Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42001) tejeszacskó


tejeszacskó
tag

sziasztok!

az miért van, hogy a telefon tetején egy piros led (samsung logotól balra) folyamatosan pislákol? kb 2 napja csinálja ezt, megállás nélkül
újraindítottam, semmi változás, hosszabb ideig kikapcsolva hagytam, semmi. ötlet, hogy miért lehet, és hogy hogy tudnám megszüntetni?

(#42002) Weeman1 válasza tejeszacskó (#42001) üzenetére


Weeman1
veterán

Olvass vissza és meglátod a választ. :D

Xiaomi 11T Pro

(#42003) tamasgal


tamasgal
senior tag

Srácok, ezekben a jb alapú főzelékekben megy már az emelt képfrissitésü animálás?

(#42004) korpicschess válasza BigT (#41950) üzenetére


korpicschess
veterán

Igen, tényleg a Viber sanszos, én is felraktam, világított, töröltem, nem világít. Az előttem beírt kommentre itt a válasz.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42005) zack válasza korpicschess (#42004) üzenetére


zack
nagyúr

Félre ment. :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42006) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Sziasztok.

Mi történhetett?
Mostanában bármilyen ROM-ot teszek fel azt tapasztalom, hogy drasztikusabb esés, majd kikapcsolt kijelzőnél "töltés".

Pl.: netezek, leesik 20%-ot majd kikapcsolt állapotban töltődik 4-5%-ot.
Volt HARD RESET, KK5-re mentem vissza stb. stb. Az akkum adja meg magát?

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#42007) Linkin válasza tejeszacskó (#42001) üzenetére


Linkin
senior tag

nem is tudtam hogy van a telefonban led :Y :Y

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#42008) turika86 válasza Linkin (#42007) üzenetére


turika86
aktív tag

Az nem led hanem a közelség érzékelő és a viber frissítés okozza ezt a hibát...

"Time is the fire in which we burn"

(#42009) Arcanis


Arcanis
aktív tag

A mai óccó appok között van valami amit ajánlanátok?

(#42010) Rotate válasza Arcanis (#42009) üzenetére


Rotate
veterán

Zombie Smashről jókat hallottam, de nem veszem meg mert nem kell...

Tune in Pro-t még eddig nem vettem meg, szal arra most beruháztam... most is van pár jó, de nekem csak ez az egy kellett közülük

(#42011) seger


seger
addikt

Ha felrakok egy KK5 romot, rakhatok alá siyah kernelt?

(#42012) papp_no1


papp_no1
senior tag

Sziasztok! Nem rég került a birtokomba egy ilyen készülék, érdeklődni szeretnék ,hogy a 16GB verziójú készüléknek a belső memóriában kell ennyi legyen vagy külső memória kártya is jár a készülékkel? köszönöm üdv

(#42013) Rotate válasza papp_no1 (#42012) üzenetére


Rotate
veterán

alapból a belső memória tárhely 16GB, nem jár hozzá memóriakártya, de tudsz bele tenni

[ Szerkesztve ]

(#42014) papp_no1 válasza Rotate (#42013) üzenetére


papp_no1
senior tag

Köszönöm a gyors választ!

(#42015) Ivkovács


Ivkovács
csendes tag

Hátha érdekel valakit az eladóvá vált S2 telefonom:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#42016) Rotate válasza Ivkovács (#42015) üzenetére


Rotate
veterán

itt nem szabad hirdetni, mert bünti lesz :)

(#42017) #59816064 válasza Arcanis (#42009) üzenetére


#59816064
törölt tag

Ugye ezek a progikat amit már egyszer kifizettem, egy ROM csere után is, ingyen tudom letölteni a google playről?

(#42018) Rotate válasza #59816064 (#42017) üzenetére


Rotate
veterán

persze :)

(#42019) kano válasza Rotate (#42016) üzenetére


kano
nagyúr

Ez egy NFC-s S2. Létezik, hogy ilyet áruljon itthon a Telenor?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42020) Rotate válasza kano (#42019) üzenetére


Rotate
veterán

hopp nem is láttam... ez így akkor érdekes... azt csak az i9100P tudja, amit nem hiszem hogy hivatalosan árulnak nálunk, Telenorban meg főleg nem... valami nem stimmel...

(#42021) noobsaibot


noobsaibot
tag

Üdv mindenkinek!
A telóm fogta magát és téglává változott a zsebemben! :Y
Kikapcsot magától és utána csak a kernel logoig jutott,recovery esetén csak a samu felíratig.
Download mód volt,így nem paráztam,de az odin nem volt képes semmit sem írni a NAND-ra.
Próbáltam kernelt,1fájlos romot ,bootloadert,3fájlost PIT-tel,na ezután se kép,se hang. :W
1 hónapja nem volt romcsere és a szuperbrick bugot is elkerültem.
Kérdés:mivel a készülék fullbrick,láthat e a szervíz valamit az előzőleg használt custom romból?

Xiaomi MI8

(#42022) pzstm


pzstm
titán

Igy azert gaz kikuldeni egy hirlevelet...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42023) rankesz válasza pzstm (#42022) üzenetére


rankesz
veterán

Note2 4.8 "... arra gondolsz?

(#42024) pzstm válasza rankesz (#42023) üzenetére


pzstm
titán

jaja. Tudtommal 5,5" :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42025) Weeman1 válasza korpicschess (#41992) üzenetére


Weeman1
veterán

Hát szép meg jó az Omega V6,
de nekem a sima CM10 jobban bejön. :)

#42023) rankesz
Te erre is jársz néha? :D

Xiaomi 11T Pro

(#42026) agabe válasza noobsaibot (#42021) üzenetére


agabe
addikt

Remelhetoleg nem...de mas eselyed ugysincs.
A legjobb, ha kihivod a helyszini szervizt (nem tudom mennyire surgos...bar szervizbe bevive nem biztos, hogy helyben, vagy hamarabb javitjak), es ha ott nalad megcsinalja, akkor szerintem azzal sem fog foglalkozni, hogy nagyon probalkozon visszavarazsolni valamit. Nagyon jo fejek (az is aki nalam jart, es mindenkitol hasonlo beszamolok erkeztek akinel voltak, osszesen meg 3-man vannak akik hazhoz mennek). Ha ma megrendeled, akkor hetfon felhivnak, es keddre valoszinuleg menni is fognak javitani.

[ Szerkesztve ]

(#42027) pzstm


pzstm
titán

TuneIn Radio Pro a nagy akció keretein belül 55Ft. Mindenképp érdemes rá lecsapni, én azonnal megtettem. Az ingyenes verziót is használtam már egy ideje és imádtam CM10-en. Valamint Windows8 alatt is használom a Modern UI-s appjukat :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42029) pvt.peter válasza Rotate (#41957) üzenetére


pvt.peter
őstag

nálam is világítva hagyja a Viber
viszont nem feltétlenül kell letörölni, elég annyi, hogy alkalmazásoknál kényszerleállítás

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#42030) pvt.peter válasza Arcanis (#42009) üzenetére


pvt.peter
őstag

én leszedtem a TuneIn Radio Pro -t
egész hasznos kis jószág :)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#42031) pzstm válasza pvt.peter (#42030) üzenetére


pzstm
titán

én is ;] :P

ma reggel már erre keltem :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42032) futor


futor
aktív tag

MIUI ROM 2.9.29

[link]

(#42033) TOZ válasza Arcanis (#42009) üzenetére


TOZ
addikt

A Flick játékokat én nagyon bírom. ezPDF is jó. mSecure sem rossz (bár a Nexus 7en FC volt durván, refund lett). Maradt a Pocket jelszó tárolásra.

(#42034) Gloob


Gloob
addikt

Erre a Viber dologra kíváncsiságból letöltöttem a Play-ról az ott lévő Vibert v. 2.2.3, telepítettem, és nem kapcsol be semmilyen érzékelőt. Az asszony S II-jén szintén nem kapcsol be semmit. Mindkét telefonon full gyári ROM van. Az enyém rootolva CF-fel, az asszonyé rootolatlan. Esetleg nem lehetséges, hogy Viber + kernel páros együttesen okoz gondot?

Samsung Galaxy A52S

(#42035) Fizban


Fizban
csendes tag

Sziasztok,

Egy kis segítség kellene! A saját telefonomat sikeresen rootoltam Chainfire kolléga kerneljével és azóta már egy Cyanogen 9 boldog használója vagyok. Viszont egyik barátom telefonjában olyan kernel van, amihez nem találok CF-Root file-t. A PDA verziója XWKEB. Az XDA oldalán csak a követkető rootolt file-k vannak: XW_XEU_KE2 / XW_XEU_KE7 / XW_ODD_KE8. KE-s ből nincs is több utána már csak KF1-es kernel van. Ha nincs pontos egyezés, akkor előbbi vagy utóbbi verziót tegyem fel? Nem akarom, hogy Odinnal kelljen rákényszeríteni valami romot, amit tudok rootolni, mert kellenének neki a mentések!

(#42036) Peti N95 válasza Gloob (#42034) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Próbáltad nézni korom sötétben is? Ha hívást kezdeményezel, (nem viber) akkor látod hogy piroslik? Most ha a play-en megnézed a visszajelzéseket, láthatod hogy nagyon sokat tapasztaljáj a jelenséget, nem csak Samsung tulajok, van ott one x, stb.. Nézd meg olyan helységben, ahol semmi fény nincs, tuti a tiéd is világít ;]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#42037) Gloob válasza Peti N95 (#42036) üzenetére


Gloob
addikt

No így, ilyen körülmények között valóban nagyon halványan piroslik ott valami. Ha kilépek a viberből akkor viszont nem, tehát csak akkor, ha a viber a háttérben fut. Én a beírásokból arra gondoltam, hogy a viber felrakása után folyamatosan világít. Valaki írta itt azt, hogy 2 napja folyamatosan világít neki.

Samsung Galaxy A52S

(#42038) Gloob válasza Fizban (#42035) üzenetére


Gloob
addikt

Az véletlenül nem XWKE8? Mert ha igen akkor Itt nézz körül.

Hunor!
Nagyon nagyon gyenge a mobilhálózatod térereje. Próba képen kapcsold csak GSM-re, aztán meglátod majd mi lesz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#42039) kecsetihunor válasza pzstm (#42031) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Én még tavaly decemberben vettem meg a Tune In Radio-t, egyszerűen imádom :)
A legelső ICS próbálkozásokkor nem ment még, de most már tökéletes. Soha nem használtam az ingyenes társát így nem tudom az milyen, de ez fantasztikus :)

Erre a megjegyzésemre senki sem reagált.

Kibővíteném picit.

Tovább kínzom az én harcom, de nem sok jóra jutok.

A mostani felállás:
* 3+1 fájl KK5
* HARD RESET
* 1 fájl LPG
* HARD RESET
* CF-ROOT
* wipe data/factory reset, wipe cache, wipe dalvik cache, wipe battery stats
* mounts and storage: format cache, format data, format system
* GOATRIP 4.8.1 (LPG)
* wipe cache, wipe dalvik cache, wipe battery stats, fix permission

Ezek után van ez:

Jól látható a mély alvás előtt visszatölttött valamennyit az akksiból.
Ez elég rossz, mert ha 20%-on vagy és merül 5%-ra, akkor igazából még több is van, de kell várj 1 órát kikapcsolt kijelzővel... S minél többet használod annál jobban merül és annál többet tölt vissza.

Lesz még battery calibration is, de ezt már eljátszottam egyszer-kétszer, és eredménytelenül.

Itt valami hardveri probléma lesz... :)

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#42040) pzstm válasza kecsetihunor (#42039) üzenetére


pzstm
titán

úgy érzem ezzel az 55Ft-al teljesen jól jártam :D( vagyis valamiért 55.2 Ft-ot vont le a bank, most nézem:D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42041) Oldman2 válasza pzstm (#42040) üzenetére


Oldman2
veterán

Igen jó az adott valuta árfolyama!

(#42042) kecsetihunor válasza pzstm (#42040) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Én a 10 centes akcióban vettem meg, mint akkor több alkalmazást is :)

De a Swiftkey volt amit a legtöbbet használtam, sok billentyűzetet kipróbáltam, gyári, gyári swype, Slide it (megvásároltam azt is) de a Swiftkey a legmeggyőzőbb számomra :)

Amit akkor megvettem és használom az az Endomondo Pro. Az is egy szuper alkalmazás.
Szinte nincs olyan terület ahol nem használnám ki a telefont. :)

Csak az akksim kezdi szerintem megadni magát :)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#42043) Peti N95 válasza Gloob (#42037) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Én 2napja este azágyba frissítettem 2.2.2es vibert, 2.2.3-masra, és egyböl felfedeztem hogy felvillant, pedig csak hívásnál kellene hogy aktív legyen! Szerencsére volt egy mentésem a még jó verzióból, és ment is vissza. Nekem az akksit is eszegette kicsit.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#42044) Fizban válasza Gloob (#42038) üzenetére


Fizban
csendes tag

Tuti, hogy XWKEB, a phone-ra pedig XXKE6-ot ír ki. A telefon portugál gondolom ott létezik ilyen verzió...

(#42045) pzstm válasza kecsetihunor (#42042) üzenetére


pzstm
titán

endomondo-ra még várok, hátha.

Azért úgy érzem nem nagy ráfizetés, hogy 0,1 helyett 0,25centet adtam érte :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42046) agabe válasza Picco (#41954) üzenetére


agabe
addikt

Fel is tettem...hibatlan, nem vilagit. Nem ertem mit benaztak el a 2.2.3-ban, es azt sem miert nem javitottak meg, de addig nem kell frissiteni amig az a verzio van :R

(#42047) pzstm válasza agabe (#42046) üzenetére


pzstm
titán

mi is a gond jelenleg a viberrel??

mert nekem is fent van csak mostanában nem használtam, whatsapp ment inkább üzengetésre:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42048) Picco válasza pzstm (#42047) üzenetére


Picco
addikt

az h nonstop uzemelteti a kozelseg erzekelot.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42049) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

CM10-ben mit jelent ez a swagger kapcsoló?

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#42050) beckdo_ válasza TOZ (#42033) üzenetére


beckdo_
csendes tag

Mi ez a jelszó tárolás pontosan és mire jók a vele kapcsolatos appok?

S4 mini / CM

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.