Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) MartOOn válasza Limpii922 (#4900) üzenetére


MartOOn
addikt

Az elkepzelheto h másképp használjuk a telefonunkat? Pl teljesen mashol élünk, mashol dolgozunk. Mast tartunk fontosnak...nem értem miért kell leugatni itt az embereket.
Most már divat lesz itt h minden temarol fél oldalnyi hsz szulethet maximum különben jonnek az ugyeletes hiszti-manók?
Tessék már végre felfogni h ez egy szakmai topik es a samsung s7 edge telirol szól. Jóról, rosszrol, kivansagokrol, sohajokrol ha nem tetszik akkor menj az ejjelnappalbutapest topikba vagy nezz yt-on monikashowt de ne trollkodjal ide h neked minden mukodik es minden fasza. Nyilvan mások az elvarasaink... Hihetetlen h ez minden héten elojon. Nem emlékszem más topikra ahol ennyire 'tiltva' lenne h egy témát alaposan kivesezzunk.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4902) Grafy12 válasza Limpii922 (#4900) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Egyszer egy hegymászót megkérdeztek, hogy miért mássza meg a hegyeket, mert bele is halhat? A válasz ez volt: Mert ott van!
Na mi ugyanezért b*zeráljuk a telefonjainkat! Mert megtehetjük, mert ettől jó nekünk és kéjes élvezetet ad ha találunk egy bugot, vagy kijön valahova egy új rom! Nekiesünk és telepítünk! És élvezzük! :DD

[ Szerkesztve ]

(#4903) mrThomi


mrThomi
addikt

azt nem tudjàtok hogy miert csinal olyat neha hogy ugy viselkedik mintha megnyomtan volna a bal also erintőkijelzőt ? beadja azt az ablakos l*faszt, van amikor görgetèsnèl hülyül meg es dobalja be

szerk:most kijelzo feloldasnal csinalta es hozza sem nyultam
mind a 3 romnal csinalta, ma adta ki a frissitest azt föltettem azthittem megjavul de nem nagyon akar. 1 nap 2x jelentkezik nalam ez

[ Szerkesztve ]

(#4904) Limpii922 válasza MartOOn (#4901) üzenetére


Limpii922
csendes tag

Ha már itt tartunk Angliában élek. Nem trollkodni akartam meg nem is leugatni a másikat csupán érdekel hogy sikerült nektek mindig új hibát talalni.!
Te ne mond meg nekem hogy hova menjek.!
Tv t amúgy sem nézek.
Normálisan kérdeztem nem kell egyből belém állni!
Na szép napot neked is!

(#4905) Limpii922 válasza mrThomi (#4903) üzenetére


Limpii922
csendes tag

Nekem is van olyan hogy át méretezi az adott appot.
De direktbe sosem sikerült reprodukálni :DD

(#4906) Lala6


Lala6
őstag

Na,nekem is megvolt az első bibi...
Jegyzetet írtam,elmentettem és merevre fagyott a teló, majd néhány mp múlva magától újraindult. Semmi bütykölt szoftver, minden a gyári, még a launcher is.

Az előbb meg rezgő módban volt, és max hangerőn csörgött a bejövő hìvás... a gyerek fel is ébredt rá.

(#4907) mrThomi válasza Limpii922 (#4905) üzenetére


mrThomi
addikt

random facebookozok görgetek lefele neztem a kepeket egyszercsak meghülyült es mintha nyomkodtam volna a bal also erintö gombot...a wifit dobalja reggeltöl estig, nemsokara enis ezt a s*art :D

[ Szerkesztve ]

(#4908) Grafy12 válasza Limpii922 (#4905) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Ezt úgy tudod megcsinálni, hogy mondjuk megnyitsz 1 képet és az egyik felső sarkából átlósan lefele húzod legalább a képernyő feléig, akkor berakja kicsibe! Ezt ha megcsinálod több mindennel, akkor úgy tudsz dolgozni a telón, hogy közvetlenül a képernyőn tudsz egy bökéssel váltani a feladatok közt! Ez szerintem egy nagyon jó funkció! :K

(#4909) Limpii922 válasza Grafy12 (#4908) üzenetére


Limpii922
csendes tag

Működik köszönöm :)

(#4910) jose999


jose999
senior tag

Szó volt róla, hogy lesz Spigen üveg a telefonra. Van valakinek infója ez ügyben?

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#4911) MartOOn válasza jose999 (#4910) üzenetére


MartOOn
addikt

Aprilis végére ígéri a spigen.uk

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4912) Grafy12 válasza Limpii922 (#4909) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Szívesen! Aki nem ismeri még a funkciót annak ITT egy kép arról amiről szó van, így néz ki! :)

(#4913) jose999 válasza MartOOn (#4911) üzenetére


jose999
senior tag

Köszönöm! :R Az Xprotectoros full size fólia megerősítve, tényleg egy guriga taknyot nem ér, a már említett dolgok miatt. Kár, hogy már megvolt, csak a telefon még nem, mikor olvastam itt a negatív tapasztalatot... De gondoltam, kipróbálom. Valóban nem kellet volna! :Y

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#4914) Lala6 válasza Lala6 (#4906) üzenetére


Lala6
őstag

Na ezt végképp nem értem, rezgő és néma módban is normál hangerővel csörög. A hangbeállításoknál teljesen le van véve a csörgési hangerő.

(#4915) james008bond válasza glacious (#4899) üzenetére


james008bond
őstag

Igen. Olvastam. Úgy néz ki tényleg ez az oka. Most hogy állítottam rajta, már kaptam értesítést e- mailről. Már csak az lenne a kérdésem, persze költői: ha energiatakarékosba rakom akkor kb nem tölti be a teló a fukncióit illetve kb állandóan nézegetnem és manuálisan frissítgetnem kell, így gondolom még a fogyasztás is nő, vagy pedig eleve kilövöm az energiatakarékos módot, de akkor meg pont az az elv sérül amiért így oldották meg, hogy pl takarékoskodjon az akksival. Vagy nem tudom, lehet én vagyok hülye vagy szimplán csak fáradt. Meg ez az óra a kijelzőn csak akkor megy ha ki van kapcsolva az energiatakarékos funkció. Így ha épp a telón nézném az időt, be kell kapcsolni a teljes kijelzőt. Sztem az többet fogyaszt. Meg amúgy is mi vesz el 1%-ot 1 óra alatt. Az a pár pixel ami meg sincs világítva? Ha meg táskába/ tokban van beállítom, h ne kapcsoljon be a kijelző azt jól van.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#4916) vadászcsiga válasza Lala6 (#4914) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam ha leveszem tökig a hangerőt csak rezeg hívás közben. Kezdem már magam egyedül érezni hogy 100%-os a telóm.

[ Szerkesztve ]

(#4917) Snücü


Snücü
tag

Vodafone-os kollégáktól kérdezném. Nálatok rendben van a térerő? Nekem nagyon sűrűn megy "csak segélyhívás"-ra a teló. Néha idővel lesz hálózat, de van, hogy repülő üzemmód be-ki oldja csak meg. Minden rommal ezt csinálja. Küldjem gariztatni?

[ Szerkesztve ]

(#4918) Lala6 válasza vadászcsiga (#4916) üzenetére


Lala6
őstag

Ha az oldalsó gombokkal leveszem, akkor nálam sem csörög. Akkor csörög, ha a fenti lehúzható menüben átállítom rezgőre, vagy némára.

(#4919) Grafy12 válasza Lala6 (#4918) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Hmm nálam rendben van......

(#4920) vadászcsiga válasza Lala6 (#4918) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azzal is.

(#4921) laci0530 válasza vadászcsiga (#4916) üzenetére


laci0530
senior tag

Ma közel 8 órás screen on time-om volt ugyanolyan használat mellett, mint a 75 MB-os frissítés előtti rommal. Így, hogy tokban használom, nem érte semmilyen behatás, és melegebb az idő, a hátsó kamera mellett sem kattogott akkorákat, amikor kivettem kicsit alaposabban megtörölgetni. Lehet, hogy a végén az enyém is tökéletes lesz? :D Áhh, az utóbbi csak placebo hatás. De a kamera torzítás is megoldódni látszik, így igencsak elégedett vagyok újra.
Ma egy hirdetőtáblát kellett lefotóznom, amit egy kereszteződésben vettem észre, így két gyors kattintás a home gombbal, egy pillanatra félreálltam és kattintottam két képet, mindkettő tűéles lett. Az egész kb. 4-5 másodperc volt, ezt egyik előző telefonom se tudta volna kivitelezni, a kamera sebesség és a fókusz egyszerűen az eddigi legjobb, amit láttam.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4922) Grafy12 válasza laci0530 (#4921) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Neked hány folyamatosan frissülő widget van kitéve főképernyőkre?

(#4923) MartOOn


MartOOn
addikt

persze csak az AP fajlt huztam ujra APAW veguvel, hogy ne kelljen resetelnem. eredmeny CSC eltunt, ez a kisebbik baj full4 fajlos majd visszaallitja egyszercsak. viszont az uzenetek sem mukodnek es neha nem lehet elerni engem.

kerdes: ha csak az AP-t es a CSC fajlt kuldom ra megint (holnapig nincs kedvem full resethez most meg lassan mennem kell itthonrol) akkor torol mindent vagy nem? pesteleg vki tudja ra a valaszt?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4924) laci0530 válasza Grafy12 (#4922) üzenetére


laci0530
senior tag

A beautiful widgets óra és időjárás widgetje.

(#4925) Grafy12 válasza laci0530 (#4924) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Nekem eléggé sok, 5 vagy 6 gondolom ezek megcsapolják az üzemidőt, főleg az email ami adatforgalmat is generál :F

(#4926) gyurma888 válasza jose999 (#4910) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Nekem már úton van a Spigen üvegem :)

(#4927) Silent77 válasza gyurma888 (#4926) üzenetére


Silent77
veterán

Linket dobsz?
Én még a hivatalos oldalon sem látom.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4928) Galahed válasza gyurma888 (#4926) üzenetére


Galahed
senior tag

edgére 9H-s? honnan?

(#4929) laci0530 válasza Grafy12 (#4925) üzenetére


laci0530
senior tag

Az e-mail, facebook messenger, google hangouts nekem is folyamatosan szinkronizál, igaz, nincsenek kint widgeten, de állandóan jönnek az értesítések, üzenetek, nem pihen a telefon sokat. Ja, és a közel 8 óra always on display-jel jött össze, igaz, a flipes tok miatt sokszor nem kellett az alapértelmezett fényerősséggel (50 %-on használom) mennie.

(#4930) gyurma888 válasza Silent77 (#4927) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Én innen rendeltem:
[link]
Aztán utána szól haver, hogy ebayen van féláron [link] 😃

[ Szerkesztve ]

(#4931) Limpii922 válasza gyurma888 (#4930) üzenetére


Limpii922
csendes tag

Nekem ebay en szállítással drágább mint a hivatalos oldalról

(#4932) Galahed válasza gyurma888 (#4930) üzenetére


Galahed
senior tag

Ez egy sima műanyag (PET) film, nem a 9H-s tempered Glass....

PET film= Polyester (Lásd: PET palack....)

(#4933) szimike79 válasza vadászcsiga (#4916) üzenetére


szimike79
őstag

Akkor már ketten vagyunk, nekem sincs semmi gondom a telóval, néma és rezgő mód tökéletesen működik. Kamera torzítás nagyon minimális, azt majd a frissítés orvosolja.
Talán a legnagyobb bánatom, hogy csak a gyári samu tokot tudtam rá venni, a flipest. Szép meg jó az is, tökéletesen szuperál a nyitásos feloldás is, de egy szilikon nilkinnek jobban örülnék ami jobban megtartja a teló formáját.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4934) Silent77 válasza Limpii922 (#4931) üzenetére


Silent77
veterán

Az, hogy lehet?
A posta 13,25 mindkét helyről.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4935) Limpii922 válasza Silent77 (#4934) üzenetére


Limpii922
csendes tag

Uk ba ingyen van a posta.
Vagyis osszesen 17£ lenne szállítási költséget nem írt.
De most látom hogy nem 9h.
Várok még egy kicsit hátha az otao kapható lesz

(#4936) Silent77 válasza Limpii922 (#4935) üzenetére


Silent77
veterán

Így már érthető.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4937) Limpii922


Limpii922
csendes tag

Esetleg valaki próbált rendelni az otao.biz ról? Azt írják higy elérhető de mikor megnyitnám msgnyitja a fő oldalt egy új lapon. :F

(#4938) gyurma888 válasza Galahed (#4932) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Ja, lesz náluk 9Hs is? Azt hittem csak ilyen lesz... na mindegy, reméljük ez bírni fogja egy darabig, amíg lejjebb mennek az árak...

(#4939) kdennis


kdennis
aktív tag

Valaki aki használt már HTC One-t meg tudja mondani hogy van az edge-ben is olyan Boom Sound hang kiemelés mint a HTC-be ha fülesbe hallgatom?

(#4940) norti válasza kdennis (#4939) üzenetére


norti
addikt

Nincs, van mély és magas hang állítás + equalizer, meg néhány egyéb hangalakító

(#4941) Grafy12 válasza kdennis (#4939) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Ha van valami ami miatt nem vagyok elragadtatva, az a zenelejátszó/hang/füles trió! Ebből a leggyengébb láncszem szerintem a füles. Egyszerűen nem illeszkedik rendesen, emiatt nem is szól jól! Z2-ről váltottam és elmondhatom, hogy a Sony fényévekkel előrébb tart ezen a téren. Ami miatt ezt nem vettem figyelembe, hogy ritkán hallgatok vele zenét. Azt tervezem, hogy kipróbálom Xiaomi Piston 3-al, aztán ha az bejön akkor rendelek egyet.....

[ Szerkesztve ]

(#4942) glacious válasza Grafy12 (#4941) üzenetére


glacious
addikt

Én xiaomi hybrid dual driver fülest használok és ezen a telón olyan hangokat is hallok, amiket a sony-n soha (remélem nem az őrület környékez), bár a mély tartományt nem érzem elég erőteljesnek. Zenét 5 éve a poweramp játssza nálam.

[ Szerkesztve ]

(#4943) Limpii922 válasza Grafy12 (#4941) üzenetére


Limpii922
csendes tag

A gyári füles szerintem is harmatos főleg hogy 10 másodpercenként kiesik a fülemből...
Mondjuk nem használom csak kipróbáltam.
Van már egy jól bejáratott fejhallgatóm

(#4944) kdennis válasza Grafy12 (#4941) üzenetére


kdennis
aktív tag

Amikor megláttam a tartozékok közt azt a ronda fülest, nekem is ez jutott először az eszembe hogy béna, de gondoltam biztos jó. Ezekszerint nem... nekem a HTC fülese iszonyú jó, ha veszek edge-t akkor biztos a HTC fülesével fogom használni.

(#4945) Grafy12 válasza glacious (#4942) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Ezt jó hallani, mert ha ritkán is hallgatom, de akkor nekem igenis számít a minőség! Én a JetAudioPlus-t használom zenelejátszásra, csak egy rendes füles hiányzik....

(#4946) #gab_


#gab_
őstag

Megnéztem, nekem sehol se lehet "bedugni" papirt a készülékbe... T-s és nagyon pattent mindenhol. Szerintem cseréltessétek! Én biztos azt tenném... eddig: 0 fagyás, semmilyen szoftveres gond. Frissitett T-rom..

(#4947) Silent77


Silent77
veterán

Tegnap felraktam az ultimateknight fóliát.
Ami angliából jött eskü jobb volt.
Konkrétan annyira zavar, idegesít, hogy alig bírom elviselni.
Bal oldalt billentyűnél a és a betű alig reagál. Pedig nincs alatta buborék. :(
Nagyon idegesítő.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4948) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Valaki használja az edge panelt? Én egyáltalán.

(#4949) Jano_023


Jano_023
őstag

Azoknak akiknek nem szinkronizálja rendesen a rendszer a dolgait az a következőt nézze meg. Az akkumulátor menüpontban van egy olyan opció hogy energia takarékos alkalmazások használta. Ott be lehet állítani hogy melyik alkalmazást hogy kezelje a telefon. Remélem segít.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#4950) jose999 válasza vadászcsiga (#4948) üzenetére


jose999
senior tag

:N :DDD

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.