Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4902) Atus85 válasza hdman (#4898) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ha sokminden van a film mappájának a könyvtárában akkor törölj ki mindent, csak az avit hagyd benne. Akkor menni fog.

(#4903) HardRic válasza Rotate (#4785) üzenetére


HardRic
addikt

Áldja a nevedet az ég, ez valami gyönyörű! Wow.

(#4904) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Én úgy imádom a telefonom!

Ma is sikerült elszórakoztatnia... no persze az én figyelmetlenségem okozta a jelenséget.
Történt ugyanis hogy a tegnapi este folyamán, erősen álmatag állapotban a Zedge nevű - egyébként felettébb szórakoztató és igényes - programban kószálva belebotlottam egy számomra addig ismeretlen funkcióba: Auto-update Wallpaper. Nem is időztem sokat rajta, bekapcsoltam, gondolodván hogy a letöltött komoly mennyiségű háttérképek közül majd szépen beállít nekem minden órában egy újat és ezzel megakadályozva azt, hogy megunjam az aktuálisat. Ezután szépen lefeküdtem és vártam az álommanót.

A problémák a mai nap folyamán kezdődtek. Beállítottam egy újonnan letöltött háttérképet, és a telefon újbóli felébresztése után csodálkoztam, hogy miért nem az a kép fogad. Szorgosan állítgattam be az általam látni akart hátteret minden órában, amikor is eszembe jutott a tegnap esti kalandom a Zedge-dzsel.

Azért írtam ezt le hogy jótanácsként a következőt mondhassam:
Ne állítgassatok semmit a telefonon lefekvés előtt, mert könnyen elfelejtődhet és érthetetlen jelenségeket okozhat a jövőben. :))

C programmers never die, they are just cast into void.

(#4905) csabicska


csabicska
senior tag

I9100XWLA4 root kernelt keresnék.
Estleg egy linket tudnátok adni?
Azt hiszem találtam. Bocsi-
:)

[ Szerkesztve ]

-Galaxy S20 - The best-

(#4906) fuximaxi válasza csabicska (#4905) üzenetére


fuximaxi
senior tag

xda-develpoers.com

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#4907) csabám válasza csabicska (#4905) üzenetére


csabám
addikt

Itt

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4908) R2D20208


R2D20208
addikt

Meguntam picit GoLaunchert, visszatérek ss - hez . Kezdtem belakni újra. Sztem nagyon jó Launcher... : 1, 2, 3, 4, 5, 6. Az a jó benne, amennyi oldal, olyanra szabod amilyenre akarod. Ma elcsesztem vele eddig vagy 3 órát :D

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4909) csabám


csabám
addikt

Stock KK5 + Siyah 2.6.13 - at használ valaki?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4910) fuximaxi válasza csabám (#4909) üzenetére


fuximaxi
senior tag

igen

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#4911) hdman válasza fuximaxi (#4899) üzenetére


hdman
őstag

Vigyazz, kiejtetted a varazsszot, nehogy banan legyen :)

trobi28: a gyarival egesz eddig ment, most nem tudom mi van vele. De azert megprobalom,koszi. Most moboplayert tettem fel, azzal megy.

atus: a gyokerben van. de ami mappaban van, azzal sem birkozik meg...

Sopron city :)

(#4912) csabám válasza fuximaxi (#4910) üzenetére


csabám
addikt

És nincs olyan gondod, hogy beakad a médiakeresés, mikor törölsz valamit a gyári fájlkezelőből?

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4913) csabicska


csabicska
senior tag

I9100XWLA4 akartam feltenni.Egyfájlosat.
Ugye nem engedte a repartot,de mikor betöltött nagyon nem működött.
mi a hiba?
Szinte alig reagált vmire is.

-Galaxy S20 - The best-

(#4914) keIdor válasza hdman (#4898) üzenetére


keIdor
titán

Áhh, egy Walking Dead-es kolléga! :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4915) R2D20208 válasza csabicska (#4913) üzenetére


R2D20208
addikt

Te aztán romolsz Csabicska ( nem keveset ) :D ( nem tudom mit ronthattál el, elvileg jól csináltad )

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4916) csabicska válasza R2D20208 (#4915) üzenetére


csabicska
senior tag

Ja tényleg sok romot kipróbálok.
Ezért sem értem mi történt.Nem törölte az előző romot,ez okozott komoly akadást.
Most visszatettem az LPH-t.
csak gondoltam még az ICS érkezéséig kicsit kalandozom.

-Galaxy S20 - The best-

(#4917) hdman válasza keIdor (#4914) üzenetére


hdman
őstag

Kicsit lemaradtam, most 3 reszenkent daralom :)

Sopron city :)

(#4918) Soound válasza HardRic (#4903) üzenetére


Soound
tag

Ezeréve használom exDialer-t, és mondom a jó hírt: készül már a exMessages

képek

(#4919) Rotate válasza HardRic (#4903) üzenetére


Rotate
veterán

én is ezt használom ;)

Keldor papa:

most néztem az ehetit, elég durva volt a vége :P

Soound

remélem hamar kijön és lesz hozzá hasonló ICS téma, GO SMS nem az igazi :)

[ Szerkesztve ]

(#4920) Soound válasza hdman (#4898) üzenetére


Soound
tag

A semmitérő Beats Audio-t nem raktad fel véletlenül? Igazából nem tudom mi a franc történt, én úgy emlékeztem hogy miután felraktam Beats-et minden módon kipróbáltam. Szóval úgy rémlik, hogy avit is próbáltam. Lényeg a lényeg, hogy pár napra rá próbáltam lejátszani egy sorozatot, és nem támogatott formátumot írt ki. Mindenre ezt írta, kivétel a telefon által felvett videókra. Lejátszó se számított, semmi nem játszotta le (síma xvid). Pont volt egy pár napos nandroid backupom, azt visszaállítottam, és minden meggyógyult.

Történet konklóziója, hogy pontosan nem tudom megmondani miért sz*r be system szintű video codec.

(#4921) Soound válasza Rotate (#4919) üzenetére


Soound
tag

Én is kipróbáltam már minden fajta SMS appot, az a baj hogy mind hoki, vagy ha ez egy kicsit túlzás is, de baromira nem jön be. Így maradt a stock, és vadul drukkolok exMessager-nek :D (vagy 2 naponta ránézek a topicra, hátha)

(#4922) HardRic válasza R2D20208 (#4908) üzenetére


HardRic
addikt

Én már jóval több. mint 3 órát csesztem el rá. De megérte. Imádom. Szép shotok btw.

Soound: OMFG, szólj ha kijött.

[ Szerkesztve ]

(#4923) Soound válasza R2D20208 (#4908) üzenetére


Soound
tag

...hát nem vagyunk egyformák... :D

(#4924) Rotate válasza Soound (#4921) üzenetére


Rotate
veterán

a gyárival az a legnagyobb bajom, hogy akad egy sms megnyitása... agyfasz...

most van a GO valami ICS-szerű témával, de még mindig túl csicsa... de legalább nem akad...

(#4925) hdman válasza Soound (#4920) üzenetére


hdman
őstag

Ez lesz a gaz! Utolag nekem is leesett, hogy a beats cseszhette szet! Mindegy, alternativ lejatszokkal kibirom marc 15-ig! :)

Sopron city :)

(#4926) R2D20208 válasza HardRic (#4922) üzenetére


R2D20208
addikt

Régebben próbálgattam, most meg félig belaktam. Gyors mint állat, és azt raksz, oda, és olyan háttérrel, olyan módon, ahogy te akarod. Sztem most ezt fogom használni. :K

(#4923) Soound mi lenne ha egyfolymák lennénk ? Ki d..gná a dagadt otromba nőket ? Hogyan fejlődne a civilizáció ? ;)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4927) Bela52


Bela52
tag

Űdv ,mindenkinek. Letöltöttem a jogos bűntetésem. Be kell, hogy valjam, elvonási tüneteim voltak. :R

(#4928) HardRic válasza R2D20208 (#4926) üzenetére


HardRic
addikt

Tökéletesen alkalmas mindenre amire egy launcher, sőt a bookmarks, meg contacts page-ekkel még más programokat is kivált.

Mindenkinek ssLauncher! :))

(#4929) R2D20208 válasza HardRic (#4928) üzenetére


R2D20208
addikt

+1 ( na van ami mindkettőnknek bejön ;] )

Szét kell bontanom az apk- t , megcsinálom, hogy a Contacsokban ne legyen az a zöld droid ( normális névjegy legyen ) és ne zöld telókagyló. Amúgy másba bele sem tudok kötni...

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4930) SGalaxYS


SGalaxYS
csendes tag

Sziasztok.
Lenne egy kerdesem...decemberben vasaroltam
a telefonom(s2) gyari fuggetlen.
Ez volt az elso androidos okostelefonom es
sikerult azota minden hasznos es haszontalan
programmal widgettel....telepakolni a telefont.
ezek egy reszet mar toroltem de a telefon elegge
be van lassulva es neha le is fagy. Segitseget
szeretnek kerni egy teljes formazasban illetve
szoftver frissitesben....gyarilag is a 2.3.4es
android volt rajta. Van e valami ujabb verzio
amit erdemes feltenni vagy erdemes megvarni a
hivatalos icst? A teljes formazast hogy lehet
vegrehajtani illetve ha van uj szoftver akkor
annak a frissitesi modja is erdekelne!?Elore is
koszonom segitsegetek!

(#4931) keIdor válasza Rotate (#4919) üzenetére


keIdor
titán

Jaja! :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4932) SP!T válasza fuximaxi (#4887) üzenetére


SP!T
addikt

Semmi nem törött. Elengedett a ragasztó (mivel ezeket a vékony érintős telefonoknak a kijelzőjét ragasztják) és az üveg 1mm-t tud mozogni ha a bal felső sarkát az ember erősebben megnyomja. Szépség hiba, zavaró...

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4933) bobooo válasza SGalaxYS (#4930) üzenetére


bobooo
addikt

érdemes megvárni az ICS-t már csak 10 nap elvileg :DD a gyári állapotra vissza állítás meg : Beállítások ->Adatvédelmi beállítások -> gyári adatok vissza állítása

(#4934) Rotate


Rotate
veterán

SamMobiles
New rumour: March 13 #SGSII April 15 #SGNote #ICS

(#4935) R2D20208 válasza SGalaxYS (#4930) üzenetére


R2D20208
addikt

Ha lementesz mindent ami kell, akkor nyomj egy *2767*3855# kódot a tárcsázódba. Így mindend törlődik, nullás lesz a telód. Helyedbe raknék egy KK5 ös gyárik, vagy egy KL1 eset, amíg jön az ICS. ( de lehet az szarabb lesz ) :D

(#4933) BoboDJ ezzel a belső SD összes szennye még a telón marad. :K

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4936) csabám válasza Rotate (#4934) üzenetére


csabám
addikt

Remélhetőleg ide jön (eu) :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4937) keIdor válasza R2D20208 (#4935) üzenetére


keIdor
titán

LA4 rosszabb, mint az említett két előd?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4938) SGalaxYS válasza bobooo (#4933) üzenetére


SGalaxYS
csendes tag

ezt a megoldast neztem en is...de ezzel az osszes adatot letorli a telefonrol??? ez az ics mar a hivatalos lesz?

(#4939) bobooo válasza SGalaxYS (#4938) üzenetére


bobooo
addikt

összes adat el fog veszni igen. ami március közepén jön az igen :))

(#4940) R2D20208 válasza keIdor (#4937) üzenetére


R2D20208
addikt

Nem tudom. 2 ok miatt nem tudom. 1: valamiért leszedték hivatalos oldalról annó. 2 : 2 Rom is , nagyobb Rommereké, FC - zik. De ez nem azt jelenti , hogy rosszabb. Én most próbálom megtudni, hogy rosszabb - e, hisz feldobtam ma picit kigyomlálva. ( eddig ok )

(#4938) SGalaxYS ICS ügyben kérdezd Szelley ICS szakértőt , akár priviben is. Ő tud mindent róla. :K

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4941) SGalaxYS válasza R2D20208 (#4935) üzenetére


SGalaxYS
csendes tag

az a baj h nem nagyon vagyok kepben a frissiteses dolgokkal sem. Utana kellene olvasnom itt a dolgoknak mert ismerosom sima sre rakott fozott romot meg uj kernelt es lenyegesen jobb lett a telefonja...:-) ugyhogy nagyon erdekelne a dolog...

(#4942) Varszegig válasza SGalaxYS (#4941) üzenetére


Varszegig
veterán

itt a gyári romokkal is jó a telefon, de próbálkozhatsz alternatív dolgokkal, ha akarsz. Az 1. hsz olvasásával kezdeném...

(#4943) horvathkrisz válasza ha3fis (#4893) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Elöbb a felsöbbrendüek kapják, aztán a gójok...

(#4944) zack válasza Rotate (#4785) üzenetére


zack
nagyúr

Köszönöm mindkét ajánlást (ForRedGlory-nak is) de az exDialer lesz a befutó valószínüleg. :K Mindkettőt kipróbáltam, és valahogy az exDialer letisztultabb, több beállítási lehetőséggel.
Megvettem hozzá a "Steel" témát..300ft környéke volt, de baromi jól néz ki. A GoSMS-hez is fizetős témát tettem fel (Machine City Theme), amit azóta is használok. ;)
Persze vannak jó ingyenes témák is, de sokat nem akartam most keresgélni, és a progiból elérhető ingyenesek nem tetszettek annyira.

Egyébként tesztelem a Turkbey-t, de hasonló aksi problémám azóta nem volt. Úgy működik ahogy az elvárható ezen a szinten. :K

ICS megjelenés látom ma is sokszor volt téma.
Szerintem a 03.15. dátumba se élje bele magát senki. Mindenki sötétben tapogatózik, felesleges fantáziálni, miért nem kaptuk még meg. Van egy rakás indok egyébként, ami közrejátszhatott. Az egyik, hogy senki nem mondta a hivatalosan hogy márc. elején megkapjuk. Márc.-ápr. ugyan volt szó, de még akkor sem lehet egy szavunk se ha 04.10.-én kapjuk. A másik ok lehet hogy javítgatják gőz erővel, és tényleg a legjobb rendszer kiadására törekszenek. A harmadik ok, pedig az Apple kereset lehet, amivel késleltethetik az ICS megjelenését, amiről volt is szó pár héttel ezelőtt. Remélem nem ez utóbbi az oka, mert akkor elég nagy bajban leszünk.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4945) Iomega


Iomega
őstag

Szelley: Bocs a kérdést, azt rebesgetik, hogy te tudod mikor jön ki az ICS? :DD
A Jelly Bean? :))

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#4946) bobooo válasza Iomega (#4945) üzenetére


bobooo
addikt

a Jelly Bean valószínűleg csak tábla gépekre lesz elérhető :(

(#4947) Rotate válasza bobooo (#4946) üzenetére


Rotate
veterán

jajj már megint ezek a pletykák... a Google még azt sem erősítette meg, hogy Jelly Bean lesz a neve (bér valszeg az lesz)... de az ICS után mi értelme lenne egy tablet only rendszernek?

(#4948) bobooo válasza Rotate (#4947) üzenetére


bobooo
addikt

de meddigre kiadják meg a gyártók kisajátítják addigra már az SGSII már egy "elavult" telefon lesz

(#4949) keIdor válasza bobooo (#4948) üzenetére


keIdor
titán

Annyira nem, a most bemutatott készülékek közül én nyugodt szívvel nekiküldeném a HTC One S-nek, vagy a Sony Xperia S/P-nek. LG Optimus L7-et meg egyenese alázza.

Csak a HTC One X-re és az LG 4X HD-re lehet rámondani, hogy jobb nála. Egyelőre persze, jön a Galaxy S III is később, ami nyilván jobb lesz, viszont idén ez marad a közép-felső kategóriában, ahogy tavaly tette az SGS ugyanezt.

Ettől függetlenül tuti cserélek egy 4 magosra még nyár elején, a HTC One X nagyon tetszik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4950) agabe válasza bobooo (#4946) üzenetére


agabe
addikt

fura lenne, mivel az ice cream-tol vezetik be, hogy mindkettom fusson (vagy en is keverek valamit?)
a pletykak osszevissza mennek, es mire lesz valami az 5-osbol, az nem 2012-ben lesz...de ha altalanos rom lesz (nem csak tabletre) akkor biztos legalabb portolni fogjak s2-re customban, bar erosen ketlem, hogy jovo nyaron (vagy akar csak iden osszel ;] ) a most itt levok tobbsegenek meg meglesz ez a telo.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.