Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26152) Black Viking


Black Viking
csendes tag

Sziasztok! Van valakinek valami tippe mi okozza a következő jelenséget:
A telefon rezgő üzemmódra van állítva. Viberen vagy Messengeren beszélgetek és teljsen random mód egy idő elteltével át áll hangos üzemmódra. A telefont két napja vettem, jeleztem a Samsungnak ahol azt mondták vigyem vissza a telefont és adnak egy másikat. Ezt meg is tettem de most a másik telefon is ugyan ezt csinálja. Gyári beállítás visszaállítást is csináltam de ez sem hozott változást. Másnak van hasonló tapasztalata?

(#26153) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Arra van megoldás, hogy a Gmail nem szinkronizál?

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#26154) kutga válasza Seraph 16 (#26153) üzenetére


kutga
nagyúr

Egyáltalán? Nálam csak késik. Kipróbáltam az Outlook appot is, ugyanúgy.

Let the Zone take me if I am.

(#26155) LilProphet90 válasza Black Viking (#26152) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Nem találkoztam még ilyennel, de ez szoftveres, ezért felesleges volt visszavinni. Frissítések fel vannak telepítve?

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#26156) Black Viking válasza LilProphet90 (#26155) üzenetére


Black Viking
csendes tag

Igen, én is így voltam vele de mivel két emberrel beszéltem a Samsungnál, nem kötekedtem velük.
7.0 van rajta, elvileg minden frissítve van nem talál új frissítést. Nem értem abszolút, csomó helyen kerestem fórumon másnak van e ilyen baja de nem találtam nyomát se

(#26157) kutga válasza Black Viking (#26152) üzenetére


kutga
nagyúr

Szvsz vidd vissza megint.

Let the Zone take me if I am.

(#26158) kutga válasza LilProphet90 (#26155) üzenetére


kutga
nagyúr

Fr is volt, onnan nem hiszem hogy szoftveres lesz. Már ha rendes factory reset volt.

Let the Zone take me if I am.

(#26159) Black Viking válasza kutga (#26157) üzenetére


Black Viking
csendes tag

Nem tudom mennyi esélye van kétszer bele nyúlni ugyan olyan hibába... :(( Amúgy a barátnőm J5-öse is képes havonta egyszer egyszer produkálni hogy hangos módból át vált ne zavarj módba ezért gondoltam hogy valami szoftveres baj lesz de az elég fura hogy csak pár telón jelentkezik

(#26160) viewdetails válasza Black Viking (#26156) üzenetére


viewdetails
addikt

Nem megoldás, de átmenetileg próbáld ki, hogy a hangerő gombbal halkítod le 0-ra és nem az értesítősávból ikonnal, akkor is előadja vajon?

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#26161) Black Viking válasza viewdetails (#26160) üzenetére


Black Viking
csendes tag

Ki próbálom. Nyitott vagyok a tippekre mert zavaró a dolog nagyon.

(#26162) kutga válasza Black Viking (#26159) üzenetére


kutga
nagyúr

Én sem tudom de a szoftveres részt kilőtted. Valami user error? Próbáld leszedni a hang üzemmód kapcsolókat az értesítési sávról.

Let the Zone take me if I am.

(#26163) Black Viking válasza kutga (#26162) üzenetére


Black Viking
csendes tag

Most megtettem, kíváncsi leszek! Köszi a tippet

(#26165) #21869312


#21869312
törölt tag

Ti bírjátok maximális hangerőn hallgatni az S7-et jó minőségű zenével és fülhallgatóval? Mert gyilkol a hangja, én nem teszem teljesen maxra... Ez igazából már nálam az S2 óta így van :)

(#26166) LilProphet90 válasza Black Viking (#26156) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Véleményem szerint szinte biztos, hogy szoftveres. Előidézheti egy app is (nem feltétlenül a Messenger/Viber páros). Főleg, ha a második készülékedben is ez a hiba áll fenn, ez pedig nem egy gyakori hibajelenség a topikban.

Nézd meg a Beállítások/Alkalmazások/3pont/Speciális hozzáférés/Eszközadminisztrátorok alatt, hogy milyen alkalmazásoknak van engedélyük erre. Ha itt nincs olyan (pl. lehet valamilyen időzítő, vagy aminél fontos, hogy halld az értesítést), akkor a Rendszerbeállítások módosítása menüpont alatt is kapcsolgasd a külsős appokat (itt leginkább gyári alkalmazások vannak, de nálam van pár 3rd party is).

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#26167) Black Viking válasza LilProphet90 (#26166) üzenetére


Black Viking
csendes tag

Megnézem, köszönöm a segítséged!!! :)

(#26169) Seraph 16 válasza kutga (#26154) üzenetére


Seraph 16
őstag

Ha kézzel kérem a szinkronizálást, akkor ok. Magától is ritkán, de több óra kesessel.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#26170) pcnet válasza Seraph 16 (#26169) üzenetére


pcnet
addikt

Gmail app adatainak törlése nálam részben megoldotta a problémát. Igaz késve, hol 5 perc, hol fél óra, de megjönnek az értesítések.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#26171) A.K. válasza Seraph 16 (#26169) üzenetére


A.K.
tag

próbáld meg ezt feltenni és állítsd be mondjuk 5 percre és apply: Push Notifications Fixer

(#26172) A.K. válasza Black Viking (#26167) üzenetére


A.K.
tag

Csinálj egy factory resetet de utána ne telepíts fel semmit se és nézd meg, hogy így csinálja-e? Ha igen akkor vidd vissza ha nem akkor egyesével telepítgesd fel az alkalmazásaidat de mindegyik után várj, hogy előjön-e a hiba.

(#26173) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

A saját naptárba hol lehet beállítani, hogy hanggal is jelezzen egy bizonyos időpontban? Nem hiszem el, hogy nem lehet, de nem találom :B

(#26174) kutga válasza pcnet (#26170) üzenetére


kutga
nagyúr

Nálam is kb így van. Jönnek értesítések csak nem mindig azonnal.

Let the Zone take me if I am.

(#26175) Ferike81 válasza kutga (#26174) üzenetére


Ferike81
senior tag

Nekem a májusi frissítés után mintha helyre állt volna a gmail, de mint kiderült csak placebo volt. Nagyon akartam hogy jó legyen, de xarakodik ugyanúgy. Késik minden e-mail-em. Ami érdekes, mert a régi telefonomon rajta maradt a gmail, és hétvégén bekapcsoltam, és azonnal jön a mail. Miért lehet ez, nem tudom. :F
Más. Mikor megvettem a telefont letiltottam az appok automata frissítését. Most 30 körüli frissítés várakozik. Lehet valami zizi, ha nem frissítem ezeket? A fele gyári telepített alkalmazás, de nem is használom. Samsung Voice recorder, S connect Link Sharing, Beaming Service, S Gear, S Members, S music, stb.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#26176) kutga válasza Ferike81 (#26175) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem marad ki, csak késik. Annyit nem használom a gmailt hogy komolyan zavarna.

Let the Zone take me if I am.

(#26178) Taci válasza kutga (#26176) üzenetére


Taci
addikt

Én a gyári (Samsung) levelezőt használom, de az is "késik", csak elég lassan szinkronizál (a -vélhetően- helyes beállítások ellenére is).

@Csongaa: ha még tudod szerkeszteni a hozzászólásodat, szerintem töröld ki a linket, mert eldádázás lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

(#26181) pjani88


pjani88
csendes tag

Sziasztok!

Vissza olvastam a topicban a mikrofon problémák kapcsán. Nekem egy teljesen más problémám van vele, de ez nem csak nálam jelentkezik. Szóval, ha koncert közben kamerázok, akkor recseg a mikrofon. Gondolom ez az érzékenység miatt van, de nem találom, hogy hol lehet állítani. Előzőleg Huawei telefonom volt, abba a gyári alkalmazás ezt tudta, és le is halkította magától a felvételt. Szóval, vagy keresném a beállítást, vagy ha tudtok másik kamera alkalmazást ami tudja ezt a funkciót, akkor az jó lenne. Indul a fesztivál szezon és jó lenne értékelhető videókat rögzíteni. Válaszokat előre is köszönöm!

(#26182) #21869312 válasza pjani88 (#26181) üzenetére


#21869312
törölt tag

Nekem ugyanúgy fennáll ez a probléma :F Utoljára az S3 rögzített nekem recsegésmentes hangot :W

[ Szerkesztve ]

(#26183) samu74


samu74
addikt

A Galaxy Apps-ban lehet frissíteni az Always On Display -t.2.0.73 verzió a friss.

-----------

(#26184) Freiherr


Freiherr
őstag

Duplakoppos ébresztést hogy tudom beállítani?Kerestem,de nem találtam. :F

XXX

(#26185) #54715584 válasza Taci (#26178) üzenetére


#54715584
törölt tag

Meg is jött a dádá. ;)

Zenét nem osztunk meg, mert nem legális. Vagy vásárolunk vagy online rádiókban meghallgatjuk és hasonló legális dolgok. :)
Illetve ha nagyon szőrszálhasogató akarnék lenni, ingyenesen 10mp-nyi anyag használható fel általában. :)

(#26186) Ferike81 válasza Freiherr (#26184) üzenetére


Ferike81
senior tag

Alapból szerintem sehogy. Külső progi kell.
Gyárilag max akkor tudja, ha a home gombot koppintod. ;]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#26187) Freiherr válasza Ferike81 (#26186) üzenetére


Freiherr
őstag

Sejtettem,viszont valaki írta nemrég,hogy ő használja.

XXX

(#26188) pcnet válasza Freiherr (#26187) üzenetére


pcnet
addikt

Nova Launcher tud dupla koppos kikapcsolást. Vagy Screen Off and Lock alkalmazás. Feloldás dupla koppra max úgy megy, hogy aktív az Always On Display és értesítést küld egy app. Ha arra duplán koppintasz, feloldja a kijelzőt úgy emlékszem.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#26189) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, hogyan tudnám úgy beállítani a telefont hogy lezárt kijelző mellett is tudjak YouTube - ot hallgatni? Előre is köszönöm

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#26190) Cobrusz válasza samu74 (#26183) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Változott valami a frissítéssel? :F

(#26191) gerner1 válasza crane75 (#26189) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Esetleg próbáld meg ezzel : OGYouTube

(#26192) Taci válasza crane75 (#26189) üzenetére


Taci
addikt

Firefox + ez az addon.

Forrás

[ Szerkesztve ]

(#26193) ittakary


ittakary
nagyúr

S7 kijelzocserere mit ajanlotok? Kollegam betorte az erintot.

Mindenkeppen a heten kellene elintezni mert utazik el

(#26194) gerner1 válasza ittakary (#26193) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem, ennyi idő alatt a hivatalos szervízben sem megy...

(#26195) UfoZoli válasza ittakary (#26193) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

SES storeban akciósan 159.900-, s akár már ma átvehető :)
Nyaralás után meg lesz két telefonja, ha a töröttet megcsináltatja

[ Szerkesztve ]

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#26196) ShadowLac válasza ittakary (#26193) üzenetére


ShadowLac
addikt

Ses ben, ha van kijelző kb 1-2óra alatt kész!
.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#26197) fornettisuti válasza ittakary (#26193) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha penz nem szamit es neki meger annyit, hogy egy uj keszulek 2/3-at kifizesse a cserere, akkor mar egy uj keszulek vasarlasaval gyorsabban pontot tehet a dolog vegere, az csak par perc😎

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26198) samu74 válasza Cobrusz (#26190) üzenetére


samu74
addikt

Semmit nem vettem észre, de én pl. folyamatosan használom inkább frissítgetem. :)

-----------

(#26199) Cobrusz válasza samu74 (#26198) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Én is, nem vettem észre változást. :B

(#26200) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/urak!

Ezt hogy lehet eltüntetni?

Anélkül is tudom hogy roaming területen vagyok hogy folyton írja. ;]

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.