Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1001) zack


zack
nagyúr

XDA-n írták, hogy más is járt úgy ahogy a telóm előző tulaja. Kies átállította a régiót és "KOR" lett belőle miután feltotlta az új ROM-ot.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1002) Rotate válasza HardRic (#1000) üzenetére


Rotate
veterán

home button lag?

(#1003) Szelley válasza zack (#1001) üzenetére


Szelley
senior tag

szerintem mindem ROM felrakás után érdemes ellenőrizni a product kódot!

(#1004) zseko válasza fecs (#997) üzenetére


zseko
veterán

Hát marhára nem vigasztal így utólag már, hogy másnak több esze volt és friss mentése :DDD Nekem december 9-ei volt a 'legfrissebb' :) A TBP-ben voltak még lementve az appok, jan 27-es dátummal. Jólvanez, így jártam, ennyi.
Én is tanultam valamit: ne nyomkodd ha nem tudod mit csinál :D

(#998) ERPY ok, küldtem privátot.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#1005) HardRic válasza Rotate (#1002) üzenetére


HardRic
addikt

Alapból a home gomb lebyomása után a szoftver vár 500ms-ot, hátha dupla kattintást csinálsz ahhoz a voice akármihez, amit elsőként szoktam letörölni, ha stockot rakok fel. Így benyomod, fél másodperc, és főképernyő. A dupla kattintást kikapcsolva meg azonnal megy.

(#1006) Rotate válasza HardRic (#1005) üzenetére


Rotate
veterán

ez jó cucc :) majd lehet egyszer bevállalok egy Jkay-t :) van benne pár hasznos cucc :)

de majd csak ICS után, biztos ahhoz is lesz :)

(#1007) fuximaxi válasza crane75 (#970) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Izgulni valód nincs. A garijegynek így kell kinéznie. Ha pl.: SW felirat van rajta a bal felső sarokban, de magyar cég állította ki akkor elkérhetik az eredeti, Svédországban kiállított számlát.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#1008) zseko válasza fuximaxi (#1007) üzenetére


zseko
veterán

Az enyém nem egészen így néz ki, kezdjek gyanakodni hogy átb@szták a fejemet? pl, sorszám és holopapír nincs rajta. Amint jut rá időm bemegyek már egy samu boltba megkérdezni.

HR24.hu

(#1009) zack


zack
nagyúr

Azt tudja valaki ha CWM-ből csinálok egy backup-ot az mit ment el? Mert az a célom, hogy mindent mentsen el ahogy be van állítva a teló. Ikonok elrendezését, hátteret, beállításokat tehát mindent.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1010) Rotate válasza zseko (#1008) üzenetére


Rotate
veterán

nekem ilyen kis füzetkém van, a borítójának az elejét kell kitölteni, nincs matrica... itt szlovákiában legalábbis ilyet adnak... ez hivatalos disztribúcióból gyári garis cucc... nálatok valami más papír van?

zack:
olyan mint mikor szgépen lementesz egy lemezképet... szal egy az egyben vissza tudod vele állítani a mostani pontos állapotot :)

[ Szerkesztve ]

(#1011) zack válasza Rotate (#1010) üzenetére


zack
nagyúr

Zsír! :C Akkor ennél jobb backup nem is kell. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1012) zseko válasza Rotate (#1010) üzenetére


zseko
veterán

Tudja a fene, most megnéztem a Spica papírjait, ahhoz én is kis füzetet kaptam. Telenornál vettem előfizetéssel. Ehhez meg olyat mint fuximaxi belinkelt képet, de nem egészen úgy néz ki. Mobilboltból vettem. Úgy volt hirdetve, hogy meg lehetett venni bolti garival, meg gyári samsung garival, én is úgy kértem.

HR24.hu

(#1013) Rotate válasza zseko (#1012) üzenetére


Rotate
veterán

mondjuk enyém még ki sincs töltve... mert ugye bontatlan csomagban küldik, aztán vissza kell nekik postázni a garit, kitöltik, és akkor jó lesz... mondjuk eddig nem siettem el :D lehet vissza kéne már küldenem :D

(#1014) zack válasza Rotate (#1013) üzenetére


zack
nagyúr

Mondjuk ezt nem értem. Nekem egy öntapadós matrica van ráragasztva, ami tartalmazza a színt (Noble Black), IMEI-t. Pont olyan matrica ez, mint ami a dobozon is van.
Persze van rajta bélyegző, meg aláírás is.
Vagy ez az IMEI számot tartalmazó matrica nem kötelező a garijegyre? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1015) migabi24 válasza HardRic (#1000) üzenetére


migabi24
nagyúr

Halkan megjegyzem, hogy tökéletesen működik Xila2-őn is :D

(#1016) derrik


derrik
őstag

A Jkay-nek telepítés után hol kell megjelennie??? A menüben vagy ikon ként? mert én sehol nem látom, vagy nem megfelelő verziót telepítettem!

(#1017) Rakeem


Rakeem
aktív tag

A SGS2 topic találkozóról mit lehet eddig tudni?
Ha időm engedi én is elmennék, amennyiben nem a világ végén lesz. :D

Tegnap felraktam a telefonomra a "GO" féle program családot. (Launcher, contacts, sms, dialer stb...) Meg pár témát hozzá.
Valaki használja még rajtam kívül ezeket?
Így közel egy nap után pozitív tapasztalataim vannak. Témák is vannak jók hozzájuk, meg a magyar nyelv is hibátlan. ( Bár a felültek témáit nehéz összehangolni. Nem igazán találtam olyan kombinációkat, amik szinte tökéltesen harmonizálnának egymással. :( )

(#1018) Piwi válasza Rakeem (#1017) üzenetére


Piwi
addikt

irj C.Brigante-nak :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#1019) #68216320


#68216320
törölt tag

Valaki megadná annak a szerviz-futár-nak az elérhetőségét ami elviszi-hozza ezt a telefont? Ismát javításra adom be, de már nincs kedvem nekem bevinni egy szervizbe. Valahogy ez a darab ami a kezemben van nem sikerült a legjobban. Azt hiszem egy i9000 és i9100 után többé nem lesz samu telefonom :(

(#1020) crane75 válasza fuximaxi (#1007) üzenetére


crane75
senior tag

Ilyesmi az enyém is, csak egy kis füzet elején van. Köszi a segítséget. :)

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#1021) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Érdekes teszt
[link]

(#1022) kali válasza #68216320 (#1019) üzenetére


kali
legenda

itt legyen regisztrálva a telefon, belépés után megtalálod a lényeget; link

(#1023) Kapanyél válasza derrik (#1016) üzenetére


Kapanyél
őstag

Deluxe Settings a programok között.

Rakeem:
Most tértem át Launcher Pro Plus-ról. Az gördülékenyebb volt, meg gyorsabb. Igaz, a henger meg a gömb animációkat szoktam használni. De azért nem szép, hogy egy ilyen telefonon megakad néha.
Témákkal nem foglalkoztam, mert félek, hogy nagyon elcseszné. (Sajnos nem olyan fejlett, mint a MIUI témakezelése, hogy a letöltött témákból bizonyos részeket is ki lehet választani és a sok témából összel lehet gyúrni egy sajátot.)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#1024) kungzi válasza kali (#1022) üzenetére


kungzi
veterán

Én beregeltem és kaptam plusz 2 hónap gari időt :C

(#1025) #68216320 válasza kali (#1022) üzenetére


#68216320
törölt tag

Köszön, regisztrálva van és kérem is a futárt. :R

(#1026) kali válasza #68216320 (#1025) üzenetére


kali
legenda

ahogy nézem budapest, így esetlegesen helyszíni javítás is kérhető/kivitelezhető, akár el sem viszik, hanem helyben javítják!

kungzi; igen, amiatt is érdemes! :K

[ Szerkesztve ]

(#1027) agabe válasza zseko (#1008) üzenetére


agabe
addikt

Asszem samu garipapirbol is van olyan ami hivatalos, de hologramos matrica nincs rajta...a szolgaltatoi is mas lehet, de pl t-mobileben is van altalaban az altaluk nyomtatott, vagy akar egy kezzel kitoltott belyegzett t-s formagari...talan bolttol fugg, viszont szervizben ugyis azt nezik, hogy a garipapiron szereplo adatokkal naluk is szerepel-e a rendszerben a keszulek.
Az a legtutibb ha bemesz szervizbe, es lellenorizteted.

(#1028) Bilux válasza mycso (#915) üzenetére


Bilux
veterán

Ma kipróbálva, tökéletes! :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1029) R2D20208 válasza Rakeem (#1017) üzenetére


R2D20208
addikt

Hali ! Én is Golaunchert használok. Össze lehet sztem azt jól hangolni. Bár én az enyémet egyénire moddoltam, attól még a sima is szépen belakható. A Marketről tudsz letölteni a widgeteknek, sokfajta kinézeti módot. Pl transparent, ICS Style, stb stb..Én jelenleg az ICS Slyle widgeteket használom, és természetesen az alsó Dockban 3 x 4 ikonnal a teló saját ikonjait berakva ( nem Gosat ) De ha bármit be szeretnél rakni alsó ikonnak, gondolom azt is tudod. Pl ha párod képét szeretnéd hivó parancsikonnak, stb stb az is lehetséges. Ha kell pl az ICS Widgetstyle, vagy bármi, nyugodtan szólj.

(#1016) derrik egy sárga ikonként, J Kay néven. Amennyiben nincsen, nem a megfelelő verziót telepítetted. Oda kell figyelni arra is, van odexed és deodexed is. Attól függ, milyen Romod van fennt.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1030) Laacko


Laacko
tag

Legalább két hete használom a telefont CheckRom RevoHD V4 féle rommal és az utóbbi időben elég fura dolgokat kezd el művelni a szerkezet.
Kezdődött azzal, hogy az elmúlt napokban többször is amikor 50% alá ment az akksi hirtelen újraindult majd 19%-ot mutatott viszont, innét alig akart merülni (több újraindítás után sem áll vissza a normális szintre). Valamint ma hajnalban gondolt egyet és újraindult, bár most az akksi szint normálisan volt. Valakinek van valami ötlete?

(#1031) #68216320 válasza kali (#1026) üzenetére


#68216320
törölt tag

Sajnos szerintem olyan hiba, amit tesztelniük kell, így szinte biztosra veszem, hogy elviszik. (most épp random újraindulások minden szoftverrel, eredeti KI4-el is) Legalább nem én futkározok vele, mint decemberben.

Laacko: bár nem ilyen ROM-om van, de ugyanez fogadott reggel. jól fel is húzott a kis rohadék :)

[ Szerkesztve ]

(#1032) agabe válasza exelsior1 (#966) üzenetére


agabe
addikt

Se youtube lag-nak, se colour bandingnak nem kene lennie...ez egyaltalan nem jellemzo az s2-re.
Cm7-tel se lesz jobb mint egy gyari stabillal.
Hol vetted? Uj keszulek?

(#1033) F-ECT$ válasza HardRic (#990) üzenetére


F-ECT$
titán

Sima akksi? Mennyit ment a telefon összesen?

Dive ever, work never.

(#1034) Leonardo91 válasza djapor96 (#969) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Void echo a legjobb hozzá :)

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1035) F-ECT$ válasza kungzi (#993) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem R2 5.1-es romja (ez még GB) dobott 3605-öt :C

Dive ever, work never.

(#1036) Bilux


Bilux
veterán

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1037) F-ECT$ válasza Bilux (#1036) üzenetére


F-ECT$
titán

Changelog?

Dive ever, work never.

(#1038) R2D20208 válasza F-ECT$ (#1037) üzenetére


R2D20208
addikt

Nexus S hez, Kernel : apa28 ;] Elég Changelog ez ?

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1039) Laacko


Laacko
tag

Nekem valamiért nem akar működni a hard reset kód (*2767*3855#) :F

(#1040) kali válasza Laacko (#1039) üzenetére


kali
legenda

nem cseréltél tárcsázót?

(#1041) Csepy válasza agabe (#1032) üzenetére


Csepy
senior tag

Eddig 5 fordult mega kezeim között, ma jön a 6.
Eddig mind az 5-nél igen komoly colur banding volt megfigyelhető.
Szóval igencsak jellemző, sajnos.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#1042) Rakeem válasza R2D20208 (#1029) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Igazság szerint még nem ástam magam bele nagyon. Eleve kell kb 1 hét normál használat mellett, hogy szokjam és átlássam. Aztán majd ráfekszek a mókolására. Annyit már látok hogy elvileg a különböző témákat lehetne vegyíteni a beállításoknál. Pl egyikből hátteret másikból ikon pakkot a harmadikből stílust stb stb. De lehet ezt rosszul gondolom. Widgetekbe meg nagyon nem vágtam még bele. Azzal várok kicsit. A GO launcherhez Galaxy S2 fedőnevű témát használom. A GO lockerhez a Lock FX Legacy-t. A GO keyboardhoz a kék Neon fantázia névvel megáldottat, a GO SMS-hez az ICS Style-t, A GO Contactsoz pedig a Steel Blue-t. Ezek állnak színvilágban elég közel egymáshoz. Olvastam valahol hogy létezik téma kreátor de azzal kapcsolatban nem nagyon sikerült zöldágra vergődnöm. Nem találom sehol, pedig érdekelne. :D
A widgetes dologra meg most olyan kíváncsi lettem, hogy délután ha haza értem majd rákeresek hogy is van. :D

(#1043) charlie1975


charlie1975
aktív tag

nekem 3965 öt dobott az új qadrant az jó?
(remix v9.2)

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#1044) Laacko válasza kali (#1040) üzenetére


Laacko
tag

nemnem

(#1045) F-ECT$ válasza charlie1975 (#1043) üzenetére


F-ECT$
titán

Az jó, bár ahogy nézem a 60 fps-es limit miatt ez sem ad teljesen valós képet.

Dive ever, work never.

(#1046) kali válasza Laacko (#1044) üzenetére


kali
legenda

menü alól is csinálhatod;
alkalmazások -> beállítások -> mentés és visszaállítás -> gyári adatok visszaállítása -> usb tároló formázása kipipál -> törlés!

(#1047) R2D20208 válasza Rakeem (#1042) üzenetére


R2D20208
addikt

A téma kreátor én vagyok :D Ha nem találod a widget Style packettet, irj, és dobok át párat ok?

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1048) Rakeem válasza R2D20208 (#1047) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Úgy érzem ez nem "gondolom - nem gondolom" kérdése.
És az a pár widget pakk felőlem lehet az összes is amid csak van. :D
Szélessáv mindenre megoldás :)

Ja és lekötelezel. 1000 hála.

(#1049) zseko válasza agabe (#1027) üzenetére


zseko
veterán

Akkor besétálok egybe és megkérdezem. Egyébként kitöltött, lebélyegzett, meg minden. És a telefonra is tudtam kérni a samu oldalán a plusz két hónap garit.

(#1043 ) charlie1975 és honnan lehet letölteni, mert marketen nem találom?

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#1050) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Sziasztok.

Valami találkozóról olvasok :D
Ha február 20 estig megesik, akkor én is benne vagyok (persze ha Budapesten lesz), különben kell menjek vissza egyetemre :)

Más: tegnap nem volt egy fórumozó 17:20-kor a Beller Imrénél, és szállt fel egy 196-osra?

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.