Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Nem tudjátok, hogy miért nem lehet egész Budapesten spigen rugged armor tokot kapni?

[ Szerkesztve ]

(#4402) a8l válasza Silent77 (#4400) üzenetére


a8l
aktív tag

Nem tudom hol laksz, de Mo-ra szállít az biztos.
A kivételek vannak felsorolva, alatta beállítod hogy hungary és már látszik is hogy free shipping.
Yun express-el küldi ami követhető legalábbis az országba érkezésig az volt.

[ Szerkesztve ]

(#4403) Silent77 válasza a8l (#4402) üzenetére


Silent77
veterán

Itt. :)
Appon nem engedni, majd megpróbálom gépről.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4405) mocsyzozi válasza PeLa87 (#4390) üzenetére


mocsyzozi
tag

Én a gyors bolban vettem a led-es tokot hozzá jó drágán,de legalább védi .......ja igen tölti tokon keresztül is!
üdv:Zoli

Mocsyzozi

(#4406) mrThomi


mrThomi
addikt

hát emberek ez a szoftver nagyon vakon van :/ ez az ora kikapcsolt kepernyönel van amikor lezaras utan meg sem jelenik...

(#4407) PeLa87 válasza mrThomi (#4406) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Nekem semmi gondom nincs a telefonnal. :)

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#4408) mrThomi válasza PeLa87 (#4407) üzenetére


mrThomi
addikt

a telefonnal nekem se :D ez 1x jött elö a mai nap folyaman, csak egy megjegyzes volt.de erdekes hogy irjak a tesztekben mekkora jo ez az akksi,este zarolt kepernyönel 1 % merül reggelre... eppen nezem a case-es vidiket jutubon erre a csavonak 7 perc alatt merült 1%ot a telo always on-ban :D

(#4409) mrThomi válasza mrThomi (#4408) üzenetére


mrThomi
addikt

masik meg hogy sehol egy zenelejatszo ... :/

(#4410) isakamay válasza mantequilla (#4401) üzenetére


isakamay
tag

Március 10én rendeltem ilyet, de elnéztem, sima s7-esre való volt, visszaküldtem, azóta semmi válasz és nem is rendelhető... :(((

(#4411) Ákkk válasza mrThomi (#4409) üzenetére


Ákkk
addikt

Play áruház még a samsung music appja is telepíthető ingyenes☺

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#4412) MartOOn válasza mrThomi (#4409) üzenetére


MartOOn
addikt

Most meg az a baj hogy nem b@sszak tele hulladek progikkal? Te a gyarit hasznalnad? Vagy azt amit amugy is evekkel ezelőtt megvasaroltal?
Ha sok a gyári xar az a baj ha nincs telepítve kényelmeséknek zenelejatszo akkor meg az a baj... Eldonthetnetek... :F

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4413) mrThomi válasza MartOOn (#4412) üzenetére


mrThomi
addikt

egy zenelejatszo es egy pizzarendelös app között szerintem nagy különbseg van ! de kinek mi a szemet.
amugy a kijelzöt nem ertem, az s5-nek full fenyerön szebb es tisztabb a feher

(#4414) SlayR


SlayR
senior tag

Óriási, hogy még mindig a katasztrófálkodás megy ezzel a kamera témával...fészpalm helyét meg is hagyom itt --> __________________ :U ;]
ide meg egy két fotó az elmúlt napokból hetekből, hátha mást meg az érdekel...

:D

[ Szerkesztve ]

(#4415) MartOOn válasza SlayR (#4414) üzenetére


MartOOn
addikt

Te az utolso oldalon szo sem volt a kamerarol. Te hozod fel most... :U miért jo ez? Unatkoztok? Hisztizni kell vmiert?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4416) SlayR válasza MartOOn (#4415) üzenetére


SlayR
senior tag

ja az utolsó 5 hozzászólásban...rekord :U

javítás: http://www.kephost.com/image/cspc
http://www.kephost.com/image/cspF

(#4417) DrJaka válasza majestic (#4399) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Előfordulhat hogy véletlenül került bele smile. (Kettőspont után kihagytad a szóközt, és nagy "D"-vel kezdődött a mondatod). Azt már pedig akkor mms-ben akarja majd küldeni.

Huawei Mate 20 prO

(#4418) pepetech válasza mrThomi (#4406) üzenetére


pepetech
őstag

Ez nálam is jelentkezett. Bekapcsoltam egy olyan funkciót hogy sötét helyen abszolute kapcsoljon ki a kijelző. De észrevettem hogy asztalravtéve úgy hogy valami épp csak az érzékelő felé ér már nem jelzi az órát.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#4419) Pilok válasza csutizs (#4372) üzenetére


Pilok
tag

Nem Békéscsaba Telenor sajnos es el is hajtottak, hogy irjak a telenornak. Ugy erzem ebbol fogyasztovedelem lesz :(

(#4420) Limpii922 válasza mrThomi (#4386) üzenetére


Limpii922
csendes tag

1 nap 1 óra akkumulátor ról 3 óra kijelző 4g wifi on 54% van hátra

(#4421) Limpii922


Limpii922
csendes tag

Lenne egy kérdésem
Nézegettem Micro sd t konkrétan a pro+ t
A kérdésem a következő lenne
Szükséges egy ilyen sebességű kártya?
Pl UHD video rögzítéshez?
A másik amit nézegettem az evo+ kb ugyan azért az árért dupla akkora a tárhely.
Valaki aki esetleg használja őket irjon egy véleményt.
Köszi

(#4422) mrThomi válasza pepetech (#4418) üzenetére


mrThomi
addikt

pontosan! remelem csak szoftveres. ami jobban bosszant az az aksi. 6kor huztam le a töltöröl es 3 .5 ora alatt nulla hasznalattal 2% ot esett.

masik: tegnap este sötetben vettem eszre h az edge szelei bevilagitanak, amilyen szinü ikon eppen ott van. ez normalis jelenseg ?

(#4423) norbi93 válasza Limpii922 (#4421) üzenetére


norbi93
senior tag

Én 128-as Evo+ kártyát használok, untig elég a sebessége mindenre :D

(#4422) mrThomi: teljesen normális, minden telefon merül ennyit, vagy még többet is ha be van kapcsolva a mobilnet/wifi.

[ Szerkesztve ]

(#4424) laci0530 válasza Limpii922 (#4420) üzenetére


laci0530
senior tag

Ez kiváló. Nekem jelenleg napon belül kb. 6-7 óra össz screen on time jön össze (ebből általában kb. másfél-két óra film, ha jut idő valami sorozatra, pl. online a kislányomnak a kocsiban hupikék törpikék a YouTube-ról, vagy nekem tegnap ilyen töltelékidőben otthon walking dead)), úgyhogy délután, otthon rakom fel töltőre és lefekvés előtt, ill. amikor feltöltött 100 %-ra, leveszem. Ennél kicsivel jobb volt az első frissítés előtt.

(#4425) simii


simii
tag

Szerintetek a fekete vagy az esüst S7 edge néz ki jobban?

Tudom, hogy szubjektív, de mégis érdekelne a véleményetek..

Life is short. Play more.

(#4426) MartOOn válasza simii (#4425) üzenetére


MartOOn
addikt

Neeem. Nem szubjektív!

Az ezüst! :D :D csak nem lehet kapni... :( még. En is olyat akartam pedig. Igy fekete lett.

Más : egyre jobban tetszik a multi window

Lehet a kov telom a következő note lesz? :D

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4427) leslien válasza MartOOn (#4426) üzenetére


leslien
nagyúr

bakker megint ua. a telonk lesz... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4428) MartOOn válasza leslien (#4427) üzenetére


MartOOn
addikt

:D

Az alairasombol melyik volt mar neked G4-en kivul? Arra emlekszem de sztem mar mashol is jartunk egy időben. :)
Nexus5 rémlik még meg oneplus one de akkor te oppo find7-tel voltál asszem...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4429) leslien válasza MartOOn (#4428) üzenetére


leslien
nagyúr

sgs2,nexus 4,nexus5,oneplus,sgs5,g4,.... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4430) mrThomi


mrThomi
addikt

valaki megtudná nekem nézni a sajatján hogy tapasztal e ilyet ? remelem nem kijelzö vagy ragasztási hiba , de elegge bevilagit az edge oldala. nappal nyilvan semmi nem latszik , este vettem eszre.

itt egy masik ezen epp egy atlatszo widget van ami nem vilagit be

[ Szerkesztve ]

(#4431) D4ni válasza MartOOn (#4426) üzenetére


D4ni
őstag

Multiwindow :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#4432) MartOOn válasza leslien (#4429) üzenetére


MartOOn
addikt

:D szeeep! :C

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4433) laci0530


laci0530
senior tag

Ez kész. Legalább 20 fokkal több van. :D

[ Szerkesztve ]

(#4434) MartOOn válasza laci0530 (#4433) üzenetére


MartOOn
addikt

Nálam sajnos pontos... De itt is lehetne melegebb. :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4435) szf


szf
csendes tag

sziasztok,

gmailek csak manuálisan szinkornizálnak, értesítés nem érkezik problémávla kapcsolatban: energiatakarékos mód nekem folyamatosan ki van kapcsolva, értesítések és automatiksu szinkroniuzálás be van kapcsolva, nem tudom mi baj lehet... más fórumokon is írják ezt a problémát, mindenho azt javasolják várjuk ki a szoftverfrissítést, hátha... egyenlőre ez elég gáz

gmail push: köszi ezt nem tudtam

tokok: LED View Covert vettem, pedig régen utáltam az ilyen kihajthatósokat, csak ilyen kaliberű telónál féltem a kijelzőt, eléggé tetszik, kollégák is megcsodálják hogy nem kell kihajtani ahhoz hogy felvegyük, a néhány extra pedig jópofa, szerintem megérte

(#4436) leslien


leslien
nagyúr

S7 vs G5 kamera teszt...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4437) Ákkk válasza leslien (#4436) üzenetére


Ákkk
addikt

Videóban sokkal jobb a g5 A szinek telítettsége esetén és a részletekben is jobbnak tűnik.
Egyedül a sötétben jobb az s7 ez az összehasonlító videó alapján.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#4438) norbi93 válasza szf (#4435) üzenetére


norbi93
senior tag

Nem az OS-el van a baj, de mégcsak nem is a gmail appal. Szóval app/OS updatetől ne várj csodát. A google push noti service-nél, a GCM-nél vannak gondok hónapok óta. Ez sajnos érinti a gmailt, illetve sokmindent ami a GCM-en keresztül küld notit. Valószínűleg túlterheltek mióta crossplatform (iOS, Chrome) is elérhető a push noti szolgáltatásuk.

bővebben itt is írnak a problémáról: [link]

A probléma forrása a "delay_while_idle" flag true-ra állítása a gmail appban, amit energiatakarékossági okokból állítottak erre. Viszont valami backend hiba miatt ilyenkor hajlamosak durvát késni, vagy meg sem jönni a notik. Ha "false"-ra lenne állítva, a tapasztalatok szerint megjönne a noti.

[ Szerkesztve ]

(#4439) szf válasza norbi93 (#4438) üzenetére


szf
csendes tag

Köszönöm, ez azt jelenti, hogy egy alternatív gmail app sem segít, igaz?

(#4440) Grafy12 válasza mrThomi (#4406) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Lehet hogy ez a gond....Ellenőrízd le: Beállítások--->Kijelző-->Éjjeli óra-->az időket állítsd egyformára(pl:Kezdés21:00;Befejezés21:00) ki fogja írni erre, hogy egész nap! Erről kezdve egész nap világít.
Csak mert ebbe én is beleszaladtam :DDD

(#4441) #08132608 válasza mrThomi (#4430) üzenetére


#08132608
törölt tag

Szia! Nekem is ilyen, szerintem normális. Legalább is remélem másnak is ilyen.
Más: Ilyet rendelt/használ valaki? Vélemény róla?
http://www.speedshop.hu/cikkek/reszletek/pag_cikkreszletek.aspx?CIKKID=2021922
Bocsi a linkért, de telóról vagyok!
Továbbá használja valaki a always on-t? Mennyire meríti az akkut? Mert most elég jó az akku időm, másfél nap, 6 óra SOT az always on nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#4442) MartOOn válasza leslien (#4436) üzenetére


MartOOn
addikt

Nálam nem nyert a G5. A wide lencse tetszik de csak tajkepre jo sztem.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4443) simii válasza MartOOn (#4426) üzenetére


simii
tag

Felhívtam egy gsm boltot, náluk lehet kapni ezüstben, csak hát bolti garancia 1 év...
Bár elmondása szerint ők igy ugyanabba a szervízbe küldik mint a hivatalos Samsung garis telefonokat, de hát nem tudom ez mennyire igaz...

Valakinek tapasztalat?

(sajnálom h hivatalos Samsung garival csak fekete meg arany van)

Life is short. Play more.

(#4444) csabicska válasza Grafy12 (#4440) üzenetére


csabicska
senior tag

Ez nem változtatja a helyét?
Könnyen beéghet a kijelző.

-Galaxy S20 - The best-

(#4445) spawn21


spawn21
veterán

Annyira érdekelt a kamera torzulás, hohy ma néztem meg először :DDD

Szerintem inkább vicces mint rémes. De remélem megint elinditottam valamit ;]

iPhone 13p

(#4446) Grafy12 válasza csabicska (#4444) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Én csak oldalsávban használom, ott nem változtatja. Mondjuk aki akarja, van mód arra, hogy jobbra vagy balra tegye ki az órát. Nem tudom technikailag a beégésnél számít-e hogy ez csak nagyon halványan világít, mert ha nem, akkor van rá esély.Őszintén engem viszont ez nem visel meg(tudom, mást igen) :D ...Azért vettem meg, hogy használjam...kb 2 évig kap majd hideget meleget, ezt bírja ki, ha kicsit be akar égni..tegye, az a dolga, hogy megkönnyítse az életem én egy pillanatig sem fogok amiatt aggódni, hogy mi történik szegény kijelzővel, mert nekem mint felhasználónak nem dolgom foglalkozni vele. Ha meg elromlik kicseréltetem... :D

(#4447) Silent77 válasza Grafy12 (#4446) üzenetére


Silent77
veterán

Oldalra, hogy lehet kitenni az órát? :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4448) norbi93 válasza szf (#4439) üzenetére


norbi93
senior tag

Ha ez a flag másra van állítva benne, akkor segíthet egy alternatív app. :)

(#4449) szf válasza norbi93 (#4438) üzenetére


szf
csendes tag

Jobban belegondolva ez mégiscsak OS probléma lehet, mert a legutóbbi frissítés körül alakulhatott ki ez, és olvasom fórumokon, hogy nexusosoknak is ugyanez a bajuk volt 6.0 után

(#4450) norbi93 válasza szf (#4449) üzenetére


norbi93
senior tag

Nekem tavaly ilyenkor volt ugyanilyen problémám, mindenképp a GCM lesz a ludas, nálunk fejlesztésnél anno sok problémát okozott. Az, hogy a 6.0 a doze feature-el rátesz még egy lapáttal, az más tészta.. :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.