Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5751) Psytech válasza ForRedGlory (#5726) üzenetére


Psytech
senior tag

Erre van esetleg ötleted? A music player apk-t nem engedi ilyen módon lecserélni, a clockpackage működött, de itt pl ha le akarnám cserélni akkor felülírás és reboot után nincs zenelejátszóm :Y a mostanival az a bajom, h lockscreen-en hibásan jeleníti meg a pause és a next szimbólumokat. De ha visszateszem a romban lévőt, akkor újra van, de ugye hibásan.

(#5752) Zsoó válasza Zsolaf (#5741) üzenetére


Zsoó
tag

Sejtem mire gondolsz. Én is arra tippeltem hogy letiltották. De megkértem a pannonos csajt, hogy nézzük meg a gépben imei alapján, hogy le van-e tiltva. Azt mta hogy a készüléket nem tiltják le, ha nem fizetik a számlát, csak a simet.
Másodkézből vettem 1 naposan a készüléket.
Vigyem be samsung szervizbe, ott érdeklődjem?

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#5753) ERPY válasza zseko (#5750) üzenetére


ERPY
őstag

Az okosba részt úgy értettem hogy nem marketen fizettél az egyébként ott fizetős dologért.
Azt próbáltad már, hogy leszeded a cuccot, restart recovery, dalvik cache és cache törlés (data nem), majd a marketnél data törlés, és úgy megpróbálni megvenni?

(#5754) Varszegig válasza zseko (#5750) üzenetére


Varszegig
veterán

"Még az iGO-m is eredeti."

És azt hogy???

Zsoó: biza, már a telenor is tilt, ha nem fizetik a részleteket. Ez IJ esete lesz.

andoneboy: 95-ért még vigye is oda?:) Hát ha ilyet találsz... (az enyém olyan, amit leírtál, de nem eladó, de ha az lenne sem szaladnék vele Miskolcig ennyi pénzért. Többért el lehet adni helyben.)

[ Szerkesztve ]

(#5756) R2D20208 válasza Psytech (#5751) üzenetére


R2D20208
addikt

Egy jó megoldás, szerintem a legegyszerűbb. Winamp pl ( de van több gyárinál jobb lejátszó még ) :) MInek ragaszkodsz a gyárihoz ? :) ( amúgy töröld ezt ami bent van a system appból, és ne felülírd )

(#5757) ToMmY_hun eladó kiadó most a szívem...

:DD :DD

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5759) F-ECT$ válasza Varszegig (#5754) üzenetére


F-ECT$
titán

Spicához adták.

Dive ever, work never.

(#5760) edgelaszlo válasza C.Brigante (#5740) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

kérd el a legutsót....yyoo naon :K

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#5761) plejik


plejik
addikt

[ROM][MOD] WIUI 2.3.2 Stable (GB) v4 (ICS) b5 - MULTiLanguage + RTL Fix

Ha valakit érdekel. :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#5762) Psytech válasza R2D20208 (#5756) üzenetére


Psytech
senior tag

Végül is nem ragaszkodom hozzá csak nem volt vele semmi bajom :) a töröl és bemáyolt is próbáltam, nem segített az sem rajta. Winamp-ot próbáltam régebben, nem jött be. Most ott tartok, hogy egy miui music playert használok, a gyárit töröltem ezt meg beepítettem a system/app-ba :D power amp-ról hallottam sok jót, következő vásárlás az lesz :)

(#5760 ) edgelaszlo:: + 1, tényleg ki.... jó :))

[ Szerkesztve ]

(#5763) Rotate válasza Psytech (#5762) üzenetére


Rotate
veterán

hétvégén kellet volna Powerampot venned :) 2€-val olcsóbb volt :)

(#5764) Richard!


Richard!
addikt

ICS?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#5765) kungzi válasza Richard! (#5764) üzenetére


kungzi
veterán

jó kérdés, először úgy volt, hogy holnap jön, aztán mégsem, most már ki tudja ezeket az idiótákat követni :W

(#5766) Psytech válasza Rotate (#5763) üzenetére


Psytech
senior tag

Tudom, láttam is, hogy írtátok, de nem mindig van számlán pénz, fizu után teszek rá mindig egy keveset az ilyenekre :) tényleg, nem tudjátok mi van a google és telenor megállapodással? Még novemberben bejelentették h 2012 elejétől a telenorosok majd a számlájukra is vásárolhatnak marketen és h mi is benne leszünk az 5 tesztországban. Na pl nekem ez nagyon jól jönne, mert vásárolnék én dögivel, csak így körülményes..

(#5767) Rotate válasza Richard! (#5764) üzenetére


Rotate
veterán

március :)

(#5768) plejik


plejik
addikt

more

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#5769) Richard! válasza Rotate (#5767) üzenetére


Richard!
addikt

asszem március van... :U

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#5770) ha3fis válasza Rotate (#5767) üzenetére


ha3fis
tag

Látom óvatos vagy, hogy évszámot nem írtál.... ;)

(#5771) zseko válasza ERPY (#5753) üzenetére


zseko
veterán

Próbáltam, már nemegyszer de semmi. Ezt is megvehetném az oldalukon de akkor nem frissül a marketen ha frissítenék, és lustább vagyok annál hogy figyelgessem a programokat van-e újabb :) Amit marketen kívül vettem az egy golfos játék a gameloft-tól, az tán 2-3€-ba került náluk a marketes árral szemben így azt nem hagyhattam ki :)
A webes market is tiszta gány, a My Android Apps lista például a P betűnél megszakad :U Meg egy-két programra is még azt jelzi hogy telepítve, holott már pár hónapja letöröltem :F
Most írtam nekik report a problem-et, meglátom mit reagálnak.

(#5754) Varszegig a Spicához kaptam :DDD
Ha visszaemlékszel, ez volt a 'nagy dobása' a Telenornak, (szinte) az első androidos telefon, az első magyarra fordított rom, ingyenes iGO. Ez volt az egyik oka hogy azt a telefont vettem, a másik a RedBull csomag, meg nem mellékesen tetszik is a telefon. Négyirányú pad, fizikai telefongombok, fizikai fényképezőgomb, nem kell szétszedni a telefont se sdkártya, de sim cseréhez sem. De szoftverileg, vagy én nem tudom hogyan de rettenetesen elk..ták. Gyári rommal(!) két hét után az sms-ekhez, vagy a telefonkönyvbe szó szerint 40-50mp volt belépni! Lemértem, nemegyszer.. Hihetetlenül akad(t) az egész rendszer, quadrant pl. 240 pontot dobott. Custommal 690-et.. :) A mio A501-em a maga 200MHz-ével lényegében nagyobb élményt ad, és pár esetben gyorsabb mint a Spica a 800MHz-el. :(((

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#5772) Rotate válasza Richard! (#5769) üzenetére


Rotate
veterán

és még vagy 20 napig az is lesz... nem értem mi a gond... :U

(#5773) Richard! válasza Rotate (#5772) üzenetére


Richard!
addikt

csak annyi h már mindenki tűkön ül :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#5774) Rotate válasza Richard! (#5773) üzenetére


Rotate
veterán

még egy darabig ez így is marad :)

(#5775) lefkosia


lefkosia
őstag

Sziasztok!

Elköszönni jöttem. Köszönök minden eddigi segítséget, amit itt kaptam. Note-ra váltok.

The Truth Is Out There

(#5776) Rotate


Rotate
veterán

ha valakinek nem kéne Samsung Appsből ingyen:

Modern Combat 3 is at the lowest price ever! Grab it on #Android at 49¢, only on Google Play! http://glft.co/z5r6o9

illetve van pár új a listában: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5777) cultfeca


cultfeca
tag

Sziasztok!
Nagy gond van a telefonommal.Hívás végeztével nem ébred fel a kijelző.Olvastam már erről a jelenségről valahol de nagyon be vagyok sz..va és kérlek segítsetek!Mi ez? Mi a megoldás?Ma vettem észre és állandó minden hívásnál csinálja!

(#5778) ERPY válasza zseko (#5771) üzenetére


ERPY
őstag

Nem tudom, amit most írok max erősítsen meg valaki vagy cáfoljon meg hogy működhet-e.

Szal mi lenne ha lementenéd a rendszered, hogy meglegyen. Full wipe, majd rendszert beindít, marketre bejelentkezel, megveszed az appot (elvileg ilyenkor mivel a marketen nem vetted meg, megtehetnéd), lemented mondjuk Titániummal az appot. A lementett rendszered visszateszed, Titániumból az app mehet vissza, és így meg is vetted (market az accodhoz csatolta), és a rendszered része is egyben.
Mivel nem csináltam még ilyent, így passzolom a megvalósítást mert ez csak egy elmélet, de ha az áll hogy az acchoz tartozó megvásárolt appot az accal bárhova viheted, elméletileg működnie kellene.

(#5779) plejik válasza cultfeca (#5777) üzenetére


plejik
addikt

Romcsere megoldja szerintem, nekem is volt ilyen, és én azzal kiküszöböltem....azaz romhiba szerintem...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#5780) Aryan


Aryan
senior tag

Sziasztok! Előre is kérlek titeket ne kövezettek meg a buta kérdése(i)m miatt :) !
Van nekem egy jó működő HTC Desire-m ami lassan csere érett lett (nincsen vele baj, csak meguntam lassan 2éves használat után). Az utódja Samsung Galaxy S2 lenne (azért lett ez mert MM-ben most kamatmentes hitelre meglehet vásárolni) Tesztekben ahogy olvastam a HTC Sensation-nél erősebb, más alternatíva nincsen. Érdemes még 1400000Ft kiadni a telefonért? Lassan valamikor jönnek a 4magos telefonok is, ezért vacillálok a dolgon. Hitelre menne a dolog, de akkor lehet hogy várnék még a telefon cserével.

Gondolom a gyári 2.3 sw-el is lehet használni az S2-őt, már meguntam a custom romok hülyeségét, csak a desire-nél hasznos volt mert kevés volt a belső tárhely.

(#5781) Rotate válasza ERPY (#5778) üzenetére


Rotate
veterán

az a baj, hogy valamiért némely appnél eltárolja a market, nem az app, hanem maga a market, az accountodba, hogy megvetted... és te a telefonon földhöz is verheted magad, akkor sem fogod tudni megvenni, mert akár szűz rendszeren is marketbe belépve azt jelzi, hogy meg van véve...

nekem még factory reset után is megvettnek jelzi a Swiftkey-t, pedig Amazonról van meg... nincs megoldás, csak másik market account, ami megint nem jó...

Aryan:

S2-nél tökéletesen működik a gyári rom :) 140-ért nekem kicsit soknak tűnik, de ha részletre veszed, akkor végülis belefér, plusz gyári gari meg minden hivatalos lesz :)

a közeljövőben hasonló szintű telefon az új Sony Xperia S lesz, valamivel drágábban... de az is csak 2 magos, és nem sokban ugorja át az S2 szintjét... sebességben meg kb egál :)

én azt mondom, hogy jól jársz az S2-vel, a 4 magosak minden bizonnyal 160-170 fölé lesznek pozícionálva, főleg az első hónapokban :)

[ Szerkesztve ]

(#5782) bajusz66


bajusz66
aktív tag

Most akkor lesz vagy nem?
ICS

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#5783) plejik válasza Aryan (#5780) üzenetére


plejik
addikt

Szerintem megéri megvenni.A 4 magos telókat ki sem fogja használni semmi, szerintem parasztvakítás.A 2magos telók még (s2) nagyon sokáig elég lesz.

Csak lehet érdemesebb lenne szétnézned ennél olcsóbban is van, persze ha hitel az elsődleges szempont akkor te tudod.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#5784) ERPY válasza Rotate (#5781) üzenetére


ERPY
őstag

Aham, értem. Akkor csak hangosan gondolkoztam, sorry.

(#5780) Aryan:
Én 140-ért már nem venném meg. Várj egy kicsit, most jönnek a nagy durranások nemsokára.

[ Szerkesztve ]

(#5785) conanabarbár válasza lefkosia (#5775) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

Szia! :((
azért majd nézz be néha!!! kíváncsian várjuk a tapasztalataidat,továbbra is!! :R :R

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#5786) Rotate válasza bajusz66 (#5782) üzenetére


Rotate
veterán

holnap biztos nem, a következő hetekben viszont igen...

(#5787) conanabarbár válasza bajusz66 (#5782) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

:Y ez holnap kiderül!!!! :DDD

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#5788) ToMmY_hun válasza Rotate (#5776) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Úristen! Ez a játék tízszer ennyit is megér és most ilyen olcsó... Bánom, hogy már megvan.. francokat, jó vétel volt a régi áron is! :DD

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5789) Rotate válasza ToMmY_hun (#5788) üzenetére


Rotate
veterán

nekem mondjuk ingyen lett meg, de ha a Samsung nem adta volna ingyen, ennyiért most megvenném :D

(#5790) Aryan


Aryan
senior tag

Köszönöm a gyors válaszokat :R .

(#5791) kecsetihunor válasza Soound (#5723) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Köszi, ki is próbálom. Melyik progi a legalkalmasabb rá olvasásra?

(#5740) C.Brigante

Engem sem zavart a merülés, de a giroszkóp nem működése már igen... De szerintem csak egyedi eset.

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#5792) cultfeca válasza plejik (#5779) üzenetére


cultfeca
tag

Neked mi volt a rom verziód?
Nekem:

És mire Frissítetted?

(#5793) ToMmY_hun válasza Rotate (#5789) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Volt ingyenes a Samsung Apps-en? Én miért maradok le ilyenekről? :W :D

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5794) agabe válasza Zsoó (#5752) üzenetére


agabe
addikt

pannonos csaj nincs kepben.
azt tudom biztosan, hogy a 3G elerest mar korabban is tiltottak az imei-re...de lehet, hogy mostanaban mar a teljes hozzaferest is...meg lehet, hogy fugg attol a telot is reszletre vette az elozo "kedves" tulaj, vagy csak a havi szamlakat nem fizeti.

(#5795) plejik válasza cultfeca (#5792) üzenetére


plejik
addikt

Megmondom őszintén nem emlékszem már rá.

De most ezt használom.IEZT

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#5796) Psytech válasza plejik (#5795) üzenetére


Psytech
senior tag

A linket javítsd szerintem :R :)) Ezt azért ne rakja rá :D Ez a Defy féle WIUI :)

(#5797) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Létezik olyan MIUI rom SII-re, aminél nem jelentkezik a hangerő probléma? Arra gondolok, hogy a csúszka fele után nem növekszik a hangerő.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5798) cultfeca válasza plejik (#5795) üzenetére


cultfeca
tag

Köszönöm a választ!De miért egy hét után kezdte el?Nincs más megoldás a ROM cserén kívül?Nem hiszem el hogy ezt csinálja minden előjel nélkül.Semmi olyat nem telepítettem ami bekavarhatna és maximálisan gyári állapotba van még ROOT-olni se mertem.Nagyon elvagyok keseredve.

(#5799) Psytech válasza cultfeca (#5798) üzenetére


Psytech
senior tag

Lehet felraktál valami olyan programot ami bezavar. Elsőnek lehet megéri a mostanában feltett programokat szép sorban letörölni és megnézni, hogy megjavult-e, aztán ha meg van a bűnös, akkor soha többé ne rakd fel :) Vagy a leggyorsabb megoldás a gyári adat visszaállítás, akkor minden telepített app és beállítás elveszik, mintha szűzen kezdenéd a rendszert. + ezen kívül még létezik kódos hard reset is. Ezeket érdemes végigzongorázni ha nincs kedved a romcserébe belevágni.

(#5800) cultfeca válasza Psytech (#5799) üzenetére


cultfeca
tag

Csak pár dolog van telepítve:
Első naptól kezdve fent van:3G Watch dog,Angry Birds,Fruit Ninja,Real Futball 2012,Astro file manager,Airpenguin,Guitar Hero WoR.Ma regeltem a Master Card-om és megvettem az NFLFlick QB-t.
Holnap lesz egy hetes a telefon.Csinálok egy gyári adat visszaállítást hátha....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.