Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4851) keIdor válasza Rotate (#4849) üzenetére


keIdor
titán

Az a baj az áll a legközelebb a Sense-hez, bár elég messze van tőle az is. Aztán úgy hogy 4-5 hónapot Sensation-t (is) használtam már kezdem érezni a hiányát. A két telefont kéne összegyúrni, az lenne ám a király teló.

Felrakom ezt, megnézem.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4852) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Kicsit off, de tudtok olyan oldalt ahol GoLauncher témákat találok? Tudom, google, de hátha van olyan, aki ismer valami nagyon jót :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#4853) ibenny válasza ToMmY_hun (#4852) üzenetére


ibenny
senior tag

Mobilism. :)

(#4854) ForRedGlory válasza ToMmY_hun (#4852) üzenetére


ForRedGlory
félisten

OMG, benne van a progiban... :O

(#4855) ToMmY_hun válasza ForRedGlory (#4854) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

ibenny: Meg tudnád mondani, hogy azon belül hol? :)

ForRedGlory: Szerinted azokat nem néztem már végig? OMG :U

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#4856) ibenny válasza ToMmY_hun (#4855) üzenetére


ibenny
senior tag

Keress ra, kiadja az osszeset, nincs kulon szekcioja, sem topic-ja.

(#4857) ToMmY_hun válasza ibenny (#4856) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Akkor azért nem leltem meg. Köszi szépen! :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#4858) Shummo válasza fuximaxi (#4850) üzenetére


Shummo
aktív tag

1 % merülésre értettem, aktiv wifi / sync mellett alvó módban. Jó lenne 1 órát bírna 1 %ból, De nekem kb. félóránként esik.

(#4859) F-ECT$ válasza Psytech (#4824) üzenetére


F-ECT$
titán

Akksi idő nálam is szuper, eddig az 1/3-a fogyott el (tehát 66%-on állok):
-8 órája van akksin (végig wifi/3g + szinkronok)
-2 óra kijelző (1.5 óra film, 0.5 óra net)
-1 óra zene (poweramp)
-2 Ah akksi

Dive ever, work never.

(#4860) csabám válasza Psytech (#4830) üzenetére


csabám
addikt

Akkor még ezt nem is láttad!? :DDD

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4861) Psytech válasza csabám (#4860) üzenetére


Psytech
senior tag

Még nem, de köszönöm :D Jó tudni, hogy nem lesz világvége, mert a Google még jövőre is tervez ;) :DD

[ Szerkesztve ]

(#4862) fuximaxi válasza Shummo (#4858) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Nekem soknak tűnik így is.

Most gyorsan megnéztem az adatokat, 45%-on van az akksi, 44 perc kijelző 30 perc beszélgetés, kb félóra bluetooth (autó kihangosító) és 1 nap 18 óra wifi mellett, a szinkronizálás is végig be volt kapcsolva, és nem volt alvómódban.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#4864) kriszpowa


kriszpowa
tag

Sracok, van valami wifi jel erosito program?

(#4865) F-ECT$ válasza kriszpowa (#4864) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs. Egyes modemekben van eltérés. De hogy most melyik a legjobb, azt passzolnám.

Dive ever, work never.

(#4866) Rotate válasza kriszpowa (#4864) üzenetére


Rotate
veterán

erősebb router, kevesebb fal, erősebb antenna, közelebbi router, illetve van valami alufóliás antenna tuning megoldás kb ezekkel tudsz erősebb jelet csiholni, progi ezen nem segít...

kevésből nem lehet többet csinálni programmal...

(#4867) knyitogato


knyitogato
őstag

aki igényelt már szervizfutárt, azt mennyi idő múlva hívták fel egyeztetni?

(#4868) Szelley válasza knyitogato (#4867) üzenetére


Szelley
senior tag

régebbi fórumban sokszor le lett írva!

[ Szerkesztve ]

(#4869) Shummo válasza fuximaxi (#4862) üzenetére


Shummo
aktív tag

Ilyenről én csak álmodom:D

(#4870) knyitogato válasza Szelley (#4868) üzenetére


knyitogato
őstag

Ahogy számtalan más téma is, mégis gyakran előkerül. Bár konkrét választ/tapasztalatot nem találtam az archívban sem erre a kérdésemre. Kösz a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#4871) SP!T válasza Szelley (#4868) üzenetére


SP!T
addikt

Látom te ilyen hsz vadász vagy. De ha már az vagy miért nem válaszolsz és töltöd ki az értelmetlen hsz-eidet (mint más topicokba) valami értelmes válasszal?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4872) yoleeka


yoleeka
tag

Nem frissítettem manapság firmware-t a telefonon, hol tartunk most? Mi a legjobb? Olvastam, hogy ICS jön március elején, gondolom, ez még nincs kint hivatalosan. Ajánljatok valami kis faja rom-ot plz.

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#4873) Szelley válasza SP!T (#4871) üzenetére


Szelley
senior tag

ugyanannyiba kerül nekem is megkeresni mint neked. Annyi különbséggel hogy NEM nekem van rá szükségem ;) szoktam használni a gúglit, illetve a fórum keresőjét... :U
Váááá..
(#4872) yoleeka: kies féle XWKI4 (2.3.4)-nél tartunk most. KK5 és KI4 betonstabil rendszer, emellett ICS-ből az XXLPH a legstabilabb. mint ahogy ez is levan írva minden oldalon! Basszatok ki mert nem bírok magammal :W

[ Szerkesztve ]

(#4874) fuximaxi válasza yoleeka (#4872) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Senki sem képes egy kis visszaolvasásra?

R2D2: már kijött, de csak azoknak elérhető akik tudják használni a keresőt, és hajlandóak visszaolvasni :O :O :O :O :O :O

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#4875) R2D20208 válasza Szelley (#4873) üzenetére


R2D20208
addikt

Hallgass Ramsteint vagy Prodigyt, megnyugtat :)

Más : nem tudod véletlen mikor jön ki a hivatalos ICS ?

;]

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4876) Szelley válasza R2D20208 (#4875) üzenetére


Szelley
senior tag

Na attól mennék csak igazán a falnak :DDD Ilyenkor valami lightos chillout kell nekem :)
Áhááá SP!T..most látom a te haverod a garancia nélküli S2 tulaj. Drága móka lesz ha meg akarjátok csinálni... :U Tudtommal nem lehet külön cserélni, mivel a kijelző és a GG üveg egybe van. Például ha összekarcolódik valahogy a GG, elkezded beégetni a kijelzőt amit gariba kicseréltetsz és lesz egy karcmentes GG-d is :D De persze garancia kell hozzá...
@Artu:
:DD

[ Szerkesztve ]

(#4877) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

ICS akkor jön ki 03.15-én? Infó?

[ Szerkesztve ]

(#4878) Szelley


Szelley
senior tag

elmentek ti a bús büdös pics*ba!
@ForRedGlory: Múlthéten még olyasmit ecseteltek hogy már Február 23-a óta csak a Google rábólintására várnak. Ha ez tényleg így van, akkor szerintem beszoptuk. Véleményem szerint ha eddig nem mondtak igen-t gúgliék, nem hinném hogy most már hamarabb kiengedik Samuéknak mint a saját Nexus S telefonjaikra!

[ Szerkesztve ]

(#4879) knyitogato válasza Szelley (#4878) üzenetére


knyitogato
őstag

Amire december óta szünetel az OTA. Szóval nem nagyon vagyok személy szerint elégedett a Guglival...ha így folytatják, a következő telómnak már nem lesz köze hozzájuk, annyi szent.

(#4880) Szelley válasza knyitogato (#4879) üzenetére


Szelley
senior tag

+1 erre utaltam pontosan...hogy arra sem a múlthéten állították le az OTA frissítést... :((

(#4881) Gergőkee válasza knyitogato (#4879) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Miért olyan sürgős, mi a baj a mostani rendszereddel?

Ad1.: ott az lph, ha ics kell (már akinek kell... egyelőre sok app nem támogatja)
Ad2.: ott a csomó stabil, hibamentes gb rom (ki4, kk5)

Ad3.: attól, hogy hivatalos ics közeledik, még nem biztos, hogy stabilabb, jobb lesz, mint mondjuk az lph.

[ Szerkesztve ]

(#4882) knyitogato válasza Gergőkee (#4881) üzenetére


knyitogato
őstag

A Nexusnál bosszant, nem itt. Három hónapja nem tudják megoldani a problémát, ami miatt leállt az OTA, ez szerintem gáz.

Saját Samuszervíz-tapasztalatom, hogy legyen ilyen is a topicban: extra kedves nő hívott fel és egyeztetett a futárral kapcsolatban, nagyon segítőkész volt. Remélem, a további része is ilyen lesz a folyamatnak, mert akkor magához láncol simán a Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#4883) znagy69 válasza Gergőkee (#4881) üzenetére


znagy69
őstag

:C

Ad2 kiegészítés a KL romok sem rosszak.

(#4884) SP!T válasza Szelley (#4876) üzenetére


SP!T
addikt

Találtam szervizt, aki eddig egy 6ezres tételt mondott rá. Ki kell szedni, vissza kell rakni. Hülyeség lenne a jó kijelzőt kompletten cserélni. Amúgy igen, abba a topicba is sikerült értelmetlen, információkkal teli hsz-t kreálnod.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4885) djrolika


djrolika
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni ha itt lehet. Tegnap probaképpen felraktam a Galaxy S2-mre egy ANdroid 4-et. Viszont szeretném vissza rakni a teljesen gyári cuccokat rá de nem vok vmi hozzáértő és nem csináltam bizt. mentést, stb. Lehetséges ez valahogy?? Mert igy még a Kies se ismeri fel és frissiteni se tudok. Szoval nem tudom tudna e valaki egy kicsit részletes leirást adni nekem arrol, hogy mit tudok tenni.
Köszi a segitséget (akár privátba is a : roli1985@yello.hu-ra)

(#4886) Varszegig válasza djrolika (#4885) üzenetére


Varszegig
veterán

1. hsz

(#4887) fuximaxi válasza SP!T (#4884) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Nem tudom a pontos előzményeket, de ha olyasmiről van szó, hogy az üveg törött a kijelző fölött, akkor az felejtős 6000-ért. Örülhetsz, ha 30k-ból megúszod.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#4888) ha3fis válasza djrolika (#4885) üzenetére


ha3fis
tag

(#4889) Rotate válasza djrolika (#4885) üzenetére


Rotate
veterán

de most komolyan... ha nem tudod visszacsinálni, akkor minek raktad rá? :W

(#4890) Kapanyél válasza Rotate (#4889) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ugyan... Egy ötezresért megcsináljuk neki! ;]

Karcos kijelző, csorbult keret:
Néhány bátor mobilszervizes vállalja, hogy széttépi a ragasztást és csak a keretet cseréli, de ritka, mint a fehér holló. Szerintem alapanyag sem nagyon rendelhető hozzá, csak bontott kijelzőjét lehet fölhasználni ehhez a mókához.

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4891) Laraxior válasza ForRedGlory (#4877) üzenetére


Laraxior
titán

ICS, márc 15

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#4892) fuximaxi válasza Kapanyél (#4890) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Kijelzővel kapcsolatban teljes mértékben igazad van. Amúgy ha valaki megcsinálná, akkor sem gondolom, hogy 6k-ért. Elég érdekes alkatrész árak vannak

Laraxior: ez volt a köszönjük Emese! szitu :N

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#4893) ha3fis válasza Laraxior (#4891) üzenetére


ha3fis
tag

Igen, Izraelben, már neki is láttam tanulni héberül..... :D

(#4894) Laraxior válasza ha3fis (#4893) üzenetére


Laraxior
titán

:D Hát Facebookos hír, gondoltam gyorsan bemásolom :D olvasni nem olvastam :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#4895) djrolika válasza Rotate (#4889) üzenetére


djrolika
csendes tag

Igazából azert nem tudom visszacsinálni mert nem tudom hogy pontosan melyik romot stb kéne hozzá beszereznem és nem akarom elrontani.......Ennyi....

(#4896) djrolika válasza ha3fis (#4888) üzenetére


djrolika
csendes tag

Köszi szépen a segítséget!

(#4897) ForRedGlory válasza Kapanyél (#4890) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát igen, ez az a művelet, amit én sem mertem megcsinálni. Pedig már ripityára kaptam az S2-t, ami kijöhetett belőle, az ki is jött.... viszont a kijelzőt kivarázsolni a keretből, na az necces... Csak akkor lehet kikapni, ha előtte felhevíted a kijelzőt, hogy a ragasztás elengedje. Csak bajos alányúlni, megrepeszteni meg nem jó móka. Pedig a fekete házamon a keretet kicserélném szívesen, mert van egy kis karc a tetején, ami engem irritál. Majd bevieszem Samsunghoz, hogy mit mondanak rá... :D

(#4898) hdman


hdman
őstag

Valakinel elofordult mar olyan, hogy a gyari lejatszo nem jatssza le az avi fajlokat?

Sopron city :)

(#4899) fuximaxi válasza hdman (#4898) üzenetére


fuximaxi
senior tag

A telefonod nem támogatja a warezt! :C

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#4900) trobi28 válasza hdman (#4898) üzenetére


trobi28
addikt

Igen.
Tedd fel az MX Video Player-t,hozzá a legfrissebb codec-et (7-es a legfrissebb) és visz mindent minta a piros hetes :K

Bocs véletlenül elment privátba is.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.