre ha csörög.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#35036) Rotate válasza Protezis (#35034) üzenetére


Rotate
veterán

szar, ezt én is utálom... sőt, gtalk közben lehetetlen élvezni a zenehallgatást... minden üzinél elhallgat a zene egy pillanatra... ha van hang rajta, akkor meg lejátsza a notification hangot... ezt utálom én is :(((

(#35037) BigT válasza Goldmen75 (#35033) üzenetére


BigT
senior tag

amennyire emlékszem, azt írták, hogy nem lesz hosszú életű várhatóan a brutál aksid. 1 hónap alatt talán még nem tapasztalható a kapacitás csökkenés. Az, hogy elfogadod-e, hogy néz ki, valóban a te döntésed, nekem is túl bumszli a fotóid alapján.

Samsung S7 edge

(#35038) Protezis válasza ToMmY_hun (#35035) üzenetére


Protezis
őstag

Köszi, kipróbálom és ha működik, akkor valamilyen programmal majd automatizálom.

Megbeszélésen mindig lefordítva rakom le és be van állítva, hogy ilyenkor kussoljon. Ennek ellenére múltkor ugyanúgy jelzett, amikor rámírtak talkon. Ez bug, vagy feature (ilyenkor nincs bedugva a fejhallgató, úgyhogy valószínűleg ez másik probléma).

(#35039) mZoleee


mZoleee
senior tag

felszeretném tenni a RR 3.0.1-es ROMját de a kérdés az lenne hogy melyik kernel-el érdemes?

Siyah v3.5.2 kernel added to AROMA installer
Dream kernel v2.6.8 added to AROMA installer
CM10 kernel updated on AROMA installer

köszi előre is :)

(#35040) borsodika


borsodika
őstag

Melyik most a legfrissebb gyári ICS rom ami nem okoz téglásítást?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#35041) mZoleee válasza mZoleee (#35039) üzenetére


mZoleee
senior tag

vagy nincs érdekvető különbség a ROM-ok között?

(#35042) Rotate válasza borsodika (#35040) üzenetére


Rotate
veterán

LPG/LPF/LPW

bár 4.0.3-nál tökmindegy... 4.0.4 sokkal jobb

(#35043) borsodika válasza Rotate (#35042) üzenetére


borsodika
őstag

De ha jól tudom abból még nincs kint a full gyári, én régebben az LQ5-öt tettem fel és utána olvastam a téglás dolgot egyből mentem cm-re utána meg pczsenire. :DDD

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#35044) zack


zack
nagyúr

Nekem egyébként nincs gondom a cMIUI üzemidejével. Tény, hogy vannak aksibarátabb ROM-ok, de a cMIUI nálam 30-32h készenléttel 2-3h kijelzővel tökéletes.
Majd ha lesz vajas ROM,azt azért majd felteszem. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35045) Zsoó válasza Zsoó (#35025) üzenetére


Zsoó
tag

Tud valaki segíteni ezzel kapcsolatban?

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#35046) Oldman2 válasza mZoleee (#35039) üzenetére


Oldman2
veterán

Miért nem jó a ROM pakkban lévő eredeti kernel?

(#35047) Rotate válasza borsodika (#35043) üzenetére


Rotate
veterán

van belőle már több hivatalos... de azokban is ott a téglás bug... ha tudsz vele bánni, akkor nem lesz gondod... az LPT több mint szuper :)

(#35048) Oldman2 válasza Zsoó (#35025) üzenetére


Oldman2
veterán

Pl. hogy az Odinnak nem a zip-et kell betallózni, hanem a kicsomagolt (általában) tgz formátumú fájlt.

(#35049) zack válasza mZoleee (#35039) üzenetére


zack
nagyúr

Én mindig a Siyah-ot választom. Elég kiforrott kernel, és bár sokszor a fícsör lista a többi esetében kecsegtetőbb, Siyah kernellel nagy meglepetés nem érhet, mert stabil.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35050) bagly válasza trobi28 (#34986) üzenetére


bagly
tag

Találtam többet is, mind más csc verzióval! Ezek közül pontosan melyiket? :DD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.