Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4701) edgelaszlo válasza F-ECT$ (#4699) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

ja....sztem sokan hamar visszaugrottak néhány nap után GB-re...közöttük én is :DDD

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#4702) Rotate válasza F-ECT$ (#4699) üzenetére


Rotate
veterán

főleg, hogy az alap is bugos, amit még a Samsung tovább szerkeszt, szóval még több bug lehetősége fennáll, a gyári Google féle ICS-nek kéne előbb kiforrnia, de ott se nagyon repkednek az update-ek :S és akkor már most Jelly Beanről zeng a sajtó...

(#4703) conanabarbár válasza mycso (#4698) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

a hard resetre nem reagál a készülékem,a factory resetnél meg hibaüzenetet kapok! mi lehet a gond? (a tárcsázóba kell beirnom nem??)

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#4704) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Meghirdettem a telómat, eldöntöttem, hogy Note-ra váltok. Mindig olyan árat szoktam adni a cuccaimnak, hogy a legolcsóbb sávba kerüljön, mert eladni akarok, nem hirdetni. Inkább a hirdetéskor kérek érte kevesebbet, mintsem sok hét után kapjak kevesebbet... Nem is ez a lényeg, most is kaptam nagyon sok ajánlatot, de nem tudok elmenni szó nélkül az olyan barmok mellett, akik az egyébként is akciós árból ne akarnának azonnal és bunkón alkudozni. "Mennyi az S2 vége?!" "Adok érte 80-at holnap" - miután minden kérdésére kapott választ. Nem mondom, hogy nem engednék belőle, mert komolyan leszarom, azt a pár ezrest már ilyenkor, de fölmegy bennem a pumpa a sok faszjancsitól. Azt is megértem, hogy próbálkozni kell, én is így csinálom. De nem levélben, meg telefonban, hanem amikor már ott állunk egymással szemben. Amúgy 89-ért raktam föl...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4705) Rotate válasza Kapanyél (#4704) üzenetére


Rotate
veterán

pedig annyiért eleve remek ár... az a pofátlan bunkó meg remélem majd 80ért vesz egy letiltottat, és majd örül magának paraszt olcsójános...

(#4707) mycso válasza conanabarbár (#4703) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Rootolt a telód, TBP-val nincs véletlenül pár dolog fagyasztva??? (pl. olyan is, aminek köze lehet a factory resethez)
Egyébként igen, tárcsázóba beírva működnie kell.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4708) conanabarbár válasza mycso (#4707) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

rootolva van! igazad van! megnézem a TB-t!

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#4709) Gubro


Gubro
senior tag

Ketten pihennek egy-egy napot warez miatt.

ERTSETEK MAR MEG, A WAREZ MINDEN FORMAJA TILTOTT! :(((

[ Szerkesztve ]

(#4710) Kevin's


Kevin's
senior tag

Érdemes feltenni az I9100XXLPH-t ? Vagy maradjon továbbra is a GB rajta ? Mert ahogy olvasom sokan vissza álltak az GB -re :F

Elnézést kérek ha linkeltem többet nem teszem!! :U

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#4711) fairi


fairi
addikt

Volt már olyan valakinek, hogy annyira elaludt a készülék, hogy nem tudta felkelteni???,
Turkbey v37 használok siyahkernellel 2.6.13
Ám ilyen probléma előfordult már Criskelorommal is korábban. Mi idézheti ezt elő, hogy csak elem ki-be oldja meg a jelenséget.

(#4712) trobi28 válasza fairi (#4711) üzenetére


trobi28
addikt

Amikor még siyah kernelt használtam GB-on akkor nekem is előfordult de miután leszoktam a siyah-ról és áttértem a void-ra megszünt a jelenség :K

Kevin's: Nézőpont kérdése,ha nem játszol (a legtöbb játék nem ICS kompatibilis ),meg nem baj hogy 1-2 app nem fut (nekem minden fontos appom megy) akkor mindenképp érdemes.
Pozitivumok: smooth rendszer,brutál böngésző,szerintem stabilabb mint akármelyik GB (nekem megszünt az hogy újrainditás után eltünik 30 % az aksiból,sose fagyott ki stb stb )

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#4713) fairi válasza trobi28 (#4712) üzenetére


fairi
addikt

Mi a kernel pontos neve amit használsz?
lehet letesztelem....
kerneltelepítés nem bonyolult..

(#4714) R2D20208 válasza Gubro (#4709) üzenetére


R2D20208
addikt

:Y Hát itt meg mi történt, és ki pihen vajon ? :F

(#4682) ERPY én követem, de fejleszti még. ( sztem ha kiadja, akkor jó lesz ) Bár az utóbbi törökök nagyon jellemzően FC sek. Fórumban is olvasgatom.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4715) conanabarbár válasza mycso (#4707) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

a factory test-et töröltem! az lehet a gond?

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#4716) F-ECT$ válasza fairi (#4711) üzenetére


F-ECT$
titán

Alacsony cpu feszültség.

Dive ever, work never.

(#4717) trobi28 válasza fairi (#4713) üzenetére


trobi28
addikt

Mostmár amióta ICS van fent nem használom de a neve Void-echo.
Én az összes GB-hez ezt használtam.kipróbáltam szinte mindegyiket de mindben találtam valami hibát,ez viszont frankó volt.Talán annyi hogy valamivel többet eszik de cserébe úgy pörög a vas ahogy kell :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#4718) fairi válasza F-ECT$ (#4716) üzenetére


fairi
addikt

melyik a valid értékek, amik megakadályozzák az elalvást?

(#4719) zseko


zseko
veterán

yep, sikerült visszatennem a török alá a gyári magyar swype-ot :)) E örö e bódottá :)) :C

HR24.hu

(#4720) Meekrob


Meekrob
tag

Sziasztok!

Csütörtök óta én is egy remek kis SII tulaja vagyok.

Lenne egy kérdésem, nyomogatom egy ideje már a telefont, de amikor nagyobb igénybevételnek teszem ki a gépet, pl játszom GTA III-al, a bal felső része a telefonnak hajlamos erősen melegedni. Olvastam erről a neten, de azt is, hogy néhány hét használat után ez enyhül. Ti is tapasztaltatok ilyet?

(#4721) kali válasza Meekrob (#4720) üzenetére


kali
legenda

valamekkora melegedés nem vészes, pláne húzós terhelésnél!
amúgy melyik firmware verzió fut a telefonon? mert a kezdeti/régebbi verziókkal jobban melegedett, de az újabb firmware verziók alatt már nem annyira vészes!

(#4722) mycso válasza conanabarbár (#4715) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Igen e miatt lehet, ha jól emlékszem ez felel sok tárcsázóba beírt kódért, ezek szerint akkor a factory resetért is.

Egyébként ha majd felraktad az LPH-t, utána tolsz egy kódos resetet...

(#4720) Meekrob: még sima böngészés közben is felmelegszik a kamera környékén, ez normálisnak mondható

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4723) knyitogato válasza Kapanyél (#4704) üzenetére


knyitogato
őstag

Ne csodálkozzatok, ha sz@rért-h@gyért el akarjátok elpasszolni a telót, csak vigyék, hogy lemegy az ára, és 80-as ajánlatok is lesznek...

(#4724) Gubro válasza R2D20208 (#4714) üzenetére


Gubro
senior tag

igo hack miatt ket ujonc kollega.

(#4725) Meekrob válasza kali (#4721) üzenetére


Meekrob
tag

Hát legfrissebb hivatalos (legalábbis nem volt hajlandó tovább frissülni) 2.3.4 van rajta.
Talán majd a jegkrém jól behűti ha jön hamarosan :D

De akkor a lényeg, hogy melegedés előfordul. Koszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#4726) R2D20208 válasza Gubro (#4724) üzenetére


R2D20208
addikt

Köszi, bocsi hogy kíváncsi voltam ! :R Ilyen dolgokhoz nem értek ;) , de teljesen jogos.

(#4727) BoboDJ eladtam, mert erőszakkal rámerőszakoltak egy SGS 2 - t :D

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4727) bobooo válasza R2D20208 (#4726) üzenetére


bobooo
addikt

Mi lett a jó öreg Arc S-eddel ? :O

(#4728) 72mviktor válasza R2D20208 (#4726) üzenetére


72mviktor
senior tag

:C :C :DD :DD

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#4729) F-ECT$ válasza knyitogato (#4723) üzenetére


F-ECT$
titán

Tanulj egy picit a piacok működéséről mielőtt hülyeségeket beszélsz ;)

Dive ever, work never.

(#4730) zseko


zseko
veterán

Azt írja a Market a Smart Keyboard Pro-ra hogy megvettem, holott nem is, letölteni nem engedi mondván még nem vettem meg, de megvenni sem tudom mert nem az ára van ott hanem az hogy letöltés :F WTF? Mit tehetek? Úgy egy éve Spicával használtam nem eredetiként az igaz (benne volt a rom-ban amit feltettem), meg eleinte az S2-vel is, amíg ki nem próbáltam a swype-ot, de azóta nem.

HR24.hu

(#4731) h3lios


h3lios
addikt

Sziasztok !
Telefon vásárlás előtt állok, és a gs2 is a jelöltjeim között van, teljesen átlagos felhasználó vagyok, androiddal még nem volt dolgom.
ICS rendszerrel szeretném használni, szerintetek megéri befektetni rá, vagy az új telefonok közül érdemes inkább választani ?

A másik jelöltem az S plus, de ott is vannak ellenérvek.
T -mobilnál venném a készüléket, de olvastam hogy komoly képhibák jelentkezhetnek, ezért kicsit bizonytalan vagyok.

B-tag: H3lios#2825

(#4732) WaterWave válasza Kapanyél (#4704) üzenetére


WaterWave
veterán

és miért pont note...?
sok kijelzőhibás van, ha olvasgatod a fórumtopikjukat

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#4733) cultfeca válasza Meekrob (#4720) üzenetére


cultfeca
tag

Én tegnap óta használom,ma vettem észre hogy melegszik amikor játszottam a Real Football 2012HD-val a kamera mellett éreztem egy kis meleget de nem volt vészes.Neked is a kamera mellett melegedett?
Más:Te merted már legalább ROOT-olni?Én sajna még nem merem :B Pedig kellene az EFS mentés.

(#4734) bobooo válasza h3lios (#4731) üzenetére


bobooo
addikt

Az S plus nem kap ICS frissítést. Maradj SGSII-nél vagy Galaxy Nexus vagy Galaxy Note

(#4735) leslien válasza h3lios (#4731) üzenetére


leslien
nagyúr

ha van manitud akkor ezt kell neked nem fogsz csalódni ezt nem véletlen kapta

[ :K ]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4736) h3lios válasza bobooo (#4734) üzenetére


h3lios
addikt

Milyen gyári hibák fordulhatnak elő, amivel komolyabb problémák lehetnek ?
Illetve várható valamekkora ár csökkenés az s3 kijövetele után ?

B-tag: H3lios#2825

(#4737) knyitogato válasza F-ECT$ (#4729) üzenetére


knyitogato
őstag

...

[ Szerkesztve ]

(#4738) Kapanyél válasza WaterWave (#4732) üzenetére


Kapanyél
őstag

A Tab túl nagy, még a 7"-os is. A Note meg jó felbontású, netezéshez kiváló, a mérete is pont jó hozzá, de még nem fordul ki a kezemből, ill. telefonálni is lehet vele a hagyományos módon.
A kijelzőjével kapcsolatos hibák nem érdekelnek. Vagy jó, vagy nem. Menet közben nem szoktak beszarni. Pont, mint az SGS2-nél.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4739) conanabarbár


conanabarbár
aktív tag

feltettem ezt a sammobileos
I9100XXLPH 4.0.3 2012 February I9100OXALPH Open Europe
romot! rootolni szeretném! ehhez honnan,és melyik rootkernelt kell letöltenem?

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#4740) znagy69 válasza conanabarbár (#4739) üzenetére


znagy69
őstag

(#4741) kungzi válasza conanabarbár (#4739) üzenetére


kungzi
veterán

(#4742) knyitogato válasza Kapanyél (#4738) üzenetére


knyitogato
őstag

Nekem volt a kezemben a Note. Ha lenne felesleges 190k-m, vennék egyet, szerintem lenyűgöző :)

De az S2-t csak az S3-ra cserélem majd le.

[ Szerkesztve ]

(#4743) F-ECT$ válasza h3lios (#4731) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha most kell telefon akkor gs2, ha még ráér, akkor én várnék nyárig.

Dive ever, work never.

(#4744) Kapanyél válasza knyitogato (#4742) üzenetére


Kapanyél
őstag

Szerintem nekem is menni fog a P6800. A lakásba úgyis kell egy iPad2.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4745) conanabarbár válasza kungzi (#4741) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

köszönöm mindkettőtöknek! :R

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#4746) zeroo5ux válasza agabe (#4577) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

jó azért ne essünk túlzásokba.
az s2-re is azt mondták hogy horror áron lehet majd beszerezni megjelenéskor,
ettől függetlenül kártyafüggetlenül se volt drágább 150 ezernél. (és amikor megjelent magasan a legjobb telefon volt)

úgyhogy szerintem nem kéne ilyen magas árba gondolkozni. (Samsung != Nokia)

(#4747) cultfeca


cultfeca
tag


Valaki használ ilyen tokot?Tudna nekem véleményt mondani.

[ Szerkesztve ]

(#4748) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

szerintetek elképzelhető az, hogy a telefon nemkezeli jol a 32gb-s class 10 es microsd kártyákat?

elég sokat "fagyott a telefonom", véletlen ujraindulások nem felébrszthető telefon kiszedtem, az sd-t raktam bele egy 16 osat class 10 eset, és a csenőhangomat kicseréltem wma rol mp3 ra amit felmésoltam a telora, igy most a csengő hang nem az external sd-n van, igy olyan mintha nemfagyna a telefon, már 2 napja hiba nélkülmegy, szoval szerintetek, lehetett ez az oka a fagyásnak ujraindulásnak?

(#4749) fagyalllo válasza cultfeca (#4747) üzenetére


fagyalllo
őstag

Másfél dollárt megér, de tökéletes illesztésre ne számíts.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#4750) fagyalllo válasza Bagoly81 (#4748) üzenetére


fagyalllo
őstag

Hibás a kártya.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.