Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26401) Ferike81 válasza fornettisuti (#26382) üzenetére


Ferike81
senior tag

Én is már a harmadik ujjlenyomat regisztráción vagyok túl február óta. Nekem is az ujjbegyemen lévő sérülések horzsolások miatt volt rá szűkség. Már kérelmeztem is, hogy tegyenek fel a legjobb munkások tablójára, mert annyit dolgozok, hogy lekopik az ujjam. :DD De viccen kívül a sérülések miatt néha újra regisztrálok.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#26402) A.K. válasza Dyingsoul (#26400) üzenetére


A.K.
tag

Nekem ez bevált: Call recorder pro. Tud felhőbe is menteni (ez a pro változat van ingyenes is)

(#26403) Anulu79 válasza air (#26398) üzenetére


Anulu79
addikt

Igaz más Samsungom volt de abban lehetett állítani az érzékenységet. Akkor ez is lehet típus függő is? Bár mondjuk akkor ez elég kretén dolog lenne ha tényleg így lenne.

(#26404) Burt1793 válasza Anulu79 (#26403) üzenetére


Burt1793
veterán

S7en 6os droidon sem lehetett állítani. Sztem nincs rá szükség. Max a víz alatti érzékenységet kéne javítani, hogy ne nyomkodjon el mindent magától.

(#26405) tanker66 válasza gerner1 (#26365) üzenetére


tanker66
csendes tag

Igen, a fejegység most lett frissítve.

(#26406) tanker66 válasza Burt1793 (#26366) üzenetére


tanker66
csendes tag

Ezt tettem eddig. Az egyedüli működő megoldásnak a downgrade-et írták.

(#26407) Anulu79 válasza Burt1793 (#26404) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem a Note4-esen lehetett állítani. Azt hittem, hogy ez rendszer függő beállítás. De akkor úgy látszik, hogy tévedtem. :)

(#26408) Fifi válasza Dyingsoul (#26400) üzenetére


Fifi
őstag

Nekem az ACR jött be.

(#26409) Burt1793 válasza Anulu79 (#26407) üzenetére


Burt1793
veterán

Jobb, ha saját maga állítgatja. Lumia 930-on is volt kétállású kapcsoló ehhez.
Amúgy 6-os droiddal érzékenyebb volt a kijelző s7-en, megszokás kérdése. A víz mód jó lenne, ehhez lehet, hogy app-ot kell keresnem. Nehéz víz alatt fotózni, videózni, mert össze-vissza irányítja a kijelzőt a víz.

(#26410) gerner1 válasza tanker66 (#26406) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ennyi idő alatt, már készíthettél volna mentést a belakott állapotodról, és megcsinálhattad volna a Downgrade -et 6.0 -ra. Utána, a mentésből könnyedén visszaállíthattad volna, a korábban belakott állapotod ~95°% -át ... Helyetted, más nem fogja elvégezni...

(#26411) Fifi válasza gerner1 (#26410) üzenetére


Fifi
őstag

Melyik program ajánlott mentéshez (Smart Swich, Helium Backup stb.)?

Rootolt S5-ön megszokott Titanium Backup Pro-s mentésről ne is álmodjak, csak minél teljesebb mentést lehessen elvégezni vele (app/data/settings). Nem gond, ha fizetős.

(#26412) gerner1 válasza Fifi (#26411) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem egyikel sem fog menni 100% -os mentés, root nélkül. Az átköltözés egyszerű a Smart Switch -csel. Wifi hálózatok & jelszavak -at is átemeli, és Samu appok beállításait is. A telepített appokat is menti, de a 3rd party appokhoz tartozó adatokat nem. A játékok, egyébb appok mentéseit manuálisan kell elvégezni, külön. A google appok beállításai pedig, a google fiókos mentésből visszaállítható, amennyiben ez be volt állítva ( g.naptár, email, stb...). De, kipróbálhatod a Heliumot b. -ot is (korábban, nekem ez sem mentett el mindent ....)...

[ Szerkesztve ]

(#26413) Csocsesz75 válasza Fifi (#26408) üzenetére


Csocsesz75
őstag

+1

(#26414) johnny82 válasza Dyingsoul (#26400) üzenetére


johnny82
őstag

Én az ACR-t használom, működik.

(#26415) Gerzsi válasza johnny82 (#26414) üzenetére


Gerzsi
tag

minek ?

(#26416) kutga válasza Gerzsi (#26415) üzenetére


kutga
nagyúr

Hívásrögzítőnek.

Let the Zone take me if I am.

(#26417) fornettisuti válasza Dyingsoul (#26400) üzenetére


fornettisuti
veterán

ACR

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26418) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Köszönöm a tippeket! :R Akkor próba ACR lesz. Azt hittem egyébként van valami galaxy store-os app rá vagy talán rendszerbe épített is. Kis kínai 4.2-es telefonon bezzeg volt, de azt már meg nem mondom milyen rom volt azon pontosan (Thl).

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#26419) Csocsesz75 válasza Dyingsoul (#26418) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nekem a Huawei Ascend P1 telón is ott figyelt 4.0-n gyárilag.

(#26420) Ferell84


Ferell84
tag

Sziasztok! Tudna valaki ajánlani egy jó minőségű foliát/üvegfóliát ami kiér a kijelző széléig. Egy gumis slim tokot használok + gyári samsung foliát de a tok folyton felszedi a szélén.

(#26421) gerner1


gerner1
Topikgazda

Akit esetleg szintén érdekel (és előnyben van..) →új verzióját helyezték ki az S8 TouchWiz Home -nak, az apkmirror -ra. Nálam az ismert ok miatt nem települt, tehát meg kell várnom, amíg érkezik a következő OTA -s frissítés ...

(#26422) Taci válasza gerner1 (#26421) üzenetére


Taci
addikt

A hivatalos Galaxy Note FE-képek szerint a készülék alapból megkapja az új ikonokat (és nyilván a TouchWiz Home-ot is). Mivel ugye kvázi az S7 Note-verziójáról van szó, felmerült bennem a kérdés, hogy vajon mi is megkapjuk-e ezeket egy jövőbeli update-tel, vagy ezt a lépést most csak azért tették, hogy könnyebben (friss szoftverrel) el tudják adni ezeket a hátramaradt készüléketeket?

[ Szerkesztve ]

(#26423) gerner1 válasza Taci (#26422) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Egy két "újítást" talán kap az S7 is. Majd kiderül.

(#26424) Imii


Imii
tag

Az "új" Note7-ket mikortól lehet kapni? Nem lehet egy rossz vétel, még most sem...

(#26425) fornettisuti válasza Taci (#26422) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha már a belső hardver ugyan az, illene.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26426) Imii válasza Imii (#26424) üzenetére


Imii
tag

Bocs, goggle megmondta.

(#26427) Csocsesz75 válasza gerner1 (#26421) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Mik azok az okok? A legutolsó frissítéssel állítólag újra lehetett telepíteni az APKMirrorról én ennek nyomát sem látom, semmi nem települ.

(#26428) gerner1 válasza Csocsesz75 (#26427) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A májusi update -tól kezdődően, OTA frissítés után egy kevés ideig lehet telepítgetni ezeket. Legalább is, nekem ez a tapsztalatom. A frissítés után nem sokkal, már nem lehet... Nem mértem pontos időt, de próbáljuk meg úgy megközelíteni, hogy az OTA update miután lefutott, érdemes ezeket is megpróbálni telepíteni. 1 napra rá, már nem biztos, hogy engedni fogja... Vagy marad a downgrade a május előttire + FR, +mindent ilyen appot telepíteni, és utána ráengedni az OTA -s frissítést ... - Ehhez jön még mindaz a "nyalánkság", ami egy ilyen manőverrel együtt jár ...

[ Szerkesztve ]

(#26429) Csocsesz75 válasza gerner1 (#26428) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Igen, pontosan így volt mekem is. Az elején 1-2 frissítés ment, aztán nagyon hamar már semmi sem települt. Annyira mem fontos, hiszen minden szuperül működik, majd kivárjuk a sorunkat.

(#26430) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!

Ma Győrben hivatalos Samsung üzletben lecseréltettem készülékemen az üvegfóliát egy másik fóliára.
Kikapcsoltatták a telefont, rátették a fóliát, majd ott előttem a srác visszakapcsolta a telefonom.
Odaadta, majd látom épp a Samsung logo jelent meg.
Gondoltam most nem vacakolok azzal míg betölt, kifizettem a fóliát, elköszöntem, s mentem utamra.
Nagyon rá sem néztem a telefonra, egyszer csak azt érzem, hogy forrósodik zsebemben a telefon.
Kiveszem, ránézek, s még mindig a Samsung logo van a kijelzőn.
Aztán össze vissza hosszas nyomkodás után újra tudtam indítani, de hogy mit milyen hosszan nyomtam meg már nem tudom.
Fogalmam sincs mi történt, ilyen még nem volt.
7.0-ás androidnál találkozott már valaki ilyennel?

Más:
Páromnak ma vettünk a vodánál egy Galaxy A3 2017 készüléket. Most lakjuk be. Ismeri valaki közületek ezt a típust?

Köszönöm!

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#26431) komzs válasza tecsa74 (#26430) üzenetére


komzs
tag

Nekem volt S7 edge m, de a lekerekített széle nem jött be, lecseréltem egy a3 2017 re.
Meg voltam vele elégedve, de váltottam egy Xiaomi Redmi 4x re.
Ma azt is eladtam és sztem sima s7 lesz a befutó gyári 2 év garival 140be.
Szóval a kamera minősége nekem sokat számít, az elmarad az a3 2017 ben, de nem volt vele semmiféle negatív élményem. Szerettem a méretét is, főleg ilyen melegben.
a3 2017 ben nagyon tetszett, hogy a bejövő hívásokat a gyári rendszer hívások beállításaiban volt olyan opció hogy kiírta, hogy ki hív. Nem tudom milyen online névjegyzékből keresett, de durva volt, hogy felhívott egy ismeretlen személy vagy cég és kiírta a cég nevet vagy a teljes nevét.
A lényeg, hogy az a3 2017 kamera kivételével bejött.
Xiaomi 4x 3GB/32Gb, ami nincs 50eFt ár - érték bajnok... de azért nem Samsung.
Nincs meg az a teljes érték, mint a Samsung
Egy jól sikerült másolat. Nagyon jól kezeli a 2 kártyát és gyors, jobban bírja az akksija is (képernyő miatt?)
Negatív, hogy itt is a kamera elmarad, még talán az a3 2017 alatt is van, de napfényben kiváló.
A súlya egy kicsit sok volt nekem, ha olyan könnyű lenne mint egy huawei akkor nagyon elégedett lettem volna.
Ami még nagyon nem tetszett, hogy ebben a melegben nem lehetett kint hagyni az autó szélvédőn 1-2 órára, mert felmelegszik és jelzi hogy hűtsd le,mert 45 fokos a teló.
Favorit nálam a Sima S7!
Hétfőig még eldöntöm, hogy s7 140efT ért 2 év gyári gari vagy s8 180efT 1év bolti gari :F
Vélemény??
s8 ból home gonb hiányzik nekem, de a dex nagyon tetszik, meg a többi újítás...

(#26432) Csigger


Csigger
őstag

Sziasztok!
Ígértem egy kis összefoglalót az akkumulátor cserével kapcsolatban.
Végülis a váci úti szervíz jött szóba mert egyrészt közelebb volt mint a Pólus másrészt egy 10essel drágább lett volna az utóbbi helyen.
Szóval Westenddel szemben bementem, mondtam hogy a Telemaxnál már volt a készülék és szeretném az akksit cserélni. Bár kicsit fura volt a figura alapvetően jó arc volt azt mondta lehet más baja is a készüléknek ő annyira nem bízik a TMXben így bevizsgálják és beleírja hogy ha az akksit tényleg kell cserélni azt fizetem.
Volt ez csütörtök 6 körül, másnap reggel már kaptam is az SMSt 10 körül hogy kész a készülék. Mentem is érte délután. Patentül összerakva a teló, akksi cserélve és mivel garancia még ugye él a többi részére a töltő egységet még pár dolgot ingyen kicseréltek.
Egyedül a home gombom volt kicsit előtte is festékhibás na az most már le van pattogozva nem túl szép de az ujjlenyomat olvasó kiválóan működik.
Úgyhogy alapvetően nekem pozitív volt a Váci úti Prémium bolttal kapcsolatos tapasztalatom.

Az új akksi még most járatódik be de egy töltés után is sokkal pozitívabb mint a régi. :C

Apple and Android user

(#26433) Burt1793 válasza Csigger (#26432) üzenetére


Burt1793
veterán

Helló!

Mennyit használtad a telót? Én nem érzek romlást, pedig tavaly márciusi az enyém.

(#26434) Yany


Yany
addikt

Van arra valami objektív módszer, hogy az akksi elhasználódását megvizsgáljam?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#26435) Dhampir válasza komzs (#26431) üzenetére


Dhampir
félisten

140-ért hol adják, megbízható bolt, nem sufni gsm?

(#26436) pcnet válasza Dhampir (#26435) üzenetére


pcnet
addikt

B-tel

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#26437) Dhampir válasza pcnet (#26436) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi szépen az infót!

(#26438) Csigger válasza Burt1793 (#26433) üzenetére


Csigger
őstag

Az enyém szintén márciusi, szinte mindig gyorstöltővel töltöttem utóbbi időben már a 3 óra SOT sem volt néha meg, többször volt már restore de nem sokat segített.
Átlagos használónak mondanám magam, főleg reggel munkába menet és hazafelé használom intenzívebben napközben csak csekkolok rajta 1-2 dolgot. Utóbbi időben 2x töltöttem egy nap.

Nyaralás előtt mindenképpen akaratam vele valamit kezdeni mert egy Osmo Mobilelal ez lesz a fő kamerám.

Apple and Android user

(#26439) Burt1793 válasza Csigger (#26438) üzenetére


Burt1793
veterán

Én QI-val töltöm, lassan, így érzésre az üzemidő is jobb, mint gyorsan töltve.

(#26440) nikkor


nikkor
aktív tag

Van-e különbség kopásállóságban a különböző színváltozatok között? Mennyire kopásálló a fémhatású keret? Hosszabb használat után hagynak-e nyomot a telefon külsején a különböző keménységű tokok?

(#26441) gerner1 válasza nikkor (#26440) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A keret az valóban fém. Nem "pattogzik" le... Karcolódik, polírozódik a használattól. Alapesetben, szerintem nincs különbség a színváltozatok kopásállóságában. S7E - ből volt Olympic edition, amelynél a keret is fekete, de nem túl gyakori. Nem igen van bővebb infó....

[ Szerkesztve ]

(#26442) Burt1793 válasza nikkor (#26440) üzenetére


Burt1793
veterán

Más a keret színe, az én s7-em fekete, sötétebbre van festve a keret, mint a családban lévő szürke edge-é. Az én telóm lassan másfél éves, nem kopott, vagyis nem látszik. :D

(#26443) vodrosjozsi válasza Burt1793 (#26442) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem neked volt lecsiszolva szervízelés előtt az s7-ed? :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#26444) Csigger válasza Burt1793 (#26439) üzenetére


Csigger
őstag

A legjobbnak a lassú töltést tartják, a vezetéknélküli töltésről is hallottam már sok negatív tapasztalatot, haverom Nexus4ese legfőképp azzal volt tölte neki is gyorsan tönkre ment az akksi. Már nem tudom mi a legjobb, de az biztos hogy a gyorstöltő nagyon kényelemes.

Oneplus Dashcharge technológiája viszont jobbnak tűnik mint a Qualcom féle cucc.

Apple and Android user

(#26445) gerner1


gerner1
Topikgazda

S7E -re, ma lett elérhető egy ~54Mega körüli OTA frissítés, a Telekomos (TMH) készülékekre. Biztonsági szint jún.1.

(#26446) viewdetails válasza gerner1 (#26445) üzenetére


viewdetails
addikt

Sima S7 TMH-ra is jött, 52MB, DQFF

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#26447) Imii válasza viewdetails (#26446) üzenetére


Imii
tag

Tapasztaltok valami változást?
Lassan megoldhatnák már a Telekomos hálózati problémát, mert 4g/lte-használhatatlan, földhözvágnivaló! Ja, és felénk hiába magánszemély (nem flottás)és a volte...
Vissza kellett vennem 3g/2g-re. Így stabil, biztos a hálózat, nem szakad félbe a hívás és még elérhető is vagyok... Így viszont (3g/2g) nálunk főleg edge hálózat van, ami egy kalap semmi internetezni.
Az S5 százsor jobb bolt ezen a téren...
Nektek vélemény???

(#26448) gerner1 válasza Imii (#26447) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én ezt nem így látom, de ez lehet, hogy szubjektív. Nekem az a tapasztalatom, hogy az S5 pont ugyan ilyen ezen a téren (van most is 2db). Összetettebb probléma ez annál, mint amit egy szimpla szoft frissítéssel a készülékeken meglehet(ne) oldani ... Egy kis "töredék" háttérinfó a témához ...

[ Szerkesztve ]

(#26449) ACE-


ACE-
addikt

Nálam a Onedrive, és a Google képek is arra van beállítva, hogy a készült fotókat és videókat Wifi kapcsolódáskor mentse. De azt vettem észre egy ideje, hogy egyik sem menti, csak akkor kezdi el, amikor belépek az applikációba, mitől van ez? Nem tudom őket betenni a kivételekbe, mert gondolom az lehet, hogy a háttérben kilövődnek, de hogyan lehet ezt letiltani?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#26450) gerner1 válasza ACE- (#26449) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A beállításokban, a Kapcsolatok →Speciális →Wi-Fi készenléti módban opció, mire van állítva ? Ezen kívül, milyen üzemmódban használod a készüléket (?) ... - "Optimalizált", vagy valamilyen energia-takarékos, esetleg a "Nagy teljesítmény" ?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.