Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5451) Piwi válasza R2D20208 (#5422) üzenetére


Piwi
addikt

gond? milyen? :U

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#5452) Szelley válasza R2D20208 (#5450) üzenetére


Szelley
senior tag

"Gyári,odinnal frissithető Android 4.0 után érdeklődtem a fórumon.R2D20208 azt irta kérdezzelek téged privátban."
remélem első és utsó pü. :DDD

(#5453) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Akkumulátor kérdésre visszatérve: én őt használom, és kiválóan bírja...

Amúgy én 2 1650-es kínai akksit vettem, és elégedettség tölt el.

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#5454) conanabarbár


conanabarbár
aktív tag

valaki tud segíteni?? az asztali számítógépemen lévő internetet tudom használni a telefonon,USB-n keresztül? és ha igen,hogyan?ne a mobilnet fogyjon,ha nem muszáj! :DDD

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#5455) trobi28 válasza conanabarbár (#5454) üzenetére


trobi28
addikt

Nem tudod usb-n használni viszont ha van a gépedbe wifi akkor tedd fel a Connectify nevü progit a pc-re,azzal létrehozol 1 otthoni wifi hálozatot.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5456) conanabarbár válasza trobi28 (#5455) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

van wifim(usb-s),fel is tettem azt a progit,de semmi! melyik használható abból?? mikor laptopom volt,akkor gond nélkül tudtam használni,de most nem is jelez ki semmi kapcsolatot :F

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#5457) cseppelcs válasza Urmy (#5429) üzenetére


cseppelcs
csendes tag

Szia!

Nekem SE MW600-s BT fülesem van. Nem vagyok vele megelégedve. Azért nem mondanám, hogy white fülem van, de pont a rockosabb zenében nagyon zavaró, hogy a cintányároknak van még egy utósistergése. Az előző telefonomhoz vettem (LG O2X) de már ott is jelentkezett a jelenség. Gondoltam, hogy az S2-n nem lesz ilyen, de csalódnom kellett, itt is ugyan az a jelenség. A másik probléma vele -ami inkább kényelmi- az az, hogy valahová fel kell csíptetni. Ez akkor problémás amikor csak egy egyszerű póló van rajtad és a nyakába tudod csak csíptetni ahol elég kényelmetlen. AZ jobb verzió amikor lóg a nyakadban pl. Sennheiser mm200. Remélem sikerül előtte kipróbálni a szerkezetet.

Bye

(#5458) Urmy


Urmy
tag

A gyári fülessel az a gondom, hogy a Defy-m jobban szólt. :) Valamint nem tudok számot léptetni visszafelé, pedig nekem az fontos lenne. Maga a zsinór annyira nem is zavar, inkább ez a kettő dolog.
Elviselhető a gyári füles is, de semmi extra, mondhatni tök átlagos, ha meg 1k-s telója van az embernek akkor azért szeretné a zenehallgatást is jó minőségben élvezni.
Szóval valami olyasmi füles kéne mint anno nokia 5800-án. Azt ezen a téren semmi nem körözte le, pedig volt pár telóm.. :(

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#5459) trobi28 válasza conanabarbár (#5456) üzenetére


trobi28
addikt

Pedig menni kell neki,én is azt használom.
Meg kell adni neki hogy melyik netet ossza meg és mivel,le lehet titkositani is.Mondjuk telepités után 1 újra inditás illik a pc-nek.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5460) Urmy válasza cseppelcs (#5457) üzenetére


Urmy
tag

Hát köszi a segítséget neked is. Szerintem valami sima bedugós cuccnál maradok. Abból kéne valami tényleg jó minőségű.

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#5461) ToMmY_hun válasza Urmy (#5458) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Szerintem mielőtt fülest vennél, egy jó programot kéne venned. Tudom ajánlani a Playerpro nevű lejátszót, amit marketen (vagyis store-on) megtalálsz. Be lehet állítani, hogy egy kattintásra szüneteljen a zene, két kattintásra a következő számra, hárommal pedig az előzőre váltson. Továbbá van egy jól használható equalizer is benne, amit ha jól beállítasz, akkor teljesen jó lesz a gyári füles is. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5462) Urmy válasza ToMmY_hun (#5461) üzenetére


Urmy
tag

Köszi meg fogom tekinteni :)

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#5463) Richard! válasza Urmy (#5462) üzenetére


Richard!
addikt

én azért egy power amp-t felraknék a helyedben... ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#5464) ToMmY_hun válasza Richard! (#5463) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Az sem rossz, de szerintem nagyon halk. A Playerpro-t is be lehet lőni jó hangzásra és mellette a hangerő is megmarad.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5465) Rotate válasza ToMmY_hun (#5464) üzenetére


Rotate
veterán

nálam egyik sem hangosabb mint a másik... meg ott a Louder, szóval ha halkabb lenne sem érdekelne :D így sem tudom maxig nyomni, mert már fáj a fülem :D

(#5466) zack válasza cseppelcs (#5457) üzenetére


zack
nagyúr

Te kb. 1 vagy a 100-ból. :U Természetesen nincs ill. nem is lehet olyan minőségű zenét produkálni vezeték nélküli hálózaton, mint vezetékesen. Ezt be kell kalkulálni.
A sztereó BT fülesek között az MW600 pedig még mindig az egyik legjobb.
Az hogy te nem vagy vele elégedett, mert nem vagy tisztában a technológia korlátaival az a saját szoc. problémád. Ettől még a vevő jó, és simán használható jó minőségben.

A csíptetős vs. nyakbaakasztós dolgot sem értem. :U Volt már nyakban lógos BT fülesed? Mert szerintem nem. Nekem mindkettő volt, és a csíptetős a jobb választás.
De esetleg hasonló szakmai és objektív véleményezéssel kapcsolatban várunk vissza, de ha nem jössz, az se baj. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5467) cseppelcs válasza zack (#5466) üzenetére


cseppelcs
csendes tag

Szia!

Köszönöm a kioktató stílust... Örülök, hogy látatlanban eldöntöd, hogy milyen fülest próbáltam és milyet nem. Próbáltam mellette még egy Nokia BH 505 fülest aminek sokkal jobb volt a minősége. Úgy gondolom (tapasztalatok alapján), hogy nem a vezeték nélküliség lenne a fő akadálya a minőségnek. Az otthoni Wifi-s hálózaton sem jön be a kép fele csak azért mert vezeték nélküli a rendszer. A tanácsom az volt, hogy próbálja ki mielőtt megveszi. Remélem ez nem probléma számodra. Ha csak egyszerűen leírod, hogy nálad tökéletes a hangminőség elhiheted, hogy nem esek a torkodnak, hogy márpediglen ez egy fos.

Kérlek próbálj egy kicsit lenyugodni, ide nem vitatkozni járunk hanem tapasztalatot cserélni segíteni a másiknak. Ha neked nem tetszik valamelyik hozzászólás emberibb stílusban is elő tudod adni. Ha esetleg a topicnak Te vagy a gazdája akkor elnézést kérek az eddigiekkel kapcsolatban. Ebben az esetben valamiről lemaradtam.

bye

(#5468) conanabarbár válasza trobi28 (#5459) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

sikerült a dolog!az új,progi nem megy,tehát nem szabad fissítenem! a régi gond nélkül fut! :R

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#5469) zack válasza cseppelcs (#5467) üzenetére


zack
nagyúr

Elnézésedet kérem. Biztos jobban otthon vagy ebben a témában mint én, és remélhetőleg a füled és a hallásod is jobb. Ebben az esetben remélem megfogadja majd Urmy fórumtárs a szintén "bölcs" tanácsodat miszerint próbálja ki őket. Azt elfelejtetted leírni neki, hol lehet kipróbálni, tesztelni ezeket a BT vevőket. Nem mellesleg én is kíváncsi lennék rá, és még szerintem sokan. Szóval jöhet a konkrétum, hol próbálhatjuk ki vétel előtt a BT vevőket, BT füleseket... :U
Nem vagyok ideges, nincs miért lenyugodnom. Csak jöttél, és minden szakmaiságot nélkülözve toltál egy véleményt ami pár helyen még szubjektívnek se tünt. Nem is vitáztam volna, ha van bármilyen értékelhető az irományodban. De ha már szóba kerül a vita, felvilágosítanálak, hogy ez egy fórum, ahol a vita is mindennapos, megszokott, mivel az emberek álláspontja van hogy nem egyezik és ezt vita formájában rendezik.
De egyébként igazad van. Veled nem érdemes vitázni. :B ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5470) HardRic


HardRic
addikt

Visszakaptam az én egyetlen drágaságomat. A Samsung szervizhez (Telemax) hasonlóan jó szervizzel még nem találkoztam, nagy köszönet és respect nekik. Úgy néz ki ez a kijelző jó lesz, gyors WC-s teszt alapján a kijelző nem foltos, a színek is nagyjából oké, többet már nem variálok :))
Akinek bármi panasza van nyugodtan forduljon hozzájuk, egyike azon kevés cégeknek, akik még megbecsülik az ügyfelet.

(#5471) agabe válasza conanabarbár (#5468) üzenetére


agabe
addikt

egy wifi router nem artana...ugy be sem kell kapcsolnod az asztali gepet.

(#5472) cseppelcs válasza zack (#5469) üzenetére


cseppelcs
csendes tag

Szia!

A próbát esetleg egy márkaboltban meg lehet próbálni. Ha telefont lehet nyomkodni szerintem fülest is ki lehet próbálni. Ha budapesti akkor a WestEnd-ben tudtommal van SE márkabolt. De ezek után ha Budapesten lesz az Árkád üzletházban én kiviszem neki a sajátomat és meghallgathatja.

Most már értem R2 fórumtársat. Kérlek az én írásaimat is ignoráld a továbbiakban és erre sem kérek választ.

bye

[ Szerkesztve ]

(#5473) lefkosia válasza HardRic (#5470) üzenetére


lefkosia
őstag

Én is ajánlom a legkorrektebb szerviz. :K

The Truth Is Out There

(#5474) hdman válasza Kevin's (#5361) üzenetére


hdman
őstag

Nehogy feledd, Isten ments!

Wc-s teszt, LOL! :-D

Sopron city :)

(#5475) knyitogato válasza HardRic (#5470) üzenetére


knyitogato
őstag

Engem ma hívtak, hogy holnap hozzák vissza. Kijelző és kameracsere volt. Hasonló élményekben bízom, mert eddig nagyon korrektek és normálisak voltak a folyamat során.

(#5476) HardRic válasza knyitogato (#5475) üzenetére


HardRic
addikt

Kameráddal mi gond volt?

(#5477) djapor96 válasza zelma (#5404) üzenetére


djapor96
őstag

De az S2-es megfelel a WPC szabványnak? Nem hiszem.... :(

(#5407) ERPY : Mondjuk szép lennék ebben a városban.... :D

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5478) conanabarbár válasza agabe (#5471) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

na igen! csak most hirtelen így olcsobban megoldottam a dolgot!

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#5479) djapor96 válasza R2D20208 (#5422) üzenetére


djapor96
őstag

Nekem a 2.6.13-as van fent.... emeltem 25mV-ot és minden rendben van vele? Akik szerint problémás, azoknak mi a probléma?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5480) lefkosia


lefkosia
őstag

Tok vásárlása előtt állok megint :) Tudnátok mondani egy jó, masszív tokot?
Otterbox, SGP már voltak. Erre gondoltam, valamelyik kolléga nem használ ilyet?

The Truth Is Out There

(#5481) zack válasza cseppelcs (#5472) üzenetére


zack
nagyúr

Mi van R2-vel?
Tudtommal nincs közöttünk nézeteltérés..Lehet akkor lemaradtam valamiről, és te többet tudsz mint én. :U
A próbáról meg akkor csak annyit, hogy miért javasolsz olyat amit te magad se tudod hogy létezik e szolgáltatásként? Nem támadni kell, hanem ha nem tudsz valamit akkor ne írd le meggyőződésből.
Nem lehet BT füleseket sehol sem meghallgatni, mert egyrészt nem tudják kitenni úgy hogy ne lopják el, másrészt ami egyben van a saját IEM résszel azt higiéniai okokból nem is tehetnék ki, hiszen bármilyen fülbajt elkaphatnék az előttem kipróbálótól.
Márkaboltban esetleg szétszedik és kibányásszák neked a vevőt a csomagolásból, hogy próbáld ki a saját füleseddel, de ezt se mindenhol, mi több, inkább sehol. Én sem és te se örülnél, ha olyan vevőt vásárolnék újként amit hasonló okok miatt már 4 érdeklődő meghallgatott. Ezért sem örülnek az ilyen kéréseknek. Ami meg egyben van a fülessel, ott meg kitalálható mennyire megvalósítható a próba. :U
Az hogy a sajátodat meghallgatja, nem értem ettől hogy lesz objektív képe a dologról, amikor eddig arról volt szó, halgassa meg őket és döntsön. Ennyi BT fülesed van? :U
A te írásaidat meg majd akkor ignorálom, ha én úgy gondolom. Mivel nekem válaszolgatsz folyamatosan, miért ignorálnám? Ez egy publikus fórum. Arra válaszolok, és annak akinek én akarok. Ha ez nem tetszik, nem kell ide járni, vagy hozzá kell szokni, hogy olyan vélemémenyek is olvasni fogsz ami nincs ínyedre. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5482) knyitogato válasza lefkosia (#5480) üzenetére


knyitogato
őstag

ez nem tok.

(#5483) knyitogato válasza HardRic (#5476) üzenetére


knyitogato
őstag

Hatalmas rózsaszín folt benti felvételeken, és semmilyen update nem szüntette meg. Nem volt annyira zavaró, hogy csak emiatt szervizbe küldjem, de ha már ott volt, leírtam ezt is.

mod: bocs a dupláért

[ Szerkesztve ]

(#5484) cseppelcs válasza Urmy (#5429) üzenetére


cseppelcs
csendes tag

Szia!

Ha érdekel és Budapesten jársz az Árkádban szívesen meghallgathatod, hogy milyen a hangja a készüléknek (csak neked).

bye

(#5485) Richard! válasza ToMmY_hun (#5464) üzenetére


Richard!
addikt

halk?? :Y ezen jót nevettem :C lehet h inkább kicsit nagyot hallasz?? :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#5486) messi6502 válasza Urmy (#5429) üzenetére


messi6502
tag

Szia!

Én 2-3 hete vettem magamnak egy Xears Nature N3i-t, szerintem azzal nagyon meg lennél elégedve.
teszt a logout-on.

Érdemes Xearst választani amíg él a kupon idő.

(#5487) lefkosia válasza knyitogato (#5482) üzenetére


lefkosia
őstag

Köszönöm válaszodat, azt és is látom.

The Truth Is Out There

(#5488) knyitogato válasza lefkosia (#5487) üzenetére


knyitogato
őstag

Ok :) Én úgy tudom, ezek az üvegek összezavarják a kijelzőt pl töltés közben. És több velük a nyűg...

(#5489) lefkosia válasza knyitogato (#5488) üzenetére


lefkosia
őstag

Köszönöm a megerősítést, akkor inkább kihagyom. :R

The Truth Is Out There

(#5490) knyitogato válasza lefkosia (#5489) üzenetére


knyitogato
őstag

Jó kis Brando Ultra Clear Protector Plus + szilikon/Otterbox vagy a Samuféle fekvő bőrtok szerintem a top :)

(#5491) agabe válasza knyitogato (#5483) üzenetére


agabe
addikt

majd a kamerarol irj, mert nalam is van ilyen, de masik harom (se, samu, wp7-es lg) telon is ugyanezt latom, kivetelt csak a wifi 5.0-as samu jelent, mert annal nincs, de annak a legkissebb a felbontasa is.
lehet, hogy a tul kicsi pixelek miatt van? vagy esetleg vmi napbevilagitas lett volna mindben?
Fokent homogen vilagos feluletnel latszodik ha valaki ki akarja probalni.

(#5492) zelma válasza messi6502 (#5486) üzenetére


zelma
aktív tag

Honnan rendelted?

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#5493) zseko válasza Richard! (#5485) üzenetére


zseko
veterán

A PowerAmp nálam is halkabb mint a gyári progi. Persze a max hangerőt én sem bírom :DDD, de hallgatva a gyárit, majd ugyanazt a zenét meghallgatva a másikban, halkabb.

HR24.hu

(#5494) messi6502 válasza zelma (#5492) üzenetére


messi6502
tag

A Xears fórumon álltunk össze 7-8an és úgy rendeltünk, így a szállítási díj (8€) is elosztódott. Ja és a hivatalos oldalról rendeltük Németországból. Amikor él a kupon kód, olyankor minden xears füles 30€ + szállítási díj. hivatalos oldal
Logout topic

(#5495) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

valaki egy gyári xxlph kernelt tudna adni? mert rootoltam a romot, de már nem kell a root és visszatenném a gyárit

vagy ami a sammobile-os csomagban van PDA az jó?

(#5496) Richard! válasza zseko (#5493) üzenetére


Richard!
addikt

mondjuk én csak a power amp-t használom,a kezdetektől.szal nincs viszonyítási alapom...de azt tudom h a gyári az fos :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#5497) R2D20208 válasza ToMmY_hun (#5367) üzenetére


R2D20208
addikt

A tegnapi esetről jut eszembe. Többen is kérdezték privátban. Mit , hogy és merre, és hány méter. Romok, appok, android rendszer. És ígértem leírást pár embernek, akit érdekeltek az alapok. Na akkor alapoknak magyar leírással, amit ígértem ( nem tudom már kiknek ) Tehát :

Első rész : Alapfogalmak, alapok
Második rész : Apk csomagok kezelése
Harmadik rész : Honosítás és Update csomagok

Ezt tudtam az alapokról magyar nyelvvel. Ezek alapok, de ha valakit érdekel az Android rendszer, és felépítése, ez egy korrekt szép leírás.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5498) derrik


derrik
őstag

Gyári XXLPH-n megy valakinek az USB OTG ????

(#5499) ERPY válasza R2D20208 (#5497) üzenetére


ERPY
őstag

A második és a harmadik ugyanaz a link.

(#5500) trobi28 válasza derrik (#5498) üzenetére


trobi28
addikt

Nekem amikor az volt fent akkor ment

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.