Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5601) Rotate válasza kungzi (#5600) üzenetére


Rotate
veterán

én FOTA-n kérem, köszi :D

amúgy nem tudom mit aggódunk :D ha beta-n megy, akkor elvileg fog menni a full-ban is, csak rá kell rakni Play Áruházból a flashtot :)

[ Szerkesztve ]

(#5602) HUTCHDB válasza #68216320 (#5598) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

probald ki a KI (Ilona) 4-et.
nalam szuper!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5603) R2D20208 válasza C.Brigante (#5581) üzenetére


R2D20208
addikt

Haliho. Termeszetes hogy nem tudtad hasznalni. Sot a twittert sem .Egy kerdesedbe kerult volna.Miert nem tetted meg ? Az osszes Snc app ki van gyonlalva a Rombol. Csak egy app visszarakasan mulott :K Ja, kuszedett appcsomagot mellekeltem. ( termeszetesen a kritikat birom, de egy uzenettel megoldhattad volna, egy kerdessel, ha nem tudod mi felel a Fb szinkronert. )

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5604) Bilux válasza kungzi (#5596) üzenetére


Bilux
veterán

Alapból nincs benne de leszedhető és telepíthető a 11-es flash, tapasztalat LPH...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5605) zack válasza R2D20208 (#5603) üzenetére


zack
nagyúr

Meglátom ezt a szombati frissítést...Aztán ha bármi bizonytalanság lesz, megy fel a tied először. :K
Most ami lehet minden előjön a V37 SE-ben...Kezd összeomlani teljesen. Attól függetlenül hogy kapott +25mV a proci, most megint generálódott egy fel nem ébredés... :U
Nem jó ez így...Azt hiszi magáról mindeki mekkora császár, itt-ott ezt-azt kivesz, belenyúl az energia menedzsmentbe, ill. más mélyebb rendszer szintű aplikációkba, dobnak rá egy skint és ők a rommerek holott igazából azt se tudják ha valamit kigyomlálnak annak lesz e következménye. Az hogy szétkúrják és instabillá tesznek egy jó/jobb rendszert az nem érdekli őket, vagy ha érdekli őket, nem fogják tudni tökéletesen megoldani.
Lásd képernyő felébredős gond. Itt nem a kevés proci fesz miatt nem ébred fel. Valami teljesen más zavar be.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5606) Bilux


Bilux
veterán

Smartphone : Galaxy S II Ice Cream Sandwich Update

Galaxy S2 ICS Upgrade

You can upgrade your mobile to Android Ice Cream Sandwich (4.0) thru KIES 2.0 or FOTA.

To upgrade to Ice Cream Sandwich, you must upgrade KIES to the latest version.

(KIES 1.5 does not support upgrading to ICS)

To upgrade mobile OS thru FOTA, large firmware file must be downloaded in your mobile.

So it's strongly recommended to use high speed WI-FI connection when you upgrade your mobile to ICS thru FOTA

1. Major Improvement

- Platform upgrades Android 2.3 Gingerbread → Android 4.0 Ice Cream Sandwich

ㆍ Face Unlock and Android Beam are added

ㆍ Mobile Network Data usage function is added

ㆍ Usability of multi-tasking and some applications is improved

※ Because of ICS OS feature, Adobe flash and Bluetooth 3.0 HS will not be supported in

ICS OS (Bluetooth 3.0 is supported still)

2. Caution

(1) Initializing a few user data

· After ICS upgrade, important user data (like phone book, message, and picture) will be maintained. But due to the changes in the software, few user data or setting value will be initialized.

· Home screen and sequence of applications

· Setting value of a few applications which are improved.

Note: To prevent unexpected data loss, please back-up your data thru Kies before upgrading.

(2) Internal memory space

· To upgrade to ICS OS, enough device memory is needed

(Thru Kies: 60MB at least, Thru FOTA: 350MB at least)

· If device memory is not enough, please delete downloaded applications, SMS/MMS or E-Mail

· How to check device memory : Applications - Setting - Storage - Device memory - Available space

(3) Application compatibility

· In ICS OS, few applications which are downloaded from Android market or other will not work because they are not optimized in ICS OS

· If the application from Android market is not working in ICS, you may notify application developer

(4) Customized firmware

If unofficial or customized firmware is installed in the mobile, unexpected problem can happen during upgrading

Hivatalos Samsung FAQ

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5607) R2D20208 válasza R2D20208 (#5603) üzenetére


R2D20208
addikt

Bocsi a hibákert, erre ébredtem :D Amúgy, ha vki Custom Romot használ , sztem jó ha tudja melyik app miért felel. Mert ha nincs a romba vmi , ami nélkül nem mûködik bizonyos alkalmazás, akkor bizony az nem a "szarromeffekt". Felhaszbáló hiba. Egy kérdés, egy válasz. Sok sok app a gördülékenyebb mûködés miatt van kiszedve, és mind mind pótolható. Ezért nyitottam Topicot a Romnak.( nen tudom mi lenne veletek Krinyo 100 MB - os romjával. 5 csillagos XDA -n. ) Es nem szar, sôt szeretik. A hozzáértôk. Na ennyi.Alszom tovább :D

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5608) GazRic


GazRic
senior tag

Akkor a holnapi nap itthon is elérhető lesz az ICS frissítés KIESen?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#5609) Psytech válasza GazRic (#5608) üzenetére


Psytech
senior tag

Valószínűleg nem, de mivel kint lesz, ezért sammobile-on megtaláljuk és odinnal feltehető lesz :) Kíváncsi leszek rá.....

(#5610) adodaniel válasza GazRic (#5608) üzenetére


adodaniel
őstag

T-mobile-ra mikor lesz hivatalos szerintetek?

(#5611) agabe


agabe
addikt

a flash support-ra visszaterve:
mar az elozo opera is flash kepes volt ICS-n, a tegnap elotti frissitesbol sem tunt el, igy az, hogy a chrome nem tamogataja csak egy dolog...meg vmi olyasmit olvastam a kulfoldi forumokon, hogy a gyari bongeszo tovabbra is tamogatja. ez nem volt tiszta, mert ezek szerint a samsung kiadasaban levo ics-ben lesz sajat browser is?

(#5612) DarkGubi válasza Rotate (#5585) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

A Bluetooth 3.0 HS nem a headset-eket jelöli, hanem a High Speed-et.
Wikipedia a BT 3.0 HS-ről

Mindjuk a HS részt sohasem sikerült használnom 2.3 alatt sem még két Galaxy S2 között sem. A Wifi Direct jobb (szerintem).

Az hogy nincs Flash ICS alatt meg fura, mert XXLPH alatt minden probléma nélkül fut és semmi gond nincs vele.

[ Szerkesztve ]

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#5613) C.Brigante válasza R2D20208 (#5607) üzenetére


C.Brigante
veterán

ertelek es elfogadom a valszod es istenments, nem kotozkodni akarok. bar szamomra nem vilagos, h egy napjaink leghasznaltabb szosol network szinkjet miert kell kiszedni egy rombol? Azert nem hiszem, h ez gordulekenyseg szempontjabol oszt szoroz.... node tenyleg peace! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#5614) R2D20208 válasza C.Brigante (#5613) üzenetére


R2D20208
addikt

Itt nem egy appról van szó, hanem kb 50 ről. És nem az én összakreált Romomról, és nem rólad, hanem a nagy általánosságról. Rengeteg ember nem kíváncsi, Piros Arany megosztott egy hivatkozást, vagy Piros Arany Erős Pista ismerőse lett. Az emberek 50 % - a tuti, vagy megnézi napi párszor, mi történt, vagy nem is használja eme appot, amire azt írod ( vagyis úgy veszem le ) neked percenként frissítenie kell. Hát valakit érdekelnek az infók. ( még ha értelmük nincsen akkor is ) Ez ok. De ne írja azt, hogy nem működik valami egy romban, ha egy kérdéssel megoldhatná, segítene megoldani valaki. 50 emberből, lehet csak 10 nek hiányzik ez. Ebből 5 meg tudja oldani, hogy visszarakja az appot, 5 pedig azt mondja szar a Rom. De részemről is Peace ! Részemről ez nem vitakérdés. Ha véletlenül ( bár nem hiszem hogy lesz még ) , de megosztok egy Romot, akkor felrakok egy Full , alkalmazásokkal telit, és egy általam ideálisra behangoltat. ( amúgy meg lehet majd nézni a működési különbséget, és fogyasztást ) Na de ez nem vitakérdés mostantól számomra .

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5615) Bilux válasza agabe (#5611) üzenetére


Bilux
veterán

Miért, eddig nem volt saját böngészője? Dehogynem...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5616) zelma válasza C.Brigante (#5572) üzenetére


zelma
aktív tag

A törökkel nekem is meggyűlt a bajom. Anno kegyetlenül berágtam, amikor elhajította az IMEI számot, de volt (még korábbi verzióval), hogy a kernel rogyott meg.

Most a karácsonykor felhajított V29.5 fut, ami mostanában nagyon stabil. Nandroid mentést ugyan nem lehet készíteni, de legalább jól működik.
Ennek ellenére ICS-nél azonnal visszatérek stock romra; elég volt a főzött hülyeségekből.
Hogy mindegyiknek volna valami baja? A fene tudja, készüléktől is függ, de benne van a pakliban a szívás az biztos.
Mindenesetre egy jó gyári rom és megoldódik az én gondom is.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#5617) C.Brigante válasza R2D20208 (#5614) üzenetére


C.Brigante
veterán

rendben. :) folytatnam a beszelgetest errol a temarol de akkor nem lenne vege es azt sem akarom, h eladd az s2 megint! ;)

(#5616) zelma: Én is az ICS-t várom, már szeretnék gyárit használni. Most így látom a helyzetet a jövőt meg nem látom. :)

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#5618) #68216320 válasza HUTCHDB (#5602) üzenetére


#68216320
törölt tag

Ma ki is probalom azt a modemet es hagyom par napig. Koszi a tippet. :)

(#5619) Psytech


Psytech
senior tag

Pár szót én is írnék a custom romokhoz, ha már ez a téma.. Találkoztam már egy párral S2-n is, de előtt O2X-n meg naponta cseréltem, tudjuk miért.. Török romjával én is befürödtem, 2 napig ha stabil volt... Artu romját én most használtam először amikor "visszatért", az előzőeket nem ismerem. De amit elsőnek kaptam tőle azt teljes megelégedéssel használtam, nem sok - számomra fontos dolog -hiányzott belőle, de azt meg pótoltam. Sőt még így is volt olyan amit fagyasztottam, mert mást használok rá. Stabilitási problémák nem voltak, nincsenek most sem. Az h a következő nem tetszett, az már az én személyes preferenciám kérdése, de nem muszáj használni, vissza is tértem erre. De ma pl egy újabbat próbálok majd tőle, az is több helyről lesz összerakva, mert checkromból is merítek majd. Ha összeakad, az user error lesz, nem artu romjának a hibája. De ha összeomlik akkor majd vagy egyedül vagy segítséggel kitalálom, hogyan lehetne működőképessé tenni. A custom romok erről szólnak, ezekben az a jó h "játszani" kell velük. Valaki ezt élvezi, valaki nem. Hiszem, hogy aki itt részt vesz a topikban, az van olyan szinten h el tudja dönteni van-e ideje/kedve játszani vele, vagy elég neki egy gyári Jkay-el, mert az úgy sem rossz ám! De részemről is peace, csak gondoltam megosztom az én szemszögömből a custom romok hogyanját, miértjét.

(#5621) C.Brigante válasza Psytech (#5619) üzenetére


C.Brigante
veterán

nincs ezzel semmi gond, egyetértek a véleményeddel. 2 hete használom kriskelo ics-jét. napi használatra megfelel de van baja. Már írtam pár hibát nem akarom ismetelni ezeket. Kompromisszum kérdése minden és nem mellesleg idő kérdése, ki mennyit szeretne baszakodni a telefonjával. Mindentől függetlenül R2 romja volt számomra az a rom (v7) ami a legközelebb állt a tökéleteshez!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#5623) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az elmúlt 1-2 napban többen is írták, hogy megvárják az ics-t, és arra fognak váltani. Ne legyen igazam, de szerintem röpülni fog vissza a gb jópár esetben :)

Dive ever, work never.

(#5624) C.Brigante válasza F-ECT$ (#5623) üzenetére


C.Brigante
veterán

ha LPH-ból indulunk ki akkor sztem nem lesz indokolt a gb visszatétele! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#5625) Piwi válasza F-ECT$ (#5623) üzenetére


Piwi
addikt

hát ne legyen igazad :D romolnék már egyet,de csak akkor ha azzal sem lesz semmi gondom mint a mostani rendszeremmel :)

Rotate: na nemár :F :Y :)

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#5626) Rotate


Rotate
veterán

nos, mindjárt idegesek lesztek :D a Samsung, a koreai twitter accountján cáfolja a 10.-ét, azt írják csak tévedésből írták ki... :D

bohózat...

(#5627) ERPY válasza F-ECT$ (#5623) üzenetére


ERPY
őstag

Én erre azt mondom, hogy csak azok váltsanak első körben ICS-re, akik eltudják fogadni az újdonsággal járó esetleges problémákat. Itt nem is magára a rendszeri részre gondolok, hanem hogy Kiss Béláné pöcsömházáról beírja, hogy ő frissített, de nagy a baj mert az eddig GB-n használt recept appja nem indul, és hát megállt a világ, mert ha hazajön a férje Feri a hókaszálásból, mekkora lesz itt a balhé. És akkor már egyetemben egy kis óda a rohadjon meg a samsung, hogy még egy rendszert sem tud megcsinálni normálisan amin a palacsintás-babgulyásos almás dandaranda receptjét sem lehet elolvasni.
Lesznek ilyenek. Arról már nem is beszélve hogy sokan felteszik pittell a rootot, vagy a GB kernelt lazán az ICS alá, hogy leglább 4.3ghz-ig húzni lehessen a procit, és még lesz aki megpróbálja akksi nélkül is indítani a telót, hátha hozott az ICS akkora fordulatot hogy anélkül is működjön.

[ Szerkesztve ]

(#5629) Piwi válasza ERPY (#5627) üzenetére


Piwi
addikt

az a proci húzás engem is érdekelne :C tudnál benne segíteni? :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#5630) GazRic válasza Rotate (#5626) üzenetére


GazRic
senior tag

Na neeee ....

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#5633) ToMmY_hun válasza R2D20208 (#5622) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Artu, nem tudod véletlenül, hogy melyik process felelős például a facebook push értesítéseiért? Az biztos, hogy a mostani romommal nem jelez, ha valami történik fb-n, de úgy emlékszem hogy a gyárival se volt jó a legutóbbi frissítés óta. Nem lehetséges, hogy ki van szedve a romból az ezért felelős rész?

Amúgy Checkrom V6 van fenn.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#5643) agabe


agabe
addikt

csak erdekesseg keppen, a gyari kk5 (cf root kernellel) most kb fel oraja nalam restartotl.
lehet, hogy a viber kavart be...nem tudom, de ezek alapjan barmi aprobb valtoztatas is (root, meg fancy rotation ami nem gyari a telon most ami altalaban semmi gondot nem okoz) kibillentheti a romit, vagy egy app (viber)...nem tudom.
Hardreset volt felteves elott, memiari szinte semmi nincs csak kepek, zenek, es meg azt, meg a sim kartyat is kivettem telepiteskor (nagyon alapos akartam lenni).
Ez nagyon messze van a custom romoktol, megsem hibatlan...akkor csak gyari rootolatlan romot lehetne hasznalni? vagy siman a viber kavar be?
A lenyeg, hogy hagyjuk mar melyik rom stabil, mert ios-hez, es wp7-hez kepest az android meg le van maradva akoor is, ha egy-egy rkm hetekig-honapokig is stabil valakinel, mert lehet, hogy pont azt a reszt, vagy pont olyan appot nem hasznal ami gondokat okozna, viszont most jelenelg ugy tunik mindig lehet talalnj ujabb gyenge pontokat.
nem kicsinylem le, es valtani sem tervezek, de egyszeruen tisztaban kell lenni vele, hogy ez ilyen.
Haverom teljesen alap gyari keszuleke naponta tobbszor ujraindul, most fogja szervizbe adni (nem telepitget otthon, pedig meg tudna csinalni, de azt mondja egy csucskeszulekhez ne kelljen hozzanyulni ha minden gyari rajta), igaz nagyon sok telepitett app-ja van (nem jatekok)...node akkor is jelzi, hogy mit varhatunk stabilitasilag.
remeljuk az ics hoz magaval fejlodest ezen a teren is.

(#5644) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Miután megtudtuk, hogy ki, mennyire ért a telefonokhoz a másik fél szerint, akár pontot is tehetnénk az ügy végére!

Köszönöm!

ERPY:
Megkérnélek, hogy ne folyamatosan a félkövér - dőlt kombinációt használd szövegek idézésére, mert azt mi szoktuk alkalmazni figyelemfelkeltés céljából, lásd most is. :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#5646) Psytech


Psytech
senior tag

Egy kis segítségre lenne szükségem. Kicsit túlmoddoltam a romot, aminek következtében valami összeakadhatott, imei elszállt. Van efs mentés külső sd-n, de hiába másol át és írom felül a másikat, nem javul meg a helyzet. Valakinek valami ötlet? :U

(#5647) agabe


agabe
addikt

a takaritas nagyon jot tett az utolso ora hozzaszolasainak...maradjon is igy, ezert hagyjuk a temat (mindenki) ;)

(#5648) ERPY válasza Barthezz2 (#5644) üzenetére


ERPY
őstag

Oksa, sorry, bár én is arra használtam. :DD

(#5649) GazRic


GazRic
senior tag

"BREAKING: Samsung denies #ICS update tomorrow! #SGSII (Information by other websites are wrong says Samsung)"

hmmm

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#5650) Bilux válasza Psytech (#5646) üzenetére


Bilux
veterán

Ha visszamásoltad az EFS mappát a megfelelő helyre akkor rakj a telefonra egy régebbi gyári romot majd kódos FR-et.
Annó SGS-en nekem így javult meg :)

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.