Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26501) air válasza Deck (#26500) üzenetére


air
nagyúr

"pipáld be a re-partition-t."

Miért?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#26502) Deck válasza air (#26501) üzenetére


Deck
titán

Xdan szokták akkor ajánlani ha nagy a gond.

PS5

(#26503) nikkor válasza gerner1 (#26497) üzenetére


nikkor
aktív tag

Rákerestem a P10 fórumra, de nem találtam ezzel kapcsolatban semmit. Gondoltam, hátha hallottál valamit.
Visszatérve a P9-re: a Mobilarena tesztben anno olvastam, hogy a Huawei biztosra akart menni, ezért ebbe a telefonba 3 antennát is beépített, hogy ne lehessen vételi problémája.

(#26504) gerner1 válasza nikkor (#26503) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A legtöbb készüléknek van topikja, és nem csak itthon. Szerintem zárjuk az OFF -ot....

[ Szerkesztve ]

(#26505) samu74 válasza r-chee (#26498) üzenetére


samu74
addikt

Kollégámnál ugyanez,alaplap csere lett a vége.5 nap volt a javítás a prémium garival.

-----------

(#26506) nikkor


nikkor
aktív tag

Ismeri valaki ezt a tokot:
Tok, Samsung SM-G930 Galaxy S7, Clear Cover, hátlap, ezüst, gyári csomagolt EF-QG930CSEGWW ?
Jól gondolom, hogy nem átlátszó? Milyen a fogása? Több védelmet ad, mint egy átlátszó szilikon tok?

A Spigen Neo Hybridtől mennyivel lesz szélesebb?

[ Szerkesztve ]

(#26507) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Azt szeretném kérdezni, hogy akinek dual SIM-es készüléke van, az be tudott rajta olyat állítani, hogy a névjegyzékben lévő egyes telefonszámokat a SIM2-ről hívja?

Most minden számot arról a SIM1-ről hív, amit az alapbeállításoknál beállítottam alapértelmezett SIM-nek.

A számok 90 %-ánál jó, hogy a SIM1-ről indítja a hívást, de pár szám esetén egyből a SIM2-ről kellene indítani a hívást.

Be lehet ezt valahogy állítani :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#26508) appel válasza nikkor (#26506) üzenetére


appel
őstag

Átlátszó, csak a szélén krómozott. Kemény műanyag, nem szilikon. Nagyon szép, de pont ugyanúgy csúszik, mintha üveget fognál.

[ Szerkesztve ]

(#26509) nikkor válasza appel (#26508) üzenetére


nikkor
aktív tag

Akkor az kiesett.
És a Spigen Ultra Hybrid mennyire csúszós? Olvasom, hogy az polikarbonátból van és tpu a kerete.

[ Szerkesztve ]

(#26510) nikkor válasza nikkor (#26509) üzenetére


nikkor
aktív tag

Hoppá. Most azt olvasom, hogy szilikon? Akkor most melyik?

(#26511) Zoliee válasza nikkor (#26510) üzenetére


Zoliee
senior tag

Ha gyári, akkor ahogy írták korábban : kopogos, kemény műanyag. Nekem volt, kb fél napot használtam, majd eladtam. Nekem gagyi kínai csicsa érzésem volt vele. Carbon Nillkin váltotta, azóta is az van fent.

(#26512) Burt1793 válasza r-chee (#26498) üzenetére


Burt1793
veterán

Ha 10 másodpercig nyomod a hangerő fel és bekapcsoló gombokat, akkor mindenképpen leáll. Hűtőbe ne rakd forrón, legközelebb lehet, hogy elreped az üveged...

[ Szerkesztve ]

(#26513) matehajagos


matehajagos
tag

Ha cseréltek akksit a telómban a napokban, akkor az arra vonatkozó garancia 2018 júliusáig él vagy a vásárlás időpontjától szamított egy évig? (2017 december)

(#26514) air válasza matehajagos (#26513) üzenetére


air
nagyúr

A garancia a kicserélt részekre újraindul.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#26515) matehajagos válasza air (#26514) üzenetére


matehajagos
tag

Ez remek hír köszönöm :)

(#26516) Ghostman78 válasza air (#26514) üzenetére


Ghostman78
senior tag

Ez S6-nál is újraindult anno ? :F

(#26517) air válasza Ghostman78 (#26516) üzenetére


air
nagyúr

Szerinted termékenként más jogszabályok érvényesek? :F
GYAKORI MEGTÉVESZTÉSEK
Különös tekintettel ajánlom az "A kijavítás vagy kicserélés időtartamával a fogyasztói jogok határideje nem hosszabbodik meg" és az "A dolog vagy annak jelentősebb részének kicserélése vagy kijavítása esetén a szavatossági vagy jótállási határidő nem kezdődik újra" szakaszok átolvasását.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#26518) papi77 válasza air (#26517) üzenetére


papi77
addikt

A samunál az első év amikor újraindul a gari! A 2. év az korlátozott gari,tehát nem indul újra!

Az első: NOKIA 1611

(#26519) SybenX


SybenX
őstag

Egy kis Telemax tapasztalat:
A kijelző be volt égve és rosszul érzékelt. Prémium garancia keretében jött a futár érte, 1 hét alatt megcsinálták és nagyon elégedett vagyok a munkájukkal, valamint cseretelefont is kaptam. Új hátlap, új kijelző, új home gomb, új usb modul (ezt nem tudom miért cserélték). Makulátlan a telefon, csak a keret maradt a régi és nem lehet észrevenni, hogy cserélve volt bármi is.
Egyetlen negatívumot tudnék mondani: múlthét péntekre volt megbeszélve, hogy érkezik a telefon, viszont csak ma ( hétfőn) érkezett, 1 nappal később adták fel, de így is örülök, hogy ilyen rövid idő alatt végeztek.
Szóval tőlem kap egy 5 csillagot a Telemax.

(#26520) gerner1 válasza SybenX (#26519) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Kijelzőt, kerettel együtt cserélik. Így kapja a szervíz a cserealkatrészt, és ennek része a HOME gomb, és USB modul is. Ezért szerepelnek ezek, a kapott dokumentumon ...

Köszönöm, hogy megosztottad mindezt. Ez is egy rész a TMX -es tapasztalatokhoz.
További hibamentes üzemet, a használatához ! 😃

[ Szerkesztve ]

(#26521) SybenX válasza gerner1 (#26520) üzenetére


SybenX
őstag

Köszönöm! Viszont nálam a keret maradt a régi akkor is, mivel volt 1-2 kopás, karc a kereten szerviz előtt és most is van.

[ Szerkesztve ]

(#26522) nggabi válasza gerner1 (#26520) üzenetére


nggabi
nagyúr

Csak az edgeknél van egyben.

"szenyor dzsíííí"

(#26523) gerner1 válasza nggabi (#26522) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Rendben. Felírtam.

(#26524) SybenX


SybenX
őstag

Az új kijelzőre felraktam a már régebben megérkezett üvegfóliát: ZNP
Nagyon jó minőségű, kemény anyagból van, de nem jó s7-re sajnos. Nem ajánlom, ha valaki meg akarta venni.
[link]

Tud valaki olyan fóliát ami biztos nem válik fel? Nem baj, ha nem ér ki teljesen a széléig.

[ Szerkesztve ]

(#26525) samu74 válasza SybenX (#26524) üzenetére


samu74
addikt

A széleknél arra a vilagos sávra gondolsz hogy felvált?

-----------

(#26526) SybenX válasza samu74 (#26525) üzenetére


SybenX
őstag

Igen.

(#26527) papi77 válasza SybenX (#26524) üzenetére


papi77
addikt

Szerintem olyan nincs ami tökéletes lenne :(
Legalábbis én még nem találtam...

Az első: NOKIA 1611

(#26528) komzs válasza papi77 (#26527) üzenetére


komzs
tag

Ezt akarom rendelni, ez nem ér a széléig... Ez jó lehet?

[ Szerkesztve ]

(#26529) samu74 válasza SybenX (#26526) üzenetére


samu74
addikt

Az nem felválás,hanem a kijelző hajlik lefelé és az üveg meg sík .Ennél jobb üveget nem találsz,mert ami csak addig ér ameddig hajlik az üveg,az röhejes...Ami meg hajlik a széleknél azok meg csak a széleknél ragadnak...Az a legrosszabb választás,mert a kijelző érzékenysége kb. a harmadára csökken,alá megy a por,stb.
Az van,hogy olyan üveg nincs hozzá ami tökéletes...De ez ami van neked talán az egyetlen ami használható,szerintem.Az elmúlt 1 évben próbálkoztam az üvegekkel én is . :)

[ Szerkesztve ]

-----------

(#26530) SybenX válasza samu74 (#26529) üzenetére


SybenX
őstag

Köszönöm a választ! Akkor marad ez. Viszont akkor tudom ajánlani, mert piszok jó minőségű.

(#26531) vodrosjozsi válasza SybenX (#26530) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez mennyibe is kerül? Itthon lehet kapni?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#26532) SybenX válasza vodrosjozsi (#26531) üzenetére


SybenX
őstag

Ez 1,5 dollár ami kb. 400 Ft. Ennyit nagyon megért. Szerintem egy xpro sem lenne jobb 3-4 ezerért.
Ali-ról rendeltem, itthon nem lehet kapni.

(#26533) matehajagos


matehajagos
tag

Sziasztok. A múlt héten lett kicserélve az akksim, de továbbra sem vagyok elégedett az üzemidővel.. reggel leveszem 100%al a telefont, és mire beérek a munkába (50perc), jellemzően 80% körülre csökken a töltöttség, pedig semmi extrát nem csinálok rajta, megy a Messenger, Spotify-on hallgatok zenét meg elolvasom a reggeli híreket. Szerintetek lehetséges az hogy az akksin kívül más baja is van a telefonomnak? Nem tudom számít-e, de nem gyorstöltéssel, hanem a hagyományossal töltöm mindig. Nektek is ilyen gyorsan merül?

Azért is érzem kicsit erősnek a merülést, mert amíg szervizbe volt a telefonom addig egy 2016-os A3-at nyúztam aminek lenyűgöző volt az üzemideje, ugyanolyan felhasználás mellett kb 2x annyit bírt a telefon egy töltéssel. (6 óra kijelzőidő)

[ Szerkesztve ]

(#26534) vodrosjozsi válasza SybenX (#26532) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ha legközelebb rendelsz alliról akkor ezt is tedd hozzá. Előre kifizetem :D nem tudok netről rendelni.

matehajagos: app listát tegyél közzé, hátha tudunk segíteni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#26535) matehajagos


matehajagos
tag

[link] Feltöltöttem Google Drivera 3 screenshotot az appok listáival, várom az észrevételeket! Köszönöm a segítséget

(#26536) Viktor0610 válasza matehajagos (#26535) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a nem használt Google-, Samsung-, Microsoft, egyéb appokat letiltanám, törölném.

Samsung Galaxy A54

(#26537) vodrosjozsi válasza matehajagos (#26535) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Számomra kicsit sok az app de ebben nem kéne olyannak lennie ami ennyire meritené. Az eszköz karbantartása alatt az akkunál van olyan amit lefokoz a teló?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#26538) Deck válasza matehajagos (#26535) üzenetére


Deck
titán

Elég kevés app.
Facebook app zabálja az aksit és sza* is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#26539) viewdetails válasza vodrosjozsi (#26537) üzenetére


viewdetails
addikt

1, Töltsd fel 100%-ra, aztán hagyd békén, pár órára, utána nyomj be egy screenshotot az akkuhasználatról.
2, Ha ki akarod szűrni, hogy beállítás, vagy app, bekapcsoláskor után tartsd nyomva a halkító gombot, így csökkentett üzemmódban (telepített appok letiltva) indul el. Ha így is merül, akkor nem app okozza.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#26540) matehajagos


matehajagos
tag

Nem fokoz le semmit az alkalmazásfigyelő. Én is ezt gondoltam, hogy semmi kirívó app nincs, max a Facebook. Letöröltem most, és megnézem így is, aztán ha még mindig merül akkor a csökkentett üzemmód. Ha utána se jó akkor meg megy vissza. Köszönöm a segítséget! :)

(#26541) #54715584 válasza matehajagos (#26540) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ha frissült fb vagy messenger az is lehet ludas. Nálam egyszer úgy leszívta az akksit az előző telefonomnál, hogy azt hittem meghalt, még vettem is újat, aztán kiderült, hogy feleslegesen.

(#26542) viewdetails válasza #54715584 (#26541) üzenetére


viewdetails
addikt

Azt látod az akkustatisztikából, vagy ha az alkalmazást nem is, de az Android OS/System vagy a Play Services mögé elrejtve látszik a kiugró akkuhasználat (pl. egyfolytában GPS-t nyaggatja, vagy nem tud szinkronizálni és ébren tartja a telefont). Ilyen akkustatot eddig nem rakott be, így csak találgatni lehet.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#26543) #54715584 válasza viewdetails (#26542) üzenetére


#54715584
törölt tag

Akkustat kép valóban jó lenne.
Nálam nem látszódott mindig, ezért is estem kétségbe tavaly. Nem mindig volt beazonosítható, hogy mi meríti az akksit, amikor az app listában alig volt valami, azok is csak néhány százalékkal.

[ Szerkesztve ]

(#26544) Burt1793 válasza matehajagos (#26540) üzenetére


Burt1793
veterán

Én is használom a fb-ot és a messengert, amikor frissülnek, hosszan az ikonjukra nyomva, az alkalmazásinfóba belépve, a tárhelynél törlöm a gyorsítótárat. Általában jó enélkül is, de így meg mindig, plusz a görgetés közbeni röccenések is megszűnnek egy darabig. A fb beállításait nézd át, ha jó böngészőből is, akkor úgy olvasd, sokat segít.

[ Szerkesztve ]

(#26545) Imii


Imii
tag

Szerintetek az ilyen:
http://m.ebay.com/itm/Vehicle-Universal-Magnetic-Car-QuadAir-Vent-Holder-Stand-Mount-Cradle-Cell-Phone-/352068315685?hash=item51f8e82a25%3Ag%3AAuUAAOSwblZZLj6x&_trkparms=pageci%253A8d04a9f4-664c-11e7-9c50-74dbd1805eec%257Cparentrq%253A323d45f115d0ab670ec59a23ffeabc64%257Ciid%253A1
mágneses autós tartók nem károsítják a telefont, akksit napi pár óra használattal hosszú távon?
(Bocs, nem tudok csak egy linket odatenni!)

[ Szerkesztve ]

(#26546) nikkor


nikkor
aktív tag

Egy korábbi hsz-ban olvastam, hogy az S7-ben a wifi gyengébb az átlagosnál.
Ti is ezt tapasztaljátok?

(#26547) SybenX válasza nikkor (#26546) üzenetére


SybenX
őstag

Nálam kiemelkedően jó a wifi. Szerintem inkább jobb az átlagosnál. Egyetlen telefonom sem volt még ilyen jó wifivel szerelve.

[ Szerkesztve ]

(#26548) air válasza nikkor (#26546) üzenetére


air
nagyúr

Nem. Inkább az ellenkezőjét.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#26549) nikkor válasza air (#26548) üzenetére


nikkor
aktív tag

Köszönöm, ez megnyugtató.
Az ezüst színű változatra tudtok jobb tokot, mint a Spigen Ultra Hybrid? (Utána néztem. tényleg polikarbonát + TPU.)

(#26550) Jazzmedve válasza nikkor (#26549) üzenetére


Jazzmedve
tag

ma jöttem rá véletlen, hogy ha megvan nyitva a kamera és kétszer gyorsan megnyomom a home gombot akkor lehet váltani a két kamera között :)) ti tudtátok? :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.