Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4351) F-ECT$ válasza zack (#4346) üzenetére


F-ECT$
titán

R2 romjai jók voltak ebből a szempontból is. Én mondjuk már vagy 50 romot használtam, de fc / fagyás / akku drain nem nagyon jelentkezett sehol.
Ultimate rom nincs, probálgatni kell, és ami bejön, azt kell használni. Mondjuk nekem kb fél óra egy új rom teljes belakása, szóval én akkor is cserélek, ha egy új rom megfog valamivel, még akkor is, ha az előzővel nincs bajom.

Dive ever, work never.

(#4352) zack válasza R2D20208 (#4348) üzenetére


zack
nagyúr

Én sem szeretem. Borítsunk fátylat a múltra. ;)

Megköszönöm ha átdobod. Addig marad ez. Most töltőre raktam, és kipróbálom úgy, hogy a GPS-t teljesen kikapcsolom. Eddig minden be volt kapcsolva éjjel is.
Nem akarok semmit ki-be kapcsolgatni, mert inkább legyen minden bekapcsolva, mint egyszer elfelejtem visszakapcsolni a sync-et, vagy az adatforgalmat. A GPS-re is tojtam eddig, de most kipróbálom milyen ha ki van kapcsolva. Ha pedig navi kell, majd visszakapcsolom, mert arra hogy GPS alapján autómatikusan nézze hol vagyok (fb) erre semmi szükségem sincs.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4353) F-ECT$ válasza Piwi (#4349) üzenetére


F-ECT$
titán

Neked is 15.44 HK$ volt kiírva?

Dive ever, work never.

(#4354) SP!T


SP!T
addikt

XXKLPH romhoz tud valaki adni letöltési linket? XDA-s nem működik. Lehet kipróbálnám, ha megtalálom.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4355) vadalma65 válasza Psytech (#4221) üzenetére


vadalma65
tag

Hogy mik vannak! Némelyik egész szuper, de van benne szép számmal turkbey rommal harmonizáló is. ;]

(#4356) F-ECT$ válasza zack (#4352) üzenetére


F-ECT$
titán

Hagyd a gpst, csak a Hely és biztonság-ban kapcsold ki a Vezeték nélküli hálózatot.

Dive ever, work never.

(#4357) conanabarbár válasza SP!T (#4354) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

ezt próbáltad?

anzo romok FTP

[ Szerkesztve ]

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#4358) vadalma65 válasza ToMmY_hun (#4235) üzenetére


vadalma65
tag

Én ezt használom szerintem nagyon szuper, tele igényes képekkel, kategorizálva.

(#4359) zack válasza F-ECT$ (#4356) üzenetére


zack
nagyúr

Ok. Visszakapcsoltam, és amit mondtál azt meg kilőttem. :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4360) Psytech válasza vadalma65 (#4355) üzenetére


Psytech
senior tag

Ja és még egy fontos dolog: Ha akarod, akkor kérésre saját képből is megcsinálja mind az elejét, mind a hátulját :)) Csak legyen megfelelő minőségű, ne pixelháború legyen a nyomtatás :D

(#4361) Piwi válasza F-ECT$ (#4353) üzenetére


Piwi
addikt

igen, 430ft-ot vont le

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#4362) HUTCHDB válasza vadalma65 (#4355) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mas:
Wajk uj b3-as ics miui-at probaltad mar?
Nehany napja nyomkodom, de igen jonak erzem.
Ha van kedved ...... ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4363) kungzi válasza SP!T (#4354) üzenetére


kungzi
veterán

(#4364) Rotate


Rotate
veterán

no, nekem is váltott, €1,51-et vett le :) fasza, olcsóbb lett mint gondoltam :)

(#4365) SP!T


SP!T
addikt

Igen, köszönöm mindkettőtöknek a linket! :R

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4366) zseko válasza F-ECT$ (#4356) üzenetére


zseko
veterán

Na igen, az még egy aksizabáló dolog.

Azon gondolkodom visszateszem az elmentett gyári romot. Ez a turkbey rom nem jött be. A Galéria nem látja a Picasa albumomat. A swipe hiányzik belőle, a SlideIT meg nem tud hosszú ékezeteket az á és é betűn kívül, ráadásul rengeteget hibázik, és egyéb bosszantó hibái is vannak, pl. nem lehet fixen csak nagy betűket írni. És ami a leginkább nem elhanyagolható szempont, 1-2% között fogyaszt óránként, szemben az eddigi gyári KK5 0.4-0.5% közötti értékével.

HR24.hu

(#4367) mycso válasza keIdor (#4334) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Van teljesen gyári is a wanamlite-ból, azok jók. [link]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4368) keIdor válasza mycso (#4367) üzenetére


keIdor
titán

Köszi.
Odexed, Deoexed, mi a különbség?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4369) mycso válasza keIdor (#4368) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Röviden, a gyári romok mind Odex-esek --> minden apk mellett van egy a nevével megegyező *.odex fájl, ami az apk bizonyos "részeit" tartalmazza.(ezekben a romokban macerásabb az apk-k módosítgatása)
Deodex-es: nincs ez az odex fájl, hanem "egybeépítik" az apk-val, így könnyebben módosítható majd az adott rom, illetve az apk-i. (általában a főzött romok deodex-esek)

Közben megtaláltam, ITT egy "hivatalosabb" leírás.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4370) bence007


bence007
tag

Sziasztok!

Béta ICS alá miért nem tudom visszaállítani a Titaniumos mentéseimet?Egyszerűen nem jelennek meg!Tud vki rá megoldást :F

(#4371) ERPY válasza bence007 (#4370) üzenetére


ERPY
őstag

Olvass vissza, leírtam valakinek nemrég, hogy lehet megoldani.

(#4372) vadalma65 válasza zack (#4317) üzenetére


vadalma65
tag

Próbáld meg a Siyah Kernelt mellőzni, nekem is volt hasonló problémám kernel csere megoldotta. Tény hogy szinte mindent támogat, és rengeteg rommer előszeretettel használja, de nem értem hogy miért kell hetente újat kiadni, míg nagyon sok jó kernel teszi a dolgát és több hónap is eltelik az újabb verzióig. (Biztosan sokan használják megelégedéssel.)

(#4373) djapor96 válasza zack (#4317) üzenetére


djapor96
őstag

A próbléma nálam is jelentkezett... a gond az alacsony proci feszültség.... illusionnál is és siyahnál is jelentkezik.... megszűnik ha +50mV-al emeled a feszültséget... azok a gyári értékek lesznek.... nekem amióta átállítottam a hiba megszűnt.... lehet +25-el is emelni, akkor ritkul az előfordulás, de van.... szeptember óta próbálom leküzdeni, de csak ez oldja meg..

Sokaknak soha nem jelentkezik, másoknál rendszeresen.....

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#4374) kungzi


kungzi
veterán

van olyan rom, aminek alapja az xxlph és a rendes holo téma van rajta? semmi csicsa, meg semmi hókusz pókusz modding tudom is én mi, csak ez kellene nekem. az is jó, ha valami cwm-es zip frissítő van

(#4375) zack válasza djapor96 (#4373) üzenetére


zack
nagyúr

Melyik proci tweak progit használod? Miután beállítod, le lehet szedni a progit vagy fent kell hagyni?

Erre egyébként gondoltam én is. Már mint hogy a fekete képernyő ezért is lehet akár. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4376) vadalma65 válasza HUTCHDB (#4362) üzenetére


vadalma65
tag

A hétvégére tervezek egy kis próbálgatást, tervbe van az általad említett is illetve régi kedvencem új ics verziója Litening, tudom volt már linkelve , esetleg valaki próbálta?

(#4377) bence007 válasza ERPY (#4371) üzenetére


bence007
tag

Köszi!Megtaláltam, csak egy kicsit macerás!
Köszönöm!
:C

(#4378) HardRic


HardRic
addikt

Ha valaki szereti a sorozatokat, nézzen rá a TV show favs appra. De ne a marketesre! [link]
Itt lehet tölteni a bétát, valami eszméletlen jó, szép, gördülékeny és holo témás. Nekem az eddig látott legprofibb app.

(#4379) djapor96 válasza zack (#4375) üzenetére


djapor96
őstag

én a setCPU-ban állítgattam vissza a voltage fül alatt....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#4380) HUTCHDB válasza vadalma65 (#4376) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

csak jelzem, hogy megjelent a "hivatalos" miui v4! :)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4381) vadalma65 válasza HUTCHDB (#4362) üzenetére


vadalma65
tag

Az ics miui alatt működik már a call recording, akár külső programmal is? Ez a funkció nekem nagyon hiányzik a miui ból.
Mikor? (mármint a hivatalos) A wajk félének még nem az az alapja ugye?

[ Szerkesztve ]

(#4382) vagyula válasza HUTCHDB (#4380) üzenetére


vagyula
senior tag

Van linked?
Fönt van már? :D

miui.hu

(#4383) HUTCHDB válasza vadalma65 (#4381) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

en nem tudtam eletre kelteni a felvetelt.
az eddigi megjelent (galnet, wajk) innen, onnan osszeszedett volt.
galnet kiadott egy proba verziot, abbol epitkeztek.
ez viszont a gyari fejlesztok altal kiadott verzio....
en meg nem tudtam letolteni, de a magyar miui rommer mar azzal dolgozik, most kertem tole egy linket hozza.
kesobb erek haza, majd akkor (remelem hamarosan megkapom) kipobalom.

vagyula!
udv neked is regi kollega!
ahogy hozzajutok jelzek! ;)

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4384) zack


zack
nagyúr

Van egy csomó Checkrom verzió... :U Melyik a legújabb?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4385) edgelaszlo válasza zack (#4384) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

A Revo HD v6 talán....

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#4386) djapor96 válasza zack (#4384) üzenetére


djapor96
őstag

ha kernelben levették a feszültséget energiaspórolás miatt, akkor az is fagyni fog

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#4387) Psytech válasza zack (#4384) üzenetére


Psytech
senior tag

Elméletileg ez lesz az :)

(#4388) rizso


rizso
addikt

Hordozható akksikkal van valakinek tapasztalata? Vennék egy 2500-3000mAh körüli kis "töltőt", csak mint tudjuk, elég sok kamu cucc van ebay-en...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#4389) R2D20208 válasza zack (#4384) üzenetére


R2D20208
addikt

Töltöm fel a romot.

(#4387) Psytech félóra és megy amit ígértem.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4390) kungzi válasza R2D20208 (#4389) üzenetére


kungzi
veterán

nekem is jöhet majd a link köszi :R

(#4391) F-ECT$ válasza R2D20208 (#4389) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez most új? Vagy valami régi felújítása?

zack: mielőtt romolnál kipróbálhatod ezt a +50mV-t, hátha ez is megoldja a problémát. Persze ha cserélni van kedved, akkor cserélj :)

Dive ever, work never.

(#4392) Rotate


Rotate
veterán

szükségem lenne egy kis segítségre... asszonynak is kéne a PowerAmp, de nincs kedvem még egyszer megvenni... nem tudom valahogy az én accountomból letölteni az ő telójára is?

(#4393) R2D20208 válasza F-ECT$ (#4391) üzenetére


R2D20208
addikt

6.1 et picit még optimalizáltam. Most egy nagyon jó ICS ig nem váltok. Ez amúgy KL1 alap, és LPH Modem.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4394) ForRedGlory válasza Rotate (#4392) üzenetére


ForRedGlory
félisten

nem

(#4395) zack válasza F-ECT$ (#4391) üzenetére


zack
nagyúr

Persze persze! Mindenképpen kipróbálom a fesz emelést. Nem akarok ok nélkül megint cserélni. Csak nézegetem a lehetőségeket, ha esetleg csere, akkor ne kelljen kapkodnom. ;)
Itt lesz minden a gépen letöltve vész esetére. :K

(#4387) Psytech

Thx. Le is kapom. :R

(#4389) R2D20208

Ok. Várom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4396) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#4383) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

sajnos félre értettem a dolgot.
nem sgs2-re, hanem nexusra jelent meg v4 és abból készíti az új ics romot.
bocsánat. :R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4397) mycso válasza R2D20208 (#4393) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Artu, hátha téged érdekel: [link]
(bár egy csomó rombol ki lehet szedegetni, de itt ittvan egyben)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4398) R2D20208 válasza mycso (#4397) üzenetére


R2D20208
addikt

Persze hogy érdekel , köszi ! :R ( így egyszerűbb )

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4399) vagyula válasza HUTCHDB (#4396) üzenetére


vagyula
senior tag

Na azé,mert én nem tudtam róla :))

miui.hu

(#4400) HUTCHDB válasza vagyula (#4399) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

te most éppen mit használsz?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.