Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47001) kungzi válasza SzlobiG (#47000) üzenetére


kungzi
veterán

mxplayert próbáltad?

gyári rommal?

(#47002) SzlobiG válasza kungzi (#47001) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen próbáltam. Gyári rom, kernel.

(#47003) kungzi


kungzi
veterán

(#47004) Weeman1 válasza kungzi (#47003) üzenetére


Weeman1
veterán

Mindig csak hamarosan. :D

Xiaomi 11T Pro

(#47006) TOZ


TOZ
addikt

Nincs vmi tippetek, hogy honnan lehetne venni jó áron sgp hibrid tokot FEKETE színben? Mindenhol csak tiritarka, meg ezüst és pezsgő színek vannak készleten... Ahol én találtam.

(#47007) Weeman1 válasza TOZ (#47006) üzenetére


Weeman1
veterán

Esetleg Ebay?

Xiaomi 11T Pro

(#47008) TOZ válasza Weeman1 (#47007) üzenetére


TOZ
addikt

Ott kezdtem ;-)

(#47009) zack válasza Arcanis (#46969) üzenetére


zack
nagyúr

Köszönjük! :C
Most már tényleg profi lett! :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47010) klevente válasza Arcanis (#46988) üzenetére


klevente
tag

Ehhez a romhoz a sima jelly beanes gapps kell?

(#47011) C.Brigante válasza SzlobiG (#47000) üzenetére


C.Brigante
veterán

májsztró, nem gondolkodtál még rajta, h visszatérj az S1-hez?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47012) klevente


klevente
tag

Valaki esetleg nem tudja hogy titanium backupos mentésnél mért kapok kernel panicot?

(#47013) plejik válasza hr2 (#46869) üzenetére


plejik
addikt

Nem tudom feltenni... odinból nem engedi... I9100XWLPY_I9100NEELP6_NEE pit fájl kell neki állandóan ???

Vagy connection problémát ír.... 1 fájlos.

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#47014) C.Brigante


C.Brigante
veterán

nincs mese gyerekek, a nexus 4-et play store-ból kell importálnunk, így 300 dodóért bestbuy lesz az tuti!!
Lg akarja csak 700 dolláron árulni. (Ezt megint be fogják 'opni, idióták!)

bocs az offért.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#47015) Romeo619


Romeo619
senior tag

Megcsináltam az exchange server beállításokat, hogy tudjam a maileket fogadni a cégtől. De berakott most egy bill.zárat ennek örömére. Tudjátok esetleg, hogy tudom kivenni, hogy ne legyen zár??

(#47016) zack válasza klevente (#47012) üzenetére


zack
nagyúr

Gondolom a CM miatt.

(#47014) C.Brigante

+1 ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47017) klevente válasza zack (#47016) üzenetére


klevente
tag

De az miért gond?

(#47018) zack válasza klevente (#47017) üzenetére


zack
nagyúr

Nem mondtam, hogy tuti ez a gond. A CM vonal nem hivatalos fejlesztés, simán összeakadhat a Ti Backup progival, főleg ha CM kernellel használod.
Nekem még sosem volt ilyen gondom, de kerülöm is a CM haszálatot...Hasonló anomáliák miatt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47019) klevente válasza zack (#47018) üzenetére


klevente
tag

ja ,azzal használom :) lehet, sőt elég nagy rá az esély hogy igen :)

szerk: azt nem tudod esetleg, hogy a cwm recovery mit állít vissza a user data visszaállításnál?

[ Szerkesztve ]

(#47020) kano válasza Weeman1 (#46885) üzenetére


kano
nagyúr

Megy még a Spitya CM10 nálad? Továbbra is érdemes feldobni?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#47021) zack válasza klevente (#47019) üzenetére


zack
nagyúr

Ha a CWM backup/restore funkcióra gondolsz, az mindent.

Partíciót, és minden egyebet. Tehát ha mented a ROM-ot, mindig a mentett állapotot fogod viszontlátni restore-nál, attól függetlenül mi volt fent előtte.
Fontos, hogy az internal_sd-t ne töröld, ne formázd ha lehet (belső sd), mert elég sok program oda tesz ezt-azt, és bekavarhat visszaállításnál ha nem találja a belső sd-n.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47022) klevente válasza zack (#47021) üzenetére


klevente
tag

Az oké, de asszem van egy olyan menüpont, hogy restore user data, és arra vagyok kiváncsi, hogy az csak a telepített alkalmazásokat állítja-e vissza, vagy a hívásokat, üzeneteket, névjegyeket.

(#47023) zack válasza klevente (#47022) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt nem tudom, még sosem használtam.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47024) Weeman1 válasza kano (#47020) üzenetére


Weeman1
veterán

Persze.
Elég jól teljesít eddig. :)

Xiaomi 11T Pro

(#47025) kano válasza Weeman1 (#47024) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor érdemes azt feltenni vagy inkább a JellyBam-ot?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#47026) klevente válasza zack (#47023) üzenetére


klevente
tag

Szerinted akkor hogy érdemes lementeni az adataimat ?:DD :))

[ Szerkesztve ]

(#47027) zack válasza klevente (#47026) üzenetére


zack
nagyúr

Jótól kérdezed. :DDD Én ilyeneket nem mentek. Ti Backup-pal szoktam menteni az alkalmazások beállításait, játékok mentéseit. Mást nem mentek. Email-ek szerveren vannak, Sms esetében van külön backup a GoSMS-ben, névjegyzék szintén szerveren. A többit beállítgatom manuálisan.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47028) klevente válasza zack (#47027) üzenetére


klevente
tag

Akkor szívás van :DDD

(#47029) SzlobiG válasza C.Brigante (#47011) üzenetére


SzlobiG
félisten

Esélyes.:)

(#47030) GrooveHero válasza SzlobiG (#47029) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem sokat használtam eddig S2-t, de sztem nem tudnál eleget fizetni, hogy S2 után váltsak vissza S1-re:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47031) Arcanis válasza C.Brigante (#47014) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Esetleg, ha lesz valami csoportos importálás, akkor szóltok? :-)
Hol érdemes megvenni? UK, Német- esteleg Franciaország?
Most nézem, hogy az országhoz tartozó bankkártyával lehet csak fizetni.

(#47032) laszlolczka válasza plejik (#47013) üzenetére


laszlolczka
őstag

Pit fájl csak a 3 fájlos romoknál kell.PDA részhez betallózod a romot és rádugod a telefont download modban,és start.Az odinban a repartiont nem kell be tallózni.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#47033) Linkin válasza GrooveHero (#47030) üzenetére


Linkin
senior tag

Nekem megvan mind a kettőd e ég és föld a különbség az S2-n nem annyira gáz a zene Poweramp+Vodoo+találtam egy nagyon jó fülest asszem még a Galaxy Ace-hez vettem és azzal nagyon jól szól mondhatni SGS minőségben

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#47034) GrooveHero válasza Linkin (#47033) üzenetére


GrooveHero
addikt

Értem, tehát ég és föld a különbség, remélem az S2 javára:DD
Állítólag a zene részt jól elcseszték a sima galaxy s-hez képes, mert más chip van ebben, és nem olyan jó minőségű a muzsika. Mindegy, soha nem voltam olyan vájtfülü, meg amúgy is ritkán hallgatok zenét. De lehet vmi normális fülhallgatót majd veszek, de nem agybadugósat, mert az kieseik a fülemből. Legalábbis az s8500 wave-é kiesett. Tudsz ajánlani vmi normálisat?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47035) Piwi válasza Linkin (#47033) üzenetére


Piwi
addikt

S2-re csak Loud van,Voodoo nincs mivel Yamaha DAC van benne és nem Wolfson mint az S1-ben

PowerAmp ér annyit mint egy Voodoo? hát az erős túlzás :)) közel sincs az S2 hangzásban az S1-hez,csinálhatsz akármit

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#47036) Linkin válasza Piwi (#47035) üzenetére


Linkin
senior tag

Tudom de egy Poweramp ér annyit mint a vodoo Én is azt hittem de nekem ugye megvan mind a kettő és tudok mihez viszonyítani és egy Galaxy Ace füles nagyot dob a hangzáson

GrooveHero SGS főzött JB-vel nagyjábol eléri az SGS2 szintet de majd ha megjön a JB akkor szerintem megint nagyobb lesz a különbség bár csak a menü lapozgatásban tudja tartani az S2-t másban nem nagyon

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#47037) SzlobiG válasza Linkin (#47036) üzenetére


SzlobiG
félisten

Abba azért ne legyél olyan biztos. S1-en így is sokkal szebben szólnak a zenék.

(#47038) GrooveHero válasza Linkin (#47036) üzenetére


GrooveHero
addikt

szóval...szóval akkor van tipped, hogy milyen fülest vegyek hozzá?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47039) Linkin válasza GrooveHero (#47038) üzenetére


Linkin
senior tag

Nekem ha jól rémlik Galaxy Ace fülesem van az jó hozzá de még utána nézek

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#47040) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok!

Találkoztatok már olyannal, hogy azt írja ki a telefon, hogy akkumulátor feszültség túl magas? Gyári akksi van a telefonban. Nemrég raktam rá a márciusi ics-t, utána kiessel frissített OTA-n keresztül még pár megát. Ment is a telefon egy hétig, és egyszer csak ez fogadott. Az akkumulátor ikon villog. Rá sem tudom dugni usb-vel a gépre egyenlőre, mert kiírja, hogy magas a feszültség és lekapcsolja az akksit. Továbbá ilyet produkál még, hogy kikapcsolom a telefont kiveszem az akksit, betszem és magától bekapcsol. Vagy kikapcsolt állapotban ha nincs is bedugva töltőre, akkor is mutatja az akksit, mintha töltene. Csináltam egy battery calibration-t, de az sem segített. Mi lehet a gond, hogy fogjak hozzá?
Szerencsére le tudom menteni a dolgokat airdroidon keresztül.

(#47041) Mister X


Mister X
tag

Sziasztok ! Mondanátok jót és rosszat is (ha van) az S2-ről ? Most készülök venni egy ilyet,a tesztet elolvastam,de mást se tudok erről a telóról. Köszi !

" Nem eshet le a telefonod,ha repülőgép üzemmódban van... "

(#47042) Oldman2 válasza Mister X (#47041) üzenetére


Oldman2
veterán

A legfontosabb, hogy újat vagy használtat, illetve mennyiért akarsz venni?

Pro: nagyon sokat eladtak ilyen tíust, a támogatása emiatt nagyon széleskörű, a kijelzője sokak szerint káprázatos

Kontra: mint minden okostelefonnál, az aksi gyorsan lemerül. A legtöbb esetben varázsolni kell ahhoz, hogy egy teljes napot kíbírjon egyhuzamban. A kijelzője sokak szerint nem annyira jó, túl szaturáltak a színei (ez az alkalmazott kijelző technológia miatt adódik AMOLED)

Itt, ezen a fórumon sok rosszat nem fogsz róla hallani... :-)

(#47043) nfsu17 válasza pityaa23 (#47040) üzenetére


nfsu17
veterán

usb csere
előtte még tisztísd meg alaposan belül a csatit

[ Szerkesztve ]

(#47044) pityaa23 válasza nfsu17 (#47043) üzenetére


pityaa23
senior tag

Megpróbálom, köszi!
Még az a kérdés, hogy hogyan tudom lenullázni a 2 Custom Binary Downloadot? Vagy ezt nem nézik a samsung garanciások?

Csak hivatalos Firmware-volt fent. Roottal.

[ Szerkesztve ]

(#47045) kano válasza pityaa23 (#47044) üzenetére


kano
nagyúr

Úgy, hogy rákeresel itt a topicban.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#47046) proly01


proly01
őstag

Feltettem EZT csináltam egy samsung fiókot is mindent beállítottam,de nem tudom nekem semmit se csinál :(
Se a mobilomat nem tudja bemérni se a kijelzőt feloldani semmi.Tegnap éjjel elindítottam és reggelig nem találta meg a telót :(((
A telefon zárolással meg az 1 percig csengetéssel adatok törlésével ne mertem próbálkozni!

....Pr:)ly....

(#47047) bajusz66 válasza pityaa23 (#47044) üzenetére


bajusz66
aktív tag

TriangleAway v2.36

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#47048) pityaa23 válasza bajusz66 (#47047) üzenetére


pityaa23
senior tag

Köszönöm!

Közben újratelepítettem, gyári magyar ICS-ment rá, egyenlőre megszűnt a hiba. Elképzelhető hogy valami program csinálta?

(#47049) nfsu17 válasza pityaa23 (#47048) üzenetére


nfsu17
veterán

nem nagyon valószínű

(#47050) goodluck válasza pityaa23 (#47044) üzenetére


goodluck
tag

Még ezzel is tudsz nullázni!

MSI GV72 8RE =+= ASUS PG248Q ROG SWIFT =+= IphX

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.