Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5251) Szelley válasza Rotate (#5249) üzenetére


Szelley
senior tag

na akkor upgradelem énis... :)) backupot nem törlök a biztonság kedvéért :DDD remélem sikerül végre összetákolniuk, mert a pinch zoom borzalmas volt!

(#5252) Rotate válasza Szelley (#5251) üzenetére


Rotate
veterán

még nem tökéletes, de hónapok óta ez a legjobb :D

(#5253) fuximaxi válasza Szelley (#5201) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Samsung szerviz néha elnéző az ilyen esetekben. Tehát még azt is el tudom képzelni, hogy gariban csinálták meg. Az 99.9%, hogy a gyári IMEI-t írják ilyenkor vissza.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#5254) Szelley válasza Rotate (#5252) üzenetére


Szelley
senior tag

ismét sz*r a pinch zoom...
más: tegnap 2 imo haverom nagyon felhúzott ezzel emellett nem értettem mivel mérhették ezt az értéket, ugyanis nekem a gyári 182+1, operával pedig 354+11 et kapok :W mintha a falnak próbálnám megmagyarázni hogy a droid teljes értékű flasht használ, emellett a számokból ítélkezve a html5-ben sem rossz. ios html5-ben jó, flash oldalakat meg max szállítás közben láthatott hegyoldalról :W

(#5255) ERPY válasza Szelley (#5254) üzenetére


ERPY
őstag

Nem kell velük foglalkozni, ennyi.

(#5256) F-ECT$ válasza Rotate (#5249) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem is telepítené, de nem engedem.

Dive ever, work never.

(#5257) Rotate válasza F-ECT$ (#5256) üzenetére


Rotate
veterán

én adok neki pár napot, aztán visszarakom a régit, és ha már nem érzem azt gyorsabbnak, akkor marad ez :) de most egész jó nekem...

(#5258) F-ECT$ válasza Rotate (#5257) üzenetére


F-ECT$
titán

Én most az appsra gondoltam.

Dive ever, work never.

(#5259) rankesz válasza Rotate (#5257) üzenetére


rankesz
veterán

Szerintem ROM-függő is hogy kinek hogy megy az Opera, nekem pl a február eleji scrollos bakit leszámítva, amit egyébként már másnap javítottak is, jó ideje semmi baj az Operával

(#5260) Szelley válasza rankesz (#5259) üzenetére


Szelley
senior tag

Én nagyon kényes vagyok az ilyen dolgokra! :U

(#5261) Iomega válasza rankesz (#5259) üzenetére


Iomega
őstag

Nálam nagyon szépen megy az Opera next.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#5262) zseko válasza kungzi (#5224) üzenetére


zseko
veterán

A swiftkey-re azt írja nem kompatibilis - mondjuk fel nem tenném ha tényleg visszamenőleg is képes kiolvasni és megtanulni a szavakat az sms és a email fiókból - a smart keyboard meg nem telepíthető, mert első körben azt írja hogy megvettem, mikor rányomok hogy letöltés akkor meg azt írja hogy még nem vettem meg.. Természetesen még nem vettem meg, de így nem is tudom.

HR24.hu

(#5263) conanabarbár válasza ERPY (#5250) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

I9100XXLPH 4.0.3 2012 February I9100OXALPH
sammobilról tettem fel :R

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#5264) ERPY válasza conanabarbár (#5263) üzenetére


ERPY
őstag

ICS-re még nincsen overclock-os kernel sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#5265) Rotate válasza zseko (#5262) üzenetére


Rotate
veterán

nem automatikus, mindet külön be lehet állítani, és elrakja a szavakat a szótáradba....

(#5266) conanabarbár válasza ERPY (#5264) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

nem ragaszkodom az icshez.ha van valami nagyon tuti megbízható smooth progi amit ajánlani tudnál az jó lenne!! :DDD :R

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#5267) ERPY válasza conanabarbár (#5266) üzenetére


ERPY
őstag

Ezt nem értem. Milyen smooth progira gondolsz? Bár inkább azt írd le mi nem tetszik, vagy min akarsz változtatni. Ha most ICS-n vagy, az alap max órajeled a gyári 1.2ghz. Ez mihez nem elég? Vagy lehet csak elbeszélünk egymás mellett?

(#5268) Piwi válasza ERPY (#5267) üzenetére


Piwi
addikt

hát valami nem kóser az tuti :D

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#5269) conanabarbár válasza ERPY (#5267) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

hát őszintén pár napja tértem át a gyári GBről az ICSre.a kezelőfelület nagyon bejön,de pl képernyő váltáskor nem annyira gördülékeny mint a GB volt! ez ugyebár a hivatalos ICS beta.ha tudsz mondani olyan ICS főzöttet,amit esetleg próbáltál,és jók a tapasztalataid,az is jó! a gyári GBre nem akarok visszatérni,hanem próbálgatnék másik ROMokat is,amíg nincs hivatalos ICS!
csak sajna még nem próbáltam főzött ROMokat,ezért kérem a véleményeket,hogy mi az amit érdemes kipróbálni! :R

[ Szerkesztve ]

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#5270) ERPY válasza conanabarbár (#5269) üzenetére


ERPY
őstag

Értem. Szal valami főzött ICS-t szeretnél. Ha ismered az xda-developers oldalt nézz szét rajta, ott szinte minden romot megtalálsz, ami csak létezik. Ha visszaolvasol, vagy a keresőt használod beszélgettünk ICS romokról, szerencsére van abból is már választék dögivel. Xda-n minden romnál elolvashatod mik kerültek bele, miket módosítottak az eredetihez képest.
Én most azt hiszem Criskelo ICS-jét használom nagy megelégedéssel, már ami még maradt belőle.

[ Szerkesztve ]

(#5271) conanabarbár válasza ERPY (#5270) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

:O
igen ott is regeltem,és tényleg dögivel vannak ROMok! ez a baj! ha 2 db lenne fent,tudnék választani,de sok van! ezért szerettem volna,ha valaki ajánl,1-2-őt amit érdemes kipróbálni!

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#5272) ERPY válasza conanabarbár (#5271) üzenetére


ERPY
őstag

Akkor ajánlok, Criskelo ICS-jét tedd fel. Linket a kereső itt kidobja. Vagy a régi fórumba. Már nem tudom hol volt linkelve.

Itt is van

[ Szerkesztve ]

(#5273) ToMmY_hun válasza conanabarbár (#5271) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Én azt tudom javasolni, hogy olvasd el a leírásaikat, és amelyik tetszik illetve megfog, azokat töltsd le. Én is így csináltam amikor romot keresgéltem. 4-5 próbálkozás után biztosan megtalálod azt, ami neked leginkább tetszik. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5274) F-ECT$ válasza conanabarbár (#5271) üzenetére


F-ECT$
titán

Criskelo pl elég jó. Szerettem használni.

Dive ever, work never.

(#5275) csabicska


csabicska
senior tag

Frissült a:TSF Shell 1.3.0.apk

What’s New:
1.New settings menu is added on the left.
2.New TSF Shell screen density setting is added. This setting can be used to change the icons’ dimension, the spacing and the folders’ capacity.
3.There are also varies shortcuts, such as WIFI, Bluetooth, Flight mode, Ring mode, and so on.
4.Add Help ( user’s manual )
5.New theme function.
Improved:
1.Grid Arrangement Algorithm.
Resolved:
1.Fix the icon display error.
2.Fix some models could not find the phone icon and the sms icon
:)

-Galaxy S20 - The best-

(#5276) Gergőkee válasza csabicska (#5275) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Még mindig gagyi. A densityvel a gyári widgeteken és az ikonokon kívül nem változik más. Az én saját widgeteim maradnak böszme nagyok, míg a többi cucc kicsi lesz. Adtak a szarnak egy pofont.

1 dologra megoldás: több ikon fér el 1 mappában.

Ja, meg már van külön "phone" és "telefonkönyv" ikon, meg a "helyek" "navi" "maps" ikonok is normálisak lettek. (Bizony, eddig még az is rossz volt.)
Javítottam a market értékelésemet. Már 2 csillagnál jár.

Ps.: levelemre azóta sem válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

(#5277) smoli


smoli
aktív tag

Sziasztok.
Criskelo ICS-je alá melyik stock rom ajánlott alapnak?

(#5278) ERPY válasza Gergőkee (#5276) üzenetére


ERPY
őstag

Alakul ez , már 2 csillag. De jót röhögtem ezen. Thx.

(#5279) ndlx


ndlx
aktív tag

Sziasztok!

Olvastam hogy vettétek, így a trial verziót leszedtem a swiftkeyboard-ból kipróbálni, de hogyan lehet beállítani, hogy 4 soros billentyűm legyen, és legyenek külön ékezetes gombok? Most csak a nyomva tartós megoldás megy, de ez így pont olyan szánalmas mint egy iphone-on. Vagy ilyen csak a teljes verzióban van?

Köszi.

(#5280) hdman válasza ERPY (#5278) üzenetére


hdman
őstag

Aki Opera Mobile-t hasznal, es vipmailes mailcime van, kiprobalna, hogy telefonrol tud-e mailt irni? nalam ures uzenetet kuld el... A targy megjelenik, de a szovegtorzs ures.

Sopron city :)

(#5281) fuximaxi válasza ndlx (#5279) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Én megvettem, kipróbáltam, de eddig nem nagyon jött be ez a swiftkeyboard. Nem találtam semmit beállítási lehetőséget a kérdésedre vonatkozóan.
Nekem eddig ez jött be a legjobban.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#5282) Rotate válasza ndlx (#5279) üzenetére


Rotate
veterán

nem lehet 4 sorosra rakni... mondjuk nem értem mi a gond a hosszan nyomással, lehet állítani azt is, hogy meddig kelljen nyomni, ha leveszed legkisebbre, akkor teljesen gyorsan használható, és nem takarja ki a fél kijelzőt a billentyűzet/nincsenek összenyomorgatva a sorok...

numpad nem kéne még oldalra? :D

(#5283) smoli válasza hdman (#5280) üzenetére


smoli
aktív tag

Kipróbáltam, detto!

(#5284) F-ECT$ válasza ndlx (#5279) üzenetére


F-ECT$
titán

Próbáld ki a SlideIT-et, ott vannak ékezetes betűk (bár az ő, ű--ért ott is nyomni kell).

Dive ever, work never.

(#5285) SP!T válasza keIdor (#5239) üzenetére


SP!T
addikt

Én is 2000mAh-t használok. Nekem ez a kalibráció vált be a legjobban. Tényleg számított. Két napokat simán bír, úgy hogy szinkronizálás, GPS, talk, Maps mindig fut. A nélkül kb 3 napot is akár. [link]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#5286) ERPY válasza smoli (#5277) üzenetére


ERPY
őstag

Rakd fel arra amin vagy full wipeal, ennyi. Nemkell semmi alap, ezt valaki kitalálta annó, és sokan bohóckodnak vele a mái napig.

(#5287) killerjohn válasza F-ECT$ (#5284) üzenetére


killerjohn
addikt

anysoftkeyboard + hungarian kiosztás (ami egy külön Market app)... izé mármint Google Play app...

(#5288) killerjohn válasza SP!T (#5285) üzenetére


killerjohn
addikt

ugye tudod hogy már a legnagyobb kernel devek is kiírják, hogy felejtsd el a kalibrálást, mert felesleges p@rasztvakítás?

(#5289) HardRic


HardRic
addikt

Meh, kedvenc listában ott van a Galaxy Note topic, én meg oda írtam véletlenül.
Na telefon elkészült, most szólt a Telemax, holnap jön vissza.

A cserekészülékről (Ace) egy mindenre kiterjedő alapos teszt:
Szar.
De legalább adtak, kedves tőlük, előző alkalommal nem volt. :)
Nagyon remélem, hogy a 3. kijelzőm már végre értékelhető lesz!

(#5290) knyitogato válasza HardRic (#5289) üzenetére


knyitogato
őstag

mi volt az előző kettő baja?

(#5291) ERPY válasza ndlx (#5279) üzenetére


ERPY
őstag

Smart keyboardnal meglehet csinálni, hogy legyen 4. sor mondjuk az ékezetekkel. Szét kell bontani az apk-t és módosítani. Biztos más keyboard alkalmazással is meglehet csinálni.

(#5292) Rotate válasza knyitogato (#5290) üzenetére


Rotate
veterán

már jó sokszor leírta :) foltos/zöldes...

(#5293) HardRic válasza knyitogato (#5290) üzenetére


HardRic
addikt

Első beégett rendesen, vége fele már csíkozódott is. Második zöldes színű volt, sötétben pedig rendesen foltosnak látszott.

Rotate: minek kellek én ide? :D

[ Szerkesztve ]

(#5294) SP!T válasza killerjohn (#5288) üzenetére


SP!T
addikt

Amíg ezt nem tettem meg addig mégis csak 1 napokat bírt.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#5295) fuximaxi válasza HardRic (#5289) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Attól függ mire akarod használni a készüléket, és ne feledkezünk meg arról az aprócska tényről, hogy árban az S2 a duplája, illetve nem köteles cserekészüléket biztosítani a szerviz, és a legtöbb esetben, ha mégis adnak, akkor egy teljesen alap készüléket szoktak, amiről telefonálni tudsz és sms-t küldeni esetleg. Ha ezt nézzük, akkor az Ace mindenképp jó telefon.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#5296) smoli válasza ERPY (#5286) üzenetére


smoli
aktív tag

Artu Final romja van fent, LPB, már egy jó idelye...
Szóval akkor azt mondod custom ICS alá nem kell, ICS alap?

(#5297) C.Brigante válasza conanabarbár (#5271) üzenetére


C.Brigante
veterán

ics béta az béta marad! Attól, h csinálnak belőle főzöttet nem lesz "sokkal" jobb. criskelot használom én is, de azért idővel érezni lehet ezen is, h nem az igazi. (elfelejt ébreszteni, bizonyos widgetek nem frissülnek, holott már ics kompatibilisek. konkrétan az lph modem egy rakás szart nem ér, egy csomószor eldobta már a hálózatot stb.) A hivatalos verzióig azért megleszek ezzel is, nem dőlök a kardomba!

(#5296) smoli: nem kell

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#5298) Piwi válasza C.Brigante (#5297) üzenetére


Piwi
addikt

elfelejt ébreszteni? az kemény :) akkor már nem is bánom hogy nem raktam fel...

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#5299) kungzi


kungzi
veterán

Elég érdekes hibákat mondok itt a béta ics-re. Nekem semmi bajom nincs vele.

(#5300) edgelaszlo válasza smoli (#5296) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

én már azóta egy másik R2 rommal tépek de rohadtul nem sajnálom az ICS -t egyenlőre...két hétig bírtam elviselni a hülyeségeit, majd csak jön a frankó..
de a mostani R2 Custom szakít a telefonomon mint a szélvész..:)

#5299 kungzi: gps tré volt, viberrel szívtam, akadt néha, laggolt, sok általam használt program nem futott...meg volt még pár apró hülyeség...pölö a hívásnaplóban tárolt számokat egyesével törölte, nem gyűjtötte be az egy szám alá tartozó összes előferdülést...persze ezek lehet h nekem trék csak... :DD (Omega LPH Rom volt fent )

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.