Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5401) Sztu válasza R2D20208 (#5374) üzenetére


Sztu
csendes tag

Szia R2d2 tudnál egy linket adni turkbey ics romjához, ki szeretném próbálni, és a pda-n nem találom. Köszi :R (de ha van egy jó kis saját ics-d privátban, annak is nagyon örülnék, most is a tied van fent , csak még a gb- alapú :C )

Galaxy Note II / Galaxy S3

(#5402) kungzi válasza agabe (#5400) üzenetére


kungzi
veterán

Az más kérdés, hogy lehet már az első nap után elbaxxa a telefont egy ilyen noname akksi.

(#5403) R2D20208 válasza Sztu (#5401) üzenetére


R2D20208
addikt

Hali ! Nincs még kiadva neki. :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5404) zelma válasza agabe (#5400) üzenetére


zelma
aktív tag

Én vettem anno 2800-as nevenincs akkut, de semmirevaló, ezért visszatértem a gyárihoz.
Ha nagy, vagy nagyobb külső akkut szeretnél, akkor van más megoldás is:

Egyik;
Másik.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#5405) zelma válasza zack (#5384) üzenetére


zelma
aktív tag

Így van, ezért tervezem, hogy ICS-nél visszatérek a stockra.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#5406) Rotate


Rotate
veterán

hát, a precízen leírás szerint frissített Viber-t egy 23 másodperces hívás után nem lehetett letenni, mert nem reagált, majd pár másodperc után összeomlott, és kényszerbezárni tudtam csak...

úgyhogy azt hiszem, hogy az lesz, hogy visszatérek a 2.1.2-re, hátha az jobb...

(#5407) ERPY válasza zelma (#5404) üzenetére


ERPY
őstag

Vagy esetleg EZ. :DD

(#5408) Fail3D! válasza agabe (#5400) üzenetére


Fail3D!
addikt

hatha ott tartunk hogy neve nincs gyartok 10000mah akksiat dobnak piacra, akkor nem hisze hogy a samu csak egy 1650 dobna piacra... latszik hogy kina... ott a meretekkel nem igen vannak tisztaban...:)

(#5409) R2D20208 válasza ERPY (#5407) üzenetére


R2D20208
addikt

Jelen pillantban, ezzel prólkozom, és elég jól bírja...[link]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5410) lefkosia válasza R2D20208 (#5409) üzenetére


lefkosia
őstag

Én ezt használom, és mondhatni elég jól bírja :DDD

The Truth Is Out There

(#5411) Sógi válasza agabe (#5400) üzenetére


Sógi
addikt

Nekem ilyen akkus töltőm van és tökéletesen működik fél éve :K

Tok témához: Vettem full body shield-et, egész jó cucc, bár ejtés ellen nem véd, de meguntam a tokokat :D
Akit érdekel pár tok, az nézzen körül az apróban vagy keressen pü-ben :)

[ Szerkesztve ]

(#5412) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, bocs az off-ért de mennyire biztonságos a Marketről vásárolni? Nem volt még gond a kártyaszám megadásából?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#5413) Varszegig válasza crane75 (#5412) üzenetére


Varszegig
veterán

biztonságos

(#5414) ERPY válasza R2D20208 (#5409) üzenetére


ERPY
őstag

:DD

(#5415) rodman73


rodman73
aktív tag

LPH-t hogyan tudom rootolni? És itt hogy tudok keresgélni a fórum bejegyzések között?

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#5416) SP!T válasza rodman73 (#5415) üzenetére


SP!T
addikt

CF-Root

XDA leírás:
Extract the Rooted Kernel
Open the included Odin
Put your device into Download MODE
Click PDA and select CF-Root-SGS2_XX_OXA_KP*-v5.2-CWM5.tar
Then finally click START!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#5417) F-ECT$ válasza Rotate (#5387) üzenetére


F-ECT$
titán

Én meg még 0.49$-ért vettem meg :W

Na jó, azt az 50 Ft-ot még kibírom :D Egyébként lesz új akciós lista, vagy a tegnapi marad végig, és folyamatosan lesz 1 extra olcsó közülük?

Dive ever, work never.

(#5418) Shummo


Shummo
aktív tag

Ezt a kernelt vki használja? Mi a véleménye?
[RedPillKernel_Rev1.3]
(most siyah 2.6.12 van fent nekem)

(#5419) Rotate válasza F-ECT$ (#5417) üzenetére


Rotate
veterán

nem tudom sajnos, de ilyesmire tippelek, lehet, hogy olyan is lesz ami nincs az állandó kínálatban, de szerintem főleg abból lesz még pár napig 1-1 ami 20 cent...

a fő lista nem hiszem, hogy fog változni :(

(#5420) ERPY válasza Shummo (#5418) üzenetére


ERPY
őstag

Nekem nagyon bejött, sokáig azt használtam. Még R2 ajánlotta, és valóban szuper.
De ez csak GB-re jó, ICS-re nem.

[ Szerkesztve ]

(#5421) F-ECT$ válasza zack (#5399) üzenetére


F-ECT$
titán

Örülök, hogy ezt stabilnak érzed, de a régebbiek sokkal stabilabbak voltak, nekem hónapokig nem volt fc / fagyás egyik török verzióval sem. Ez a 37SE viszont 1 hét alatt 2-t is dobott, ami nekem már sok :)

Dive ever, work never.

(#5422) R2D20208 válasza Shummo (#5418) üzenetére


R2D20208
addikt

Az újabb Siyahokkal gond van. Helyedbe felraknám. Ajánlani tudom.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5423) Shummo válasza R2D20208 (#5422) üzenetére


Shummo
aktív tag

mar felment. Egyenlőre azonban vmiért nagyon laggol.:( Nyomok resit, hátha be kell állnia:D

(#5424) fuximaxi válasza agabe (#5400) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Ennyi erővel egy töltőt is hurcolhatsz magaddal, és amikor van lehetőséged töltöd egy kicsit.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#5425) Kapanyél válasza R2D20208 (#5422) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nálam sosem volt rossz a Siyah. Nem evett egyik sem többet, mint az előző és minden faszán működött. A 2.6.13-ba visszaemelt pár dolgot a 2.6.9-ből, szerintem érdemes kipróbálni.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5426) csabám válasza R2D20208 (#5422) üzenetére


csabám
addikt

Pl? :U

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#5427) Urmy válasza ERPY (#5407) üzenetére


Urmy
tag

Ez de durva. Mennél az utcán, megkérdeznék: - mit csinálsz..?? - csak a mobilom töltöm. Bár pl. atomtámadás, vegyi támadás esetén, némi szűrővel igazán hasznos kis kütyü ez.
Esetleg Darth Vader nagyapja lehetsz. Ki tudja ^^

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#5428) zack válasza F-ECT$ (#5421) üzenetére


zack
nagyúr

Nem lehet hogy nálunk is a Siyah kavar be? :U R2 írja, hogy az új verziók kakik.
Redpill v1.3-at mindenesetre lementettem, mert nem kizárt hogy még ICS előtt kernelt fogok cserélni. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5429) Urmy


Urmy
tag

Nem tudtok ajánlani nekem valami jó kis szuper fülest, amivel a madzagon lehet számot is váltani, meg állatul szól ? Persze S2 kompatibilis..

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#5430) Shummo válasza zack (#5428) üzenetére


Shummo
aktív tag

Én most felraktam> antutu > 5125 :( (1200Mhz) Ugyan ilyen beállításokkal siyah 6213 at csinált. Emellett kicsit laggosnak is érzem. > SIO / ondemandon használom. Esetleg cseréljem vmire ??

(#5431) R2D20208 válasza csabám (#5426) üzenetére


R2D20208
addikt

PL (#5423) Shummo nálam is szórakoztak az újabb verziók, és akksiidőben produkáltak sok jót. De ezt több helyen is olvasom. Nálam Syiah v2.1.1 nél megállt. De linkelek rengeteg fórumot, ahol szintén a téma, hogy kérdőjeles a Siyah stabilitása. ( ez részemről nem lesz vitatéma, hisz mindenki azt használ amit akar természetesen, csak magánvélemény )

(#5430) Shummo RedPillnél , Speedmode - nél sose nézz Antutut. Stabilitást, és akksifogyasztást nézz.

(#5428) zack én nem írtam hogy kakai, de már régóta hanyagolom. Helyedbe bepróbálnék egy void.echot pl :U

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5432) zack válasza Urmy (#5429) üzenetére


zack
nagyúr

A legtöbb mic füles iPhone kiosztású csatival jön. Én a helyedben vennék egy jó fülest, meg hozzá meg egy SE MW600 sztereó BT vevőt.

(#5431) R2D20208

Szerintem a Redpill-ről tolta a véleményt, és nincs elragadtatva ahogy nézem. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5433) F-ECT$ válasza zack (#5428) üzenetére


F-ECT$
titán

Passz, azzal a kernellel használtam, ami alapból benne volt, de már jó egy hete visszatértem R2 romjára :) Ezzel egyelőre nem volt fc, és a fogyasztás is remek. (Bár tegnap sikerült 3.5 óra kijelzőhasználattal 0-ra meríteni, de erről nem a rom, hanem azok a fránya játékok tehetnek :D )

Dive ever, work never.

(#5434) csabám válasza R2D20208 (#5431) üzenetére


csabám
addikt

Nálam teljesen rendben van a legújabb csak ezért kérdeztem, hogy milyen gondok vannak vele:) Persze, full gyári állapotban (nincs oc,uv és társai).

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#5435) Shummo válasza R2D20208 (#5431) üzenetére


Shummo
aktív tag

:R Úgy lesz. Már a töltőn van. Aztán jöhet a vizsgálgatás:D

[ Szerkesztve ]

(#5436) R2D20208 válasza csabám (#5434) üzenetére


R2D20208
addikt

A legújabbat nem tudom, hisz hetente nyomta ki a frissitéseket. Én csak egy "tömegvéleményt" írtam, amit olvasgattam. Leálltál a Speedről ? :D (meg aztán, tuti erős indok, hogy nincs semmi gondod, a gyári Rom téma is..

Na lépek, befejezem az ICS - met ma még :D

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5437) zack válasza F-ECT$ (#5433) üzenetére


zack
nagyúr

Az akciós játékok mi? :DDD
Tegnap rákattantam a golfra, pedig nem is szeretem. ;] Pfff. Baromi nehéz. Nem is tudom hogy fogok hole-t ütni és 1 kör alatt 6000p csinálni. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5438) Urmy válasza zack (#5432) üzenetére


Urmy
tag

Hmm nem rossz ötlet. És a kékfog mennyire eszi az aksit ? Mert ha 1 óra alatt csattra leszívja a telót akkor nem vagyok vele sokkal beljebb.
De amugy igen jól néz ki tetszik.

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#5439) F-ECT$ válasza zack (#5437) üzenetére


F-ECT$
titán

Ugyanattól a gyártótól én az NFL-es játékot nyomom. Megvannak persze a nagy nevek is: Dead Space, MC3, Shadowgun, de valahogy ezek nem jönnek be mobilon. Inkább a logikai, vagy az egyszerűbb ügyességi játékokkal szeretek ezen a platformon játszani (Where's my water, Full Fat játékok, Cut the rope, Blast the monkey, AB, stb.)

Dive ever, work never.

(#5440) conanabarbár


conanabarbár
aktív tag

az asztali számítógépemen lévő internetet tudom használni a telefonon,USB-n keresztül? és ha igen,hogyan?

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#5441) csabám válasza R2D20208 (#5436) üzenetére


csabám
addikt

Elpártoltam igen. Igazából egyelőre csak teszt jelleggel van fent siyah. Bár ha beválik akkor marad. . . Szerencsére nem hetente jön az új verzió + ez az uccsó állítása szerint gb - re.
A gyári állapotot a kernelre értettem, de a rom is gyári mondjuk.
Hajrá. Rendes ICS - t csinálj :D

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#5442) zack válasza Urmy (#5438) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tudom, mert GS2-vel nem használtam (iPhone4 használtam), de úgy általánosságban a BT kapcsolat nem eszi annyira az akksit. A BT vevő minősége szinte a legjobb a jelenlegi mezőnyben, még a drágábbak között sincs jobb minőség.
Persze biztos jobb a zsinór, és kevésbé eszi az akksit, de döntsd el mit akarsz. Vagy zsinórmentességet, és bőséges füles választékot, vagy szenvedsz a lábkiosztásokkal, és veszel valami olyan fülest ami lutri.

(#5439) F-ECT$

;] :DDD Én is beszereztem a nagyobb neveket, ki is próbáltam mindegyiket. Jók az FPS-ek is ekkora kijelzőn. Neked lehet azért nem jó, mert nem próbáltad őket 3,5 colon (i4). :DDD
Na az siralmas. Retina ide vagy oda, a 3,5 col Angry Birds, és Where's My Water-en kívül más játékra nem igazán alkalmas.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5443) ToMmY_hun válasza Urmy (#5429) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

A gyárival mi a gond?

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5444) Rotate válasza ToMmY_hun (#5443) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem az, hogy nem szól jól :D

(#5445) zack válasza Rotate (#5444) üzenetére


zack
nagyúr

Hát...Finoman és diplomatikusan. ;] Ha durva akarok lenni és férfias, akkor egy kalap meleg fingot se ér. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5446) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Nekem egy nagyon kellemes csalódás volt. Egy jól beállított EQ-val szerintem egyátalán nem rossz az a füles. Én egy Klipsch S4 -et használok mellette, de olyan hatalmas különbség nincs a kettő közt. Persze, az S4-en tisztábbak a magasak és erőteljesebb a mély is, de utcán és buszon simán vállalható a Samu füles is.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5447) Rotate válasza ToMmY_hun (#5446) üzenetére


Rotate
veterán

ha nem hallgatsz elektronikus zenét akkor még egy elmegy kategóriának jó, de én basszust abban hírből sem hallottam :D

(#5448) ToMmY_hun válasza Rotate (#5447) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Valóban, azt elfelejtettem említeni, hogy én rockot, metált meg ha olyan hangulatom van, akkor klasszikust hallgatok. Basszusban tényleg nem a legjobb, de ezekben a stílusokban az annyira nem is lényeg. elektronikus zene esetén más a helyzet.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5449) Szelley válasza R2D20208 (#5436) üzenetére


Szelley
senior tag

B+ Artu....megérkeztek a privát kérdezősködők :DD :DDD

(#5450) R2D20208 válasza Szelley (#5449) üzenetére


R2D20208
addikt

Küldd hozzám őket :DD Mit írtak ? Szia ! Nehari, de fórumon olvastam, bennfentes vagy a témában............. :C

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.