Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) gyga


gyga
senior tag

Nézd meg a cikkben a 3. oldalon a képernyőképet amit az aidáról csináltak.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#3402) Silent77 válasza gyga (#3401) üzenetére


Silent77
veterán

Nézd meg az 5. oldalon, ott írják helyesen.
Valószínű a program rosszul ismerte fel.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3403) Varszegig válasza ForRedGlory (#3392) üzenetére


Varszegig
veterán

Fiam S5-ére vettük egy flipes tokot. Feltettük itthon, ugyanígy nem működött. Nem oldott fel. Aztán feltettük a másik fiam S5-ére, ott jó volt. Visszavittem az SE storeba, elővettek egy másik tokot nem volt jó azzal se. Akkor elővettük egy ablakos tokot, azzal jó lett. Visszaraktuk az elsőt, jó volt. Kb. 24 órát. Aztán megint nem. De már látszott, hogy nem a tok lesz a hibás, hívtam szerelőt házhoz, némi telefonos segítség után a telefoncsere mellett döntött. Azóta hibátlan:)
Szóval lehet nálad is ilyesmi lesz, de előbb teszteld más tokokkal is.

[ Szerkesztve ]

(#3404) L.L. válasza vadászcsiga (#3391) üzenetére


L.L.
senior tag

S6-on így működik, gondoltam itt sem lehet másképp, de ezek szerint tévedtem. :)

(#3405) ForRedGlory válasza Varszegig (#3403) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jól hangzik -.-

Akkor megvárom, amíg megint rossz lesz és bemegyek. Most nincs értelme, mert éppen jól működik :DDD

(#3406) norbi93 válasza wong kok wah (#3340) üzenetére


norbi93
senior tag

Ugyanezt a fóliát raktam fel énis tegnap, nekem is hasonlóan néz ki, bár jópár bubi eltűnt egy nap alatt, és amúgy szépen illeszkedik! :)

(#3407) Matutitu


Matutitu
csendes tag

Sziasztok,

most szeretnék venni egy s7 edge-t, de nem tudok dönteni a fehér és arany között. :W Utóbbinál nem tetszik a platina szín, ezért hát fura lesz a kérdés, de az arany színű sokszor tündököl inkább platinaként? :DD

(#3408) leslien


leslien
nagyúr

f@sznak kell nekem edge... amire nem lehet normálisan feltenni egy fóliát... :(
vettem egy samsung galaxy s7 edge flip wallet... aztán ha karcos lesz akkor megy a szervizbe kijelző cserére beégés miatt.. :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3409) vadászcsiga válasza L.L. (#3404) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Biztos igazad van, csak vicceltem. Nem volt még samum...spican kívül, de az nem most volt.

(#3410) spanglee001 válasza leslien (#3408) üzenetére


spanglee001
addikt

és tényleg akkor a pixel hibás kijelzőt is cserélik :DDD elég max fényerőn nyomatni 12óra gps-t hozzá? vagy mennyi az ajánlott :C

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3411) wong kok wah válasza norbi93 (#3406) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Nekem sajnos nem tünt el... :(

(#3412) DrJaka


DrJaka
aktív tag

Most jövök az europarkból kaptak jobb minőségű fóliát mint az első széria.

Külső szemlélőként azt vettem észre hogy nagyon lágy fólia , orbitális szopás felrakni, a srác 20 percig játszott vele mire kisimogatta a buborékokat. Nekem gyári flip tokom van, a kijelző jobb oldalához igazította, elér egészen a fém rész kezdetéig, így a belső (bal) felén 0.5-1mm-t nem fed a fém részig. Kijelző oldalán patentul rajta (amint feljön jelzem). Ami hátrány (vagy előny9) hogy a sarkokban nem ér ki 100%ig. Gyakorlatilag mind a 4 sarokban kisebb a fólia rádiusza 2-3mm-el mint maga a kijelző. Viszont hosszában annyira patent hogy felülről fél mm-el lejjebb sikerült feltennie, és ez a fél mm alul "rálóg" a fém részre.
5ezer HUF volt felrakással együtt.

Huawei Mate 20 prO

(#3413) Silent77 válasza leslien (#3408) üzenetére


Silent77
veterán

Felraktad?
Este sajnos elfelejtettem, de majd ma.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3414) Maxentius


Maxentius
addikt

Egy hónap várakozás után végre én is csatlakozom a klubhoz. ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3415) savoo válasza Silent77 (#3368) üzenetére


savoo
addikt

Az a pár nap enyhe túlzás, nekem 15-én adták fel, 18-án már frankfurtban volt, azóta is ott van....

(#3416) Silent77 válasza savoo (#3415) üzenetére


Silent77
veterán

Nem az, már írtam, hogy nekem 4 vagy 5 nap alatt megjött.
Többször rendeltem már 1 hétnél nem volt több soha.
Most ismerősnek 3 nap alatt megjött.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3417) leslien válasza Silent77 (#3413) üzenetére


leslien
nagyúr

nem én tettem fel, de nem sikerült... és dobtam...
most nincscrajta semmi..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3418) qMAGICq válasza leslien (#3353) üzenetére


qMAGICq
tag

Ilyet rendeltem 2t.
Elso kuka total ferde lett.

2. Eltuntek a kis bubik. A nagyokat korommel kinyomtal oldalra. Most total bubi mentes. Eleg jo. De ragados..

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#3419) leslien válasza qMAGICq (#3418) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem is ez volt a bajom h ragadt ...kérdeztem a havert.. mi a cerka fordítva tetted fel ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3420) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Hello
Ma jott meg a telom :-)
Ket kerdesem is lenne hatha valaki tud segiteni.
A facebook app nem akar szinkronizalni. A naptaram lenne a fontosabb amit szeretnek latni, de valamiert nem tudok szinkronizalni.
Ha bemegyek a beallitasok / fiokokba akkor szurke a szinkronizalas ful es a tervezoben pedig nem tudom hozzaadni facebook naptarat.

A masik pedig a galeria lenne. Eleg regota samsung teloim vannak es mindig leszedte a regi kepeim de most csak a google fotokbam latom a galeriaban nem.
Valaki tud otletet adni?

[ Szerkesztve ]

(#3421) Bossi válasza leslien (#3353) üzenetére


Bossi
őstag

Hát nekem is megjött ez a típus holnap asszonyt ráugrasztom... 2db-ot rendeltem hátha sikerül legalább egyet felrakni normálisan.

(#3422) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Tegnap újra raprobaltam a chrome frissítésére, és egyszercsak begyorsult. Azóta jó, passzolom mi lehetett a problema oka, nem is volt friss az update.

(#3423) Jano_023 válasza SütiGTi (#3420) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia, nekem is van olyan hogy a Facebook nem szinkronizál. Becsukom az appot és újra nyitom. De csak néha van ilyen. Ahogy irtam már a Gmail is csinál ilyet. Néha nem sikerül neki a Naptárat és a névjegyeket szinkronizálni. De van amikor igen. Én az előző telefonomról költöztem át lehet az a baj. Te tiszta installt csináltál ?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#3424) Bossi


Bossi
őstag

Off témába teszem, mert van akit nem érdekel..
Most volt Prémium távkezelés a készüléken a Samsung részéről a kamara torzítás ügyében.
Akit érdekel leírom privátban mi volt a lényeg.

(#3425) Silent77 válasza Bossi (#3424) üzenetére


Silent77
veterán

Megköszönném. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3426) Jano_023 válasza Bossi (#3424) üzenetére


Jano_023
őstag

Nekem is dobj egy privát üzenetet.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#3427) MartOOn válasza Bossi (#3424) üzenetére


MartOOn
addikt

Engem érdekel de sztem ennyi off között ez simán elfer plane h ez marhara nem off. Akit nem erdekel az tovabb gorget. Szóval sztem mehet a közösbe is de hs nem akkor priviben johet nekem is. Koszi

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3428) ForRedGlory válasza Bossi (#3424) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ide miert nem lehet? :U

(#3429) Bossi válasza ForRedGlory (#3428) üzenetére


Bossi
őstag

Lehet csak van akit nem érdekel és nem véli ezt a torzítást hibának...

gyakorlatilag egy program segítségével mint a Windows esetében a Teamviewer, ráléptek a készülékre és megnézték a hibát... látták ami a kijelzőn volt ennyi :)
Csináltunk képet ugyanarról az Excel tábláról az előlapi kamerával is és ott nem torzított a hátlapinál igen.
Arra jutottunk, hogy nem szoftveres, ezért szervizt javasolt a hölgy... kb. ennyi segítőkész és korrekt volt.

[ Szerkesztve ]

(#3430) Jano_023


Jano_023
őstag

Fénykép téma:

Ma voltunk kirándulni és csináltam pár képet gondoltam megosztom veletek.
Ezen a linken meg tudjátok nézni. Szerintem nagyon jó képeket csinál.

Mi a lényetek ?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#3431) mtm800 válasza Bossi (#3429) üzenetére


mtm800
senior tag

Ez jó....akkor akár még tömeges visszahívás is lehet belőle ,mint egyes autótípusoknál...mert hogy nem egyedi hibáról van szó.

(#3432) Jano_023 válasza Bossi (#3429) üzenetére


Jano_023
őstag

A képeket meg tudod osztani amik alapján ezt mondták ?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#3433) james008bond válasza Bossi (#3424) üzenetére


james008bond
őstag

Érdekel.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3434) james008bond válasza Jano_023 (#3423) üzenetére


james008bond
őstag

Nálam detto. És tiszta telepítéskor is.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3435) SütiGTi válasza Jano_023 (#3423) üzenetére


SütiGTi
senior tag


Hat az a baj hogy abszolut nem szinkronizal...:-(
Nem masoltam at semmit, csak email cimrol szinkonizaltam...
Mas mindent megcsinalt rendesen .

(#3436) Bossi válasza Jano_023 (#3432) üzenetére


Bossi
őstag

szerintem nálam elég kritikus a torzítás, nem mindenkinél ilyen mértékű a korábbi képekből kiindulva...

[ Szerkesztve ]

(#3437) Jano_023


Jano_023
őstag

Köszi, majd mesélj mi volt a megoldás hogy csere vagy esetleg csináltak vele valamit.

Más:

Csináltam ma lassított videot, és sehogy nem tudom feltölteni se Youtubera se FB mert nem lassítva játssza le. Ez hogy van ?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#3438) a8l válasza Bossi (#3436) üzenetére


a8l
aktív tag

Engem nagyon érdekel minden fejlemény ezzel kapcsolatban. Számomra nagyon zavaró ez a fajta és mértékű torzítás, és kb olyan mint a tied vagy még gázabb. Az auchan-os mintapéldányon pont ugyanolyan szar volt a kép direkt egymás mellett néztem.
Az lenne a jó hogy akit zavar ez a dolog, nem mindenkinek be kéne jelenteni hogy lássák hogy tömeges problémáról van szó amivel jó lenne alaposabban foglalkozni. Addig ne cseréltesd amig meg nem győzödsz róla hogy létezik olyan kamerájuk ami nem ennyire gázosan torz. Mert ha kicserélik egy ugyanilyenre és nem változik az eredmény attól nem leszel előrébb a telefon meg szét volt szedve feleslegesen.
NEm olyan könnyű kiszedni a kamerát, nem elég a hátlapot leszedni, az alaplap alatt van a csatlakozója, így azt is ki kell szedni.

Isocell-esek csinálhatnának ugyanilyen rácsos lapról képet, hátha az jobb valamivel, ha legalább az s6 szintjét hozná torzításban az már elfogadható. Egy sima A5 egyáltalán nem torzít és az is új telefon.
Jövő héten én is bejelentem és még jó lenne ha páran megtennénk ezt minnél többen annál jobb.

(#3439) spanglee001 válasza a8l (#3438) üzenetére


spanglee001
addikt

én pont hogy olyan cikket olvastam még anno, hogy egyszerűen cserélhető a kamera modul és az akksi is, nem kell megbontani a telefont, csak a hátlapot kell levenni :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3440) savoo válasza SütiGTi (#3435) üzenetére


savoo
addikt

Én úgy oldottam meg hogy leszedtem egy olyan verziójú facebook apk-t amiben még benne volt magában az apoban a szinkronizálás opció, ott leszinkronizáltam. Utána viszza lehet frissíteni a facebook appot.

(#3441) savoo válasza Jano_023 (#3437) üzenetére


savoo
addikt

Nekem minden gond nélkül megy a lassított videó feltöltés. Azt ugye tudod hogy te állítod be hogy mettől meddig legyen a lassítás alapból az eleje meg a vége normál sebességű?

(#3442) Jano_023 válasza savoo (#3441) üzenetére


Jano_023
őstag

Nekem az egész lassított. Vagy ezt Facebookon kell beállítani? Mire gondolsz?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#3443) petrson válasza Bossi (#3436) üzenetére


petrson
senior tag

Tessék, beszállok én is a játékba. Kb. 20 cm-ről fotózva, Sony modul, sima S7.
Ez így közelről elég hordónak tűnik, de ha nem csempét, vagy műszaki rajzokat fényképeztek, nem mindegy? Normál képeknél nekem fel sem tűnt volna.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#3444) a8l válasza petrson (#3443) üzenetére


a8l
aktív tag

Hasonló a milyenkhez, talán egy kicsivel jobb, olyan mintha a kép közepén lenne egy mélyedés a felületen.

(#3445) a8l válasza spanglee001 (#3439) üzenetére


a8l
aktív tag

YT-on nézd meg az edge szétszedés videót, ott látszik hogy a csati alatta van és nem lehet kiszedni a kamerát csak miután az alaplapot is kivették.

(#3446) SütiGTi válasza savoo (#3440) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Ez jo otlet :-) Probalok keresni egyet..koszonom szepen :-)

(#3447) james008bond


james008bond
őstag

Nagyon gáz fotók? Minőség szempontjából kérdezem.
[link]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3448) petrson válasza a8l (#3444) üzenetére


petrson
senior tag

De mitől lenne jobb? Tényleg érdekel.
Szerintem a torzítás csak a közeli fotókon szembetűnő, és csak ha ilyen rácsos témát kapsz le. Azért valljuk be, ez nem egy mindennapos fotó téma, ezért cseréltetni kamera modult, vagy visszavinni gariba baromság. Lehet csak én gondolom így. Szerintem frankó képeket készít, ha nem kezdik el itt vesézni a témát én az életben észre nem vettem volna ezt.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#3449) james008bond válasza james008bond (#3447) üzenetére


james008bond
őstag

S6 Edge + ( az összehasonlítás végett, ha érdekel valakit.
[link]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#3450) MartOOn válasza petrson (#3448) üzenetére


MartOOn
addikt

Akkor elmondom mégegyszer... :U nem. Nem csak RÁCSOS képeknél látszik. Nem. Nem csak fuzetnel vagy csempenel vagy radiatornal latszik. Ez tenyleg ilyen nehez? Nem raketatudomany pedig... Minden képen latszik, ha tudod mit keress. Minden kepen latszik keresés nélkül is amennyiben pl egy egyenes vonal IS szerepel a képen. Hazteto, vonatsin oraganyam jarobotja... Ezek a tesztkepek csak megkonnyitik (a vakok számára is ) hogy felismerjek a problemat. Jobban megmutatja, kiemeli. Valoban ha a hasas foltos macskamat fotozom akkor nem latszik... Ketek szépen mindenkit, hohy vegyük fel a ritmust es s tempót és ne menjuk el dedoba... Előre is köszönöm.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.