Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4051) bordi10 válasza KoNZoLik@ (#4047) üzenetére


bordi10
senior tag

A TSF weather widget-éről meg annyit, hogy tegnap este 22-kor is a Napocska volt fent a házak felett, hőfok kb stimmelt, de ááá..legyen már este fent a Hold :K

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#4052) HUTCHDB válasza F-ECT$ (#4050) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

egy nagyon fontos dolog ami miatt ez az erzetunk:
a jobbra-balra valo scrollozast szoktuk meg, ennel viszont ilyen nincs.
vagyis nincs ilyen jellegu kapcsolat az oldalak kozott......mindig a bal also inditohoz kell "mennunk".
a sebessege es simasaga viszont szuper!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4053) bajusz66


bajusz66
aktív tag

Sammobilén írták a frissítésre:
Nothing planned

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#4054) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Már frissült is a TSF. Még nem tudom, mit változtattak, most láttam...

A multiple choices bug benne maradt, azaz ha többszörös kijelölést választok a bekarikázás után, akkor az első appot el is indítja.

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4055) znagy69 válasza Kapanyél (#4054) üzenetére


znagy69
őstag

Ti miért látjátok marketen? Ez diszkrimináció! :)

(#4056) RedCat


RedCat
senior tag

Használ valaki omega 3.2 romot? Egyik letöltő linkről se tudom leszedni. Az egyik megáll 1 mp-nél a visszaszámláló, a másiknál a continue gomb nem csinál semmit. Valaki feltenné nekem valahova? Köszi

(#4057) HardRic


HardRic
addikt

[Beats audio for any GB ROM]
Szóljatok, ha kipróbálta valaki. Én este rákukkantok.

(#4058) ibenny válasza znagy69 (#4055) üzenetére


ibenny
senior tag

Jobban jarsz, ha nem a Marketen keresed.

(#4059) znagy69 válasza ibenny (#4058) üzenetére


znagy69
őstag

Már megvan, csak én marketen nem látom, csak a 3 widgetet.

(#4060) Psytech válasza HardRic (#4057) üzenetére


Psytech
senior tag

Leszedtem, feltoltam. Most belehallgattam egy számba, de nem eget rengetően hallottam tisztábbnak. Mezei fülessel, teszem hozzá. De még hazafele úgyis tesztelem... Meg kéne venni egy értelmesebb fülest....

(#4061) ibenny válasza HardRic (#4057) üzenetére


ibenny
senior tag

Kell hozza root-hozzaferes?

(#4062) HardRic válasza Psytech (#4060) üzenetére


HardRic
addikt

Köszi, hogy teszteled.
Nekem egy 15k-s Sennheiserem van, nem tudom, hogy jó-e, ezt ajánlották. (Nekem,jó) Majd én is leírom mi lett.

Btw ics-re váltáskor szar lesz, hogy gb-ben megszokott cuccokról le kell mondani. Pl ez, vagy a screen tuning app.

ibenny: persze, alap. Anélkül nem flasheled föl. Nem tudom akinek nincs root az mitől fél. Olyan alapvető dolog, mint az Angry Birds :D

[ Szerkesztve ]

(#4063) ibenny válasza HardRic (#4062) üzenetére


ibenny
senior tag

Nincs szuksegem root-ra, ennyi, nem felek tole. Annak idejen SGS-en meg volt, de ezen a keszuleken teljesen feleslegesnek erzem a magam szamara. De mondok jobbat, Angry Birds sincs a telefonomon. :)

[ Szerkesztve ]

(#4064) Rotate válasza HardRic (#4062) üzenetére


Rotate
veterán

cwm nélkül is lehet, nem? a megfelelő fájlokat a megfelelő helyekre másolod a zipből :) vagy úgy nem jó?

ibenny:

ezt most úgy mondtad, mintha attól függene, hogy kell-e root, hogy mennyire jó a telefon :)

amint van egy cucc amit felraknál, de root nélkül nem megy, már szükséges is a root :) bár gondolom olyankor inkább lemondasz az appről :)

[ Szerkesztve ]

(#4065) Gergőkee válasza znagy69 (#4055) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Mert az android azon a fejlettségi szinten jár, hogy érzékeli a felhasználó potenciális vásárlási szándékát. Aki amúgy sem venné meg, vagy csak warezolná, annak nem is mutatja. :) :)

Majd akkor aggódj, ha számodra üres lesz a market :) :)

(#4066) Rotate válasza Gergőkee (#4065) üzenetére


Rotate
veterán

nem mindenki ugrik rá a 3600 forintos appre, anélkül, hogy tudná jó lesz-e majd neki vagy sem... te megvetted, de a fele számodra fontos funkciót nem tudja, gondolom emiatt használni se sokat fogod, de fő, hogy megvetted...

ez részben a fejlesztők hibája is, egy ilyen szintű cuccból ingyenes trialt nem felrakni baromság, 15 perc alatt nem tudod meg, hogy jó lesz-e az neked...

(#4067) ibenny válasza Rotate (#4064) üzenetére


ibenny
senior tag

Speciel szamomra tenyleg ugy volt, ahogy mondod, az SGS kevesbe volt jo keszulek az S2-nel, igy ott valoban szukseges volt a root, de jelenleg a legkisebb kesztetest sem erzem ra. Es ign, lemondok az app-rol, mert miota megvan a telefon, ez az elso dolog, ami kicsit is erdekel ebbol a halmazbol, de nem annyira, hogy akar csak a szukseges kernelt letoltsem. Kinek mi, tudod. :) Az en telefonom anniyra gyari, hogy launcher-nek is a TW-t hasznalom. :D

(#4068) znagy69 válasza Gergőkee (#4065) üzenetére


znagy69
őstag

Ez nem vicces, én eddig 99%-ban megvettem ami kellett, de ezt kénytelen voltam máshogy beszerezni, mert nem látja a telefonom a marketen. Egyébként 1 hete vettem egy témát a Go Launcherhez. :)
Az utolsó mondatod szándékát nem értem.

(#4069) Rotate válasza ibenny (#4067) üzenetére


Rotate
veterán

ha csak kernel flasheléssel lehetne rootolni, akkor én is hanyagolnám :) szerencsémre ott volt a Superoneclick is mint alternatíva :)

(#4070) Psytech válasza HardRic (#4062) üzenetére


Psytech
senior tag

Azzal azért valószínűleg élethűbb lesz a dolog.. :) Nekem még egy Iphone 3G-ből megmaradt gyári fülesem van, el-el szólogat, de nem ártana valami használható, de majd egyszer :)) Este tudok majd bővebbet írni róla, hazafele 1-1,5 óra zenehallgatás alatt, ha valamiben kiemelkedik, úgyis kiszúrom...

(#4071) Kapanyél válasza znagy69 (#4059) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ha PC-vel megtalálod, akkor bejelentkezel, Install/Purchase és mikor telefonon elindítod a Market-et, akkor a Saját Alkalmazások lista végén megjelenik, mint nem telepített alkalmazás.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4072) ibenny válasza Rotate (#4069) üzenetére


ibenny
senior tag

Csak a pelda kedveert irtam azt, ismerem a lehetosegeket. :) Nem azert irtam am, amit, mert zavarna a root, vagy eppen, hogy negativ velemennyel lennek rola, csak szamomra nem jelent szuksegletet.

(#4073) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Sziasztok!

Akik regisztráltak tegnap a Cerberus-ra, nekik ingyenes lett?
Nekem szerencsére igen és sokkal jobb mint a Samsung gyári megoldása. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#4074) kalapaacs válasza Kapanyél (#4071) üzenetére


kalapaacs
tag

de a nem támogatott készüléken nem.

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#4075) znagy69 válasza Kapanyél (#4071) üzenetére


znagy69
őstag

:)
Azért ennyire értek hozzá, egy bajom van, hogy PC-n az SGS2 nem támogatott. Ki lehetne próbálna SGS1-el is, de ennyiért nem akarok szarakodni, hogy ne legyen jó. Ami most van az próbára jó, remélem csak felrakják SGS2-nek is.

Köszi.

(#4076) SP!T


SP!T
addikt

Hogy rakjátok ki a TSF widgetet 2.3.6 alatt? Nekem nincs a widgetek közt. Csak ICS alatt müxik?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4077) Gubro


Gubro
senior tag

Takaritottam kicsit. Ez most egy figyelmeztetes: aki warezt hirdet, vagy buszke arra, hogy warezol es ennek hangot ad a forumban, az repulni fog.

Uff.

(#4078) znagy69 válasza SP!T (#4076) üzenetére


znagy69
őstag

Az oldalsó sávban nincs benne? Onnan kell behúzni.

(#4079) Gergőkee válasza Rotate (#4066) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Poénkodni próbáltam, csak ezek szerint nem jött át.

Én bánom is, hogy megvettem... de az előbb írtam nekik egy levelet, kb a hsz-em fordítását. Kíváncsi vagyok, hogy később tudni fogja-e ezeket.

Znagy69, ez Neked is válasz.

Egyébiránt én pc-n is látom.

[ Szerkesztve ]

(#4080) HardRic válasza Gergőkee (#4079) üzenetére


HardRic
addikt

Nagyon-nagyon meg leszek lepődve ha válaszolnak.

(#4081) Rotate válasza Gergőkee (#4079) üzenetére


Rotate
veterán

majd írok nekik én is, hogy legyen belőle ingyenes trial...

(#4082) ToMmY_hun válasza HardRic (#4080) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

我太 :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#4083) Kapanyél válasza znagy69 (#4075) üzenetére


Kapanyél
őstag

Elnézést, nem emlékeztem az előzményekre.
Nálam egy i9000, egy i9100 meg egy p6800 van a listában, és még mindig kompatibilis a két galaxy mobillal. Elég instabil ez az Android Market.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4084) znagy69 válasza Gergőkee (#4079) üzenetére


znagy69
őstag

Én csak pc-n látom. Ott az ár alatt van lehetőség kompatibilitást nézni és az SGS2 nem támogatott.
Annyira nem rossz ez. Bár ezt az időjárás widgetet kiraktam, de szerintem botrányos.

Kapanyél Ezt én sem értem. Hogy van akinél van, van akinél nincs. Nézd már meg a Te PC-d mit ír ki.

[ Szerkesztve ]

(#4085) Kapanyél válasza znagy69 (#4084) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nem tudja kiírni. Loading device compatibility... aztán fönt meg oops... próbáld később.
Valami nem okés ezzel most.

Konkrétan, ha rámászok a BUY-ra:

"Oops, we had trouble processing your request. We're working on fixing the issue. Please try again later."

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4086) SP!T válasza znagy69 (#4078) üzenetére


SP!T
addikt

Oldalsó sáv? :F

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4087) sippet válasza Gubro (#4077) üzenetére


sippet
senior tag

:R

(#4088) Gergőkee válasza Rotate (#4081) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Csak válaszolnak tán.

Igazából egyes verziókat lehet "ingyenes trialnak" tekinteni. Itt nem azzal van a baj, hogy nincs trial, hanem azzal, hogy a kiadott termék hmmmm... hiányos. Engem nem feltétlenül a video/app közti különbség zavar, hanem a korábban leírtak (app drawerben nem lehet ikont rejteni, scrollable widgetek nem mennek, widgetek nem átméretezhetőek, no live wallpaper, max 12 app 1 mappában, nincs oldalak görgetése, nem lehet + oldalt hozzácsapni, ikonok szövege nem rejthetőek el stb.)

[ Szerkesztve ]

(#4089) HardRic


HardRic
addikt

JKay már csinálja az ICS verzióját. :) Írja, hogy lesz "two more lockscreens". Bízom benne, hogy beleheggeszti az alap, középen fix ikonos feloldást, nekem az nagyon tetszik.

(#4090) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

szilikon tokot használ valaki? ha igen, akkor mit ajánl?

(#4091) znagy69 válasza SP!T (#4086) üzenetére


znagy69
őstag

Bal oldalt középen van egy fekete kocka, ha ráböksz akkor kijön egy "menü" sáv jobb oldalt. Annak a közepén a baloldalán van 3 lehetőség. A középső a widgwetek. Ott van a memo, weather, music, contact.

Így érted?

Kapanyél Várunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#4092) zseko válasza znagy69 (#4084) üzenetére


zseko
veterán

Támogatott az S2, nálad lehet valami gubanc. Simán megvehetném, ha tetszene. Telenoros vagyok egyébként.

HR24.hu

(#4093) znagy69 válasza zseko (#4092) üzenetére


znagy69
őstag

Nézd már meg akkor pc-n mit ír. Nem vagyok vak.

Szerk. Gondolom pc-n mindegy milyen a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#4094) gilfoyle válasza znagy69 (#4093) üzenetére


gilfoyle
őstag

Nekem is azt hozza, h nem kompatibilis a telóm. Én is PC-n néztem.

(#4095) R2D20208 válasza znagy69 (#4093) üzenetére


R2D20208
addikt

Megnéztem, és nekem is okés. Nem lehet a Romverzió nem tetszik neki? Már másra nem tudok gondolni..

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4096) Motyi válasza R2D20208 (#4095) üzenetére


Motyi
senior tag

Nálam mind 2 S2 LA4-s rommal megy, ami közös hogy Trés és nem látszanak.Kollégámnak független S2 LA4 rommal minden ok. Furi :F

[ Szerkesztve ]

(#4097) Kapanyél válasza znagy69 (#4091) üzenetére


Kapanyél
őstag

Na most már kiírja, hogy Purchased és kompatibilis is.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4098) R2D20208 válasza Motyi (#4096) üzenetére


R2D20208
addikt

Hmm. Tuti vmi kompatilibitási probléma. vagy passz...

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4099) Rotate


Rotate
veterán

ha kapnak 50 retweetet akkor 24 óráig akciós lesz a Poweramp! Deal alert :)

(#4100) SzlobiG válasza Rotate (#4099) üzenetére


SzlobiG
félisten

Árban ez mit jelent?:)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.