Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) RichErm


RichErm
csendes tag

Sziasztok!

Megéri megvenni most az S7E-t szerintetek?

Olvasom a fórumot az edge indulása óta...

Szerintetek amik már a boltban vannak javítottak, jobban minőség ellenőrzöttek?

Galaxy S3 -> Galaxy Alpha -> Galaxy Note 4 ->Iphone 6s -> Galaxy S7 edge -> Galaxy Note8 -> Galaxy S10 Plus -> Iphone 8 -> IPH 11 -> IPH 12 Pro Max -> IPH 13 Pro Max

(#3902) Tsebacsi válasza RichErm (#3901) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem, ilyen rövid idő alatt nincs gyártósori fejlesztés szerintem. Arra még várni kell pár hónapot.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3903) #93966848 válasza MartOOn (#3900) üzenetére


#93966848
törölt tag

Frissítések kikapcsolása alatt mit értesz?Google Play-en belül vagy a beállítások-fiókoknál?

(#3904) Maxentius válasza stevve (#3882) üzenetére


Maxentius
addikt

A csúcsfényt engedi állítani a Lightroom? Az alap szerkesztő sajnos nem tudja. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3905) dedike válasza nuri (#3853) üzenetére


dedike
addikt

Azonos beállításokkal használom, mint Note4-en. Viszot az éjjeli óra kikapcsolása megoldotta a problémát, most tökéletesen működik! :K

Jó szerencsét!

(#3906) MartOOn válasza #93966848 (#3903) üzenetére


MartOOn
addikt

A beállításoknál. Ne keressen uj sw-t. Kb most laktam be újra a telot. Vicc de ugyanazt a swiftkeyt használva alig van elutesem.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3907) stevve válasza Maxentius (#3904) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez jó kérdés, sajnos nem tudom. Kicsit használgattam már, de csak alap dolgokra. Rájöttem, hogy vagy PC vagy inkább hagyom az automatikus javítást vagy inkább úgy, ahogy vannak a képek. :)

RichErm:
Megéri, de ha várni akarsz, inkább az áresésre várj, mert újabb verzió később jön, ahogy írták is.

[ Szerkesztve ]

(#3908) lukoz válasza stevve (#3907) üzenetére


lukoz
aktív tag

Újabb verzió? Lemaradtam valamiről?

(#3909) laci0530 válasza MartOOn (#3900) üzenetére


laci0530
senior tag

Megnéznéd légyszíves, ha tudod, hogy az edge hírcsatorna bekapcsolt állapotában, ha lezárt képernyőnél annak szélén fel-le simítva egyet, megjelennek-e az esemény értesítések (nem fogadott hívás, üzenetek, ha ezek be vannak kapcsolva megjelenítendőként), vagy csak annyit ír ki, hogy nem lehet megjeleníteni az értesítéseket? Köszi előre is!

(#3910) stevve válasza lukoz (#3908) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem, csak oda akartam kilyukadni, hogy rev2 vagy bármilyen hardveres változás nem igen várható emberi időben. Inkább akkor már az áresésre érdemes várni vagy majd S8.

(#3911) spanglee001 válasza laci0530 (#3909) üzenetére


spanglee001
addikt

nálam megjeleníti, még azt is hogy facebookon volt valami történés, elmulasztott hívás lépésszámláló stb.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3912) #93966848 válasza MartOOn (#3906) üzenetére


#93966848
törölt tag

Ezt sikerült kisajtolnom :)

[ Szerkesztve ]

(#3913) lukoz válasza laci0530 (#3909) üzenetére


lukoz
aktív tag

Nekem is azt írja, hogy nem lehet megjeleníteni a tartalmat

(#3914) MartOOn válasza laci0530 (#3909) üzenetére


MartOOn
addikt

Nalam minden megjelenik rendesen. Működik.

Jimanszky: nalam is hozta ezeket a szamokat, majd a frissítés utan már nem. Majd most meglatom.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3915) #93966848 válasza laci0530 (#3909) üzenetére


#93966848
törölt tag

Nálam megjelenik az edge értesítőn lezárt képernyőnél a nem fogadott hívás meg az sms is.
MartOOn: Én is telepítettem már a frissítő pár megás fájlt és azért linkeltem be, mert nekem a frissítéssel együtt is hozza, sőt szerintem jobb is lett.Telekomos a telóm.

[ Szerkesztve ]

(#3916) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Samsung kísérletezés lehet tesztelni:[link]
Apk letöltés:[link]

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#3917) MartOOn válasza #93966848 (#3915) üzenetére


MartOOn
addikt

Az elso par megas nekem is jo volt a 75megas tett be neki. Az enyemre már kettő jött. Egy 1-2megas meg egy 75-os. Vagy 70 már nem emlexem.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3918) fairi válasza a8l (#3895) üzenetére


fairi
addikt

nekem note 3-am van , kameraként meg DSLR szett 4 optikával. Kb 10 éve foglalkozok fotozással optikákkal így azért tudom mi az hogy torzítás, és annak hány formája van és azt is mit lehet kezdeni. Első optikámnak 4% hordótorzítás volt és 100 000 Ft-ba került. Ahhoz képest a mellékelt képeken sokkal kisebb. Utódja 230 000 Ft volt, de az produkál 2% torzítást. Bőven tűrhető a látószög és fényerőt figyelembe véve. Így azt én nagyon is tudom mi az hogy jogos panasz, mi az hogy amikor az óvodás csoport elszabadul.

"
Az 50e ft-os telefon se torzít ennyire. "
látom nagyon nem értesz ehhez, 50k kamerának se a fényereje se a látószöge nem éri el az s7 színvonalát, sőt a sarki élessége se. Torzítás egy trade-off, egy következmény ami a látószög növelése eredményezett, és a fényerő emelése.Plusz a szenzort növelték, de optikai rendszer mérete nem nőtt.
Cserébe sötétben is lát és nagy teret befog, de torzan. valami valamiért. Erről szól az optika kiválasztása.Gyártó ezt bevállalta, bevétel kiesést ne fog okozni, de árat alacsonyan tudtak tartani. Egyszerű modul könnyen sorozatgyárható.Pár panaszkodó Balkán melléki meg belefér.

(#3919) Maxentius válasza torrente777_ (#3916) üzenetére


Maxentius
addikt

Eléggé giccsparádé, nekem nem jön be...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3920) stevve válasza Maxentius (#3919) üzenetére


stevve
nagyúr

Újraindítást kért, működött is utána, aztán ismét újraindítottam, mert nem engedett launchert választani addig és most el is tűnt. :DDD Béta ez még...

(#3921) enonlui válasza MartOOn (#3885) üzenetére


enonlui
tag

Egy véleményen vagyunk.... :R

(#3922) polyszi válasza #93966848 (#3915) üzenetére


polyszi
csendes tag

2x telepítetted te is a frissítést már? Vagyis a múlthéten kaptál te is újat? Mert én is Telekomos vagyok és valahogyan a múlthét közepén megkaptam meg a második kb 40megás frissítést, amivel most ugyanazt tapasztalom, mint MartOOn fórumtárs. :((( Eddig semmi panaszom nem volt az akkuval kapcsolatban. Este készenlétben 3-4%-ot merült, most 7-8%. 3óra hossza zene hallgatás és már 10%-ot buktam is, ami eddig 5-7% volt. A legjobban akkor észrevehető, ha VR-ezek... jobban melegszik a teló és eddig simán ment 2-3 óra VR plusz hívások stb, délben 100%-ról indulva este 10-re úgy hogy az akku kb. 50%-on, most du5-től hasonlóan használva este 9kor 43%. Nekem brutálisan rosszabb lett, de bakker nincs kedvem ROM-olni... Úgy tettem le G2-őt, hogy elég volt, hogy állandóan elveszik mindenem a ROM-olgatásoktól... Egyszerűen nem vagyok hajlandó, ezt beáldozni. Azt tanácsolom mnkinek, hogy a most kiadásra került 30+ megás frissítést napolja el és várjon vele kicsit. Amint kapunk frissebbet rögtön fogom jelezni azzal mennyit javultunk.

Ezenkívül imádom, az egyik legjobb telóm. :)
Még így is verhetetlen akkuban ezt azért még hozzátartozik.

[ Szerkesztve ]

(#3923) enonlui válasza fairi (#3894) üzenetére


enonlui
tag

Ezzel én is tisztában vagyok hogy az objektíven múlik az egész.
Egyenként.
Pfff.

(#3924) Leonardo91 válasza polyszi (#3922) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Telenorosok kaptak már valami frissitést?
Mert én amióta megvettem (ma két hete) semmi nem jött

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#3925) enonlui válasza a8l (#3895) üzenetére


enonlui
tag

Köszi. Számból vetted ki a szót

(#3926) Silent77 válasza Leonardo91 (#3924) üzenetére


Silent77
veterán

Első nap volt valami pár megás, azóta semmi.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3927) laci0530 válasza spanglee001 (#3911) üzenetére


laci0530
senior tag

spanglee001, lukoz, MartOOn, Jimanszky: köszönöm szépen. :) Nem tudok rájönni, néhányunknál mi lehet a gond vele.

(#3928) KissQkta


KissQkta
csendes tag

Sziasztok!
Görbület ide vagy oda, én bizony holnap megyek a T-be egy feketéért. Egy több mint 3 éves Note 2-m van (ami a mai napig tökéletesen működik, és nagyon szeretem). Idáig vártam, hátha T-nél is kapható lesz az 5. Úgy néz ki ez kimarad náluk, a 6 meg még jóval odébb van, úgyhogy úgy döntöttem akkor erre cserélem le. Mivel csak egyszerű hétköznapi dolgokat fogok vele fényképezni (kutyák, ételek, természet), így nem hiszem, hogy nagyon zavarni fog a görbülés. Note2-nél valószínűleg jobb képeket készít.

(#3929) enonlui válasza KissQkta (#3928) üzenetére


enonlui
tag

Mindenféleképpen ugorj bele. Nem fogod megbánni.
Én is a note 5 vártam. És én is imádtam a note 2

[ Szerkesztve ]

(#3930) james008bond válasza a8l (#3895) üzenetére


james008bond
őstag

Azért annak az 50E telefonnak is van ekkora látótere?Ilyen mélységélessége?Ilyen fényerejű optikája. Ilyen színei? Kijelzője? Procija. Ilyen érzékenységű és gyors GPS-e? Ilyen sebességű háttértára? 4.2 LE BT kapcsolata? AC wifi? Ilyen anyaghasználata és összeszerelése?Vízállósága? Akkuideje? Írom ezt úgy, hogy nekem S6E+-ról nem feltétlenül érte meg a váltás. Momentán ezt a "kis" kijelzőt nehezen szokom. Előtte N3 volt, ahhoz képest S6E+ is kicsinek tűnt.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3931) vadászcsiga válasza KissQkta (#3928) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem is fekete van. Szeretni fogod ha megszokod a lekerekített képernyőt.

(#3932) a8l válasza james008bond (#3930) üzenetére


a8l
aktív tag

Ne kezdjük előről. Már leírtam hogy egyébként elégedett vagyok a telefonnal, a kamerával is, ezt leszámítva.
MA bejelenetettem a samunál, holnap rácsatlakoznak és meglátják amit már úgyis tudnak.
Fontos hogy jelezzék minnél többen a problémát és ne örüljenek a szarnak, mert javítani akkor fogják ha van elég visszajelzés. Ha azt látják hogy mindenki örül neki így is akkor nem foglalkoznak vele, hanem legközelebb akár még rosszabbat is kiadhatnak úgysem veszik észre a júzerek.
És igen a több mint 3 éves note2 után nagyon feltűnő, hogy ennyire girbe gurba képeket készít. Nem olyan nagy ez a látószög, ráadásul a látószög miatt hordótorzításnak kéne lennie ami van is, és semmi bajom vele, mert ez ilyen, viszont a másik ami kép közeépn van annak nem kéne ilyennek lennie 2x ekkora látószögnél sem. Majd meglátjuk mit szólnak hozzá.
Aki már bejelentette küldhetne egy Pü-t, mit mondtak rá.

(#3933) Bossi válasza a8l (#3932) üzenetére


Bossi
őstag

Én már túl vagyok rajta le is írtam....vigyem szervizbe ez volt a vége.

(#3934) laci0530 válasza lukoz (#3913) üzenetére


laci0530
senior tag

Rájöttem végre, hogy hogyan lehet bekapcsolni a hírcsatorna események jelzését az edge panel fel-le húzásához.
A "zárolt képernyő és védelem" beállításnál beállítottam a "képernyőzár típusa" menüben a "húzás" opciót. Ezzel aktiválódott, és az eredeti képernyőzárra visszaváltva is jó maradt. :D
A fene vinné el, hány órámat elvitt, mire minden lehetséges menüpontot egymással kombinálva végigpróbálgattam.. na, de ez is megvan.

(#3935) cousin333 válasza MartOOn (#3917) üzenetére


cousin333
addikt

Szerintem mindenki jobban járna, ha váltás előtt és után feljegyeznétek a build számát, és akkor nem kéne "az az első, néhány megás frissítés"-ként hivatkozni rájuk. Főleg, hogy a szolgáltatók miatt amúgy is van némi keveredés.

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#3936) MartOOn


MartOOn
addikt

Kérdés: nektek az appdrawerban abc sorrendben maradnak az appok? Naponta ranyomok h abc majd ment de vhogy mindig osszekeverednek. Ha telepitek vmi ujat tuti s vegere rakja. Nalatok hogy mukodik?

Cousin: en teljes build szammal irtam h mit raktam vissza. [link]

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3937) laci0530 válasza cousin333 (#3935) üzenetére


laci0530
senior tag

Ez volt a ~75 MB-os, legutóbbi frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#3938) vadászcsiga válasza MartOOn (#3936) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én kb fel napot bírtam a gyári launchert. Nova szerintem jobb. Abban úgy állítod a sorrendet ahogy akarod.

[ Szerkesztve ]

(#3939) a8l válasza Bossi (#3933) üzenetére


a8l
aktív tag

Én vinném, csak mutassanak egy olyan kamerát ami jó, mert sajnos eddig még nem láttam.
Nem nagy művelet lekapni a hátlapot, kivenni az alaplapot kicserélni a kamerát, új ragasztócsíkkal visszatenni a hátlapot.
Yt-n szaporodnak a torzítós videók.

(#3940) laci0530 válasza vadászcsiga (#3938) üzenetére


laci0530
senior tag

+1: a gyári launcher nekem sem jön be, a legfájóbb hiányossága a fektetett mód hiánya szerintem. A Nova viszont szuper

(#3941) cousin333 válasza MartOOn (#3936) üzenetére


cousin333
addikt

Igen, de azt nem írtad, hogy mire váltottál, illetve mire nem kellett volna...

Az ABC rendezés később is úgy marad nálam, de ha újat telepítesz, akkor az a végére kerül. Nem biztos, hogy logikus, de ez ilyen.

laci0530: Köszönöm. Az APC8 jelenleg a legfrissebb S7 fronton is, de a kezdő verzió az APB4, legalábbis nálam.

Nekem mondjuk pont nem hiányzik a fektetett mód, sőt.

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#3942) MartOOn válasza cousin333 (#3941) üzenetére


MartOOn
addikt

Jah. Valoban... G935FXXU1APC8 erről mentem vissza erre:

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3943) laci0530 válasza cousin333 (#3941) üzenetére


laci0530
senior tag

Nincsmit. :) Amikor átvettem az enyémet március 9-én, asszem APB2 volt nálam.

(#3944) leslien


leslien
nagyúr

kíváncsi leszek h A9 pro-ban 16mp melyik sensort teszik bele ha marad imx 240 (S6,Note4..) akkor nincs gond ,de ha másikat pl imx 298 és jobb lesz mint a S7 akkor Samsungot felküldöm a holdra baeg.. :D még sem jó ez az irány 12,2 mp?! a Note 6 lesz sors döntő sztem...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3945) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Mit állíthattam el/telepíthettem fel, hogy az értesítési csengőhangnál a fájlkezelő jön fel, nem az alapértelmezett lehetőségek? Hivatalos a telefon, lehetett regisztrálni is, másik telefonon nézve megvannak a csengőhangok, úgyhogy valami beállítási probléma lehet.

(#3946) janaman01 válasza ngabor2 (#3945) üzenetére


janaman01
addikt

Alkalmazáskezelőben a fájlkezelő alapértelmezett törlése esetleg ?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3947) SeatZola válasza ngabor2 (#3945) üzenetére


SeatZola
őstag

Nálam dettó ugyanez volt. TC-t levettem, minden visszatért a régi kerékvágásba.

Rappi

(#3948) ngabor2 válasza janaman01 (#3946) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ez volt az, köszi.

SeatZola: pont a TC volt a hibás :)

(#3949) janaman01 válasza ngabor2 (#3948) üzenetére


janaman01
addikt

Akkor ezt gyorsan megoldottuk :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3950) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Valaki tudna ajánlani fóliát hátlapra, kijelzőre, lehetőleg amit nem kell külföldről megrendelnem, és jó minőségű. Nem baj ha nem hajlik rá a kijelző szélére. Köszi előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.