Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4951) R2D20208 válasza keIdor (#4949) üzenetére


R2D20208
addikt

Pl Sony Xperia S már jön T Mobilhoz...

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4952) keIdor válasza R2D20208 (#4951) üzenetére


keIdor
titán

Kíváncsi leszek rá élőben milyen, csak állítsák ki hamar. Elég szép telefon lett, Arc-nál is szebb sokkal. (számomra)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4953) C.Brigante válasza R2D20208 (#4951) üzenetére


C.Brigante
veterán

ezeknek az új sonyknak ritka gané formájuk, kinézetük van... ha nyernék egyet adnám el és inkább htc one X/S bár nekem az S is tökéletesen elég lenne.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4954) Iomega válasza keIdor (#4949) üzenetére


Iomega
őstag

Korábban azt mondtad, hogy Good Bye Android, ezek szerint mégiscsak maradsz ennél a rendszernél?

C.Brigante: Nekem se tetszik az Xperia S, azzal az átlátszó sávval az alján, meg azok az érintőgombok, amiket nem olyan könnyű vezérelni...., alig lehet látni , vagy egyáltalán nem, hogy mire kell rábökni. A videókon egyértelműen látszik, hogy nem szerencsés az a gombsor. Van, hogy 3X is odabök az illető, mire eltalálja. Alul az átlátszó sávon vannak az ikonok, miközben nem ott kell megérinteni a felületet, köszi.... :(

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#4955) keIdor válasza Iomega (#4954) üzenetére


keIdor
titán

Hát, a számomra bosszantóbb dolgok még mindig jelen vannak, és lesznek is, de valahova raknom kell a céges kártyát, gombos, meg alsó kategóriás érintős telefon meg már nem kell. WP7 volt nálam kölcsön 2 napot, szép, csak kevés rá az app, meg drágák is, (2000ft/db egy csomó app) iOS-ből hót felesleges kettő, így marad ez.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4956) Iomega válasza keIdor (#4955) üzenetére


Iomega
őstag

Értelek.
Én egyszer vettem szemügyre a WP7-et, kb. 15 perc nyomkodás után, egyértelmű volt számomra, hogy ez :( nekem való. az L800-at nyomkodtam, ez még rontott az összképen.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#4957) keIdor válasza Iomega (#4956) üzenetére


keIdor
titán

A rendszer tetszik, nagyon gyors, csak 2k/app-ért nekem nem kell, az sok lenne már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4958) knyitogato válasza horvathkrisz (#4943) üzenetére


knyitogato
őstag

Ezt a hszt gondold át szerintem...és inkább töröltesd. Nem kell ez ide (sem).

[ Szerkesztve ]

(#4959) JohnnyVms


JohnnyVms
csendes tag

A KK5 vagy a KL1 az akksikimelobb ROM?

[ Szerkesztve ]

(#4960) R2D20208 válasza JohnnyVms (#4959) üzenetére


R2D20208
addikt

Nehéz kérdés. Ezt senki nem tudná megmondani sztem . Minden felhasználó , más más szokással rendelkezik. Vagy ki kell tapasztalni, vagy felrakni az egyiket. MInd 2 jó .

(#4961) JohnnyVms én csak saját véleményem írom, remélem valaki egyetért velem, mindkettő stabil, főleg, ha gyáriról beszélünk. ( ha jól emlékszem te azt akarsz ) Amúgy a főzőttek is stabilak, de a kritkusok tuti találnak valami FC - t.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4961) JohnnyVms válasza R2D20208 (#4960) üzenetére


JohnnyVms
csendes tag

Stabilitasban van vmi kulonbseg?

[ Szerkesztve ]

(#4962) edgelaszlo válasza R2D20208 (#4960) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

jó a cuccosod Artu...remélem mókolsz majd nekünk ICS-t is...már ha egyszer kijön.....
tényleg, ma még SENKI sem kérdezte: mikor jön a hivatalosICS????? :D :D :D

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#4963) F-ECT$ válasza zack (#4944) üzenetére


F-ECT$
titán

"A harmadik ok, pedig az Apple kereset lehet" - ez mi is?

Dive ever, work never.

(#4964) R2D20208 válasza edgelaszlo (#4962) üzenetére


R2D20208
addikt

:R Már félig elő vagyok készülve , de ne szólj senkinek ;]

ICS lesz ? Nem valami más nevet emlegettek itt ma ? Fedák Sári ? :DD

(#4967) C.Brigante elismertebb FW volt, mert utánna nem volt 3 fájlos hosszú ideig, és tényleg jó volt ! :K Sztem kb egy szint a kettő.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4965) JohnnyVms válasza R2D20208 (#4960) üzenetére


JohnnyVms
csendes tag

Ok! Koszonom szepen. Igen gyarirol beszelunk!

[ Szerkesztve ]

(#4966) fiktív1


fiktív1
tag

Jó kis app az Eggdrop, mindenféle dolgot el lehet adogatni rajta, had gyüljenek a magyar eladók rajta! :-) Gyertek!

(#4967) C.Brigante válasza JohnnyVms (#4959) üzenetére


C.Brigante
veterán

Azért a KK5 közkedveltebb mint a KL1! (szvsz)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4968) edgelaszlo válasza R2D20208 (#4964) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

okke, pofám lapos :C

Artu#4964:vagy Snapszer??? :DD

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#4969) Kevin's válasza R2D20208 (#4960) üzenetére


Kevin's
senior tag

Hali R2D20208!

Hallottam a romodról, milyen módon tudom fel tenni ? Linket tudnál hozzá küldeni :F Jelenleg XXKL1 gyári nem rootolt van a telefonon decemberi ki adás :) mivel lehet ez rootolni :F

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#4970) cultfeca


cultfeca
tag

Sziasztok!
A következő kérdés merült fel bennem:Érdemes lenne nekem csinálni egy akku kalibrációt?Még elég friss a teló(szombat óta használom).Vagy ráér később is.Ami miatt kérdem azt vettem észre hogy az akksi indikátor nem igazán van szinkronba a menüben lévő akksi százalék mérővel(szépen megfogalmaztam).

(#4971) fuximaxi válasza csabám (#4912) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Még nem volt ilyen.

Kevin's: 1. hsz-t olvastad már?

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#4972) Myair


Myair
tag

Srácok, az miért van , hogy ha pl feltelepítek egy 10 megás alkalmazást, elindítom, az leszed még 500 megát, majd ha eltávolítom csak a 10 megát szedi le... hogy tudom eltávolítani a többi felesleges faxságot? Jópár programnál tapasztaltam ezt... szépen lassan elfogy a teljes tárhely..

(#4973) bobooo válasza Myair (#4972) üzenetére


bobooo
addikt

SD kártyáról töröld az 500megabájtnyi "faxságot"

(#4974) edgelaszlo válasza Myair (#4972) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

saját fájlok, megkeresed, kitörlöt manual...

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#4975) Iomega válasza Myair (#4972) üzenetére


Iomega
őstag

Az meg , hogy lehet :F :Y

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#4976) Kevin's válasza fuximaxi (#4971) üzenetére


Kevin's
senior tag

Igen olvastam már a root-ot meg is csináltam :) ,de a link az jól jönne :B

R2D20208: Rendben ! :R

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#4977) R2D20208 válasza Myair (#4972) üzenetére


R2D20208
addikt

Nézd meg az SD karidon is, nem-e maradt vmi mappa, a törölt apod nevével pl. Ez egy megoldás, de van ilyen is. Töröld a mappát, az app után .

(#4974) edgelaszlo Így :K

(#4976) Kevin's küldöm leírással, ha a gépemnél vagyok ok ? ( ha edgelaszlo kollega átküldi , megköszönöm neki. Minen leírással, tanáccsal ;) :B )

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4978) kriszpowa


kriszpowa
tag

Sziasztok.
Felkészítettem a telót a hivatalos frissítésre már most, teljesen gyáriba raktam az egészet. Viszont van egy gondom: marketből wifin keresztül a letöltés nemigen száguld, jóval lassabb, mint a megszokott. Ez most másnál is jelen van a market letöltésnél, vagy engem boldogít csak? a speedtest.net programmal rendesen mutatja a 15megás net elérést..:/
XWKI4 van fent

(#4979) edgelaszlo válasza Kevin's (#4976) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

ment a PÜ

(#4977)R2D2: ment a PÜ, had terjedjen a "kóóóór" :)

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#4980) Kevin's


Kevin's
senior tag

Egy kis segítség kellene XXKL1 gyári rom van fent állandóan el dobálja a hálózatot mit lehet ezzel kezdeni :W :F Kezd már nagyon idegesíteni! :W

edgelaszló : Ha fel rakom a XXWKK5 gyári romot arra fel tudom tenni R2D2080 Romját ? :F

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#4981) F-ECT$


F-ECT$
titán

A beépített videólejátszóval ha elindítok egy nem teljes képernyős videót, akkor látszik körülötte egy keret, ami egy háttérkép kerete. Ezt a háttérképet hol lehet cserélni?

Dive ever, work never.

(#4982) edgelaszlo válasza Kevin's (#4980) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

sztem ja, előtte csinálsz úgy is full wipe-ot...

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#4983) Varszegig válasza Kevin's (#4980) üzenetére


Varszegig
veterán

"XXKL1 gyári rom van fent állandóan el dobálja a hálózatot mit lehet ezzel kezdeni"

Le kell szedni a KL1-et, épp ez a baj vele.

(#4984) Kevin's válasza Varszegig (#4983) üzenetére


Kevin's
senior tag

Le szedtem :( fel raktam és most sem talál hálózatot :F

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#4985) edgelaszlo válasza Kevin's (#4984) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

KL1 le és KK5 fel?

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#4986) Kevin's válasza edgelaszlo (#4985) üzenetére


Kevin's
senior tag

Nem még a KK5 most jön lefele. A KL1 el nem talál csak .. mindjárt fel teszem a másikat hátha az jobb lesz. :)

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#4987) HUTCHDB válasza Kevin's (#4986) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

bocsánat.....nem szoktam ilyenekkel foglalkozni, de most ez nagyon zavar.....és sorozatban.......
igekötők!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4988) edgelaszlo válasza Kevin's (#4986) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

sztem full wipe-al a KL1-re is felment volna Artu ROM-ja...én rátolnám, nem szaroznék sokat....

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#4989) bobooo válasza paulovitsd (#4802) üzenetére


bobooo
addikt

március 15 körül

(#4990) Rotate válasza bobooo (#4989) üzenetére


Rotate
veterán

kikerestél egy 200 hsz-sal korábbi hsz-t, hogy megválaszold egy olyan válasszal, ami csak ma vagy 5x hangzott el? :D azigen :D

[ Szerkesztve ]

(#4991) bobooo válasza Rotate (#4990) üzenetére


bobooo
addikt

a gép lassan ment a legaljára a 200 blokkos bontásban és azthittem az a legfrissebb én meg gondoltam válaszoolok rá :R

(#4992) ERPY válasza Rotate (#4990) üzenetére


ERPY
őstag

Ne aggódj, még nincs vége a napnak, szal nem biztos hogy ezzel rosszat tett. Ma még lehet hogy páran megkérdezik. :))

(#4993) Rotate válasza ERPY (#4992) üzenetére


Rotate
veterán

igaz, biztos ami biztos 10 centinként legyen látható :D amúgy ez a mai nap ez feltűnően a rég megválaszolt kérdések napja, valahogy ma özönlenek a write-only userek :D

[ Szerkesztve ]

(#4994) agabe válasza Myair (#4972) üzenetére


agabe
addikt

a tobbi (ez a meret ugy hangzik mint wgy gameloftos jatek) az a memkarin va a gameloft mappan belul a jatekhoz tattozo mappanevnel...azt torlod siman, es eltunikaz 500mega is. a letoltott kiegeszito file-ok nem a telepites reszei, hanem szukseges kiegeszito adatok, ezert azokat a jatek uninstalljaval sosem fogod egyszerre eliminalni. asszem ez amiatt van, hogy ha egy ido mulva ujra jatszanal, vagy veletlenul torlodik a telepitett jatek, akkor kesobb ne kelljen ujra az egeszet letolteni, eleg csak a kis meretu indito app.

(#4995) R2D20208 válasza bobooo (#4989) üzenetére


R2D20208
addikt

MI van Márc 15 körül ?

;]

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4996) C.Brigante


C.Brigante
veterán

Na új hír a kiadásról! a masterics.com-on most írták, h csúszik az ics márc. 21-ig! (azt írták még ha telihold lesz, akkor 22-én adják csak ki)

már mozgolódnak!

:DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4997) zack válasza F-ECT$ (#4963) üzenetére


zack
nagyúr

Ehhez köthető, sajnos a konkrét cikket nem találom. A lényeg hogy az ICS-be implementált apróságok állítólag sok Apple által levédett szabadalmat sért.
Nem tudom hogy áll a dolog jelenleg... :U

Nem hinném hogy lesz hosszú távon OS megakasztás, mert mindkét oldalon ott vannak a világ legjobb jogászai, csak mondjuk ha már elérik a megjelenés csúsztatását, az is az Apple malmára hajthatja a vizet. Jó ez a rendszer, veszélyes jelenlegi állapotában is az iOS-re (2.3.6), de elég féreg dolog a bíróságon eldönteni hogy a két rendszer közül melyik a jobb és melyiknek lesz nagyobb "tere" a fejlődéshez. Apple is "hátulról jövősen" intézi az ügyet, ahelyett hogy összerakna egy versenyképesebb iOS-t. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4998) bobooo válasza R2D20208 (#4995) üzenetére


bobooo
addikt

ICS kiadása a Samsungtól

(#4999) ERPY


ERPY
őstag

Jó ez az új moddolt youtube app, már 720p-ben nyomatja a videókat.

[ Szerkesztve ]

(#5000) agabe válasza Iomega (#4956) üzenetére


agabe
addikt

hosszabb tav kell egy masik rendszer megismeresehez, es az elonyok-hatranyok osszevetesshez.
En nehany het utan azt tapasztaltam, hogy wp7 kellemes rendszer, nehezen mondanam azt, hogy az android sokal jobb...de ez a flehasznaloi szokasokon nagyon mulik. Drgabbak ra az appok, de egesz jok is vannak , jatekok kozul pl. a sprinter cell jol fut rajta, bar igazabol nem jatszom, ezert nekem az nem szempont. vannak bosszanto hibai, de van amiben jobb (az email kliense, kinezete, gordulekeny hasznalata nekem nagyon bejon pl. amiben az androidos megoldasok bizony elmaradnak osszessegeben). Az sem megvetendo, hogy egy elso gen-es keszulek szinte olyan olcso mint egy galaxy ace, es nem reszleteznem mennyi teren jobb sokkal nala. Nekem arra jo volt, hogy nem tul dragan kiprobapjam a rendszert, es osszessegeben pozitivak a tapasztalataim, de az s2-est nem cserelem le, de nem csak azert mert osszessegeben valamennyivel jobbnak tartom, hanem mivel szamomra unalmas lenne a romocsere hianya...meg a sok egyenre szabasi lwhetoseg, de aki ugysem akarna piszkalni, annak jo valasztas lehet.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.