Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) MartOOn válasza bostone (#4200) üzenetére


MartOOn
addikt

Te valamit nagyon elolvastal...
Kijelzo érzékenység: mivel edge kijelzo igy könnyebb beletapicskolni a szelebe. Ez szokhato. Sot egy tok még sokat segít.
Akku idő: egy szo: brillians. Viszont nehanyunknal az utso frissítés egy kicsit rontott ezen. Ami azt jelenti, hogy az addigi 8+ SOT lement 6+ körülre. Ami még mindig kiváló. Viszont ODIN elvtarssal 10 perc alatt visszarakhato (torol mindent) az elso 6.0.1 es minden visszall a helyére.

Igy azért már más nem? ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4202) bostone válasza MartOOn (#4201) üzenetére


bostone
addikt

Nem mernék megesküdni rá, lehet valamit tényleg benéztem.
Tehát az érzékenyéggel nincs baj ezek szerint? Normál módon lehet gépelni?

Semmi negatívumot nem hozott a készülék?

Van néhány alkalmazásom, amit a play áruházban nem lehet beszerezni, azokat tiltja a 6-os droid?

(#4203) spanglee001 válasza bostone (#4202) üzenetére


spanglee001
addikt

szerintem nem tiltja ;]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4204) vadászcsiga válasza bostone (#4202) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem akkora változás a 6 az előzőkhöz képest. Ismeretlen forrásból is tudsz telepíteni. Amihez root kell ahhoz ezen is, csak itt bukod a garit.
Negatívumot nem hozott, inkább sok pozitívumot.

[ Szerkesztve ]

(#4205) bostone válasza vadászcsiga (#4204) üzenetére


bostone
addikt

Nem akarom rootolni, semmi kedvem hozzá. Úgy akarom használni, ahogy a dobozból kivettem. Másik fórumon olvastam, hogy a 6.0 tiltja a külső alkalmazásokat.

(#4206) vadászcsiga válasza bostone (#4205) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem írtam hogy kötelező. Melyik fórumon, iPhone? :D

[ Szerkesztve ]

(#4207) spider80 válasza bostone (#4205) üzenetére


spider80
őstag

Rosszul olvastad. Engedi.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#4208) enonlui


enonlui
tag

Van az a usb connector át alakító. Az a telóba, abba a pendrive. És így akartam videó és kép fájlokat át másolni a pendrive-ra. De azt írja ki hogy a másolás nem sikerült.
Valaki valamit tud esetleg mondani...?

(#4209) expendables válasza enonlui (#4208) üzenetére


expendables
aktív tag

Én total commandert használok. Ott felajánlja,hogy engedélyezzem a külső tároló írását.
Alapesetben csak olvasni engedi.

(#4210) expendables válasza MartOOn (#4201) üzenetére


expendables
aktív tag

Nekem is vissza kell tennem a korábbi szoftvert. Nem lenne gondom azzal,hogy csökkent a SOT de a frissítés óta az autómata fényerőszabályzás nem jó.
Ha felkapcsolom a villanyt kb feléig megy fel a csúszka. Eddig jó is,viszont ha lekapcsolom akkor is ott marad.
Mintha beragadna. Ha kiveszem a pipát az autó beállítás elől és visszateszem,akkor leesik a fényerő.

[ Szerkesztve ]

(#4211) szimike79 válasza bostone (#4205) üzenetére


szimike79
őstag

Mint a 6.0 elötti verzioknál csak annyira. Régebben is engedélyezni kellett a más forrásból való telepítést. Az hogy vannak olyan programok, amiket csak root-tal lehet futtatni azzal sajna nem lehet mit kezdeni.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4213) enonlui válasza expendables (#4209) üzenetére


enonlui
tag

Az androidos total commander-t mondod....
Most ki próbálom..
Köszi

(#4214) expendables válasza enonlui (#4213) üzenetére


expendables
aktív tag

Igen. Play áruházból le tudod tölteni.

(#4215) bostone válasza szimike79 (#4211) üzenetére


bostone
addikt

Nincs 6.0-ás készülékem, de kitkat óta bármit el tudok képzelni a fejlesztőkről.

(#4216) csabicska válasza expendables (#4210) üzenetére


csabicska
senior tag

Ez sajnos tényleg így van.
Melyik romot tetted vissza?

-Galaxy S20 - The best-

(#4217) expendables válasza csabicska (#4216) üzenetére


expendables
aktív tag

...PAW
Ez volt rajta gyárilag.

(#4218) DrJaka


DrJaka
aktív tag

Europarkban felrakatott fólia.

Huawei Mate 20 prO

(#4219) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Gyári háttérképek közt miért nincs a demozott kek-fekete 7-es? Tudom hogy letölthető de akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#4220) a8l válasza MartOOn (#4201) üzenetére


a8l
aktív tag

Nekem van némi bajom az érzékenységgel. NEm belenyúlok az oldalába, hanem amikor két kézzel fogom sokszor van olyan hogy megnyit vmit a képernyőn amit nem akartam. MEg elég sok a melléütés gépelésnél, én jó helyre nyomok. be fogom kapcsolni az érintési pont kijelzést hátha megmutatja magát ha máshol érzékel. Annyira nem zavaró, de más telefonnál nem volt ilyen. Engem az akkuidő sem zavar így is kibír 1,5-2 napot. Inkább lenne kicsivel kisebb akkuidő, de jobb kamera.

(#4221) Criton


Criton
veterán

A mai nap folyamán senki másnak nem nőt az akkumulátor fogyasztása? Nekem ma 12 óra óta kb 40%-ot esett, három napig semmi baja nem volt.

(#4222) csutizs


csutizs
tag

Sziasztok!

Megtennétek, hogy lementitek, ránagyítotok teljes méretre és megnézitek ezt a képet sötétben, különböző fényerőknél, hogy láttok-e benne vizszintes derengő csikokat? Vagy esetleg nálatok teljesen homogén?
Nálam sajnos vannak csikok és kicsit bizonyos színeknél, bizonyos fényerőknél máshol is észrevehető, ha tudom mit kell nézni. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#4223) spanglee001 válasza csutizs (#4222) üzenetére


spanglee001
addikt

lehet csak beképzelem mintha lenne, mikor változtatom a fényerőt, de mikor ráfókuszálok már nem látom :DDD
öregszem :))

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4224) expendables válasza Criton (#4221) üzenetére


expendables
aktív tag

Na ez érdekes....
1 óra 40 perc a kijelzőidő és 63%-on van az akku.

Csutizs: amolyan sötétebb árnyalatú vízszintes csíkokra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#4225) csutizs válasza expendables (#4224) üzenetére


csutizs
tag

Igen. Nálam van sok, de van 1-2 ami kifejezettebb és, mintha néha látnám fehér alapoknál is, mikor görgetek, mondjuk beállításokban... Próbáltam lefotózni de nem látszik a képen. Szerintem ez valami amoled sajátosság. Ragasztó vagy valami. Kollégám telóján is látszik, de nem ennyire mint nálam.
Minden másban jó lenne a telefon. Nem akarnám emiatt cseréltetni. Tuti kifognék egy másban szart :-(

(#4226) MartOOn válasza a8l (#4220) üzenetére


MartOOn
addikt

Tedd vissza a legelső 6.0.1-et azzal javul a bill. pontossaga is es az uzemido is.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4227) RichErm


RichErm
csendes tag

Sziasztok.

2napos a telefon, fekete, fuggetlen hivatalos gyari.
Egyszer volt feltoltve teljesen.
Sajnos lefrissitettem....
Javulhat az akkuido es a SOT? Gondolok arra hogy beall az akku par toltes utan...

1nap, 2ora, 22perc az akku hasznalat, ebbol a SOT 3ora 50perc, es 34%-on allok.
Mellette kis nfs, fifa, youtube, volt...

Koszonom

[ Szerkesztve ]

Galaxy S3 -> Galaxy Alpha -> Galaxy Note 4 ->Iphone 6s -> Galaxy S7 edge -> Galaxy Note8 -> Galaxy S10 Plus -> Iphone 8 -> IPH 11 -> IPH 12 Pro Max -> IPH 13 Pro Max

(#4228) expendables válasza RichErm (#4227) üzenetére


expendables
aktív tag

Ha visszaolvasol kicsit láthatod, hogy többünknek lett ilyen gondja. Tedd vissza az előző szoftvert odinnal és megoldódik. Nyugodtan visszarakhatod,ettől nem ugrik a knox. Samfirmware oldalról le tudod tölteni.

(#4229) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Találtam egy hibát. Ha simán a feloldó képernyőről lépek be a kamerába, fotózok kettőt, majd 3 perc múlva megint akarok, akkor nem menti a fotót. Sehogyse. Újra kell indítanom, és csak akkor lehet vele megint fotózni. :F Kiértiezt...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#4230) Jadro válasza RichErm (#4227) üzenetére


Jadro
veterán

Felesleges túlaggódni szerintem. Ha használod, eszi az akkut. Nagyon nem mindegy, hogy miból jön össze az a SOT. Játék vagy böngészés. Inkább akkor van gond, ha nyugalmi állapotban is túlságosan szopja az akkut. Na ilyenkor érdemes kilőni ami nem kell.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4231) expendables válasza Jadro (#4230) üzenetére


expendables
aktív tag

Ez így van de tény,hogy a frissítés óta kevesebbet bír az akku. Ezen nem segít akármennyi töltés sem.

[ Szerkesztve ]

(#4232) DrJaka válasza Tsebacsi (#4229) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Tegnap nekem facebookról nem volt hajlandó lementeni két képet. Csak az újraindítás segített. Persze korántsem biztos hogy a telefon hibája volt.

Huawei Mate 20 prO

(#4233) Jadro válasza expendables (#4231) üzenetére


Jadro
veterán

Lehet, hogy van benne pár új rendszerösszetevő ami többet eszik. Meg kell nézni mi tartja ébren és kilőni. Ha pl játék közben eszi jobban azzal nagyon nincs mit tenni, a játéknak futnia kell. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4234) expendables válasza Jadro (#4233) üzenetére


expendables
aktív tag

Én igazából azt vettem észre, hogy az autómata beállítás magasabb fényerőn járatja a kijelzőt. És néha be is ragad...

(#4235) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Hány megás volt az a legutolsó frissítés?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#4236) expendables válasza 19_OsY_81 (#4235) üzenetére


expendables
aktív tag

74-75 körül...

(#4237) Telefonőrült


Telefonőrült
tag

Mennyire károsítja az aksit ha mindig 40%-ról 100%-ra töltöm fel?Azt hallottam hogy hosszútávon rontja a teljesítményt,Ez igaz?

(#4238) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

S6/S6 edge-nél volt egy olyan lehetőség zárolt kijelzőnél hogy élő időjárást mutatott , helyi képekkel ahol éppen tartózkodok
Most nem találom , kivették vagy csak vak vagyok?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#4239) Tsebacsi válasza Telefonőrült (#4237) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem :N

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#4240) nemerei


nemerei
tag

Nem aprózta el a samu a wifi vevőt sem, most csináltam 5GHz-n egy speedtestet. Meglepő volt az eredmény. :C

üdv: nemerei

(#4241) james008bond


james008bond
őstag

Nekem többször előfordult, hogy fényképeznék, de hiában "nyomom" az exponálógombot, nem történik semmi...egyszer meg olyan, hogy normál fényképet lőtt, de panorámát nem indította el, csak telefon restart után...

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#4244) Cuccok válasza Leonardo91 (#4238) üzenetére


Cuccok
tag

Ez már S6-on sincs benne a 6.0.1-ben a legnagyobb bánatomra.
Mondjuk 5.0.2-n sem működött már az utóbbi időben...

(#4246) Leonardo91 válasza Cuccok (#4244) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Ja akkor az a 6.0.1 "sajátossága"..
Nem tudtam mert az S6 ot még a marshmallow előtt adtam el

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#4247) simii


simii
tag

Sziasztok,

Azt hiszem megtetszett.

Pár kérdés:
Szerintetek, tekintve az S6 edge nem túl nagy áresését egy év alatt, ez sem fog egyhamar csökkeni, jól sejtem?

Tudnátok abban segíteni hogy most hol a legjobb ár/érték arányban?
Az arányt a garanciára értem. Tehát hivatalos magyar, és úgy a legolcsóbb.

Melyik bolt megbízható, ahol függetlenül is lehet kapni?

Köszi mindenkinek, akinek van ebben tapasztalata.

Life is short. Play more.

(#4248) Tsebacsi válasza vadászcsiga (#4245) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Most nekem is jó. De tegnap pl. nem akarta. Eddig max kétszer csinálta az 1 hónapban.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#4249) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Sziasztok,

Tegnap óta én is S7 edge tulajdonos lettem.

Egy 20 perces játék után melegszik az akkumulátor. Battery doctor szerint 36 fok és tapintásra is érezhetően meleg a telefon hátulja. Ez normális?

(#4250) Grafy12


Grafy12
aktív tag

Szevasztok! Most nyergeltem át SONYZ2 -ről Edge-re és kellene 1 kis segítség! A Galériában a SONY-ban be tudtam állítani, hogy azokat a képeket amire nincs szükségem( Pl: zene albumok borítói) elrejtse. Itt nem találok ilyen lehetőséget....csak én vagyok vak, vagy valóban nincs benne? Ha nem állítható be, akkor ajánlanátok egy alkalmazást ami képes erre és a memória kártyát is tudja írni? (root nincs és addig nem is lesz míg a nullázást meg nem oldják) Előre is köszi a segítséget! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.