Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5101) R2D20208 válasza HardRic (#5100) üzenetére


R2D20208
addikt

Rootold meg addig Pittel frankón ! :D

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5102) Soos95 válasza R2D20208 (#5099) üzenetére


Soos95
tag

Azt hittem, hogy csak az ICS-ben van a holo design, de így már értem, elnézést a hülye kérdésért. :R

(#5103) Kapanyél válasza HardRic (#5100) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ace hamar elment tőlünk is, lett helyette SGS. Alig kellett ráfizetni, azóta asszony is boldog.

Más:
Van olyan program PC-re, amivel böngészni lehet a telefon teljes fájlszerkezetét? Pl. ha vissza akarom másolni a telóra az EFS mappát, amikor az féltégla. Pl. Download módban.
Vagy miből tudok CWM-ből telepíthető .ZIP-et csinálni? Egy sima másolás script-ről van ugye szó.

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5104) R2D20208 válasza Kapanyél (#5103) üzenetére


R2D20208
addikt

Milyen Zipet szeretnél csinálni? Át tudok neked küldeni egy alapot, és röviden le tudom írni neked hogy csináld. A lényeg, mit szeretnél abból telepíteni?

(#5102) Soos95 semmi gond, csak furcsálltam a kérdést. Aztán lehet hologramos is...( én GB re a GB re valót tettem ) ;) Köszi Erpy !

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5105) Kapanyél válasza R2D20208 (#5104) üzenetére


Kapanyél
őstag

A cél egy olyan univerzális megoldás lenne, amivel bármilyen fájlstruktúrát CWM-ből vissza tudnék állítani később. Pl. vegyük az EFS mappát. Ha nem az EFS Pro programmal mentem le, hanem csak kimásolom Root Explorer-rel, akkor ugye azt elég nehéz visszamásolni.
De ha tudnék egy olyan, CWM-ből telepíthető .ZIP-et készíteni belőle, amihez nem kellene később PC, az lenne a nagyon jó.
Bővebben: bármilyen rendszerfájlt bárhová telepíthetenék (bemásolnék) így.

De az is jó lenne, ha PC-n látnám az egész fájlrendszerét a telefonnak, és tudnék fájlokat belerakni, kivenni, stb.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5106) HardRic válasza R2D20208 (#5101) üzenetére


HardRic
addikt

Ja meg rakok rá Galaxy tab 2 romot de csak pittel rotolás után.
Amúgy azt nem értem, hogy hogy lehet ilyen rossz az Ace. HTC Legendem ugyanilyen procival, csak nem 800 hanem 600MHz-en villám volt ehhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#5107) R2D20208 válasza Kapanyél (#5105) üzenetére


R2D20208
addikt

Olyan telepítőzippet szerintem össze tudok neked dobni, ami bizonyos elérési útvonal megadásával, behelyez pl fájlokat bizonyos helyekre. Pl cserélnél egy png - t a Contacts.apk ban, de nem akarsz kotorászni. Elérési útvonal. System mappa , abba egy app mappa, abba egy Contacts mappa, abba egy res mappa, és abba pl ha oda kell, egy drawable-hdpi mappa, és ide berakod a bizonyos png - t és már nyomul is fel. Ezzel a Zip ( telepítőalappal, komplett Romot is fel lehet, át lehet témázni) De ugyanúgy fájlot is tudsz Zip formátumban átvinni, ha a telón tudod a pontos elérhetőségi útvonalát. ( de tuti van vmi egyszerűbb dolog is erre )

[(#5106)HardRic én sem véletlen találtam a boltban egy SGS 2 - t ám :) Amúgy imádtam a Sony Arc S nagyon, de bezárva éreztem magam, mert még Bootloader nyitás is bonyolult folyamat, és tény, lassabb mint ez. De kipróbáltam 4 telót mielőtt visszatért ez :)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5108) zack válasza ForRedGlory (#5033) üzenetére


zack
nagyúr

ForRedGlory, Varszegig:

Köszönöm az infót, akkor megnyugodtam. :K
SPB Wallet-et meg be fogom szerezni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5109) Kapanyél válasza R2D20208 (#5107) üzenetére


Kapanyél
őstag

Na ilyen kellene nekem. Ki tudnád kommentezni a példafájlt majd?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5110) zack válasza Kapanyél (#5105) üzenetére


zack
nagyúr

Leszedtem ezt az EFS PRo-t én is, bár EFS Backup mappám már van, valószínű valamelyik progi autómatikusan megcsinálta.
Ezt az EFS Pro-t hogy kell telepíteni? CWM-ből?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5111) HardRic válasza R2D20208 (#5107) üzenetére


HardRic
addikt

Tökéletes lenne, ha nem lenne mindig bajom a kijelzővel. :(((

(#5112) FrezeR


FrezeR
senior tag

Sziasztok

Az mitől lehet, hogy a GOBolt nevű alkalmazás most pl kiírja nekem ,hogy 9 program frissítésre vár de közben meg egyiknek sem kellene, mert mindegyik friss. Ha rányomok a listára ott ki is írja, hogy nincs frissítés semmihez de ugyan úgy kiírja ezt.

(#5113) fuximaxi válasza R2D20208 (#5107) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Amit ide leírtál, olyan mintha google translate-t engedted volna rá valamire :D

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#5114) F-ECT$ válasza zack (#5110) üzenetére


F-ECT$
titán

Én csak simán filekezelővel mentettem az efst.

Dive ever, work never.

(#5115) Kapanyél válasza zack (#5110) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ez egy PC-s program. USB debug módban hozzákötöd a telefont és lementi a cuccot.
Készít .IMG-t és/vagy .TAR fájlt.
Nem használtam még, a továbbiakat már csak tippelném.

A Market-en van egy kTool nevű program (By Hellcat), az telefonon belül megcsinálja a backup/restore folyamatot. Csak hát ugye kell hozzá egy működőképes, root-olt teló.

F-ECT$
És hogyan állítanád vissza? Szerintem menet közben - hiába van root jog - nem tudod fölülírni. Kell neki egy ADB Shell vagy Busybox, fene tudja, nem értek hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5116) ToMmY_hun válasza FrezeR (#5112) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Az akkor is azt írja ki, ha új témák érkeznek a launcherhez vagy a többi Go alkalmazáshoz. Ne foglalkozz vele. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5117) keIdor válasza R2D20208 (#5107) üzenetére


keIdor
titán

Én nekem a Sense hiányzik, ezek a felületek mind csupaszak ahhoz képest. Egy normális widget-et nem találok sajnos. Launcher Pro Plus mondjuk valamennyit enyhítene, ha feltenném.

Mi volt az a négy teló?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5118) zack válasza rankesz (#5063) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam Turkbey V37 van, és nincs gond vele. Most próbáltam ki. Nincs akadás.

(#5115) Kapanyél

Köszi! :R Az új Galaxy Note-ról meg jöhetnek az infók. Kíváncsi vagyok én is milyen egy GS2-höz képest. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5119) kungzi


kungzi
veterán

na megjött az otg kábelem hongkongból, csupán 3 hét alatt :DDD béta ics alatt tökéletesen működik :C

[ Szerkesztve ]

(#5120) Painkiller77


Painkiller77
csendes tag

Ma érkezett meg Android Bluetooth Sound Box with Hands-Free nagyon jó. :))
Meg is lepődtem hogy milyen jól szól a kis droid :C
http://www.mobilefun.co.uk/android-bluetooth-sound-box-with-hands-free-p31199.htm

(#5121) agabe válasza zack (#5118) üzenetére


agabe
addikt

nalam ugyanazzal a rommal nem megy...lehet mas is bezavar, bar olyan sok mindem nincs fent.

(#5122) ToMmY_hun válasza Rotate (#5089) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Kicsit kíserleteztem és biztosan van hatása a nice process állításnak. Az előbb rosszul mondtam, ugyanis a nice processt -19-re kell állítani. Nálam nagyon sokat segített.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5123) kungzi


kungzi
veterán

nem ics :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5124) Kevin's


Kevin's
senior tag

Na meg találtam a legjobb romot számomra aláírásomban meg tekinthető ! Viszont lenne egy kérdésem. Melyik az a kernel amivel tudom használni a voodoo control lounder-t ? Fel raktam és újra indul a telefon .. gondolom azért , mert nem támogatja a kernel. :( Melyiket tegyem fel hozzá ? Tudna vki ajánlani nekem egyet :U ?

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#5125) R2D20208


R2D20208
addikt

Nekem meg megjött a Whitéhez a gagyi rácsos fekete tok. Hát ilyen lett. ( én szeretem így, és ez a lényeg ) :K

(#5124) Kevin's ICS - re még ne keress Kerneleket, mert azok sincsenek még..

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5126) HUTCHDB válasza Kapanyél (#5115) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

az efs mappa mentése azért szükséges, mivel abban vannak benne a készülék alap "tulajdonságai". (pl. IMEI, hálózat függőség)
azért kell lementeni az efs mappát, mivel több főzött romnál előfordult (itt nem hallottam még róla, de sgs1-nél bizony többször), hogy elment az IMEI szám.
ez azt eredményezte, hogy nem lehetett vele telefonálni, illetve ugye a garancia is ugrott, vagyis egy jó kis PDA lett belőle, telefon funkció nélkül.
de ettől függetlenül bármilyen romot fel lehetett rá tenni és rootolni is lehetett a készüléket.
ha van root, akkor van root exp.
ha van root exp., akkor felül lehet írni a régi efs mappával a rom által elcseszettet, így visszaáll minden az eredeti állapotba.
szóval F-ECT$ jól csinálta, ennyi elég ahhoz, hogy ha gond lenne, akkor az új, rossz efs mappát felül tudja írni az elmentettel.

(#5124) Kevin's!
igekötő!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5127) derrik válasza kungzi (#5119) üzenetére


derrik
őstag

nekem nem ment.......minden gyári Nálad??? Vagy kernelt cseréltél ????

(#5128) ERPY válasza R2D20208 (#5125) üzenetére


ERPY
őstag

Vannak kernelek, de nem sok. Viszont a megszokott lehetőségeket, mint az OC, OTG, Voodoo stb. és hasonló nyalánkságokat még nem tartalmazzák.

(#5129) R2D20208 válasza ERPY (#5128) üzenetére


R2D20208
addikt

Így akartam írni ..

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5130) HardRic válasza R2D20208 (#5125) üzenetére


HardRic
addikt

Mit akarsz, ez nagyon jól néz ki. Így már nem olyan lányos a fehér készülék.

(#5131) kungzi válasza derrik (#5127) üzenetére


kungzi
veterán

xxlph rom van fent gyárin, semmi root kernel meg hasonlók. csak úgy simán

a pendrivet bedugtam a kábelbe, utána a kábelt bedugtam a telóba, de előtte a telón elindítottam a gyári fájlkezelőt

most indítottam el róla egy 720p-s sorozatot, másoltam rá/róla, szóval nálam tökéletesen megy

[ Szerkesztve ]

(#5132) zack válasza agabe (#5121) üzenetére


zack
nagyúr

Újraindítottad, miután leszedted a régi youtube-ot? Újraindítás mindenképpen kell neki, e nélkül nálam sem volt jó.

(#5126) HUTCHDB

Tehát akkor azt mondod, bőven elég root explorer-rel kimásolni az EFS mappát MicroSD-re?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5133) ERPY válasza R2D20208 (#5129) üzenetére


ERPY
őstag

Tényleg R2, ICS-t nem próbáltad? Nagyon nagy, én már egy jóideje azon vagyok, és szuper, semmi gond vele. Vagyis egy, a browser kicsit többet fogyaszt, ellenben minden másban az akksiidő szuper.

Mivel te nagy odinos vagy, megtennél nekem valamit? A Lite'ning Rom v1.1 XXLPH romot kellene felnyomnod tök szűzen, és lementeni recoveryben. Mielőtt lementesz mindent full wipe, és úgy mentés. Azt átküldhetnéd nekem skype-on.

[ Szerkesztve ]

(#5134) R2D20208 válasza HardRic (#5130) üzenetére


R2D20208
addikt

Szerintem sem. Sőt, tetszik is. :K Most úgy jöttem ki anyagilag, hogy lett a fekete, még 1 hónap bolti garival rendelkező SGS - 2 ből, egy 2 hetes, full Gyári garis White. Mintha egy az egyben lecseréltem volna. (Lumiát 8 K val, SGS - t 4 K val adtam drágábban, azt hozzáraktam az SGS em árához, vettem egy tokot, és pont árában vagyok a Blacknek. 1000 FT om maradt is :D :D

(#5133) ERPY Nem váltok ICS - re. Nekem ez a gyorsaság kell. Nekem egyenlőre még be sem jön semmi vele kapcsolatban. Sokat felraktam pedig. Ha így megy tovább, maradok GB nél. De komolyan. Amúgy Liteninggel próbálkoztam képzeld, Boothang, majd csak bootlopolt. Okát nem tudtam, 3 féleképpen csináltam. De. Tudok segíteni. Van egy ICS átportolás. Azt át tudom neked küldeni. Már faragtam picit rajta...

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5135) HUTCHDB válasza zack (#5132) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

elég.
DE! ne csak az sd-re mentsd, hanem még vagy "ezer" helyre!
azért a teljesség kedvéért voltak kivételek, így előfordult, hogy a root explorer-rel nem sikerült felülírni az efs mappát, ekkor jöhetett az SDK.
ezzel kapcsolatban vannak hsz.-ek az sgs1 topicjában, ahol efs, nv_data.bin, sdk szavakra érdemes rákeresni,de szerintem csak akkor, ha baj van.
ha nincs gond, felesleges terhelnie az embernek magát vele.

szerk.:
kimaradt, hogy ha "baj" van és a root exp-el nem sikerül a felülírás, akkor az sdk-ban is az efs mappa tartalmára lesz szükség.
szóval nem nagyon értem mire kellhet az általad korábban említett program. :U

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5136) petymeg


petymeg
addikt

sziasztok!

a sgs2-re milyen invisibleshield-hez hasonló (gumis hatású) fóliát tudtok javasolni?
vagy ha ilyen nincs akkor melyik a legjobb megfizethető (1-2k) kijelző fólia?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5137) zack válasza HUTCHDB (#5135) üzenetére


zack
nagyúr

Kapanyél említette az EFS Pro-t. Én csak rákérdeztem. ;)
Egyébként a MicroSD-n generálódott egy mappám "EFS_BACKUP" néven, 02.25. dátummal és tar.gz a vége. Lehet ez is elég nekem?

(#5136) petymeg

speedshop.hu Brando Ultra Clear. 2,8k környéke, és ha itt veszed fel is rakják ha megkéred őket.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5138) kungzi


kungzi
veterán

ki kellene próbálni a Tesco mobile-t :DDD most láttam a hirdetésüket :C

(#5139) petymeg válasza zack (#5137) üzenetére


petymeg
addikt

köszi. brandó az minőségi márka legalábbis tokban nekem bejött!

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5140) agabe válasza zack (#5132) üzenetére


agabe
addikt

volt reboot, de fc-vel kiakad.
lehet, higy az sslauncher kavar be? nemtom mar, mert olyan sok minden nincs telepitve.

(#5141) zack válasza agabe (#5140) üzenetére


zack
nagyúr

Lehet. Nekem GoLauncher van fent, ezzel megy szépen.

(#5139) petymeg

Én eddig csak ezt használtam, és elégedett voltam vele. Tény, hogy az ujjlenyomatok látszanak rajta, és sokan ezért nem szeretik, de ennyiért akkor sincs jobb vétel. Van ami kevésbé gyűjti az ujjlenyomatot, de az 2-3x ennyibe kerül, és másban nem jobb.
Mindegyik fólia kissé torzítja a szineket, még a legjobbak is, tehát én a fóliamentes használat híve vagyok. Van becsúsztatós egyszerű bőrtokom amikor cipelni kell, asztalra kitéve pedig eleve a bőrtokra teszem. Fólia nélkül is megőrízhető a gyári állapot, bár ez felhasználó függő.
Én az i4-em karcmentesen adtam el 1 év 2 hónaposan úgy, hogy 10 hónaposan tetettem rá először fóliát amit egy premium bőrtok mellé kaptam.
Vigyázni kell rá, és nem kell fóliázni. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5142) HUTCHDB válasza zack (#5137) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

az nem tudom mi lehet..... előfordulhat, hogy valami rom generálta.
az viszont szerintem így nem elég.
a komplett mappát mentsd le sd-re, pc-re, cd-re, stb.... így lesz biztos.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5143) agabe válasza zack (#5141) üzenetére


agabe
addikt

van olyan folia ami nem torzit, nem latszik rajta semmi ujjlenyomat (most lattam egy soniericsson live with walkman-em), de sok olyat probaltam en is ami draga volt megsem volt tokeletes, viszont fogalmam sincs milyen amit az lww-re tettek, pedig olyat vennek, mert elkerulhetetlen, hogy ismerosok kezebe ne keruljon a telo, es nem art a vedelem, meg baleset is elofordulhat meg ha eddig nem is volt.

(#5144) ibenny válasza agabe (#5143) üzenetére


ibenny
senior tag

A Steinheil foliak eleg jok ebbol a szempontbol is, nezd meg oket. Nekem is olyan van most a telefonon, ha nem nezed nagyon alaposan nem is latni, hogy folia van a kijelzon, egyaltalan nem torzit es az ujjlenyomatot sem gyujti.

(#5145) zack válasza HUTCHDB (#5142) üzenetére


zack
nagyúr

Ok! Megtörtént. ;)

Más:

Valaki esetleg használ Round Timer (box óra ami a menetidőt és a pihenőidőt szabályozza) progit? Van fent kismillió darab, és gőzöm sincs melyik lehet jó. iOS-re volt 2 fajta ami nagyon jó volt, de úgy látszik nem portolták Androidra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5146) R2D20208 válasza zack (#5145) üzenetére


R2D20208
addikt

Nézd meg ezt Sztem ezt használtam.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5147) zack válasza R2D20208 (#5146) üzenetére


zack
nagyúr

Zsír! Kipróbálom! Köszi. ;)
Tán csak nem te is boxingolsz? ;]

ui: Market-en nem találom. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5148) ibenny válasza zack (#5147) üzenetére


ibenny
senior tag

Az Impetus Interval Timer sem rossz, esetleg nezz ra arra is.

(#5149) R2D20208 válasza zack (#5147) üzenetére


R2D20208
addikt

Hát múlt idő. De már csak nagyon ritkán próbálkozom a negyedével sem, mint régen :D

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5150) ERPY


ERPY
őstag

Kattintsatok már IDE, nektek megy ez az oldal?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.