Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5001) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Sziasztok.

Volt nemrég beszélve egy olyan kamera alkalmazásról, amelyiknek az előnye az volt, hogy rögzített kb 10 mp-ig, majd a mozgó alanyokat törölni lehetett a képről.

Egyelőre coming soon, de mi volt a neve az appnak?

Scalado :) Megvan :)

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#5002) agabe válasza ERPY (#4999) üzenetére


agabe
addikt

lemaradtam rola...honan gyujtheto be?

(#5003) horvathkrisz válasza R2D20208 (#4995) üzenetére


horvathkrisz
addikt

a nevnapom :DDD

(#5004) ibenny válasza C.Brigante (#4996) üzenetére


ibenny
senior tag

Fasza, úgy látszik sosem fog megjelenni, igazán jó hír..

(#5005) Draken


Draken
őstag

Kabaré lassan, ami az ics körül megy, pláne a folyamatos idő kitolások

(#5006) Iomega válasza Draken (#5005) üzenetére


Iomega
őstag

:(

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#5008) R2D20208 válasza horvathkrisz (#5003) üzenetére


R2D20208
addikt

Akkor szerintem nem az ICS lesz az ajándékod :D

(#5007) Zotykoka Én szóhoz sem jutok nehari...

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5009) Prien válasza #04044032 (#5007) üzenetére


Prien
addikt

Várd meg az ICS-t, addig meg élvezd a gépet és ismerkedj meg vele alaposan! :K Szerintem.

A kevés is több a semminél.

(#5010) Varszegig válasza Kevin's (#4984) üzenetére


Varszegig
veterán

a leszedtemet úgy értettem, hogy leszeded, és elfelejted örökre:)

(#5011) Rotate


Rotate
veterán

bírom, hogy mindenki beszél a késésről, meg határidő kitolásról, de fő, hogy a Samsung annyit mondott, hogy Q1, ami hónap végéig még áll :D nem volt konkrét dátum, csak pletyka... ugyanígy megy a sok bullshit az SIII körül is, meg Jelly Bean meg Key Lime Pie, meg hasonló "aktuális" hírek :D

de jókat nevetek, istenem :D

[ Szerkesztve ]

(#5012) R2D20208 válasza Varszegig (#5010) üzenetére


R2D20208
addikt

MIlyen érdekes, hogy nálad eldobálja a hálózatot . Nálam meg a legjobb FW. Nézesd meg a telódat szervízbe, mert nem fogadja be a jót ;] Ja, te vagy az a gyáriromos, aki még nem is rootol ugye ? Akkor lehet eldob neked mindent, ehhez nem értek sajna.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5013) Kavinton75 válasza trobi28 (#4799) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Komolyan gondoltam.
Ha a Samsung is megtudta írni a Touchwiz-t, ami nem annyira jön be, akkor gondolom másnak is sikerül.
Ha jó, akkor még fizet is érte az ember, nem?

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#5014) Rotate válasza R2D20208 (#5012) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem kevered valakivel :) annyiban mondjuk igaza van, hogy az újabb gyáriakból, arról volt a legtöbb negatív komment, főleg hálózatkezeléssel kapcsolatban :) persze lehet, hogy neked meg másoknak is jól megy, nem állítottam az ellenkezőjét, csak gondoltam hozzászólok :)

(#5015) keIdor válasza Rotate (#5011) üzenetére


keIdor
titán

Van valami infod arrol, hogy mikor jon ki a Key Lime Pie a telora?

;]

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5016) Rotate válasza keIdor (#5015) üzenetére


Rotate
veterán

ha Magdi néni megsüti :D (hardcore régi Barátok közt nézők érteni fogják)

(#5017) R2D20208 válasza Rotate (#5014) üzenetére


R2D20208
addikt

Mindenki telója másképp reagál. De tudom, te is gyári romos vagy. Ez engem nem zavar. Élvezd úgy. Ennyi. Amúgy ott volt a ;] Smiley is. De tényleg milyen fura. Nekem KL1 még sosem dobott el hálózatot.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5018) Iomega válasza R2D20208 (#5012) üzenetére


Iomega
őstag

"Ja, te vagy az a gyáriromos, aki még nem is rootol ugye ?"

Nem rám gondoltál R2 koma? :P

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#5019) Rotate válasza R2D20208 (#5017) üzenetére


Rotate
veterán

de amúgy sima gyári KL1-ről volt szó eddig is, szóval nem értem mi a gondod? a Te romod nem lett bántva :D amúgy meg miért rakjak fel egy customot, hogy még egyet sem láttam ami elég jól néz ki ahhoz, hogy váltsak? a gyári meg jól működik, szóval... igen, én is gyári romos vagyok :D sőt, hivatalos frissítéses gyári romos, az a legrosszabbik fajta ;]

(#5020) nggabi válasza R2D20208 (#5017) üzenetére


nggabi
nagyúr

a gyári romos sötét oldal mi? ;]

"szenyor dzsíííí"

(#5021) R2D20208 válasza Rotate (#5019) üzenetére


R2D20208
addikt

Én írtam is, hogy gyáris vagy, engem nem zavar. Hisz miért is zavarna."szóval nem értem mi a gondod?" Hát hol volt nekem gondom ? Idézz a gondomból 2 gondolatot csak kérlek :D Az úriember ott lent nem gyári Romot említett. Olvasson ufó uram picit ;]

(#5020) nggabi hali Mobil ! :))

(#5018) Iomega téged nem is ismerlek :C

[link]

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5022) Rotate válasza R2D20208 (#5021) üzenetére


Rotate
veterán

visszaolvastam, gyári romokról volt szó, KL1 vs KK5... még akkor is követtem amikor szó volt róla, csak nem jött be a srácnak a KL1 aztán arra jött a tanács, hogy bassza ki és rakjon KK5-öt :) nekem legalábbis így rémlik :)

szerk.
ne hasogasd a szőrt :D tudod jól, hogy hogy értettem a gondodat, láttad, hogy KL1-ről van szó, aztán felkaptad a fejed mert a te romod is arra épül, figyellek ám ;]

(#5023) Iomega:

jó, mondjuk rootolva van, meg másik launcher, másik dialer, másik sms progi, meg egy rakat minden fagyasztva, szóval azért a nem buherálás sem annyira áll fenn, de tény hogy általában inkább a gyárihoz vonzódom :D

[ Szerkesztve ]

(#5023) Iomega válasza Rotate (#5019) üzenetére


Iomega
őstag

Igazad van, jól teszed, hogy nem buherálod. :C

R2: Annyi baj legyen.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#5024) F-ECT$ válasza agabe (#4994) üzenetére


F-ECT$
titán

Az a gond, hogy nem csak egy mappába mentetnek, így vadászni kell a törlendő cuccokat.

Dive ever, work never.

(#5025) R2D20208 válasza Rotate (#5022) üzenetére


R2D20208
addikt

(#5021) R2D20208 - ben ott egy link alul. Az neked szól.Nem volt időm szerkeszteni. Én arról beszélek. Elbeszélünk egymás mellett ? ;]

Nem hasogatok szőrt. Nekem nincs romom ( max zagyváim vannak ) és én mindenre összefusiztam valamit, nem csak KL1 - re :P

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5026) Rotate válasza R2D20208 (#5025) üzenetére


Rotate
veterán

tudom, de a KL1 az aktuális, vagy ez még délutáni info? ;]

szerk.
a linket láttam, de neki a gyárival volt gondja :)

[ Szerkesztve ]

(#5027) HardRic


HardRic
addikt

na, holnap szerviz, próbálom visszarakni KE2-t hogy majd arról update KE4-re, de lett egy szép bootloop, meg rohadt furcsán nézett ki a boot képernyő is. Na még egy nekifutás. Wish me luck.

(#5028) HardRic


HardRic
addikt

Sikerül felrakni a KE2-t, de a kijelző brutál furcsán néz ki. Tiszta fakó az egész. Az lehet az oka, hogy a screen tuning app használva volt wipe előtt?

(#5029) Rotate válasza HardRic (#5028) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem szard le, lőjj be mindent gyárira, JIGelj, meg a szokásos dolgok, aztán majd azt mondod, hogy ezért szervizeled...

(#5030) HardRic válasza Rotate (#5029) üzenetére


HardRic
addikt

Fasza, KE7-re frissítés megoldotta. Nagyon jó. KE4, aztán már alszok, mert már elegem van ebből.

(#5031) Szelley


Szelley
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy ICS megjelenéséről mit lehet tudni?! :DDD :DD

(#5032) zack


zack
nagyúr

Ki szeretném próbálni a Smart Keyboard Pro-t...
Telepítés után a következőket írja amikor be akarom kapcsolni:

"A Smart Keyboard Pro alkalamazás ezen beviteli módjával összegyűjthető a készülékbe beírt minden szöveg, beleértve a jelszavakat, a hitelkártyaszámokat, és egyéb szöveges adatokat. Folytatja?"

Ez így mennyire normális és sablonos egy keyboard telepítése után? :U
Merjem használni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5033) ForRedGlory válasza zack (#5032) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Normalis. Szokeszletet gyujt :)
Miert felted a hitelkartya adataid?;]

(#5034) Varszegig válasza R2D20208 (#5012) üzenetére


Varszegig
veterán

Az aláírásomban lévő rom van fenn, a kl1 sose volt. Annak idején sokan panaszkodtak hálózateldobásra.

(#5035) fuximaxi válasza Szelley (#5031) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Már leírtam, hogy megjelent, csak olyan titkos, hogy ti nem fértek hozzá, amúgy figyelik a fórumot, és aki sokat kérdezi annak nem engedik majd telepíteni. :)) :DD

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#5036) cochy


cochy
tag

Tudtok segíteni, hogy hol tudok venni USB adatkábelt s2-höz? használt is jó.

(#5037) kungzi válasza cochy (#5036) üzenetére


kungzi
veterán

bármely telefonos boltban, media marktban is van gyári kábel

(#5038) premete válasza cochy (#5036) üzenetére


premete
veterán

Ócsóér itt például

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5039) Varszegig válasza zack (#5032) üzenetére


Varszegig
veterán

minden external keyboardra kiírja ezt az android, csak hogy tudd, akár ilyet is programozhattak bele.
Mellesleg pl. az SPB Wallet saját keyboarddal rendelkezik a jelszóbeíráshoz, így ha azt használod, akkor hiába gyűjtené egy trójai klavi a gépeléseidet, oda nem jutna be.

(#5040) csabám válasza fuximaxi (#4971) üzenetére


csabám
addikt

Köszönöm a visszajelzést. Úgy néz ki, hogy nálam van a hiba.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#5041) mfranky válasza cochy (#5036) üzenetére


mfranky
őstag

Azért nézd meg rendesen milyen kábelt veszel, nekem egyszer sikerült olyat vennem, ami töltötte a telefont, de a kijelző akkor halott volt, töltés alatt... semmit nem érzékelt...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#5042) Piwi válasza mfranky (#5041) üzenetére


Piwi
addikt

Igy van, csakis gyári kábelt vennék én is, lehet hogy drágább de megéri a pénzt

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#5043) Szelley


Szelley
senior tag

+1 ezért lett kuka az előző telefonom, mert bóvli autóstöltővel próbáltam tölteni, ami máshogy volt kötve a gyárihoz képest...szétégett 1-2 áramkör az alaplapon :(

(#5044) premete válasza Szelley (#5043) üzenetére


premete
veterán

Nekem gyári samsung autóstöltővel égett szét az alaplapom, és gariban meg sem csinálták. A másik, ne keverjetek össze egy sima usb-kábelt egy töltővel/autós töltővel/akkuval; a samsung sem a rolexnél gyártatja a kábeleket, csak az árból tűnik úgy, hogy aranyból van. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5045) SP!T


SP!T
addikt

Tudtok valami modot XXKLPH romhoz, hogy gyári ICS képernyőzáram, illetve CRT screen off animációm legyen? Csak komplett témákat találtam XDA-n, ami tartalmazza ezeket, de azok mást is módosítanak.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#5046) Piwi válasza premete (#5044) üzenetére


Piwi
addikt

Gyári kábel is lehet hibás, ennek ellenére jobban bízok bennük mint az ilyen olcsó ebayes vackokban :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#5047) lapujka válasza keIdor (#4851) üzenetére


lapujka
csendes tag

Felraktad a linkelt témát? Mert én próbáltam de nem indult el a telefon. Fél óráig boot képernyő és semmi tovább lépés. :(
Meguntam, és vissza a mentett rendszer. Alap XXLPH-s romra raktam fel.

Samsung Galaxy S4 4.2.2 I9505XXUBMEA, Nexus 10 4.3

(#5048) keIdor válasza lapujka (#5047) üzenetére


keIdor
titán

Feltettem és megy szépen, de ez LA4-re ment rá.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5049) #68216320


#68216320
törölt tag

Minek a hibája lehet az, ha a telefon néhány naponta újraindulás tüneteit mutatja?
4-5 naponta előfordul az, hogy este leteszem a telefont, nem állítok rajta semmit, reggel viszont PIN-t kér. Az újraindulás folyamatát nem láttam még soha, ezért csak tippelek, hogy ez következhet be. Persze lehet, hogy nem így van, hanem egyszerűen a SIM-el van valami és emiatt kilép, majd vissza és így kéri a PIN-t. Ugyanezt produkálja főzött ROM-okkal és teljesen gyári, KIES által elfogadott KI4-el is. Így a ROM hibát kizárnám. Van ötlet?

(#5050) Gergőkee válasza #68216320 (#5049) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Ha visszaolvasol, volt szó róla tegnap. Első körben 2 kérdés:

- Fenn van e dolphin browser vagy más third party böngésző?

- Van-e külső sd a telefonodban, illetve appok vannak-e sd-re mozgatva.

Ha a válasz igen, akkor időlegesen töröld a böngészőket. Sd esetén meg mozgasd vissza az appokat, vedd ki a kártyát.

És jöhet az ellenőrzés.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.