Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5551) HardRic válasza zack (#5546) üzenetére


HardRic
addikt

szétromolod a telefont, és a rendszer a hibás. nem kell mindenféle szirszar főzeléket felrakni mert a jóskáék aszonták, hogy jó. User error.

(#5552) Rotate válasza HardRic (#5551) üzenetére


Rotate
veterán

én sem értem miért erőlteti, ráadásul pont az van fenn neki amire a legtöbb panasz van, előtte meg Illusion-ből is pont az volt fenn ami a legtöbb embernek szar volt :) mármint a legkevésbé stabil Illusion verzió :)

[ Szerkesztve ]

(#5553) Richard válasza zack (#5546) üzenetére


Richard
őstag

Mondták, hogy sz@r a 37-es Turkbey, Te mégis feltetted és bizonygattad, hogy jó. User error ismét. Maradj gyári romon az való Neked.

üdv.

(#5554) #68216320


#68216320
törölt tag

Feltettem egy főzött ROM-ot, de a billentyűzet QWERY lett, QWERTZ helyett. Mikor a *#272*imei# technikával CSC-t akartam váltani csak DBT-t mutat, mint beállítottat és nincs lista sem amiből választhatnék. Kérdésem, hogy miként tudnék valami olyan CSC-t beállítani, amiben qwertz billentyűzetet mutat a samsung keyboard?

(#5555) kali válasza #68216320 (#5554) üzenetére


kali
legenda

eltérő csc utólag is felhúzható a rendszer alá, de a billentyűzet milyensége, az nem csak csc függvénye!

(#5556) zack válasza Varszegig (#5548) üzenetére


zack
nagyúr

Átraktam gmail sync-re ideiglenesen. Beállítottam a sync-et hogy egyből tegye...
Elmentettem egy "proba" névjegyet a telón, és hogy szinkronizálja e. Nem szinkronizálta.
Szóval valami ezzel az egész szinkronizációs dologgal történt, mert gmail sync sincs.

(#5553) RicHarD

Látom tájékozott vagy. :U Amikor írták a többiek a V37 gondokat, akkor nekem már 1 hete fent volt, és majdnem kész voltam a beállításaival és közel voltam a CWM backup-hoz.
Szóval szerinted egy majdnem kész és addig szinte hibátlanul működő rendszert töröljek le azért mert valaki azt mondja gondok vannak vele?
Jó lenne ha gondolkoznál, mielőtt írsz valami okosat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5557) #68216320 válasza kali (#5555) üzenetére


#68216320
törölt tag

Értem én, de szerintem CSC kellene rá, mert olyan, mint ha nem lenne csak a DBT. Billentyűzet nyelvek között, pedig angol, francia, kínai, arab, farsi van. Hogyan tudok CSC-t varázsolni rá?

(#5558) R2D20208 válasza zack (#5546) üzenetére


R2D20208
addikt

Ne az en zagyvam legyen az utolso esely. Ha kell,holnapra osszedobok neked egy gyarit. Deodexed. Es csak egy tema ra. Tehat rendszerhez nem nyulok. Az legyen az uccso neked vagy egy gyari... Nekem is ez a velemenyem.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5559) zack válasza R2D20208 (#5558) üzenetére


zack
nagyúr

De a tied az stabil nem?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5560) agabe válasza zack (#5546) üzenetére


agabe
addikt

exchange-et en sem hasznalok, de tegnap delutan nalam is roppent a 37-es torok...nem volt borzaszto, de voltak bosszanto aprosagok, es csak azert nem tettem fel mast, mert gondoltam ics-ig nem pakolgatom mar ossze- vissza...most gyari kk5 sokkal nyugisabb...igaz a viber 30valahany perc utan behalt, de az annak a hibaja nem a rome.

(#5559) zack:
R2-e stabil...az 5.1, es 6.1 egesz sokaig volt fenn nekem, a 7-esek rovidebbig, viszont mivel van amit rajtad kivul mas nem hasznal igazan (exch), ezert a gyari lehet abban esetleg jobb is, mivel azt nem probalta senki R2-en.

[ Szerkesztve ]

(#5561) kali válasza #68216320 (#5557) üzenetére


kali
legenda

általában szolgáltatós firmware verzióknál jellemző, hogy csak egy csc adott, és ott maga a firmware "code" rész sem támogat minden más feltételt!
akár odin alól is felhúzható multi csc, de esetlegesen probléma lesz a vége, ha nem passzol össze a code-modem-csc-product code - mert utóbbi ugye csc függvénye!

(#5562) Richard válasza zack (#5556) üzenetére


Richard
őstag

Nem kell a rizsa. Akkor tudtam, hogy ez lesz amikor hozzákezdtél illusion után. Nem létezik számodra megfelelő custom rom. Gyári deodexed, ahogy R2 mondta. Húzol rá Jkay témát és boldogság van.

(#5563) Gizmo94 válasza Richard (#5553) üzenetére


Gizmo94
veterán

És miért lenne szar? Érdekes, nálam jó, sőt, még az akkuidő is kiváló vele. Csak a NEAK kernel szar, de az nagyon. A legújabb Siyah kernellel a Turkbey V37 kiváló nálam, semmi hibája. A NEAK kernellel éktelen hibákat produkált, ez igaz, de a Siyah-hal fullos..

(#5564) Szelley válasza keIdor (#5549) üzenetére


Szelley
senior tag

Ha nem fogadja el a google a samu ics-jét, előbb a galaxy nexus körüli káoszt kéne gatyába rázni...mert ahhoz képest hogy referenciamodell szerintem eléggé elkapkodott lett!
(#5563) Gizmo94: Nincs 2 azonos telefon. Ezt anno már megbeszéltük Artu egyik főzeténél. Egymás mellé teszel 2 ilyen telefont, az egyiken lesz FC, a másikon hibátlan. Más custom romnál az elsőn lesz hibátlan és a másodikon lesz FC. Ezért nincs könnyű dolguk a rommereknek, mert elméletileg egy és ugyanaz a telefon, gyakorlatilag mégse :U

[ Szerkesztve ]

(#5565) #68216320 válasza kali (#5561) üzenetére


#68216320
törölt tag

Feltettem egy multi-csc-t odinnal, de valami hibákat irogat vörös színnel telepítés közben. Eltűnt a boot animáció, elindul a GB. Mondjuk XEH nincs a választhatóak között, mert a KH3 rom csc-jét tettem fel. Valahogy nem az igazi így. Lehet másik ROM-ot kellene választanom.

(#5566) Richard válasza Gizmo94 (#5563) üzenetére


Richard
őstag

Sokan panaszkodtak rá. Volt már ilyen korábban is Tb-vel. van ami nagyon jól sikerül neki, de be kell látni, hogy van ami nem.

(#5567) kungzi


kungzi
veterán

Zack mit lehet 2 napig vagy 1 hétig állítgatni a telefonon? :U

(#5568) Gizmo94 válasza Richard (#5566) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ez a V37 nálam tökéletes, amióta kijött. Csak kernelt kell cserélni kernel cleaner scripttel és állat jó lesz, mert a NEAK -kal tölthető és az tény,hogy borzalom szar.
Siyah kernelével viszont tökéletesen smooth, no fc, no lag, akkudrain sincs, tökjó az egész.

[ Szerkesztve ]

(#5569) kali válasza #68216320 (#5565) üzenetére


kali
legenda

igen, ezért írtam a hibalehetőséget, mivel nem minden kombó illik össze, egyszerűbb lesz egy új firmware felhúzása, ahol minden állomány okés, és összepasszol!

(#5570) Richard válasza Gizmo94 (#5568) üzenetére


Richard
őstag

Akkor Te azok közé tartozol akiknek jól megy :) Ha újra húznád már lehet Syah kernellel sem menne. Nagyon nagy lutri ez. Volt már nem egyszer olyan, hogy normálisan kódos reset után feltettem egy romot, úgy, hogy a customnak megfelelő számú gyári romra húztam. Már a programok telepítésénél FC-zett. Újra tettem, tökéletes volt egy hónapig. Volt olyan rom amivel pont fordítva volt. Először ment, aztán újra tettem és utána hányt be.

Ezzel csak arra akarok utalni, hogy van itt jópár változó, amit még mi sem látunk akárhogy is követjük a kódos reset, full wipe szabályt.. Ezért van az, hogy minden telefonon máshogy viselkednek a dolgok.

(#5571) #68216320 válasza kali (#5569) üzenetére


#68216320
törölt tag

sajnálom a dolgot, mert ez tetszett. ki volt gyomlálva, stabilan beállítva egy szerintem szakértő emberkétől. Ez volt.

(#5572) C.Brigante válasza zack (#5559) üzenetére


C.Brigante
veterán

te totál kész vagy... szted artu romja mitől lesz másabb mint amiket eddig használtál cutom romok? Asszem kb. 15 cutom rom után mondhatom, h mint szar és mindegyiknek van vmi baja! (bocs artu, nem neked szól de így van) Stock rom és nincs sírás, nyivákolás! Nem látsz tovább az orrodnál, pedig olyan "okos" beszédeket szoktál tartani!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#5573) conanabarbár válasza Sógi (#5502) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

Connectify_1.2.0.14599 ezt szedd le,mert az újak nem mennek! ez tökéletes

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#5574) zack válasza Varszegig (#5548) üzenetére


zack
nagyúr

Azt azért hozzáteszem, hogy az Exchange-nek semmi baja. i4-el 1 év 2 hónapot használtam hiba nélkül. Szóval valami Samsung gond lehet, ha nem a ROM a hibás.

(#5572) C.Brigante

Akkor ki sem próbálom. :U De most ezt sem vágom igazán. Idáig mindenki dícsérte R2 ROM-ját most meg kiderül ez is xar mint a többi? :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5575) kungzi válasza zack (#5574) üzenetére


kungzi
veterán

nem mondtuk, hogy xar, de ha egy stabil romot akarsz, akkor egy stock romot rakjál fel

[ Szerkesztve ]

(#5576) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Hülyeség, hogy nincs stabil custom rom. Ha egy olyat használsz, amiből ki vannak véve alkalmazások, hogy ne fogyasszák feleslegesen az energiát és az erőforrásokat, az még nem jelenti azt, hogy instabil lesz a működés. Próbálgatás nélkül sosem fogsz rájönni, hogy melyik milyen. Amit én használok az az eddigi legstabilabb rom ami a telefonomon volt, pedig nem gyári. Ki vannak belőle szedve a felesleges dolgok, fel van rá tolva egy Jkaymod, Kitchenpro és így kinézetre és funkcionalitásra is megfelelő a rom.
Előtte gyári volt fenn, de sokszor kifagyott és az akksiidővel sem voltam elégedett.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5577) kungzi


kungzi
veterán

HIVATALOS HÍR! Samsung weboldal

Ice Cream Sandwich 4.0 Upgrade Available on March 10, 2012 08 Mar, 2012

ICS Upgrade for Galaxy S II
It's time to level up! Starting March 10, 2012, you may upgrade your Galaxy S II to Android Ice Cream Sandwich (4.0) thru KIES 2.0. Just get the latest version of KIES to enjoy ICS 4.0.

To know more about the upgrade, please check on FAQ article Galaxy S2 ICS Upgrade.

FAQs

[ Szerkesztve ]

(#5578) zack válasza kungzi (#5577) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem megvárom ezt, addig max. nem mentek el nevet a névjegyzékben. :U
Ha már telepítenem kell így is úgy is, akkor inkább ICS-t lakok be...

Elvileg a Kies frissítéshez vissza kell tennem a I9100XWKI4_I9100OXXKI2_I9100XXKI1-et, és akkor a Kies autómatikusan frissíteni fogja?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5579) Myair válasza kungzi (#5577) üzenetére


Myair
tag

Nagyon jó hír így elalvás előtt.:)

(#5580) edgelaszlo válasza kungzi (#5577) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

No, mi a háromlábú púposteve?! :Y

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#5581) C.Brigante válasza zack (#5574) üzenetére


C.Brigante
veterán

értem én a sugallatot a sorok között! :) (másokat akarsz nekem ugratni mert azt írtam szar R2 romja, ügyes! Mégis látsz egy kicsit tovább az orrodnál!)

Node a lényeg, R2 romja speciál a "mindegyiknek van valami baja" kategóriába tartozik nem pedig a szarba! Szarba tartozik pl checkrom v6-ja és az utolsó illuziók! SZÁMOMRA legalábbis! R2 romján pl nem tudtam használni az fb chat progiját, egész egyszerűen nem tudott bejelentkezni bármit csináltam. (semmilyen fb chat progi nem tudott bejelentkezni) A kritikát is meg lehet írni, nem lesz belőle baj. Aztán a többi rom apróságait is lehetne sorolni és hozzáteszem full wipe teszek fel mindent! (kódos)

de mint látni azt, felesleges is erről vitázni stock ics elött!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#5582) Rotate válasza kungzi (#5577) üzenetére


Rotate
veterán

lenne rá nagy összegem, hogy ez a reakció a HTC-s hírre :D

bár mondjuk, lehet az is, hogy most jött meg mindnek az approve a Google-től... ma jött ki Sensationre, Archos tabletekre is, szombaton S2 :)

(#5583) C.Brigante válasza ToMmY_hun (#5576) üzenetére


C.Brigante
veterán

"Próbálgatás nélkül sosem fogsz rájönni, hogy melyik milyen."

ezt most kinek szántad? :F

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#5584) kungzi


kungzi
veterán

ez mi akar lenni?

Adobe flash and Bluetooth 3.0 HS will not be supported in ICS OS (Bluetooth 3.0 is supported still)

(#5585) Rotate válasza kungzi (#5584) üzenetére


Rotate
veterán

ezt hol találtad? nem fog menni a flash ICS alatt, és a BT 3.0 headsetek nem fognak menni... asszem...

(#5586) zack válasza C.Brigante (#5581) üzenetére


zack
nagyúr

Nem ez volt a célom, és nem ezért jegyeztem meg. Nem vagyok rosszindulatú, pláne azokkal akik segítenek is. ;)
A sugallat lényege csak annyi volt, hogy mindenki beszél össze-vissza és döntsd el melyik a helyes út. Valaki azt mondja csak gyári, valaki azt mondja jó a custom de próbálgatni kell őket, te meg már a problémás custom ROM-okat is kétfelé szedted, hogy "vannak a kakik, meg amiknek van valami bajuk".
Erre céloztam, és nem akartam senkit összeugrasztani senkivel. ;)

(#5585) Rotate

Jól fog kezdődni... :U Egy hivatalos új ROM nem fog működni BT fülesekkel mert nincs még rá support? A Flash-ről nem beszélve... :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5587) Rotate


Rotate
veterán

ja megvan hol találtad... hát nem tudom, nekem flash nélkül nem kell...

zack:

csak a BT 3.0 HS-ekkel...

[ Szerkesztve ]

(#5588) ToMmY_hun válasza zack (#5578) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Szerintem felesleges másikat felraknod előtte. Szerintem a megjelenés után nem sokkal fel fogják rakni az FW-t a sammobile oldalra.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5589) kungzi válasza Rotate (#5585) üzenetére


kungzi
veterán

azt tudom mit jelent, tudok annyira angolul :D , de ezt hogy gondolja a samsung?

[ Szerkesztve ]

(#5590) Rotate válasza kungzi (#5589) üzenetére


Rotate
veterán

mondjuk elsőre a Galaxy Nexus sem támogatta... de akkoris basszus... nekem kell a flash, azért is döntöttem Android mellett...

(#5591) ToMmY_hun válasza C.Brigante (#5583) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

zack volt a címzett :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5592) zack válasza Rotate (#5587) üzenetére


zack
nagyúr

Engem nem érint mert jelenleg nincs BT fülesem.
Mondjuk a 3.0 annyira nem zavar sok vizet. Tudtommal a BT headsettek 90% BT 2.0 szabvány...
1-2 fecske biztos van 3.0-val de elenyésző.

(#5588) ToMmY_hun

Ok. Akkor nem piszkálom, és igyekszem nem menteni semmit a névjegyzékben. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5593) Rotate válasza zack (#5592) üzenetére


Rotate
veterán

engem abszolút nem érdekelne a BT headset teljes hiánya sem, de addig amíg a videós oldalak nagyja flashben adja a tartalmat, ne vegyék már el tőlem a flash lejátszót... meccset is flashben szoktam nézni telefonról...

(#5594) agabe


agabe
addikt

nekem ugy tunik ez alapjan, hogy kiadnak egy ujabb fejlettebb betat, csak mar nem ugy hivjak.

(#5595) Rotate válasza agabe (#5594) üzenetére


Rotate
veterán

nem tudom, nem úgy tűnik... az ICS-vel magyarázzák, mintha az nem támogatná...

(#5596) kungzi válasza Rotate (#5593) üzenetére


kungzi
veterán

azon gondolkodom, hogy nem lehet azért írták ezt, mert alapból nem fogja tartalmazni a rom a flash playert, de marketről leszedheted? végül is a GB-ben sincs benne gyárilag

[ Szerkesztve ]

(#5597) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

A flash hiánya csak a Samsung telefonokon jelentkezik a frissítés után, vagy ez általános probléma?

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5598) #68216320


#68216320
törölt tag

ROM mesterek! Egy kérdésem volna felétek. Melyik a legerősebb modem 2.3.6-hoz? Most egy olyat tesztelek amiben az LPH modemje van, de a gsm része khm... lehetne jobb. Ajánlanátok esetleg valami jobbat? Erős gsm, wifi, pontos gps-el?

(#5599) Rotate válasza kungzi (#5596) üzenetére


Rotate
veterán

itt is ilyesmit írnak a kommentekben... :) meglátjuk :) megvárom míg upgradeltek, aztán ha meg tudjátok oldani a flasht, akkor frissítek én is :D

az is nagy kérdés, hogy vajon melyik régió kapja meg szombaton :D

[ Szerkesztve ]

(#5600) kungzi válasza Rotate (#5599) üzenetére


kungzi
veterán

sammobile-on fent lesz, úgyhogy tökmindegy :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.