Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5301) SP!T válasza kungzi (#5299) üzenetére


SP!T
addikt

Nekem sem bugzott eddig még semmit. :R

There's a device that I've been using called a whoop.

(#5302) Rotate válasza edgelaszlo (#5300) üzenetére


Rotate
veterán

a viber egy ideje GB-n is szar, el lett baszaritva sajnos...

(#5303) edgelaszlo válasza Rotate (#5302) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

ez k.ra igaz sajnos........"viber crashed" üzenet naponta egyszer legalább...nem is láttam még ilyet más programnál

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#5304) Rotate válasza edgelaszlo (#5303) üzenetére


Rotate
veterán

akadozik a hang, hívás közben összeomlik, van amikor nem enged hívni... szerintem ugyanarról beszélünk :D kár, hogy nem tudom melyik volt az utolsó hibátlan verzió...

azt meg nem is mondom, hogy már több mint fél éve ígérik, hogy lehet, majd csengőhangot beállítani...

[ Szerkesztve ]

(#5305) ndlx válasza Rotate (#5282) üzenetére


ndlx
aktív tag

nem, az nem kéne :)
maradok az anysoft-nál, szgépen sem angol billentyűt használok, jó lesz nekem a magyar. meghagyom az iphoneosoknak a hosszan nyomkodást.

(#5306) edgelaszlo válasza Rotate (#5304) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

jaja, kényszerbezárás, blokkolva van a cucc, nem enged hívni, E-n nekem egyenest sz@r, és a fent említett Crash....ha kiderül melyik volt az utsó jó, ne tartsd magadban:):) :DD :DD :DD
a csengőhangjától a víz ver vazze :O :O :O

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#5307) F-ECT$ válasza SP!T (#5294) üzenetére


F-ECT$
titán

És most hány óra kijelzőhasználatot bír lemerülésig?

Dive ever, work never.

(#5308) C.Brigante válasza kungzi (#5299) üzenetére


C.Brigante
veterán

ha jól tudom te gyárit használsz, én meg custom-ot, így talán már érted miről beszélek!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#5309) SP!T válasza F-ECT$ (#5307) üzenetére


SP!T
addikt

Na, azt nem néztem meg, azóta meg már töltöm. :) Majd csinálok screen shotot legközelebb 10% körül.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#5310) agabe válasza Rotate (#5302) üzenetére


agabe
addikt

nalam 1 honapja sincs fenn a viber es meg soha nem volt gond vele...2.1.4-es verzio, de direkt nem frissitek a mostanira, mert lehet akkor nalam is problemak lennenek, viszont a procit melegiti.
Multkor 3G-n beszeltem ezen keresztul, es 10percnel kevesebb ido alatt eleg meleg lett ( ha nem is annyira mint jatek kozben).

(#5311) smoli válasza edgelaszlo (#5300) üzenetére


smoli
aktív tag

Félre ne értsd, semmi gondom nincs Artu Final romjával, teszi a dolgát rendesen, bárminemű hiba nélkül. Csak már annyiszor láttam leírva, hogy Criskelonak milyen jó az ICS-je gondoltam , amint lesz egy kis szabad időm kipróbálom én is végre az ICS-t :)
De most mint látom megint van pár negatív kritika ICS-t illetőleg, lehet mégis kitartok a hivatalos ICS-ig Artu romja mellett :)

(#5312) Varszegig válasza Rotate (#5302) üzenetére


Varszegig
veterán

azóta jött 2 frissítés, és most szerintem hibátlan a viber.

a procit nem a viber mellegíti, hanem a 3g modem, az egyik top energiafaló. én tegnap beszéltem vagy 10 percet, viber/wifi kombón, aztán semmi melegedés nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#5313) F-ECT$ válasza SP!T (#5309) üzenetére


F-ECT$
titán

Még most is meg tudod nézni, amíg nem tölti fel addig mutatja az utolsó töltés óta a használati időt. (Persze ebben benne van a töltés alatti használat is.)

Dive ever, work never.

(#5314) Rotate válasza Varszegig (#5312) üzenetére


Rotate
veterán

mind megvolt, annak reményében, hogy megjavul, de még az összes jelenség megvan... blokkolt szolgáltatás, hívás közben összeomlás... talán a minőség lett jobb mint volt...

keresek vmi jó verziót, ha találok kicserélem az apk-ban a csengőhangot, és reménykedek, hogy az úgy jó lesz végre :)

(#5315) SP!T válasza F-ECT$ (#5313) üzenetére


SP!T
addikt

Másfél órát ír rá. Ilyen keveset használtam volna 2 nap alatt? :)
Programok közül a legtöbbet a Maps zabált 7%-ot. CPU összesen: 47perc, ébren maradás 1óra 12perc

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#5316) zack


zack
nagyúr

Egy apró de áthidalható problémám generálódott éjjel a gyári mail progival (nem a gmail).

Kaptam egy mailt majd rányomtam a válaszol gombra, elkezdtem írni az üzenetet, majd hirtelen és váratlanul hibára hivatkozva leállt és csak kényszerbezárást engedett.
Gondoltam csak valami egyszeri hülyeség. Még1x megnyitottam, majd u.a. történt válasz gomb után. Jött a köv. lépcső, a reset, mondom ezután biztos meg kell hogy oldódjon. Vissza a mailekhez majd válasz, és megint kényszerbezárás...
Nem estem kétségbe, mert úgyis akartam valami másik mail progit.

Leszedtem ezt a K-9 Mail nevűt, ami baromira tetszik azóta, és nincs hasonló gond vele.
Illetve annyi a gondom vele, hogy amikor az értesítési tálcán jelzi az email-t és lehúzom a sávot majd rányomok, az alap mail-es fiókot nyitja meg nem a K-9-et. :F
Nem tudjátok esetleg hogy lehet megmondani neki, hogy az alap fiókot semmi esetre se nyissa meg, még az értesítési tálcáról se?

Még egy kis apróság...Kellene nekem jó nagy választékban élő háttérkép...Merre keresgéljek?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5317) Varszegig válasza Rotate (#5314) üzenetére


Varszegig
veterán

volt egy olyan figyelmeztetés 2 verzióval ezelőtt, hogy ki kell lépni a telepítés előtt a viberből. ugye erre ügyeltél? mert nekem baromi stabil, semmi gond vele.

(#5318) zack


zack
nagyúr

Még egy kérdés...Valami igényesebb shopping list progi is kellene. Amit néztem, az 1100ft (Out of Milk Shopping List Pro), de várok még hátha van valakinek ötlete egy jobbra és olcsóbbra. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5319) Varszegig válasza zack (#5318) üzenetére


Varszegig
veterán

myshopi is the best:)

(#5320) HardRic válasza zack (#5318) üzenetére


HardRic
addikt

Most nincs nálam a telefon, de úgy emlékszem, mintha Go Launcher jegyzetelős widgete is tudna ilyet. Az nem jó?

(#5321) edgelaszlo válasza smoli (#5311) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

csak halkan megjegyzem, említette hogy ha unalmas a GB rádől az ICS-re is akár :C

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#5322) agabe válasza zack (#5316) üzenetére


agabe
addikt

ugyanez elojott nalam is a v37-es torok alatt...nem az igazi a rom. En gmail-be atiranyitassal hidaltam at, de ma mar elegem van asszem belole, es felteszek valami stabilabbat (bar gondoltam megvarom az ics-t, de mar nem erolkodok addig sem) hiaba nagyon jo az akksi ido vele.

(#5323) kungzi


kungzi
veterán

szerintetek érdemes egy szilikon tokot rárakni a telóra? olvastam korábban, hogy valakinél visszhangos lett a telefon miatta, igaz ez?

(#5324) edgelaszlo válasza zack (#5316) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

fagyaszd le, hátha....

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#5325) agabe válasza kungzi (#5323) üzenetére


agabe
addikt

lehet visszhangos, es akkor csak szerviz oldja meg a dolgot, mert hardveres problema az ok, de nem mindegyik keszuleknel jelentkezik.

(#5326) Rotate válasza Varszegig (#5317) üzenetére


Rotate
veterán

találtam egy mentést TB-ben 2.1.2-ről, kiléptem, lefrissítettem úgy, meglátjuk javul-e valamit :)

[ Szerkesztve ]

(#5327) edgelaszlo válasza Rotate (#5326) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

fűűű, ha igen, az kellene nekem is :K

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#5328) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Sziasztok !

A telefonon hol tudom beállítani, hogy kijelezze az alap képernyőn a szolgáltatót, ha csatlakozik? (voda, T-Mobile,Pannon)

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5329) kungzi válasza agabe (#5325) üzenetére


kungzi
veterán

nekem nem visszhangos, csak a tok miatt kérdeztem

(#5330) adodaniel válasza kungzi (#5329) üzenetére


adodaniel
őstag

szilikon tok nekem csúszkált, pedig case mate volt. Én most ilyet használok:

http://www.spigen.com/cell-phone/samsung/galaxy-s2/sgp-samsung-galaxy-s2-case-neo-hybrid-series.html

Nagyon megéri az árát, a legjobb szerintem!

(#5331) derrik


derrik
őstag

nem nagyon vágom az englist! Ez a progi konkrétan mit csinál????
http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?t=310791

(#5332) rjg válasza zack (#5316) üzenetére


rjg
őstag

(#5316) zack
Töröld ki a gyári e-mail app-ot Root Explorer-rel a system/app mappából. Nálam is így van, a K9 kezeli három fiókomat is.

(#5328) VANESSZA1
Tudom, hogy nem erre gondoltál, de ha lehúzod az értesítési sávot, ott ki van írva az operátor neve.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#5333) Rotate válasza edgelaszlo (#5327) üzenetére


Rotate
veterán

ment pü :)

(#5334) Kevin's válasza adodaniel (#5330) üzenetére


Kevin's
senior tag

Tudnál nekem segíteni , hogy én is tudjak ilyen tokot venni ? :U Nagyon tetszik egyébként nem rossz :)

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#5335) Rotate válasza derrik (#5331) üzenetére


Rotate
veterán

gépen egy mappát teleraksz az apk-iddal, kiválasztod a progiban, az meg egyben feltolja :)

(#5336) R2D20208 válasza VANESSZA1 (#5328) üzenetére


R2D20208
addikt

Hali ! phono.apk - nak hívják. Mindig jelzi a statusbaron is, melyik szolgáltatón van épp a telefonod. Ha roomingolsz, azt is jelzi. Kirakhatod Widgetként is, van még pár oprendszerrel kapcsolatos infód is.

(#5321) edgelaszlo psszt :B ;]

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5337) ERPY válasza R2D20208 (#5336) üzenetére


ERPY
őstag

Hogy hogy ICS-n dolgozol? :DD Eddig nem voltál elájulva tőle. Pedig tényleg jó.

[ Szerkesztve ]

(#5338) R2D20208 válasza ERPY (#5337) üzenetére


R2D20208
addikt

Nem dolgozom rajta. Majd ha jön egy jó, akkor talán. Pár dolog elő van készítve. De hagyom, hogy kiforrjon.

(#5339) DjBlero ;] :Y :U

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5339) DjBlero válasza R2D20208 (#5338) üzenetére


DjBlero
őstag

;]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#5340) ERPY válasza R2D20208 (#5338) üzenetére


ERPY
őstag

Aham. Már remélem nem kell sokat várni, bár ha így napolgatják a dolgokat nyárra se lesz hivatalos ICS-nk. Ha ebben a hónapban nem ad ki semmit a samu, az nagy égés lesz a részükről.

(#5341) R2D20208 válasza ERPY (#5340) üzenetére


R2D20208
addikt

Akkor eladom a telómat ! :D :D

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5342) kungzi válasza ERPY (#5340) üzenetére


kungzi
veterán

ebben a hónapban szerintem tuti kiadják, nem hiszem, hogy 1 hónapot csúsznának. a mocskos google miatt van az egész :DDD

(#5343) VANESSZA1 válasza R2D20208 (#5336) üzenetére


VANESSZA1
őstag

És ezt valahonnan le kell töltenem, vagy a telefonon van valahol?
(bocs a láma kérdésekért, abszolút júzer vagyok Galaxy témában)

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5344) Rotate válasza ERPY (#5340) üzenetére


Rotate
veterán

milyen napolgatásm március mondtak, eddig még áll :)

(#5345) HUTCHDB válasza VANESSZA1 (#5343) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

az android marketrol lehet letolteni!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5346) ERPY válasza R2D20208 (#5341) üzenetére


ERPY
őstag

Jaaaaaaaaaaaaaaj, neeeeeeeeeeeeeee!
Írtam is a samunak meg a guglinak gyorsan, hogy szedjék össze magukat, mert R2 kezd bepöccenni. :DD

Hogy lekösd magad nézd meg a cm9-et. Sztem állat.

[ Szerkesztve ]

(#5347) kungzi válasza ERPY (#5346) üzenetére


kungzi
veterán

a lekösdet felkösdnek olvastam :DDD

más:
ha a galaxy nexuson Holo témás android futott, holott rárakhattak volna tw-t is, remélem sgs2-n is megoldják valahogy. vagy a galaxy nexus valami google teló? :U

[ Szerkesztve ]

(#5348) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Valaki tudja hogy lehet ennek a hátterét módosítani? Már minden fekete a telefonomon, kivéve ezt.

elnézést a képméretért...

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5349) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Jó ez az akció megvettem pár appot amire úgy gondoltam hogy szükségem van ez a swiftkey nagyon megérte az árát nem gondoltam ilyen jó. :K

(#5350) DjBlero válasza ERPY (#5346) üzenetére


DjBlero
őstag

:C :DDD

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.