Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40001) Arcanis válasza zack (#39999) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Hát pedig nagy fájl lesz... :-)

szerk: vagy kicsi md5 és nagy tar, vagy 2in1 tar.md5, egészen konkrétan a tar szabvány szerint 2 üres sor zárja az archívumot, utána pedig md5 hash.

[ Szerkesztve ]

(#40002) kungzi válasza vtommy (#39990) üzenetére


kungzi
veterán

most már tényleg kezdhetsz félni :F

amúgy meg ezt próbáld, T-mobile-t természetesen, milyen romra akartál volna frissíteni, tehát mi volt fent utoljára?

[ Szerkesztve ]

(#40003) BigT válasza vtommy (#39994) üzenetére


BigT
senior tag

Szerintem aksi ki be, gép restart, majd utána 3+1 fájlos kk5 megoldja. Néhány napja hasonló kínos órákat éltem át. Ráadásul eleinte senki sem pörgött a fórumban.

Samsung S7 edge

(#40004) vtommy válasza zack (#39999) üzenetére


vtommy
aktív tag

Pedig normálisan 600 akárhány mega.. néztem a méreteket, teljesen normálisak, máshol lehet a gond :/.. most újradinítottam.. érdekes a telefon megy, csak ugye a wipe miatt egy szűz cm10 van rajta.. a down mod is simán bejön, szval ezek szerint az odin hozzá se nyúlt a telefonhoz..

(#40006) kungzi: Igen már leírtam, teljesen gyárira akarom visszaállítani a telefont cm10-ről... nem lényeg, hogy mire, nekem csak az a lényeg hogy gariztatni lehessen vele.

[ Szerkesztve ]

(#40005) znagy69 válasza Weeman1 (#39995) üzenetére


znagy69
őstag

Ezek CWM-es romok. Mert azt keres.

(#40006) kungzi válasza vtommy (#40004) üzenetére


kungzi
veterán

gyárira akarod visszaállítani a telót? vagy mit is akarsz pontosan?

(#40007) Snücü válasza zack (#39999) üzenetére


Snücü
tag

.tar.md5 a megfelelő kiterjesztés. A hiba oka meg az usb port. Dugd át egy másikra, vagy gép restart. Ha esetleg a KIES fut, azt lődd ki.

(#40008) Oldman2 válasza zack (#40000) üzenetére


Oldman2
veterán

Azzal semmi gond, hogy Te eddig még nem láttál ilyet. Tudom, hogy valójában mik az md5 fájlok, engem nem kell győzködnöd. Barom szokás, de nem egyszer volt már ilyen.

Alább példaként a "gyári" LPQ_XEO rar fájl kilistázva... a fájlkiterjesztéseket figyeld!

[ Szerkesztve ]

(#40009) Pszihonaranc válasza kungzi (#39969) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Wow ! Olyat is lehet? Én eddig csak azt hittem hogy küldenek egy futárt elviszik megcsinálják és hozzák.
T mobilos garanciám van amúgy.

(#40010) Oldman2 válasza Arcanis (#40001) üzenetére


Oldman2
veterán

vagy 2in1 tar.md5, egészen konkrétan a tar szabvány szerint 2 üres sor zárja az archívumot, utána pedig md5 hash.

Mindig tanul az ember valami újat...
:-)

(#40011) kungzi válasza Pszihonaranc (#40009) üzenetére


kungzi
veterán

ha be vagy regelve a https://my.samsung.hu/-ba, akkor ott kérhetsz helyszíni javítást is. Már egész országban működik és a T-s garit elfogadja a Samsung, szóval hajrá! :D

(#40012) vtommy válasza Snücü (#40007) üzenetére


vtommy
aktív tag

És itt a pont! jövök 1 sörrel :R más port, és egyből írja is... majd kiderül milesz a vége, de eddig jó köszi!!!!

PASS! :) :R

[ Szerkesztve ]

(#40013) Arcanis válasza Oldman2 (#40008) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Azért ne legyen háború :-)
Mindenesetre grat zack, tied lett a 40000. hsz, nyereményed a tar.md5 kompozit fájlformátum megismerése!

(#40014) Snücü válasza vtommy (#40012) üzenetére


Snücü
tag

Menjen végig. Most már jónak kell lennie. :)

(#40015) vtommy válasza Snücü (#40014) üzenetére


vtommy
aktív tag

Na, ez tényleg érdekes... kb 9hónap custom rom haszálat után stock KK5-ben sokkal gyorsabb a görgetés... iphone feeling.. :U talán a touchwiz?

[ Szerkesztve ]

(#40016) Pszihonaranc válasza kungzi (#40011) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Zsír. Bár nem tudom hogy a konyhaasztalomon mennyivel lehet precízebb munkát végezni mint a szervizben :P

Valakinek már van esetleg tapasztalata az ilyen otthoni javítással?
Melyik előnyösebb szerintetek és miért?

(#40017) zack válasza Arcanis (#40013) üzenetére


zack
nagyúr

Nem is figyeltem. :B
Óriási pleff mondjuk, hogy egy ilyen hsz-el lettem a 40000. hozzászóló. :DDD
Tényleg tar.md5 kiterjesztésűek a gyári 3 fájlos romok.
Mentségemre szóljon, sok 3 fájlost nem használtam eddig a majd 1 év alatt, valószínű ez okozta a keveredést bennem. :B
Úgy látszik ez a mostani kevés írogatás megbosszulja magát. Nem írok sokat, ellenben az a kevés is hülyeség. ;]

ui: Tetéztem azzal is, hogy a 2 hsz szerkesztési időn belül volt, pedig én figyelni szoktam az ilyen kis apróságokra is. :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40018) kungzi válasza Pszihonaranc (#40016) üzenetére


kungzi
veterán

háznál még alaplapot is cserélnek, szerintem burkolatot is tudnak :D

(#40019) Pszihonaranc válasza kungzi (#40018) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Csak az a kérdés hogy milyen minőségben.

Tényleg senki nem próbálta még eddig?

(#40020) zack válasza Pszihonaranc (#40019) üzenetére


zack
nagyúr

Milyen minőségben? Nem lehet minőségbeli eltérés a két helyszín között.
Az otthoni előnye, hogy nem tudnak okoskodni az alkatrészekkel, és előtted javítják, ami szerintem megnyugtató.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40021) Pszihonaranc válasza zack (#40020) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Hát minőségbeli eltérés alatt lehet azt is érteni, hogy pl. a lakásomban sokkal több a por mint pl a javító műhelyben, és zavarhatja a munkát.
De annyiból valóban megnyugtatóbb, hogy látod hogy mi történik.

Amúgy mikortól elérhető ez a szolgáltatás? Mert egy éve még nem volt tudtommal.

(#40022) Szelley


Szelley
senior tag

fellöktem wanam 12.5-t 12.3-ra no-wipe, csak cache és dalvik wipe volt! szerintem valamit FC-zni akar és ugyanúgy mint eddig nem tud FC-zni, hanem helyette újraindul...a gond csak az hogy a rendszer b*szik felállni teljesen... :W

(#40023) frigoo válasza Pszihonaranc (#40019) üzenetére


frigoo
aktív tag

Nem kell ám ezt a házhoz megyek szervizet túlmisztifikálni, a Telemaxnál sem laborban dolgoznak. Szerelő megjön, gumilap kiterít, kesztyű felvesz azt hadszóljon. A fődarabok előszerelve be vannak dobozolva, te porosodást nem fogsz látni az üveglap és a kijelző között, ha ettől parázol.

[ Szerkesztve ]

(#40024) Pszihonaranc válasza frigoo (#40023) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Ez érdekes, köszi az infót.
Kicsit tisztábban látok:))

Szerk.: apropó. Hogyha már a kijelzőnél tartunk... Olvastam meg réges régen itt, hogy több ember panaszkodott arra, hogy a kijelzője nem is igazából fekete, mert ha vak sötétben van és csak a feleket képernyőt nézi akkor tele van szürke maszatokkal.
Ez jelen van meg nálatok? Illetve ha igen akkor garanciás ez is vagy el sem hiszik a szervizben hogy van ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#40025) Szelley válasza Pszihonaranc (#40024) üzenetére


Szelley
senior tag

szó nélkül cserélik garanciában!

(#40026) zack válasza Szelley (#40022) üzenetére


zack
nagyúr

Elmentem a Portal-t és megnézem én is. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40027) moszka


moszka
tag

Üdv,

Van nekem egy gyári független S2-m gyári 4.0.3-al.
Szerintem meggajdult a droid rajta mert ha rámegyek hogy kikapcsolás akkor újraindul pl :F
Factory reset recorveryből megvolt.

Plusz az akksi ikon villog miközben nincs töltőn a teló és valami feszültségre vonatkozó üzeneteket ír ki.

Tudnátok nekem linkelni egy 3+1 fájlos GB romot?
Odinnal feltolnám. hátha megjavul

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

kőbalta

(#40028) Rotate válasza moszka (#40027) üzenetére


Rotate
veterán

tisztítsd meg az USB bejáratot, száraz fogkefével, vagy valami, de szerintem ez szerviz lesz, USB csati hiba

(#40029) hdman válasza Rotate (#40028) üzenetére


hdman
őstag

+1

Ez nekem is előjött. A zsebemben állandóan "töltőre tette magát", össze vissza pittyegett, meg autós módba kapcsolt.

Hazajöttem, kicsit kitisztitottam egy tűvel, meg átmentem rajta egy fogkefével, azóta hibátlan (~'2 hónapja)

Sopron city :)

(#40030) zack válasza zack (#40026) üzenetére


zack
nagyúr

Azt el is felejtettem a Portal v2.3-ról hogy akadt más hiba is a térerő problémán kívül.
Ez is véletlenszerűen jött elő. A kiválasztott csengőhang és egyéb jelzőhang eltűnik, helyette "ismeretlen" szám címen csak némaság van. Azt hittem az elején hogy hülye vagyok, mert fel van hangosítva, mégis lemaradok a hívásokról.
Gőzöm sincs mi okozhatja, de szerintem a Portal vonal ennyi volt. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40031) Rotate válasza hdman (#40029) üzenetére


Rotate
veterán

tű helyett talán biztonságosabb egy fogpiszkáló :D

zack:

tippre valamiért lecsatolta a tárhelyet, ahol a zene van, aztán nem érte el onnan, aztán miután visszacsatolta, akkor már nem tudta hol keresse, mert az maradt meg, hogy ismeretlen

[ Szerkesztve ]

(#40032) zack válasza Rotate (#40031) üzenetére


zack
nagyúr

Lehet igazad van. De a "valamiért" nem túl megnyugtató. :F
Főleg, hogy ez is varázsütésre történik általában.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40033) Rotate válasza zack (#40032) üzenetére


Rotate
veterán

egyszer nálam is volt ilyen, de asszem végül annak az volt az oka, ami miatt a szervizben kötött ki, vagyis még mindig nem ott van, ahol lennie kéne :D

szerk. nekem a legtöbb gondom Wanammal kezdődött... legjobban a nincs FC, fagyás van baszta a csőröm... mindegy, ha visszajön ki tudja mit rakok rá... bár mire megjavítják, szerintem a JB is elavult lesz...

[ Szerkesztve ]

(#40034) zack


zack
nagyúr

Akkor lehet hogy nekem is előbb utóbb cserés lesz. Kiderül, Wanam alatt csinálni fogja e.
Jól beszoptad ezt a szerviz dolgot. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40035) zack


zack
nagyúr

Fent van az új Wanam, de most már nem lakom be, majd holnap. illetve már ma. :)
Fent a blue theme, és az új note gallery.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40036) Misi1980


Misi1980
senior tag

Szisztok.Szerintetek van olyan 4.0.4-es rom amiben van XEH product cód?4.04-ről vissza lehet egy lépésből frissitemi 4.0.3-ra?

(#40037) vfeco


vfeco
aktív tag

1. Hsz-ben van egy ilyen rész:

"Amennyiben zavar a bekapcsolásnál lévő sárga háromszög, töltsük le az újonnan feltett rom „gyári” kernelét, és tegyük fel a telefonra ugyanazzal a módszerrel, ahogy a rootolást csináltuk. Ezzel eltűnik a sárga háromszög, de a root természetesen megmarad."

Ilyen gyári kernelt honnan tudok tölteni? Az "újonnan" feltett ROM-om a gyári 4.0.3.... csak rootoltam.
Engem zavar a háromszög... :)

[ Szerkesztve ]

(#40038) Arween


Arween
senior tag

feltettem a widget lockert ,+egy témát hozzá.De azt nem néztem,hogy csak fényerőt + hangot tudok állítani a lockon.Most nem tudom feloldani a zárat ergo nem jutok be a telefonom kezelőfelületére hogy letöröljem a lockert :U
Újraindítottam+aksi ki be de nem javult így most kizártam magam a saját telefonomból??

Van erre valami megoldás vagy mi a péket csináljak??

(#40039) Rotate válasza Arween (#40038) üzenetére


Rotate
veterán

van valami vész gombkombináció ami feloldja... talán home gomb hosszan, vagy menü hosszan, nem emlékszem

(#40040) Arween válasza Rotate (#40039) üzenetére


Arween
senior tag

vissza gombbal bejutok de azonnal visszazár hiába érintem a kijelzőt :O :O

(#40041) Rotate válasza Arween (#40040) üzenetére


Rotate
veterán

valamit hosszan kell, vagy 2 valamit hosszan

(#40042) migabi24


migabi24
nagyúr

a home gomb feloldja képernyőzárat

(#40043) ERPY válasza migabi24 (#40042) üzenetére


ERPY
őstag

Ha be van állítva. Nekem pl. nem oldja fel, úgy állítottam.

(#40044) Arween válasza migabi24 (#40042) üzenetére


Arween
senior tag

az a baj beenged de csak egy pillanatra ,aztán egy vékony fehér csík és azonnal visszazár ,esélyem sincs hogy bármit nyomjak.Valami nagyon nem okés mert eddig normálisan zárta a képernyőt de ezzel a widget lockeres fájlal teljesen meghülyült,valami más megoldás?
bakker 3 nap múlva elutazom nekem kellllll a telcsim :(((

(#40045) Romeo619


Romeo619
senior tag

Új kérdésem lenne :D

Facebookon volt egy kép fent. Mondom de jó kis zárolt kép lenne belőle SII-n. Rámentem de nem találtam a letöltést. Akkor mondom beállítom háttérnek biztos lementi a galériába ha már háttérnek berakja. Beraktam háttérnek eddig szép és jó is na de nincs a galériában. Hol találom meg most ezt a képet, mert ha használja akkor valahol el van mentve...

(#40046) migabi24 válasza Arween (#40044) üzenetére


migabi24
nagyúr

próbáld meg gépre dugni, és a data mappából törölni a témát

(#40047) moszka válasza Rotate (#40028) üzenetére


moszka
tag

Az csodás. Nincs gari :O

Ujraindulós dolog szoftveres lehet ugye?

Tudnátok egy 3+1 romot linkelni?

kőbalta

(#40048) Arween válasza migabi24 (#40046) üzenetére


Arween
senior tag

témát töröltem de akkor is csak a widget locker záró képernyő jön fel(újra indítottam a telót) a
widget lockert kellene kitörölnöm az hogy tudom megtenni ha csak usb-n tudok felcsatlakozni a telefonra?

(#40049) Richard! válasza Romeo619 (#40045) üzenetére


Richard!
addikt

böngészőből nyisd meg a facebookot. dolphin browser-nél: hosszan rányomsz a képre és utána view image.akkor megjelenik egy új lapon.arra is ráböksz hossza és most pedig a save image-re mész.
remélem érthető :U :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#40050) migabi24 válasza Arween (#40048) üzenetére


migabi24
nagyúr

ha rádugod a gépre és a telórol választod le a gépet lehet bejutsz a menübe

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.