Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14001) trobi28 válasza Szelley (#14000) üzenetére


trobi28
addikt

Igazad van,a root nem kurja szét a rendszert,majd a felhasználó :DD

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#14002) Rotate válasza Szelley (#14000) üzenetére


Rotate
veterán

igazából, én csak nem akarom piszkálni a kernelt, de rootot szeretnék... ennyi...

(#14003) HUTCHDB válasza toto0569 (#13984) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

szerintem a v4-es gyorsabb, viszont a gb lehet stabilabb.
viszont eddig hiba nelkul megy a v4-es, igy erre sem lehet mondani, hogy instabil lenne.
en a v4-et ajanlom!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#14004) zso73 válasza zseko (#13997) üzenetére


zso73
veterán

Odin
Erre gondolsz ? CheckFus rom letölt. Mobil odin flash, és már root is vagyok ? Ennyi ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#14005) besko65 válasza HUTCHDB (#13975) üzenetére


besko65
tag

Pár hónapja, mióta wajk MIUI romját használom, nem éreztem szükségét romolásnak, mert szerintem szinte tökéletes.
Érdemes feltenni a V4-et, vagy várjak vele inkább? Szívni nagyon nem akarok a bugos ICS-el, inkább kivárok, de mivel te is nagy miuis vagy, ha azt mondod nincs vele már gond, szívesen kipróbálnám :R

(#14006) frigoo


frigoo
aktív tag

Sziasztok.
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy ha mailem jön, akkor lezárt telónál ne az értesítési sávban jelenjen meg, hanem a zárolt képernyőn olyan formában, mint a nemfogadott hívások meg sms-ek. Itt olvastam korábban, hogy valakinek akkor működött, ha exchange fiókból jönnek a mailek. A gmailes címemet betettem egy exchange fiókba, de így is ugyanúgy az értesítési sávban jelez, ha mail jött. Valaki pls..... :R

[ Szerkesztve ]

(#14007) toto0569 válasza HUTCHDB (#14003) üzenetére


toto0569
addikt

csak az a bajom,hogy mindig megszakad a letöltés...

(#14008) Gergőkee válasza Gizmo94 (#13999) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Te meg szimplán primitív vagy...

(#14009) ForRedGlory válasza Gizmo94 (#13999) üzenetére


ForRedGlory
félisten

lol +1 :DD
Sebaj, hamarosan úgyis S3 lesz, a kemény mag ott is csak idővel alakul majd ki :))

(#14010) zso73 válasza zseko (#13997) üzenetére


zso73
veterán

A mobile odinnak Root kell alapon. Anélkül el sem indul......

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#14011) R2D20208 válasza frigoo (#14006) üzenetére


R2D20208
addikt

Próbáltál Widget Lockerrel egy mail widgetet a Locksreenedre tenni? ( így el tudom képzelni pl ) Vagy bármi widgettel kompatilibis Lock. Pl Aglie is az, de van pár még.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#14012) redXIII


redXIII
senior tag

Sziasztok.
Ajánjatok már valami jó gyári romot,most szolgáltatós 2.3.5 van fenn,de szeretnék valami mást,mert van pár gond vele.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#14013) R2D20208 válasza Rotate (#13810) üzenetére


R2D20208
addikt

Kint volt. Hát vegyes érzelmű vagyok nagyon... A faszikám azt mondja a világ legerősbb telefonja ami létezik.....Szeptember, Október kiadás. De...Menübe lépéskor rángat, laggol, mint a párom Galaxy Ace - je. ( bár azt már sikerült megcsinálnom ) Kellemes gép, de fura. Kérdeztem ez csak egy teszt FW ? Válasz . Nem . Akkor viszont 4 mag valahol az éterbe. :U 2 Kamera volt a telóba. Ugyanaz az app :-D . Persze nincs kizárva, fejlesztik még , és akkor jó lesz. Sony Xperia S t nyomogattam, az kellemes, de nincs magyar szervíze. Hmm. Htc One is kellemes, viszont 180 K ért....Hát röviden összefoglalva. Még ezeket az "erőgépeket " kipróbálva is azt kell mondanom Jó a mi telefonunk nagyon !

(#14012) redXIII ez így nagyon nehéz. GB t akarsz vagy ICS - t ? MIUI vagy cm9 esetleg ? ICS Wanamot dícsérik, többen csalódnak benne. VK Stable jó, de szintén valakinek nem. Te kell sztem tesztelj Romokat, és amit a te telód "szeret", azt hagyd fent. Itt keresgélj, és te dönts sztem, mert ami másnál tuti jó, nálad lehet nem okés.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#14014) Rotate válasza R2D20208 (#14013) üzenetére


Rotate
veterán

nyilván még van mit rajta csiszolni, ha csak ősszel érkezik :) igazából ha nekem megfaragják faszára 2013 végéig, és addigra lemegy az ár annyira, amennyiért akkor eladom az S2-t, nekem már jó lesz :D

kijelzője szép volt? csak mert jókat írtak róla...

(#14015) zseko válasza zso73 (#14010) üzenetére


zseko
veterán

Igen, arra a programra gondoltam. Jah, azt gondoltam egyértelmű:

..Gyári stock rom van csak rootolva.... MobilOdin-nal pedig feltéve az újabb gyári romot alapból rootolt lesz, sárga háromszög nélkül...

Bocsi, ha nem volt érthető belőle :)

HR24.hu

(#14016) R2D20208 válasza Rotate (#14014) üzenetére


R2D20208
addikt

Szép volt. De fura módon, keretnél mintha "beláttál " volna a telóba. A világítás kijött picit. És alul a menüsávban, a szürke foltosnak tűnt. De 2013 ra tuti jó masina lesz :D

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#14017) dancsuri


dancsuri
veterán

CM9_2012-04-14

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#14018) R2D20208 válasza dancsuri (#14017) üzenetére


R2D20208
addikt

Van vmi Changelogod, vagy linked ? Változásokról mit tudsz ? ( ez csak egy direktletöltőlink )

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#14019) Caaabi válasza dancsuri (#14017) üzenetére


Caaabi
senior tag

fontosabb újítások ? nem találok changelogot :S

letöltés végén irja a winrar hogy az archivumnak nins vége.. az miért van?

[ Szerkesztve ]

(#14020) dancsuri válasza R2D20208 (#14018) üzenetére


dancsuri
veterán

[ROM][GT-I9100][4.0.4] CyanogenMod 9 nightly builds | DISCUSSION THREAD

a fájl valószinü sérült mert a méret sokkal kevesebb mint kéne :W

itt az összes rom

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#14021) agabe válasza Rotate (#14014) üzenetére


agabe
addikt

q2-ben erkezik meg nem osszel.
csatlakozom r2-hoz...nem gyozott meg igazan, raadasul videofelvetel is akadozik !!
ha ez nem valtozik drasztikusan, es s3 tud jobbat nyujtani sebessegben, folyamatossagban, s2-nel (amire azert csak-csak torekednek) , akkor megint nincs mirol beszelni mit erdemes venni.
htc one x is akad videofelvetel kozben...nem is ertem.
sxs-nek szerintem jobb a kijelzoje, bar az sima menuben sem olyan folyamatos mint s2 (persze sokkal jobb a felbontas)
kivancsi leszek wp8-ra...a vegen semmi haladast nem erunk el a 4maggal androidon (talan majd jatekoknal...de azert nem az a fo funkcioja, hogy xbox720-at kivaltsa) es wp7 egy magosokon is jol fut (meg a tqvalyi elso geneseken is)...jobban ra kene fekudni az optimalizaciora, es eleg lenne ket evenkent kiadni vmi ujat, mert ha evenkent jonnek tovabbra is, akkor optimalis sosem lesz igazan.
mindezeket figyelembe veve nem tudnam mire lecserelni s2-est jelenleg. sxs kijelzoje szep...az meg vonzana, de annak mar gyenge a hardver sztem (most rendkivul kritikus szemmel nezem)

[ Szerkesztve ]

(#14022) Rotate válasza agabe (#14021) üzenetére


Rotate
veterán

kár érte :S egy szerencsém, hogy még egy darabig nem kell új telefon :) szeretem is az S2-t, szóval... :) egyébként szerintem mindegyiken a 720p kijelző a probléma fő forrása az optimalizálatlanság mellett...

(#14023) the radish válasza zso73 (#14010) üzenetére


the radish
senior tag

Sikerült h.szög nélküli rootolást különösebb buhera nélkül az általad linkelt módon végrehajtani?
Őszintén megmondom, nem akarom túlbuherálni a készüléket, de a KIES frissítette ICS-re, de Odinnal vissza kellett tenni a gyárit a sok fagyás és egyéb hiba miatt.
Viszont TB-al szeretnék jó pár alkalmazást "hidegre" tenni az akksi idő és az adatforgalom miatt, de ugye ehhez root kéne.
Ezért is kérdeztem, mert Te dicsérted.
+1: Van arról info, hogy gariztatás esetén hogy lehet unrootolni?

Köszi előre is.

(#14024) Motyi válasza the radish (#14023) üzenetére


Motyi
senior tag

pl. újrarakod a romot odinnal , tolsz neki egy hard resetet és minden "garikész" :)

[ Szerkesztve ]

(#14025) the radish válasza Motyi (#14024) üzenetére


the radish
senior tag

Tehát akkor működik. Köszönöm.

(#14026) Motyi válasza the radish (#14025) üzenetére


Motyi
senior tag

Ezt sasold meg : [link]

(#14027) tomi6600


tomi6600
tag

Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni?
Olyan problémám lenne,hogy Romolni szeretnék csak ami most van nekem az szuper :D
És akinek a Remiy 1.3 van fent attól megkérdezhetem,hogy a beállítások biztonságon belül van-e olyan opció,hogy vezérlés távolról és sim kártya csere opció.
Előre is köszi!

Üdvözlettel: Tamás

(#14028) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Helló mindenkinek.

Remélem moderátor alatt tudok maradni. Először is, elszámoltam 10-ig, 15-ig, gondoltam oké, maradj okosabb és mindenki boldogabb lesz.
Ma benézek a fórumba, és látom, hogy kedves C. Brigante fórumtárs ismét rasszista megjegyzéseit kell olvassam, ami maradjunk annyiban, hogy bárki számára is sértö, felháborító.
Én hozzá 1 rossz szót nem írtam, visszaolvasva, válaszoltam egy hozzászólására, amelyben kifejtette, hogy mennyire utálja a telefont, és hogy mindig felvillan a képernyő, amire adtam is egy talán megoldást, mert nálam bevált a módszer.
Aztán jött a parasztozás, de engem arra neveltek, hogy maradjak tisztelettudó.
Elismerem, volt 2 hozzászólásom, amit átgondolva finomabbra is vehettem volna, de én is emberből vagyok, hibázhatok, de amit kaptam az szerintem nem fair.

Amiért nem böfögök be a fórumba mindenért, nem jelenti, hogy nem olvasom, és szerintem a háttérben segítek egyeseknek elég sokat, de nem akarom részletezni, vannak itt olyan emberek, akikkel igenis érdemes beszélgetni, na mindegy. Nem ez a lényeg. (Többek között neked is C. Brigante csak nem tudsz róla, jól látod én le tudom írni a becsületes felhasználóneved)

Ami "kicsit" sértő:

Mit ittál? Lehelj rám.. villany van arra felétek?
Ez mi? Nem hiszem, hogy ennyire por lennél... Én megértem december 5-ét, de szerintem a kölcsönös tisztelet legyen meg egymás között.

Ide nem kell szólnia! Nálam alapelv, h amilyen az adjon isten... kecses hunorhoz (vagy mi a neve) egy szót nem szóltam, ennek ellenére arogánsan reagált egy hsz-emre. Elfelejtette a srác, h pár hete, hónapja érkezett a topikba tele kérdésekkel, hogy hogyan kell a telefont bekapcsolni stb. mostmeg kis Einstein lett belőle és cirmog jobbra, balra.
Igen, Kecseti Hunor vagyok, másodéves matematik-informatika hallgató, ez a nevem. Remélem nem okoz neked gondot.

Továbbá, biztos összetévesztesz valakivel, mert én a 3000. hozzászólás után elolvastam a hozzászólások 95%-át. És ez a 3000 a régi fórum, úgy május elejétől kezdődően, kezdve onnan, hogy egyesej a május 23-i szállítást várták, aztán volt a lilásodás, a melegedés, amit megoldott a KF3, stb, stb.

DE. Hozzám a telefon 2011-09-19-én érkezett, hozzád meg 2011-10-27-én, ami akárhogy is egy bő hónap (nem kellett megkérdezzem tőled hogyan kell bekapcsolni), és nem kizárt, hogy akkor nem volt szükséged a segítségemre, mivel én Criskelo v18-tól kezdődően (KH3) végigjártam az újonclétrát.

Én a részemről a témát lezártam, ez a fórum nem erről szól.
Én végzem a munkám továbbra is, igyekszem jó társa lenni egyik fórumozónknak érdeketekben, és továbbra is írni fogok, ha valami érdekes dologgal találkozok.

Én nem haragszom senkire, nem vagyok az a fajta, és mindenkit tiszteletben tartok, legyen itt 1 éve, legyen itt 1 hete, számomra ez nem lényeges.

Szép estét.

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#14029) dancsuri válasza Caaabi (#14019) üzenetére


dancsuri
veterán

javítva lett a fájl, most szedheted 118Mb

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#14030) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hazaértem a veletechről összehasonlítottam nagyon sok készüléket az S2-vel kicsit leírnám a lényeges tapasztalatokat:

HTC One X: Nagyon gyors érezhetően smoothabb a főképernyő lapozás ez már tényleg IOS szint máshol kb uaz a sebesség mint s2, de ott nagyon veri és nagyon tetszett is ez a smoothság. Kijelző na itt már más a helyzet hiába a HD kijelző nem akkora nagy durranás mint vártam nem voltam lenyűgözve ettől függetlenül szép a kijelző, de pl a fekete még mindég nem éri el a super amoledet meg a színek is szebbnek hatnak S2-n ez viszont biztos azért van mert ehhez szokott hozzá a szemem már, szal tuti megszokható az slcd 2 is.

HTC One S: Szintén nagyon gyors a főképernyő lapozás uaz mint az X és érvényes rá a véleményem is. A Sense mind2 készüléken gyönyörű. :U

Sony Xperia S: szintén smoothabb a főképernyő lapozás és eszméletlen jó animáció társul mellé az egész rendszer nagyon jól néz ki, viszont az alkalmazások lapozása már nem volt olyan gyors a böngésző is akadozott GB van még csak rá kijelző szintén alul maradt az S2-höz képest hiába a HD ettől független szép, de a feketéje kevés...

Huawei Ascend D quad: Nagyon gyors HTC szintet hozza...mást nem is nagyon tudok róla mondani nem rossz, de nagyon s2 klón...

Huawei Ascend P1 S: Na ez valami bődületes fos volt így laggolni készüléket még nem láttam nem akartam elhinni.:D Mást nem is írók róla szörnyű volt.:D

Motorola Razr XT910: Nem tetszett laggolt a kijelző se volt az igazi.:(

Megnéztem még a Lumia 900-at is gyors nagyon de ugye wp7, alapjába a készülék nem rossz kicsit nagy...viszont a lumia 800 mintha jobban tetszene. :U

A kinézetekről nem írok azt mindenki eltudja dönteni kinek mi tetszik viszont ami fontos volt számomra, hogy a HD kijelző miatt teljesen felesleges lenne váltani egyáltalán nem nagy szám, viszont az S3 felkötheti a gatyát remélem jól fogják optimalizálni, mert azt hittem hogy S2-től ezek nem lesznek gyorsabbak egyáltalán aztán még is. :U

[ Szerkesztve ]

(#14031) trobi28 válasza kecsetihunor (#14028) üzenetére


trobi28
addikt

Ilyenkor örül a szívem hogy vannak még "normális",művelt emberek is köztünk :R :C

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#14032) maki12


maki12
senior tag

Sziasztok!

15 óra aksihasználat,és 56% a systemé...
Már tuti hogy nem beragadt app

HTC U11 & Nikon D5300

(#14033) migabi24 válasza SzlobiG (#14030) üzenetére


migabi24
nagyúr

Köszi, öröm az ilyen hozzászólást olvasni ;)

(#14034) lefkosia válasza SzlobiG (#14030) üzenetére


lefkosia
őstag

Köszönöm a gyors összefoglalót. Sajnos nem tudtam kimenni. A samu hol volt? :R

The Truth Is Out There

(#14035) Psytech válasza tomi6600 (#14027) üzenetére


Psytech
senior tag

Nincs ilyen funkció benne, és tudtommal egyik cm9 alapú romban sem fogsz találni ilyet. Ha jó, akkor minek akarsz romolni? :))

(#14036) SzlobiG válasza lefkosia (#14034) üzenetére


SzlobiG
félisten

Samsung tavaly se volt.:( LG is csak vmi közép kategóriát hozta el azokat meg se néztem csúcs készülékek érdekeltek.:)

(#14037) zseko


zseko
veterán

Csinálhatna a Goolge egy normális frissítést a Marketre, hogy ne kelljen hatmillió telepített alkalmazást végignéznem a megvásároltak után :W Hogy dolgozhatnak ott ilyen barmok, hogy ezt nem tartják fontosnak külön beletenni, mint a régiben volt??? :W

HR24.hu

(#14038) tomi6600 válasza Psytech (#14035) üzenetére


tomi6600
tag

Szia!
Köszi akkor nem is rakom fel.
Nem értem miért nem lehet belerakni de mind1 :D
Azért akarok ROM-olni mert unom a mostanit :D
Attól függetlenül most a Sensation van fent és szuper rom.

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: Tamás

(#14039) zso73


zso73
veterán

Akksi idő ICS LPQ
18 óra 20 perc. 44% kijelző, és 10% környéki többi használat.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#14040) Szelley válasza zso73 (#14039) üzenetére


Szelley
senior tag

sose teszed hozzá hogy hány órát ment a kijelző! az a lényeg!

(#14041) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Kérnék valakit, aki letöltötte már a [ROM MIUI][GB|ICS][ | WIUI | ][2.4.13] - MULTiLanguage ROM ICS V4 verzióját, hogy tegye fel valami normális tárhelyre, ahonnét esetleg le is lehet tölteni, mert a fórumba adott linkről lehetetlen! Már vagy 10X futottam neki, de mindig megszakad valahol a letöltés. Van amikor a szerver sem elérhető, hivatkozva arra, hogy a felhasználó szám túllépte a maximumot! Köszi előre is, és esetleg aki tudna, válaszolhatna a mai nap már kétszer feltett kérdésemre! Azt is köszönöm!

Samsung Galaxy A52S

(#14042) R2D20208 válasza zso73 (#14039) üzenetére


R2D20208
addikt

LP7 végeredményem: Kép 1 Kép2] Kép 3 előzmények itt

NoLed nincs. Szép eredmény Speedmode tól sztem. Gyári akksi .

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#14043) zso73 válasza Szelley (#14040) üzenetére


zso73
veterán

18 óra 20 perc 40%-a.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#14044) R2D20208 válasza zso73 (#14043) üzenetére


R2D20208
addikt

Mi 8 óra ? :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#14045) ERPY válasza zso73 (#14043) üzenetére


ERPY
őstag

Nem egészen úgy van az. :))

R2, gyakorlatilag a képen látszik, mihelyt csináltál valamit esett is a töltöttség. Egyáltalán mit csináltál vele? Zenét hallgattál csak?
Azért mondtam, hogy nem a kijelző ideje számít, abból alap akksival is kilehet 7 órát hozni. Azon van a hangsúly, hogy ha valami fut rögtön esik az akksi ereje mint a kisangyal. És ez nagyon trágya az ICS-be.

[ Szerkesztve ]

(#14046) Rotate válasza zso73 (#14043) üzenetére


Rotate
veterán

az nem úgy működik :) az az elfogyasztott százalék 40%-a... tegyük fel 65%-on állsz valamikor, és azt írja, hogy Kijelző 50%, az azt jelenti, hogy az elfogyasztott 35%-nak a felét a kijelző fogyasztotta el, és nem pedig azt, hogy abból az x órából amit ment a telefon, annak a fele alatt be volt kapcsolva a kijelző...

(#14047) R2D20208 válasza ERPY (#14045) üzenetére


R2D20208
addikt

[link] ( értettem mindig, és tudtam mindig mit írsz. Az átlag viszonyokhoz ICS , most értem el a legjobb időt )

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#14048) Bilux


Bilux
veterán

cián 9-ben hol van a rádió? Valaki azt mondta itt a fórumon, hogy már van benne... én nem látom. :Y :F

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#14049) Gizmo94 válasza Gergőkee (#14008) üzenetére


Gizmo94
veterán

Úgy látod? Aki meg téged összerakott, szimplán csak hanyag volt...

(#14050) Rotate válasza Gizmo94 (#14049) üzenetére


Rotate
veterán

ezzel is csak őt igazolod...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.