Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26701) ShadowLac


ShadowLac
addikt


Irodai használat sötét háttér. Wifin.

Nincs tiltva semmi.Kijelző viszont HD.
Mit lehetne tiltani hogy növeljem a kijelzőidőt

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#26702) Burt1793 válasza ShadowLac (#26701) üzenetére


Burt1793
veterán

Még van 10% az aksiban, ez így 7 óra SoT... A felbontás nem növeli az üzemidőt, csak ha játszol.

(#26703) air válasza ShadowLac (#26701) üzenetére


air
nagyúr

"Mit lehetne tiltani hogy növeljem a kijelzőidőt"

Ez kérdés akart lenni?
6,5 óra nem elég? :Y

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#26704) nikkor


nikkor
aktív tag

Megpróbáltam tájékozódni KIJELZŐ VÉDŐ FÓLIA ügyben: beírtam az S7 fórum keresőjébe a fólia szót, találtam 478 hsz-t, elolvastam mindet és a hasznosnak tűnőkhöz kapcsolódó hozzászólásokat is megkerestem és elolvastam. Leírom, mit szűrtem le az egészből, hátha más kezdőnek is hasznos lesz.

Hagyományos fóliát hatot találtam, amivel legalább egy felhasználónak volt pozitív tapasztalata.
1. Spigen Curved Crystal: ez szinte mindenkinek bevált, csak nehéz pontosan illeszteni.
2. Gyári Samsung fólia. két beszállító is van, egyik a Strong, másik a Bravo. Az számomra nem derült ki, hogy a kettő közül melyik a jobb. Viszont itt már előfordult, hogy a széleken feljött, kérdés, hogy ez mennyire múlik a felhelyezés technikáján.
3. Az Ali-ról beszerezhető Pet Hot Bending Soft Film-ről is csak jókat olvastam, de csak 2 vagy 3 beszámolót találtam, tehát kicsi az esetszám.
4. Xprotector: voltak jó tapasztalatokról beszámolók, de nem voltak részletezve. Sötét ló?
5. Talán 2 fórumtárs dícsérte a Skinomi Tech Skint.
6. Volt, akinek bevált a Belkin True Clear, de volt, akinek nem, mert nem ért a kijelző széléig.

Találtam két üvegfóliát is akit legalább egy valaki dícsért, még ha nem is maradéktalanul:
1. Ultimate Shield Tempered Glass.
2. Brando Tempered Glass.
(3.) Ezt én találtam a YT-on, szerintem ígéretes: amFilm Screen Protector Tempered Glass.

Még leírom, de már mindenki biztosan tudja, hogy nem minden fólia társítható problémamentesen minden tokkal.

Kérem, hogy fűzzétek mindehhez most frissen a tapasztalataitokat, kiegészítéseteket, hogy még tisztábban láthassunk.

(#26705) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Burt és Air. Nagyon elég.
Csak hát na.Ha lehet több.
Miért ne.?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#26706) Burt1793 válasza ShadowLac (#26705) üzenetére


Burt1793
veterán

Felhasználásfüggő. Ha tényleg csak netezel, olvasol, akkor lehet több. Waze-zel, maxi fényerőn, mobilnettel, gps-szel 4 órát tud, ez 5 colos telóknál elég jó, ezzel le is tudod mérni, hogy romlott-e az aksi. A fenti üzemidőd teljesen jó, ennél phabletek tudnak többet, vagy egy-két kínai, de az más. Töltsd fel, ne ezt használd ennyit, hanem rendes monitort, nem árt annyira a szemnek.

(#26707) ShadowLac válasza nikkor (#26704) üzenetére


ShadowLac
addikt

Spigen s line és spigen tokkal ok.ez van most.
Gyári fólia s line tokkal jó volt. 1db om van
meg a doboza is.ha érdekel megnézem hogy melyik beszállitó. Csak írd le hol van rajta mert nem találom.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#26708) _Moriarty_ válasza nikkor (#26704) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Köszi, éppen aktuális lesz a fólia vásárlás.
Azt nem tudom, melyik videót nézted yt-on, de nekem első találat, amit az amFilm screen protector tempered glass S7-re beadott, azon mindkét fólia rögtön levált, ahogyan tokot tett az ember a telefonra :F Szóval annyira lehet, nem is jó.
Amúgy nekem a sima fólia vált be, az legalább végigéri, bár gondolom, hogy kevésbé védi. De legalább esztétikus.

(#26709) Akidobos74


Akidobos74
aktív tag

Sziasztok. 1 év "edzsezés" után váltottam a sima "eshétre". Nem tudtam megszokni... Ez viszont a tökéletes telefon! :)

[ Szerkesztve ]

(#26710) arn77 válasza nikkor (#26704) üzenetére


arn77
aktív tag

Szia!

Az én telómon gyári Samsung fólia van. Nem gyári tokkal nem tudom hogy működik, nekem belebújtatós Bugatti Slimfitbe van. Könnyű felrakni. Samsung tokokkal biztos kompatibilis. Clear Cover nem gyűrte fel.

(#26711) #33253120 válasza #33253120 (#26692) üzenetére


#33253120
törölt tag

2 óra helybentopogás utàn felment. De addig semmi visszajelzés nem volt. :(

(#26712) fabula


fabula
őstag

Üdv fórumlakók!

Vagy 100 hozzászólással ezelőtt olvastam, hogy lehet diktálni is a telónak. Nekem is a Samsung billentyűzet van beállítva és ma ki akartam próbálni, de a billentyűzeten nincs semmi fogaskerék ikon bal oldalon, amit írtatok, így nem tudom előhívni a mikrofont sem és nem lehet diktálni. Ez miért lehet? Nougat van fent, a legfrissebb T-s frissítéssel.
A google keresés megy magyar hanggal.

(#26713) Talala válasza fabula (#26712) üzenetére


Talala
senior tag

Esetleg, ha hosszan nyomod a space bal oldalán lévő gombot (nekem alapból hangulatjel van ott)

(#26714) modeller


modeller
aktív tag

Bocs, ha volt már róla szó, de az OTP-s Simple alkalmazással történő NFC-s fizetés is ugrik, ha megrootolom a telefont és beállítódik a knox?
Rémlik, hogy a samsung pay megszűnik ilyen esetben, nem tudom ennek van-e hozzá köze.

(#26715) fabula válasza Talala (#26713) üzenetére


fabula
őstag

Köszi, ott van! Már működik is. Erre nem gondoltam. :R

(#26716) Ferike81 válasza fabula (#26712) üzenetére


Ferike81
senior tag

Most megnéztem a háznál lévő összes telefont. Rémlett nekem is, hogy az ezelőtti telefonoknál is használtam a diktálást. Lehet mákunk van, de a P9 lite-tól a Doogee X5 Pron keresztül a F3 proig, sőt még a harmadik nevesincs kínai csoda is tudja a diktálást. Ráadásul az vagy 2 éve be sem volt kapcsolva, frissítve pláne nem voltak appok rajta, mégis tudja, csak a Google alapú hangazonosítás néven fut rajta a dolog.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#26717) nikkor válasza ShadowLac (#26707) üzenetére


nikkor
aktív tag

Kerestem ezt a Spigen s line-t de még nem találtam meg. Tudnál linkelni?
Erről a két beszállítóról én is csak olvastam, itt a fórumon.

(#26718) nikkor válasza _Moriarty_ (#26708) üzenetére


nikkor
aktív tag

https://www.youtube.com/results?search_query=galaxy+s7+tempered+glass

A címe: Best Tempered Glass for the Samsung Galaxy S7?

(#26719) samu74 válasza redline66 (#26698) üzenetére


samu74
addikt

Pedig az S8 topikban is vannak hasonló problémák...Ficsör ez,nem bug. :)

-----------

(#26720) *RLaci* válasza nikkor (#26704) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én ezt az outfittert használom.Volt S7 Edgem is,azon is ez volt.Nem olcsó de nekem nagyon bevált.

[ Szerkesztve ]

(#26721) _Moriarty_ válasza nikkor (#26718) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

[link]
Remélem sikerült jól linkelnem telóról. Ez az a videó. Tényleg én is keresném a tutit, amúgy nekem Spigen Thin Fit tokom van, ez vékony, nem csúszik egyáltalán. Ehhez kellene egy megfelelő fólia.

Most néztem QM31 fólia van most rajta, teljesen jó lenne, de megkarcoltam, ezért szeretnék helyette valamit.

[ Szerkesztve ]

(#26722) kippi86


kippi86
tag

Sziasztok.Kamera védő üveget használ valaki?Képek minőségén ront?

(#26723) Meggyi001 válasza kippi86 (#26722) üzenetére

Én pl évek óta mindig a pólómmal törlöm meg a lencsét fényképezés előtt, hátha zsiros vagy valami, sosem volt egyik telóm lencséjén egy karc sem. Ezen sincs. Mondjuk, biztos más máshogy tárolja a telót.... Az üveg sztem max este a lámpák fényét nagyítja fel, nem? Mintha film forgatásnál láttam volna olyat, hogy üveglapot tesznek a kamera lencse elé, és ilyen retró stilusú fények lesznek tőle.... De majd mondják a többiek, ha használ valaki üveget vagy fóliát, hogy változott e valami.

https://gamergep.hu/

(#26724) -Valinas- válasza modeller (#26714) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Én úgy emlékszem, hogy az is ugrik, de nem mernék rá megesküdni.

(#26725) nikkor válasza *RLaci* (#26720) üzenetére


nikkor
aktív tag

Kézműves fóliázás?

(#26726) kippi86 válasza Meggyi001 (#26723) üzenetére


kippi86
tag

Amit te mondasz az csillag szűrő előtét szerintem.Nem is igazán az üveglapot féltem hanem az antireflexiós réteget az könnyen karcolódik .

(#26727) Dikri


Dikri
tag

Én ezt az üvegfóliát rendeltem Ebayen, teljesen takar a gomb körül is, és fel tudtam normálisan tenni.
Persze még nincs hosszú távú tapasztalatom, nagyon olcsó volt. Remélem nem fog leválni sem.

[link]

(#26728) Taci válasza Dikri (#26727) üzenetére


Taci
addikt

Én is ezt használom, már jó pár hete. Szeretem, mert biztonságban tudom teljesen. Viszont eszméletlenül gyűjti az ujjlenyomatokat.

(#26729) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Ami a galaxy s8-ban van gyári időjárási widget azt nem lehet valahogy s7-re feltenni?

(#26730) ruarua válasza szildavid90 (#26729) üzenetére


ruarua
tag

Nekem az ikonok kellenének :) Pár gyári ikon már olyan, de elég hülyén néz ki ilyen öszvér megoldás. Internet ikon, videó ikon már ez a vonalas, névjegyek, üzenetek viszont a régi.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#26731) fornettisuti


fornettisuti
veterán


iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26732) air válasza fornettisuti (#26731) üzenetére


air
nagyúr

És mit csináltál 6 órán keresztül?
Program nemigen futhatott.
Ennél gyengébbet aligha tud bárki:

[kép]

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#26733) fornettisuti válasza air (#26732) üzenetére


fornettisuti
veterán

Chrome: böngészés
Samsung internet: Facebook
Youtube: youtube
5-5-5%

Kijelző FHD-ra lett visszavéve.

Nálad: 25%/h az valid.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26734) viewdetails válasza fornettisuti (#26731) üzenetére


viewdetails
addikt

fornettisuti & air

hogy a fenébe nem látszódik nálatok (sem) a Google Services? :W Nálam állandóan a legnagyobb fogyasztó.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#26735) air válasza viewdetails (#26734) üzenetére


air
nagyúr

Tessék!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#26736) viewdetails válasza air (#26735) üzenetére


viewdetails
addikt

Két hétig nem telepítettem semmilyen alkalmazást egyik FR után és próbáltam rendszerbeállításokkal/tiltásokkal lenyomni, de semmi... a végén mindig az első 3 helyen volt.*
Már elengedtem, zabálja az akksit, de ilyenkor mindig belémhasít... :D

* egyszer sikerült úgy, hogy letiltottam az adatforgalmát. de úgy a hangouts meg pár más szolgáltatás is megdöglött.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#26737) fornettisuti válasza viewdetails (#26734) üzenetére


fornettisuti
veterán

Olyan néven nem talalom:

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26738) enemi válasza fornettisuti (#26737) üzenetére


enemi
senior tag

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#26739) #54715584 válasza air (#26732) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ez milyen háttér? Téma vagy launcher?

(#26740) viewdetails válasza fornettisuti (#26737) üzenetére


viewdetails
addikt

Google Play Services, a te listádban ott sincs

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#26741) air válasza #54715584 (#26739) üzenetére


air
nagyúr

Ez:

:D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#26742) fornettisuti válasza viewdetails (#26734) üzenetére


fornettisuti
veterán

Én nyomnék a helyedben egy optimalizálást/rendszer javítást.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26743) viewdetails válasza fornettisuti (#26742) üzenetére


viewdetails
addikt

"Két hétig nem telepítettem semmilyen alkalmazást egyik FR után "

Szerinted egy rendszeroptimalizálás a megoldás? :D

Volt cache/data törlés, apkmirror-ról legfrissebb telepítés, minden google szolgáltatás letiltása,stb... Egy látható eredmény van, FR után, semmit sem telepítve, amíg wifin van, nyugalom van. Amint mobilnetet kap, elkezdi zabálni az akkut a kis g*ci.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#26744) fornettisuti válasza viewdetails (#26743) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nem lehet hogy gyenge a térerő vagy sűrűn kell váltogatni a tornyok között és attól merül -ez sokat harap az akkuból!?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26745) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Most már adok neki enni...


iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26746) viewdetails válasza fornettisuti (#26744) üzenetére


viewdetails
addikt

Nem tudom, az a baj, hogy sem BBS sem Wakelock detector nem árulja el, milyen szolgáltatás bújik meg Play Services mögött, ami valójában generálja az adatforgalmat. Ezért próbáltam appok nélkül is.
Más ROM-on még rosszabb volt.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#26747) Burt1793 válasza viewdetails (#26746) üzenetére


Burt1793
veterán

Mi nem használjuk a hangouts-ot pl. Nekem a google helyet határoz meg és szinkronizálja az alap dolgokat a fiókba, de ennyi. A gmail is az emailbe van berakva (bár múltkor azt mondtad, hogy ez neked is).

Nekem egész napos (!) mobilnet mellett kb. 10 perc ébrenlétet szokott csinálni a google play szolgáltatások, wifi mellett 0-t. Gondolom mobilnetnél úgy besegít a helymeghatározásba és egy-két adatot ellop tőlem a google, ezért használja.

(#26748) terra052


terra052
őstag

Hivatalos garival mi most a legjobb S7 ár? Kellene még egy készülék, de a múltkori MM akcióról lemaradtam, 120 volt, ha jól emlékszem 😥

werkmania.hu

(#26749) kerxy válasza terra052 (#26748) üzenetére


kerxy
senior tag

140 volt, most is annyi SESben és MMben is holnapig!

(#26750) #54715584 válasza air (#26741) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ööö, köszi. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.