Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) laci0530 válasza szimike79 (#4044) üzenetére


laci0530
senior tag

Basszus! Büntető feljelentés és a bankkal a kapcsolatfelvétel gondolom, megvolt.. :( Sajnálom, remélem, sikerül visszaszerezni!

(#4052) Criton


Criton
veterán

Tudom én sem vagyok nagyon aktív tagja a topiknak, kb harmadik napja van meg a telefon, és ma mikor beléptem ide, 167 új hozzászólás. és ennek a 90-95% csak "csempékről" szólt.....ehhez én nem is nagyon tudok mit hozzáfűzni, mert nem csempefotózásra vettem a telefont, de mindenhol és mindenben a hibát keresni, szerintem már egy kicsit beteges - mert ahogy ebben a prémium készülékben is van hiba, úgy egy prémium kocsiban, tvben stb.... Eddigi telefonjaim közül szerintem eddig ez csinálja a legjobb képet (fiamról, páromról, tájakról stb...és nem csempékről) - szerintem aki átlagosan használja a telefont, mint ahogy szerintem én, ilyen dolgokkal nem foglalkozik, de úgy gondolom, ez a több mint egy hete a fröcsögés a csempékről meg a torzításról már kezd egy kicsit tényleg unalmas lenni. :(

(#4054) #67656192 válasza Criton (#4052) üzenetére


#67656192
törölt tag

:R

(#4055) wong kok wah válasza #67656192 (#4054) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Ezek szerint van élet (fórum) a csempéken túl... :)

(#4056) szimike79 válasza vadászcsiga (#4047) üzenetére


szimike79
őstag

Ez az amit szeretnék én is tudni. A vicc az egészben hogy a bankkártyát online vásárlásra egyáltalán nem használom. Sőt úgy tudtam ezt a fajtát nem is lehet. Még bolti fizetésre is csak nagy ritkán, kp felvét meg szinte 0. Jóformán a lakáshitel végett van a számla. Valamilyen úton online vásárolt vele valaki, zsenge 72 e Ft-tól szabadítottak meg, még jó hogy nem volt rajta több. Természetesen megvolt feljelentés, meg minden szükséges lépés. A tréfa még az az egészben, hogy a kedves Erste bank még a füle botját sem mozgatja ezügyben. De mivel nem tudták levonni a teljes havi törlesztőt a hitelre, azért már többször zargattak telefonon, levélben.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4058) enonlui


enonlui
tag

Unalamas a csemepe, mégis az ember egy nap többször is nézi. :DDD ha értitek miről beszélek. :))

[ Szerkesztve ]

(#4059) #67656192 válasza wong kok wah (#4055) üzenetére


#67656192
törölt tag

Van : vonalak, kockás lapok stb... :)

#enonlui: nálunk fából van a kert végében.. :)

[ Szerkesztve ]

(#4060) szimike79


szimike79
őstag

Hogy on is legyek kicsit!
Érdemes megnézni, mennyire tré a kameránk. ;)
A másik érdekesség még ezzel kapcsolatban, hogy néztem összehasonlító vidit, mire képes az Mi5. Antutuban ugye jobb mint az S7 edge, de használatban viszont csunyán alázza szinte kivétel nélkül minden gyorsabban fut az edge-en.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4061) tomas01


tomas01
aktív tag

Sziasztok. Már egy jó ideje megvan a kis édes telefon. De már 2x produkálta azt, a vibernél facebooknál, hogy olyan szinten kifagy a telefon ,hogy semmit nem tudok vele kezdeni, Se kép se hang mint ami lemerült. Majd egy kis idő után helyreál.. Volt már másnál is ilyen ?

(#4062) szimike79 válasza tomas01 (#4061) üzenetére


szimike79
őstag

Én messengernél jártam hasonló képen.
Nagy valószínűséggel az adott szoftverek kompatibilitása nem tökéletes még az edge-el.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4063) D4ni válasza szimike79 (#4062) üzenetére


D4ni
őstag

Előbb nekem a gyári böngésző fagyott le csontra:D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#4064) petrson válasza D4ni (#4063) üzenetére


petrson
senior tag

Random játssza el ezt, nekem az első 5 napban kétszer is. Azóta 2 hete fut újraindítás nélkül, nem fordult elő ilyesmi...

Nem is merem újraindítani :))

[ Szerkesztve ]

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#4065) nuri válasza Criton (#4052) üzenetére


nuri
aktív tag

Te tiszta beteg vagy, van olyan ember aki nem csempéket fotóz???? :DD

(#4066) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na latom megint temanal vagyunk... Az a rohadt kamera torzitas. Innentol hanyagolom ezt a siralomhazat, mert idopazarlaz az egesz. Majd 1 honap mulva benezek, hatha mas lesz a tema, addig olvasok XDA-t. :(

[ Szerkesztve ]

(#4067) kdennis válasza ForRedGlory (#4066) üzenetére


kdennis
aktív tag

Már én is így vagyok vele... ez ilyen (12) karikás szint... dedó fórum

(#4068) Limpii922


Limpii922
csendes tag

Az első fél nap után a tapasztalataim:
Volt egy random újra indulás, alvó állapotból nem sikerült szegénynek fel ébredni. :D
Isocell mindkét kamera.
A torzítás tapasztalható de egyáltalán nem zavaró.

(#4069) james008bond


james008bond
őstag

Azt tudja valaki hogyan lehet pl Sygic térképeket az SD-re telepíteni? Meg más navit ( pl 3 betűset ). Játékokat és úgy általában a helyigényesebb alkalmazásokat ahol a nagy sebesség annyira nem fontos?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#4070) majestic válasza james008bond (#4069) üzenetére


majestic
őstag

Beállítások>Alkalmazások>Alkalmazáskezelő>klik a másolandó progira>Tárhely>Felhasznált tárhely>Módosítás :K

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#4071) a8l válasza petrson (#4064) üzenetére


a8l
aktív tag

Pedig az újraindítás hasznos, egyre több minden beragad a memóriába ha nem indítod újra.
Pár naponta nem árt neki egy restart.

(#4072) lipothp


lipothp
tag

Ez a bluetooth-os gamepad nekem is bejön... el is mentettem, rendelek én is nemsokára :D

Ma nekem is megjött hozzá a tokom :D Ebay-es sima párszázas átlátszó szilikon. Nekem tökéletesen megfelel. Majd egyszer spigen, de egyenlőre nem szeretném, "átformálni" a készüléket.
(off, meg a bicskakulcsom is megérkezett végre a verdához :P)

Amin éppen agyaltam, hogy jó a kamerája az s7-nek... DE.... A 6 éves Nokia N8 fotózás terén keresztbe megeszi reggelire :)

Nagyon szeretem a telefont mindenével együtt ez csak egy megjegyzés volt... Ha már 6 éve adott volt a technológia akkor most miért nem? :D (jó N8 lassabban fókuszált ez tény)

S23 Ultra

(#4073) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok! Arra a kérdésemre nem kaptam választ, hogy akinek XEH romja van vagy aki ezt tette fel annak a CS kódja is XEH vagy valamilyen más országot ír ki a telefon? Az S6 Edge Portugáliát írt ki, nem szeretnék az S7 Edge-vel is így járni.
Köszi előre is. :F

(#4074) #93966848


#93966848
törölt tag

Ha nálunk minden görbe, akkor a fotókon egyenes lesz? ;] :DDD

(#4075) Criton


Criton
veterán

Nova Launchert használok, de az edge értesítések nem jelennek meg, hiába állítok be bármit. Ha gyorsan fel és le húzom az ujjam a kijelző szélén, akkor az S-Health alkalmazás jelenik meg mindig. Mi lehet a probléma illetve mit kéne beállítani?

(#4076) wong kok wah válasza kakuk100 (#4073) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Akinek gyárilag XEH romja van annak a CSC kódja is XEH

(#4077) kakuk100 válasza wong kok wah (#4076) üzenetére


kakuk100
őstag

Nekem nincs gyárilag XEH CS kódom mert nem otthon vettem a telefont, de szeretnék XEH romot feltenni.Az angol rom maradt angol, de nem tudom, hogy ha felteszem a XEH romot akkor vajon mi lesz. Ez érdekelne nagyon.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#4078) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Érdekes, nálam még nem volt fagyás, csak 1x nem tudtam hívást kezdeményezni, de az, hogy engem hívtak, megoldotta a problémát. Restart nem volt szerintem március 9-e óta. Majd akkor most :P

Ellenben a sky force megdöccent, amikor leszakadtam az egyik wifi-ről játék közben :P

Marbella: Megyünk, ott mindig süt a nap, és szebb a fürdőd még görbe csempével is, mint az én mostanim :DDD Sangria van? Nekem más nem kell :P

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#4079) MK VII


MK VII
veterán

Tudjátok mi a nevetséges?
Hogy egy két csempés linkelt képes hozzászólás után kétszer annyi az olyan hozzászólás, hogy már megint a csempék... Gyakorlatilag azok tartják életben a csempés, torzítós hozzászólásokat és légkört, akik ellenzik..
Volt most egy két kép igen, de szerintem tök szolidan linkelve és nem agresszívan...
Szóval most teljesen az a helyzet áll fent, hogy több szó van ejtve arról, hogy "már megint", mint konkrétan a torzításról..
Azért egyik fél sem kutya nah.. :D

(#4080) spawn21 válasza MK VII (#4079) üzenetére


spawn21
veterán

Pláne az a vicces, hogy ha az illető-k megjegyzik, nekünk azt amilyen szent írásként kell kezelni. Már pedig, ha valami szar, az bizony szar, vagy éppen ferde ;]

iPhone 13p

(#4081) Criton válasza Criton (#4075) üzenetére


Criton
veterán

erre akkor senkinek sincs ötlete?

(#4082) vadászcsiga válasza Criton (#4075) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Novának semmi köze a lockscreenhez, plane nem az edge-hez. Volt itt pár napja valaki akinek ugyanez volt a problémája. Azt hiszem újra tette a telefont es megjavult.

(#4083) wong kok wah válasza MK VII (#4079) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Mondjuk most pont Te hoztad fel...
Mindenki tudja már , hogy a kamera torzit. Sajnos.
De nektek nem tudom miért jó leirni minden nap 50x ugyanazt ?!?! Ha lenne valami plusz érdemi info akkor szívesen olvasnám minden nap. De nincs!!!! Na ez a nevetséges... De végül is lassan elüldöztök mindenkit a fórumról és akkor mutogathatjátok egymásnak a képeket..:)

(#4084) WinstonWolf válasza wong kok wah (#4083) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Na tegnap megérkezett végre a telefon...

Átmenetileg -míg nem lesz normális üvegfólia rá - milyen kijelzővédő megoldást javasoltok. A ne vedd ki a dobozból nem opció:))

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#4085) laci0530 válasza Criton (#4081) üzenetére


laci0530
senior tag

A #3934. hozzászólásban írtam hasonló problémára megoldásról. Amint az ott leírtakat megcsináltam és az edge képernyő edge hírcsatornái közül kiválasztottam a számomra megfelelőeket, működik.

(#4086) MK VII válasza wong kok wah (#4083) üzenetére


MK VII
veterán

Te miről beszélsz?
Nincs is ilyen telefonom.. Egyenlőre egy lelkes olvasója vagyok a topiknak.. Hetente 4-5 hsz-t idebökök és nekem állsz fel?
Gondolkodj már egy picit.. Kezdesz nagyon unalmas lenni ezzel a stílusú ellenzéseddel..
Neked mindegy kinek írod, csak írhasd azt, hogy unalmas.. Hát tudod Te vagy kva unalmas...

Amúgy meg az is érdemi hozzászólás, hogy 25-en 40x megkérdezik, hogy milyen memóriakártyát vegyen és milyen tokot? Baszki vissza kell olvasni. De sokaknak az sem megy. Ha a torzításban már semmi érdemi nincs akkor a memóriakártyákban sincs.. Sőt tovább megyek.. Ennyi erővel a szavaidból ítélve semmi nem érdemi szóval be is lehetne zárni a topikot..

Szóval pont nem jó embernek kezdted írni a dolgodat..
Ha valaki innen elpártol az nem miattam fog hanem az olyanok miatt mint Te akik még hangot is adnak neki, hogy el lehet menni.. Ráadásul még az "off"-ot mint olyat sem ismered..
Csók a családnak..

Én inkább megyek pecázni...
Nyugodj meg.. Ma már nem fogok többet ideszemetelni.. Nem kell kerülgetned a hozzászólásaimat... ;)

[ Szerkesztve ]

(#4087) szimike79 válasza WinstonWolf (#4084) üzenetére


szimike79
őstag

Flippes tok? Én sem szeretem de mást nem kaptam. Kijelzővédő foliát szerintem meg csak egyenlőre kintről lehet rendelni, mármint ami normális és fedi az egész kijelzőt.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4088) sultansmith válasza WinstonWolf (#4084) üzenetére


sultansmith
senior tag

Semmilyet.
Én megjelenés óta használom fólia és tok nélkül, tokot tervezek venni rá, de még nem jött el a tokok stíluspápája, a spigenek nem tetszenek.

Nekem az összes telefonomon volt fólia, és soha, semmilyen körülmények között nem láttam hasznát ennek.
Ha a kijelző betört, ami még az s4-el előfordult akkor is a sarkára esett csempére, ergo a feszültség repesztette be, a fóliának esélye se volt megvédeni bármit is.

Ezen felül a barátnőmnek esett bele egyszer a telója véletlenül a piperetartó edénykébe, amiben több éles dolog is van. A fóliát szépen összekarcolta, levettük, alatta a teló üvegének nem volt baja. Gyanítom, ha csak simán beejtem oda akkor se lesz semmi baja a GG miatt. A fólia ilyet nem tud.

Ezer meg ezer youtube videó bizonyítja, hogy karcoktól gyakorlatilag felesleges félni, más sérülésektől meg úgyse véd a fólia.

[ Szerkesztve ]

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#4089) wong kok wah válasza MK VII (#4086) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Szóval pont nem jó embernek kezdted írni a dolgodat..
Akkor te rossz ember vagy ?! :)
Az off -ot ismerem, a hozzászólásod pont ebbe a kategóriába tartozik.
Szerintem is menj pecázni...
Részemről ennyi.

(#4090) leslien válasza WinstonWolf (#4084) üzenetére


leslien
nagyúr

samsung galaxy s 7 edge flip wallet ezt használom... tök jó... 7000,- telenorinál vettem...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4091) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

Pár hete van nekem is egy fekete példány, van már valami jó széleken kerekített fólia hozzá, ami nem jön le?
Karcoktól féltem én is, egyenlőre egy spigen átlátszó tok van rajta, de az a kijelzőt nem védi.

üdv, :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#4092) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Amíg ti itt a torzításon rugóztok én próbálgatom ezt a kiváló kamerát. Sok előnye is van. Az egyik ismert, az hogy gyenge fenyviszonyok mellett is alacsony iso-val fotóz, például tegnap este mar szürkült, mondom azért próbáljuk meg. Meglepődtem, iso 200 lett a végeredmény. Másik hogy közeli fotóknál nincs halszem optika effektus tehát portrénál az alany orra nem lesz krumpli.
Az erős szoftveres élesítést es a kontrasztot viszont szokni kell de nincs ellenemre hiszen nem kiállításra fotózok. Arra lenne egy nikon dslr.

[ Szerkesztve ]

(#4093) mfranky válasza mfranky (#4091) üzenetére


mfranky
őstag

Rendeltem a spigen oldaláról 25$-ért, gondoltam megosztom. Remélem nem fog lejönni...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#4094) MartOOn válasza wong kok wah (#4089) üzenetére


MartOOn
addikt

Akkor légyszíves használd is az off lehetőséget mert már nagyon unalamas a hisztited olvasni ON-kent.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4095) lukoz


lukoz
aktív tag

Ezt próbálta már valaki?

(#4096) gyga


gyga
senior tag

Hívás szűrésnél hogy tudom beállítani, hogy pl a +36201234... -el kezdődő számokat szűrje? Lg spiriten tök jól megoldották....

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#4097) Bossi válasza mfranky (#4091) üzenetére


Bossi
őstag

Fólia ügyben nagy a hiány... ami biztos, hogy érkezett a FortunaGSM-hez papírforma szerint jó minőségű Japán fólia.
Nem volt időm még bemenni, de telefonon érdeklődtem tegnap onnan tudom, hogy van náluk.

(#4098) wong kok wah válasza MartOOn (#4094) üzenetére


wong kok wah
senior tag

A Te csempéid unalmasak, de ezt irták neked többen is. Szerintem a hisztis jelző rád jobban illik csak olvasd vissza a hozzászólásidat. Én csak leírtam, hogy elég volt. Én részemről lezártam ezt a dolgot...

(#4099) wong kok wah válasza Bossi (#4097) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Rendeltem több féle fóliát , hamarosan megérkeznek... Ahogy tudom tesztelem és irok róla...

(#4100) MartOOn válasza wong kok wah (#4098) üzenetére


MartOOn
addikt

Off vazze hasznald mar azt a qrva off-ot! Ott van ok gomb mellett amit boszen nyomkodsz hiszti gyanánt. Legyunk mar tisztában a szabalyzattal. Koszi.

Rád is vonatkoznak ugyanugy mint a dupla hsz es a szerkesztés hasznalata... :U

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.