Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) Cuccok válasza Jano_023 (#4745) üzenetére


Cuccok
tag

jáájj inkább nem kellett volna a kép :)

(#4752) Jano_023 válasza Cuccok (#4751) üzenetére


Jano_023
őstag

Miért?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#4753) laci0530 válasza Cuccok (#4751) üzenetére


laci0530
senior tag

Miért ne? Szerintem jó az, ha minél teljesebb mértékben tisztába kerülhet az ember (akit itt érdekel) azzal, hogy mennyi pénzért milyen a felhozatal. Akinek a telefon tok, fólia nélküli módon tetszik, az nyomja csak "raw dog" stílusban, de mások hadd tájékozódjanak.

[ Szerkesztve ]

(#4754) Pyroo89 válasza Galahed (#4748) üzenetére


Pyroo89
tag

Én rendeltem ilyet, csak gyorstöltős verzioba, nemsokára elvileg megjön, majd írok róla :)

Ha a minőséget adottnak vesszük, az időpont mindig bizonytalanná válik. Note 4 > S7 Edge>S9+

(#4755) majestic válasza Tsebacsi (#4713) üzenetére


majestic
őstag

Nekem meg pont fordítva mondták, sőt megnézte magát a csomagolást is...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#4756) Galahed válasza vadászcsiga (#4750) üzenetére


Galahed
senior tag

Szóval ne higgyem el hogy oridzsinál ? :D

(#4757) Tsebacsi válasza majestic (#4755) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szóval neked is azt mondta, hogy? Van benne a bölcsőn kívül más, vagy nincs???

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#4758) vadászcsiga válasza Galahed (#4756) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Háát, ne :)

(#4759) james008bond válasza vadászcsiga (#4734) üzenetére


james008bond
őstag

Na akkor még 1x.
Az asztali álló wireless gyorstöltő Speedshopban 15000 Ft volt, típusszáma: EP-NG930. Nem volt hozzá se kábel, se töltőfej. Azokat külön 7000 Ft-ért lehet megvásárolni pl. Samsung márkaboltban.
MM-ben ugyanennyiért ( 7000 ) autós gyorstöltő fej és kábel van. A korábban megvásárolt autós wireless töltős tartó erről is csak 2A 5V tölt, tehát normál módban.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#4760) vadászcsiga válasza james008bond (#4759) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mit tudnak azok 7k-ért?

Ugye a töltőbe sima micro usb megy mint a gyári kábel?

[ Szerkesztve ]

(#4761) leslien


leslien
nagyúr

ugye ezekben benne van minden? nem kell külön vennem hozzá semmit.. Magyarországon lett forgalomban helyezve.. bontatlan..erről beszéltem 5000.- huf.

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4762) james008bond válasza vadászcsiga (#4760) üzenetére


james008bond
őstag

Húúú bakker, de nehéz ez!

7000 Ft-ba kerül, ha akarsz gyári gyorstöltő fejet+kábelt venni a telefonhoz, PONTOSAN olyat, mint amit a telefonnal együtt vettél meg ( ha eredeti, bontatlan csomagolású új telefont vettél ). Ez pl akkor jó, ha munkahelyen is akarod tölteni, de nem akarod a töltő+kábel kombót magaddal cipelni.

Továbbá:

7000 Ft-ba került MM-ben olyan autós töltőfej+kábel ( amit szoktak szivargyújtós töltőnek is nevezni, mivel az autó szivargyújtó csatlakozójából veszi az áramot és ilyet még olyan autóba is szerelnek manapság, ami gyárilag nem dohányzó - értsd: nincs benne gyárilag hamutartó ). Létezett korábban is olyan autós tartó, ami vezeték nélkül tölti a telefont, de az amilyen nekem van, NEM gyorstöltős, de ezzel a töltőfejjel is működik, de csak normál töltős módban. Viszont a telefonba dugva a végét, máris gyorstölt...

Továbbá:
A fentebb linkelt típusszámú wireless fast charger ( asztali, álló ) amit a Speedshopban vettem 15.000 Ft-ért, annak csomagolása NEM tartalmaz olyan töltőfejet+kábelt, amit a telefonhoz adnak. Értelemszerűen, ha azt valaki pl munkahelyén vagy otthon a nappaliban akarja használni, DE nem akarja hurcolni magával a töltő+kábel kombót, akkor be kell ruházzon egyre.

Na remélem így most már érthető és világos voltam.

P.S.: Gyorstöltő - 1.67 A és 9V-on is tud gyorsabban tölteni, mint az alap 2A 5V-os "hagyományos" töltő.
Na, ezt tudják a fentebb leírt töltők.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#4763) PeLa87 válasza james008bond (#4759) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Nem mondod, hogy ennyi pénzért csak a töltőállomás van benne, se kábel se semmi mást?! :Y :Y :Y

Majdnem megrendeltem... Hmmm... lehet akkor szülinapomra inkább ezt kérem... 2in1 :D

[ Szerkesztve ]

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#4764) james008bond válasza PeLa87 (#4763) üzenetére


james008bond
őstag

De. Magyarországon ez a siralmas helyzet.

Na megtaláltam az autós wireless tartó típusszámát: EP-HN910IBEGWW. ehhez gyárilag adtak szivargyújtós töltőfejet+kábelt, viszont csak 2A 5V-al tudja tölteni még a gyostöltős fejjel is.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#4765) PeLa87 válasza james008bond (#4764) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Német oldalon se látnám, hogy adnak hozzá cuccot... :/

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#4766) vadászcsiga válasza james008bond (#4762) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én értettem. Azt kérdeztem mit tud ennyiért?

(#4767) james008bond válasza vadászcsiga (#4766) üzenetére


james008bond
őstag

Semmit.
Ennyi az ára. Pont.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#4768) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Adott egy S7 edge meg egy Konica-Minolta nyomtató. Feltettem a nyomtató drivert a play áruházból, majd usb-n a telefonhoz kapott átalakítóval összekötöttem a két készüléket. Próbáltam megkerestetni a nyomtatót (bekapcsoltam a nyomtató szolgáltatást), de csak forgott.

Nem igazán találtam a google-lal semmit, hogy hogyan lehetne összehozni a közvetlen nyomtatást telefonról. Valakinek van ötlete/tanácsa/tapasztalata ebben?

(#4769) spanglee001 válasza ngabor2 (#4768) üzenetére


spanglee001
addikt

az én nyomtatómnak csak elküldöm emailban és kinyomtatja, a tied nem tud ilyet.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4770) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#4719) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Officedepot-ban el is fogyott az álló töltő. Jó megrendeltem.

(#4771) Ákkk válasza leslien (#4761) üzenetére


Ákkk
addikt

Kábel és hálózati adapter nem jár hozzájuk vagy a telefonnal csomagoltat használod vagy veszel hozzá külön.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#4772) majestic válasza Tsebacsi (#4757) üzenetére


majestic
őstag

Azt, hogy CSAK a bölcső van benne, én is ilyet vettem az Office Depo-ban...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#4773) Cuccok válasza PeLa87 (#4765) üzenetére


Cuccok
tag

Sehol nem adnak hozzá, de nyomjuk a balkándumát ezerrel :D

(#4774) kulu22 válasza majestic (#4772) üzenetére


kulu22
aktív tag

Valahol volt róla szó, de végül nem találtam választ rá: van benne ventillátor?

(#4775) vadászcsiga válasza Cuccok (#4773) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:DD

(#4776) #93966848 válasza gyurikabmx (#4730) üzenetére


#93966848
törölt tag

De hogy h pickpack-ra kértem utánvéttel :D Köszi!
Ultimate shield fóliát használ valaki?Bevált?

(#4777) james008bond válasza kulu22 (#4774) üzenetére


james008bond
őstag

Van.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#4778) james008bond válasza Cuccok (#4773) üzenetére


james008bond
őstag

Valóban?
[link]

[link]

Kb 20 másodpercembe került ...

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#4779) vadászcsiga válasza james008bond (#4778) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ajrópában nem adnak.

(#4780) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Vettem egy gyári flip wallet tokot. Ki lehet azt kapcsolni valahogy hogy automatikusan bekapcsolja illetve lezárja a képernyőt?

Amúgy arra is gondoltam, hogy ez lenne a legkirályabb tok ha a felső ráhajló részt egyszerűen levágnám.

[ Szerkesztve ]

(#4781) glacious


glacious
addikt

Ezt a fóliát vettem, holnap kiderül, meg tud-e maradni az éleken. [link]

(#4782) Ideg


Ideg
aktív tag

Sziasztok!

Srácok, messengeres képmegosztás. Első kamerával lőtt képek átküldve messenger appon olyan szinten ocsmányak, hogy ihaj. Tudom, hogy a messenger lebutitja a képet, hogy kissebb legyen, de a régi S4-emen az első kamerás képek is ennél sokkal, de sokkal jobb minőségben mentek át. Messenger beállításait átnéztem, de semmi ilyet nem lehet belőni. A foto 4:3, 2592x1944, 5.0M-val készül. Bármi javaslat? Másik telókon nem volt eddig gond vele. :/

(#4783) Cuccok válasza james008bond (#4778) üzenetére


Cuccok
tag

Valóban.

Ugyanis EP-NG930BBEGWW nem= EP-NG930TBUGUS

De ha neked attól könnyebb, akkor igen, a rohadt szemetek már megint velünk szegény magyarokkal basztak ki. Máshol bezzeg még a töltő is gyorsabban tölt :)

[ Szerkesztve ]

(#4784) majestic válasza Cuccok (#4773) üzenetére


majestic
őstag

Cuccok: De adnak, méghozzá mindenütt fehér papír dobozos verzió van csak itt nálunk láttam ilyen "OEM" verziót. Nézd csak meg egy unboxing videót a Youtubon...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#4785) majestic válasza kulu22 (#4774) üzenetére


majestic
őstag

Kulu22: Van és szerintem kellemesen halk. Amúgy nagyon minőségi cucc szerintem.

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#4786) Cuccok válasza majestic (#4784) üzenetére


Cuccok
tag

Aham.. Kedvedért rákerestem és az első pont egy UK teszt ahol be is linkelte honnan is vette.

Idézek az oldalról:
"Please Note: The Samsung Wireless Charging Stand does not come with a UK mains plug included. You will need to use the mains plug provided with your phone in order to charge via a mains outlet."

Hijjnye hát ezek is a magyar verzióból kaptak? :DD
Ez a ködös Albion is tiszta balkán már...

Járjuk még szerintem körül jó alaposan ezt a dolgot hogy van adapter nincs adapter van kábel nincs kábel, mert nem született elég felesleges hozzászólás még ez ügyben.
Mondjuk majdnem olyan szórakoztató mint az üvegfóliás, tokos, kameratorzítós téma :C

[ Szerkesztve ]

(#4787) leslien válasza Ákkk (#4771) üzenetére


leslien
nagyúr

szerencsére van itthon 2A Samsung töltöm...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4788) ngabor2 válasza spanglee001 (#4769) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ez nem tud ilyet, vagy ha tud, le van tiltva. Nem én vagyok a rendszergazda, de az usb kábeléhez hozzáférek, gépről úgy nyomtatok, hogy ne terheljem a hálózatot.

(#4789) xabolcsy


xabolcsy
aktív tag

[link]

Én ilyet vettem és ehez legalább jár kábel :C
Az tudja mint a samu, persze ebay en rendeltem ott 6eft.
(Ez nem a tudja a gyors töltést!)

[ Szerkesztve ]

(#4790) jose999 válasza Cuccok (#4786) üzenetére


jose999
senior tag

Valójában én sem értem ezt a "problémát"... Ha az autóra gumit veszek, ahhoz sem adnak kereket... Nyilván van. Mint ahogy a telefonhoz is adtak töltőfejet....

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#4791) WinstonWolf válasza james008bond (#4762) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Sziasztok!

http://www.expansys.hu/info.aspx?i=273747

Itt kb 3000 forint a gyorstöltő. Szerintem ha kell, összeállunk egy páran és akkor a szállítási költség is feloszlik.

Persze ehhez nincs kábel... De azt is lehet kapni 1500 Ft körül.

És ha még van EU-s adószámod, akkor ezekből lejön az ottani 16% áfa...

Szerintem jobban megéri...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#4792) vadászcsiga válasza WinstonWolf (#4791) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem 2+ éves LG-zés után maradt egy csomó gyorstoltofej es ahhoz való megfelelő bika kábel.

(#4793) Worldmaster


Worldmaster
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Megjött a telefon, ma reggel hozta a futár. Note 4-ről váltottam. Eddig vegyesek az érzelmek. Gyönyörű készülék, de a kezdeti lelkesedésem alábbhagyott amint kézbe vettem.
Milyen tokot ajánlotok rá, ami nem csúnyítja el, de meg is védi?

(#4794) polyszi válasza ngabor2 (#4768) üzenetére


polyszi
csendes tag

Töltsd le a PrinterShare app-ot a playről. Én azt használom és mindent tudok vele nyomtatni. ;)
Van ingyenes és pro verziója is. Az ingyenessel is teljesen használható csupán annyi van, hogy nyomtatás előtt várni kell 15mp-t. Én megvettem a pro-t, mert minden nyomtatót támogat és nem volt még olyan eset, hogy usb-n keresztül ne tudtam volna nyomtatni.

(#4795) Silent77 válasza Worldmaster (#4793) üzenetére


Silent77
veterán

Én spigen neo hybridet vettem, szerintem szép, és masszív lett.
[link]
Goldot vettem, mert az első teló arany volt, de feketén is jól mutat.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4796) Jano_023 válasza Worldmaster (#4793) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia, üdv a bandában.

Én is Note 4-ről váltottam és én is úgy voltam vele mint te az elején, nem voltam benne biztos hogy ezt akarom. Egy hét keltet hozzá kb, hogy megszokjam a telefon formáját. Nehéz volt eleinte, hogy ne érjen a kézpárnám a kijelzőhöz oldalt mikor megfogom, de ehhez pár nap alatt hozzá szokott a kezem. Azt kell mondjam, hogy a Note 4-nagyon jó telefon volt a legjobb ami eddig volt, persze amíg nem jött az S7 edge. A Note 4 a ceruzával volt több és persze kicsit nagyobb volt kijelzője és a szívemhez nőtt, de ennyi.
A S7E gyönyörű telefon, a felépítése jobb mint a Note 4-nek, jobb az anyaghasználat. Vízálló, a kijelző szebb, a telefon gyorsabb (4GB RAM), a fényképező része is nagyon ott van.
Ja és az akuideje veri a Note 4-et. A note 4-el volt 4 óra képernyő időm, most 6-7 óra.
Szerintem nyomkodd minnél többet használd és hozzá fog szokni a kezed.

Én a speedshopból rendeltem spigen tokot, konkrétan ezt. De mivel nincsen nekik várni kell rá. Addig ezt vettem náluk. Itt találsz képeket róla. Ezt a TPU tokot sok telefonnál használtam már és szeretem. Alap védelmet ad, az oldalán található barázdák miatt nem csúszik annyira a telefon, szerintem nagyon jó kis tok.
Ha érdekel még valami kérdezz nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#4797) Worldmaster válasza Jano_023 (#4796) üzenetére


Worldmaster
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a gondolattal. Remélem mihamarabb megszokom. Köszönöm a tippeket is!

(#4798) Maxentius válasza Jano_023 (#4796) üzenetére


Maxentius
addikt

Ahogy látom, elég sokan váltottunk Note 4-ről. Az én akkuidőm még egyelőre nem az igazi (4-5 órás SOT jött még csak össze eddig), de remélem jobb lesz ez majd.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#4799) majestic


majestic
őstag

Szerintetek az iPhone/iPad-hez lehet használni Samsung hálózati gyorstőltőt, ami mint tudjuk tudja a 2A 5V-ot és a 1.67A 9V-t is?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#4800) stevve válasza majestic (#4799) üzenetére


stevve
nagyúr

Mindenhez a saját gyári a legbiztonságosabb. Lehetni lehet, mert egy elektronika dönti el, mennyit vesz fel, de nem tesz jót, ha folyton erősebb árammal bombázod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.